Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

marmina
9. bře 2012

@luciannac i léky na IUI musí pojištovna schválit!

luciannac
9. bře 2012

@marmina no tak co jsem mela ja tak ne

marmina
9. bře 2012

@luciannac je pravda, že třeba clostyl se neschvaluje

briuska
9. bře 2012

tak jsem to dnes dostala,a to jsem si tentokrat opravdu myslela,ze to vyslo,strasne me bolely prsa,ze me to 2x v noci vzbudilo,obcas me tak zvlastne tahlo od pupku k podbrisku.Moc jsem doufala. MS prisla po22 dnech.:(,le jaka,nemuzu pomalu ani chodit :(

ivussska
9. bře 2012

holky já volala do Pronatalu a právě tam mi řekli, že to tak rychle neschválí min. to trvá týden - tak mi nezbývá nic jiného než čekat na další ms, ale to bude zas dlouho. Uvažovala jsem, že bych si vzala proveru jak ji mám předepsanou od svého gyn., ale nevim jestli můžu, když bych pak stimulovala. Co myslíte?

ivussska
9. bře 2012

@briuska tak to jsme na to úplně stejně, je mi tak zle jako snad nikdy a to jsem ještě byla na dvoudenním školení v Praze a teď jsem dorazila domů a jsem mrtvoš 🙂

sweet81
9. bře 2012

Ahoj holky, jsem tady nova a moc tady tem vasim zkratkam nerozumim,ale snad se brzo chytnu🙂 Ja jsem mela prvni navstevu v Pronatalu v pondeli a 29.3. si jdem pro krevni vysledky a pak se uvidi co dal.

marmina
9. bře 2012

@ivussska s tou proverou se raději poraď (já teda normálně brala hormony před stimulací, abych to vůbec dostala, ale proveru ne, brala jsem co mi předepsal dr. Vobořil - kombinace Estrofem a Utrogestan).

marmina
9. bře 2012

@sweet81 vítej 🙂 brzy se zorientuješ, když tak ti poradíme!

sweet81
9. bře 2012

@marmina Dekuju 🙂

ivussska
9. bře 2012

@marmina tak já zkusím zavolat do Pronatalu a ještě mě napadlo, že kdyby se to zas protáhlo, ten můj cyklus, tak bych si došla na vyvolávačku, to prý můžu to mi říkal i dr. Vobořil. Ach jo... Jo ale to sem málem zapomněla říct, před chvilkou jsem si dělala ovu test (stále mi nedalo to co říkal Vobořil, že bych měla ovulovat do konce týdne) a test byl pozitivní, může to být tou ms nebo může být ovu při ms? Já už si připadám jak blázen a neználek, ale opravdu v tom mám pěkný guláš.

marmina
9. bře 2012

@ivussska no, tak já bych v tom také měla guláš! myslím, že ti nejlépe dokáže poradit přímo dr. z Pronatalu, tady dostaneš spíše "babské" rady 😉 navíc v této oblasti mám minimum zkušeností...

ivussska
9. bře 2012

@marmina dávám sem foto ovu testu tak mi napiš jen prosím co si o tom myslíš, jo?

ivussska
9. bře 2012

@marmina ještě jednu tam je to nějak špatně vidět 😒

marmina
9. bře 2012

@ivussska já si nikdy ovu test nedělala (jen těhu 🙂 ), ale jsou tam vidět dvě čárky, tak to vypadá na pozitivní...

luciannac
9. bře 2012

jojo je pozitivni a nespinis jen? Nekdy to pri ovu je

ivussska
9. bře 2012

@luciannac tohle fakt špinění není ☹ ale pročítala jsem diskuze a prý to možné je, no já nevím jsem z toho celá zmatená... Tak uvidím jak to bude dál. A co ty?

luciannac
9. bře 2012

@ivussska Ahoj Ivu, no ptala jsem se u nas na foru a pry to je mozne, a pry jestli Ti to neni proti srsti tak na to mate vlitnout 😉 , jo a ja nic noveho, test nic a mrcha take nic, tak pockam do pondelka jak mi vcera rekli v CARu a pak zase budu volat a necham si nabrat krev

ivussska
9. bře 2012

@luciannac tak uvidíš v pondělí, to je hrozné to čekání už fakt... No vlítla, nemám s kým - Michal je na noční a dnes by mi to nejspíš proti srsti i bylo 😒 Načala jsem si lahvinku bílého a půjdu relaxovat 😀

luciannac
9. bře 2012

@ivussska no to se Ti nedivim me taky, tak pekny vecer s vínem, dam si ho hned po nedeli

maximka33
10. bře 2012

@ivussska vidím tam dvě čárky 😉

luciannac
10. bře 2012

Dobre rano 🙂

marmina
10. bře 2012

ahoj holky, za chvíli odjíždíme do Prahy, přibližně za 24 hodin jdu na transfer 🙂

maximka33
10. bře 2012

@marmina držím palce!!! to jsem nevěděla, že to dělají i přes víkend!!!!!

luciannac
10. bře 2012

jojo Pronatal jede soboty, neděle svátky nesvátky. 🙂

ivussska
10. bře 2012

@marmina držím palečky 😉

briuska
10. bře 2012

@marmima moc držím palce, hodně štěstíčka!!! 😉 😒

sweet81
10. bře 2012

@marmina držím palce

marmina
12. bře 2012

@maximka33
@luciannac
@ivussska
@briuska
@sweet81
Zdravím všechny 🙂 Tak máme 5 embryjek (z 9 vajíček), 3 zamražená na potom, a dvě už jsou u mě v teplíčku. Hnízdím, odpočívám, relaxuji, zkrátka si to užívám dokud má manžel dovču 😉

marmina
12. bře 2012

Jinak transfer byl pohodový (oproti odběru), na sále legrace (byla tam dr. Slámová - je skvělá). Tak doufám, že to i všechno dobře dopadne!!!