Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

elliem
2. zář 2012

@lucido bereš nějaké hormony? Utogestan prý způsobuje únavu..

lucido
2. zář 2012

@elliem Beru Prednison už měsíc a Estrofem, s těmi budu pokračovat dále.

segra_bruni
2. zář 2012

@elliem @lucido tak já vždy ležela na zádech ... ale nevybavuji si že by někdo jiný ležel na břiše, to fakt nevím .... nemohu přispět s info ☹ ... já mám otoč.dělohu, to ano 😉

segra_bruni
2. zář 2012

@maximka33 já znám moc dobře dr.Milana Mrázka .... ale zdali dr.Mrázek na kterého se ptáš ty není jen shoda jmen ... @petris82 taky máme na mysli stejného?? já toho svého Milana znám z ISCARE ale je fakt že tam už není ale pokud vím tak snad ani v Pronatalu není ale jinde .... tak na kterého se tu ptáte?? 😕 dík 🙂

lucido
2. zář 2012

@segra_bruni No když máš otočenou dělohu tak na zádech ano, jinak se v Pronatalu fakt leží na bříšku.

briuska
2. zář 2012

@elliem a není to obráceně? běžně se leží na zádech 🙂 Já jsem ležela cca 1 1/2h. Markét, mě taky bodalo ve vaječnících. Už si nevybavuji přesně kolkátý den po transfer, ale měla jsem pocit, že to dostanu. Buď v klidu...třeba je to dobré znamení. Moc ti držím palce!!

@lucido ty jo, to to uteklo. Moc držím palečky!!!!!!!!!!!! 😎
já jdu zítra na druhý ultrazvuk, měla by se potvrdit srdeční akce ♥
@maximka33 Dr. Mrázka bohužel neznám

segra_bruni
2. zář 2012

@briuska ☼ ahoj, na zítřek ♥ velký tvůj den ♥ Ti budu držet palec ☼

maximka33
2. zář 2012

@briuska budu na tebe zítra moc myslet 🙂

holky, tak jsem přemýšlela, jak je možné, že v Pronatalu jsou poměrně krátké čekací lhůty (2x jsem tam volala a objednali mě do 14 dnů), úspěšnost srovnatelná s jinými CAR. akorát vím, že se tam trochu střídají lékaři. ráda bych věděla, jestli ten mudr mrázek je Milan, pokud ano, tak jsem v těch nejlepších rukou 🙂 ale samozřejmě vím, že každý den je tam jiný lékař, s tím jsem smířená.

elliem
2. zář 2012

@briuska pan docent přikázal na bříško a té paní vedle mě povídal "vy máte ototčenou dělohu, vy budete ležet na zádech. Všechny ostatní jsme ležely na bříšku🙂 jinak na zítra taky držím palce🙂!!

elliem
2. zář 2012

@maximka33 Krátké čekačky jsou asi proto, že mají hodně lékařů🙂

lucido
2. zář 2012

@briuska Lucko, zítra držím palečky 🙂! V kolik tam jdeš?

lucido
2. zář 2012

@segra_bruni @briuska @elliem @maximka33 @petris82 Holčičky, klidně budu ležet tak jak mi přikáží - na břiše, na zádech, na boku, klidně udělám i stojku, jen aby se to uhnízdilo 🙂.

briuska
2. zář 2012

@lucido 😀 ... stojku, to jsi dobrá 😀

@elliem že bych teda měla otočenou dělohu??? 😕 nikdo mi nic neřekl. Všech 5 nás leželo na zádech. Zeptám se, jak to s tou dělohou mám, to mě zajímá 🙂

@maximka33 @segra_bruni děkuju moc, zase vám sem hned napíšu, jak jsem dopadla 😉 . Jdu tam na 13,30 h.

elliem
2. zář 2012

@briuska třeba je to co doktor od doktora🙂 to by ti asi řekli🙂

briuska
2. zář 2012

@elliem jak je? jsem napnutá jak špagát 😉

lucido
2. zář 2012

Tak s tím ležením jsem totálně zmatená. Při prvním ET jsem ležely všechny striktně na břiše, transfer dělala MUDr. Paseková.

elliem
2. zář 2012

@briuska dobře🙂 ve středu podám info, neboj;)!

