Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

lucido
4. říj 2012

@petris82 Péťo, držím palečky! Pěkná úrodička, tak ať to tam nyní embrylologové hezky hlídají a vypěstí krásné blastocysty 🙂.Den D bude tedy kdy?

lucido
4. říj 2012

@musilka Ahoj, já měla z prodloužené kultivace to bylo 5 dní. Jinak po KETu jsem testila už 7 a 9-tý den a nic, až 11-tý tam bylo druhá slabší 🙂. Vydrž a držím palce.

musilka
4. říj 2012

lucido děkuju zlatičko a moc držm pěsti tvému miminkovi tohle jsem s potřebovala dneska přečíst 🙂 🙂

briuska
4. říj 2012

@musilka moc držím palečky, buď v klidu a žádné negativní myšlenky!!! 😉
@petris82 no to je krása, tolik vajuch! Tak o to větší šance, že z nich bude dost embroušků. Myslím na tebe ... už brzy budeš mít v bříšku poklad 🙂 ...zavádět budete 1 nebo 2E?
@lucido Lucí kdy máš další kontrolu? jak se cítíš? 🙂
@elliem jak se vede maminko? :o)

elliem
4. říj 2012

@briuska ahoj, vede se moc hezky, maminko🙂 a jak tobě? už žádné nevolnosti?

lucido
4. říj 2012

@briuska Ahoj Lucko, tak včera u pana primáře kontrola UZ, plodové vejce má 13,4mm což dle doktora odpovídá 5+1, ale včera jsem měla být 6+3. Jo a má srdíčko 🙂. Tak nevím jak to počítají, další KO až 14.10. Ještě ležím, dnes tedy už tak z poloviny, to flákání mě už nebaví. Ale snažím se šetřit jak nařídili klidový režim.
Jak u Tebe s mimi, věřím, že hezky rostete 🙂

lucido
4. říj 2012

@elliem Markét, jaké jsou novinky?

elliem
4. říj 2012

@lucido ahoj Lucinko🙂 a embryjko bylo jak veliké? počítáš týdny od poslední MS? Já novinky nemám zatím žádné, na kontrolu jdu až příští pátek... Strašně se to vleče🙂

lucido
4. říj 2012

@elliem Ahoj, no právě že primář řekl, že je menší, ve zprávě mám napsáno: plodové vejce o průměru 13,4mm. Jsem z toho jelen. Už jsem se dost o asistované reprodukci poučila, ale MUDr. nejsem. Počítám to od po¨slední menstruace. Ale říkal že je to ok. No koukala jsem i na tabulky, ale podle toho to nějak nevyčtu. Musím prostě počkat...
Chápu to s tím časem, dny utíkají nějak strašně pomalu. Budu držet palečky. To půjdeš ještě do Pronatalu nebo k novému gynekologovi? Opatruj se a bacha na virózy, řádí to.
Včera jsem tam zahlédla MUDr. Mrázka, opravdu sympaťák!

elliem
4. říj 2012

@lucido do Pronatalu už nejdu, teď už jen ke gynekologovi na kontrolu a první sreening mám 23.10. Neboj, prcek to dožene, důležité je srdíčko a to je OK🙂 Viděla jsi ho blikat🙂?

briuska
4. říj 2012

@lucido @elliem Luci, hlavně že tam je ♥, míry doženete. 🙂 ...mě je holky pořád blbě ... zítra budu 12+0 tt a zlepšení pořád nikde...