petris82
2. zář 2012

Ahoj holky, uz nemam stale pripojeni.... jsem na vesnici takze na net musim ven. Jinak my vsichni lezely na brise. Podivam se do papiru jak se jmenuje, ale ten Milan to neni z Iscare- vim ze odesel do nejake nove kliniky. Takze jsou 2 Mrazkove z reprodukcni mediciny 🙂 ale byl prijemny a vychazel vstric k mym pozadavkum!
Vsem co neco maji preji hoooodne stesticka, ja jdu domu, je mi zima... 😕
PS: ten transfer taky delala Pasekova.

lucido
2. zář 2012

Našla jsem zajímavý článek viz. odkaz http://www.vitalia.cz/clanky/bylinky-v-tehotens...
Netušila jsem, že se třeba nesmí petržela celer... Z čajů pak snad jen heřmánek ok.

petris82
3. zář 2012

Ahoj holky, tak je to Milan mrazek. Ale vim ze je jeste jeden dr. Mrazek v jine klinice coz ted nevim jmeno, je nova.
@lucido teda takze to by se nemeli ani normalne caje(pytlikove) bez teinu?? Streda uz se blizi, vid?😉

lucido
3. zář 2012

@petris82 Ahoj, když jsem četla článek tak by člověk fakt nic nemohl, ale raději nic nepodcenit, my děti chceme a ještě za to platíme nemalé peníze, takže se klidně v něčem omezím. Když si dáme černý nebo zelený čaj, asi to nebude vadit, slabý odvar ne žadný silný.
Středa je za chvilku, jsem pěkně nervní.

elliem
3. zář 2012

@briuska tak co holka, vše jak má být🙂?

petris82
3. zář 2012

@lucido no prave ja se taky rada omezim. Myslim ze trosku od vseho neuskodi , ale zadne prehaneni no! Neboj bude to dobry, budes pekne odpocivat a za chvili budes mit // 😉
@briuska jo tak co?

lucido
3. zář 2012

@briuska Lucko, tak jak? Myslím na Tebe.

briuska
3. zář 2012

@elliem @petris82 @lucido ahoj kočky, tak vše je OK, našemu pokladu už tluče pravidelně srdíčko ♥ a měří 13 mm. Za 3 týdny na první screening. Najednou ten čas začal neskutečně letět. V práci už se to profláklo, věděl to jen ředitel a teď už to ví téměř všichni, neb to říďa neudržel a vykecal to 😀 😀 kolega prohlásil že poslední týdny nějak zářím 😀 a že už ho to napadlo 😕 😅 . Večer sem nahraju fotku...papapa.
@maximka33 ty jsi se ptala na Dr. Mrázka, viď? mě dnes vyšetřoval Dr. Milan Mrázek a je to MOC sympatický doktor, skvělý přístup, vše mi vysvětlil, cítila jsem se opravdu dobře. A ještě jsem se s ním zasmála 😵

sweet81
3. zář 2012

@briuska super,gratuluji k srdíčku🙂

maximka33
3. zář 2012

@briuska potichounku gratuluji 🙂 a jsem ráda, že na Mrázka máš stejný názor. koukala jsem na www.znamylekar.cz a jiný gynekolog tam toho jména není, tak předpokládám, že je to ten fajn doktor z ISCARE, jak tady jedna holčina psala. jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli na screeningy budeš jezdit taky do Pronatalu nebo u svého doktora?

briuska
3. zář 2012

@sweet81 děkuji 🙂 ... a jak jsi na tom ty? ty už jsi byla na 2. utz viď 🙂. V kolikátém jsi vlastně týdnu? Mě to píše 8 tt, ale jsem 7+3.
@maximka33 díky 😉 ...na ten 1. scree pojedu ještě do Pronatalu. Pak uvidím...teď si jdu vygooglit něco o 1. screeningu 😎

sweet81
3. zář 2012

@briuska zítra jdu na utz a konečně se dozvim jestli to budou dvojčátka nebo trojčátka a nebo jen to jedno🙂 Jsem docela nervozní🙂 Trojčatka je děsná představa,ale dvojčátka bych chtěla. Manžel chce jen jedno. Když se dozvěděl,že místo jednoho tam jsou nakonec 3 plodová vejce,tak to s nim málem seklo 😀 Já jsem dnes 7+6tt takže zítrá přesně 8tt.

lucido
3. zář 2012

@briuska Luciku, letí velká gratulace!!!