@elliem @lucido @petris82 @musilka @maximka33 a ostatní ... tady je foto našeho miminka 😅 ...a už se moc těším na vaše fotky 😉

briuska
4. říj 2012

Na poslední fotce je ruka...a pět krásných prstíků 😀

elliem
4. říj 2012

@briuska to je nádhera🙂

briuska
4. říj 2012

@elliem jj, utz mi dělala taková mladičká doktorka, poprosila jsem jí o nahrání dat, za 100 Kč mi udělala CD s osmi fotkami. Přijela jsem domů a hned zapla PC a pak jsem se nemohla vynadívat, prohlížela jsem si je několikrát dokola 😀 ...a když jsem na monitoru viděla, jak se maličký hýbe, natahuje nohy, atd., konečně jsem měla najednou klid. Pak mi ještě dr. pustila srdíčko, to bylo jak když jede vlak 😀

elliem
4. říj 2012

@briuska panečku, to je úleva viď🙂? bála ses?

briuska
4. říj 2012

@elliem to víš, že jsem se bála. Už mi není 20 let 🙂, s věkem riziko dost stoupá ...moc se mi ulevilo.a díky za pochvalu 😀

renlu
4. říj 2012

Ahoj holky.Tak 18.10 jsem objednaná na laparoskopii.Tam mě odeslal mudr Vobořil.Pravděpodobně mi vezmou levý vaječník a vejcovod a ten pravý se zatím nevím.No doufám,že mi ho zachovají abych měla šanci na otěhotnění...

maximka33
4. říj 2012

@briuska moc krásné, hlavně gratuluji k tomu dobrému výsledku screeningu. snad už ti to nepříjemné brzy skončí, už budeš v druhém trimestru.

segra_bruni
4. říj 2012

@briuska foto zazrak 😵 ... nedavno si nam tu davala fototesty 😉 dojemna krasa!! 🙂

briuska
4. říj 2012

@maximka33 děkuji, čekám na to jak na smilování, chci si to konečně začít užívat. snad se toho dočkám..

briuska
4. říj 2012

@segra_bruni to máš pravdu 🙂 to to letí, viď....to miminko je požehnání, dar, za který opravdu denně děkuji....já jsem tak šťastná, a opravdu vděčná 🙂

segra_bruni
4. říj 2012

@briuska jsem stastna s tebou 😵 Jo a NAS TOBISEK SE UZ SMEJE 😵 deti jsou nadherny 🙂 moc Ti to preju 🙂 a dalsim to vyjde priste!!!! nejde to vsem najednou 😉 vydrzet 🙂 moc nesmutnit 🙂

lucido
5. říj 2012

@elliem Ahoj, blikat jsem viděla, krásný pocit. Hodně štěstí na kontrole a ať prcek hezky roste.

lucido
5. říj 2012

@briuska Luci, to je nádhera mrňouska takhle vidět! Gratuluji. Hlavně ať je ti už brzy dobře. Ono to přestane, co bychom ale pro mimi vše neudělaly, hlavně ať jste oba/obě v pořádku 🙂.

lucido
5. říj 2012

@renlu Ahoj, tak to je mi líto, ale lepší když tě dají doktoři do pořádku, vědí co dělají. Kam půjdeš do Thomayerky?

elliem
5. říj 2012

@lucido nápodobně🙂!!!

renlu
5. říj 2012

@lucido No mám z toho obavy,aby mi tam něco nechaly ☹.Jdu do Podolí,poté se mám se zprávou dostavit do pronatalu a přítel na speriogram.

lucido
5. říj 2012

@renlu A to chtějí vaječník odstranit, aby jsi neměla cysty? To se mi nezdá. Já mám levý vejcovod pryč po mimoděložním, taky jsem to obulela, ale i s jedním vejcovodem nebo vaječníkem se dá. Neměla by jsi to ještě někde konzultovat? Při laparce se juknou co a jak a odstraní skutečně jen co musí.

renlu
5. říj 2012

@lucido já to konzultovala se 3ma a tvrdí to samé.Mám to také po mimoděložním.Zůstala mi tam nějaká tkáň,která mi tam roste .To mi řekl Vobořil.A je to na levém vejcovodu a vaječníku...No a na tom druhém se mu taky něco nedzá,ale tam nebylo moc vidět a zjistí to při laparce

kackys
7. říj 2012

Zdravím,tak jsem testovala - 9-tý den po ET a nic....☹. Má nálada je silně pod bodem mrazu. Nemám na nic náladu.