Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

luciannac
3. pro 2012

@maximka33 jupíííííí, těším se za Tebe. Tak tfuj tfuj tfuj. My odjíždíme na dovolenou tak se uz moooc tesim

maximka33
3. pro 2012

@luciannac tak si to tam hezky užijte a budu se těšit na prima zprávičku 😉

maximka33
15. pro 2012

@luciannac ahoj, jak se máš? jak bylo na dovče?

segra_bruni
17. pro 2012

@maximka33 ooooobrovskáááá gratulace!!!!!!!! kopíruju sem tvůj dnešní status. "Tak jsem zpátky od doktorky a napíšu vám její slova: tak je tam miminečko a srdíčko mu ťuká 🙂 mám velkou radost. dostala jsem už průkazku a dokonce pronatal box 🙂 to je jak dárek k vánocům 🙂 " a nezlob se na mne ale sem to taky patří 😎 😉 😵 jako završení všeho 🙂 ... a už mizim 😎 jo a do porodu 234 dní 😉 krááááása 🙂

maximka33
19. pro 2012

@kveta25 ahojky, co nového, chodíš ještě do Pronatalu?

maximka33
19. pro 2012

@luciannac ahoj, jsi tady? jak bylo na dovče?

lucido
22. pro 2012

Všem přeji krásné a veselé Vánoce, PF 2013 - těhotným krásné těhulkování a zdravá miminka, ostatním aby se rychle zadařilo. Rok 2013 bude plodný, věřte.

maximka33
24. pro 2012

Veselé a pohodové vánoce všem

segra_bruni
24. pro 2012

@maximka33 teeeda maxi to je mazec ... vy jste kraaasna rodinka 😵

segra_bruni
24. pro 2012

@maximka33 a s kraaasnym prijmenim 😉

kamino
24. pro 2012

Krasne svatky vsem Pronatalkam,at se vam zadari jako nam...touhle dobou pred rokem mel Bobes cca 6 cm..a ted..dnes jsme nasli prvni zub 😉 tak holky hlavy vzhuru,moc drzim palce,aby o pristich Vanocich tu bylo vic fotek malych Pronatalku😉

segra_bruni
24. pro 2012

@kamino s tim zubem holka to je teda narez 😉 tim konci era miminka kojence a zacina era prezvykavce 😉 😀 nasadit mrkvicku a jedeeem 😉 nooo jeste mesic vyckejte 😉

segra_bruni
24. pro 2012

@kamino jo a taky krasne prijmeni 😉

kamino
24. pro 2012

@segra_bruni jeste s prikrmem pockame na 6 mes.prohlidku,jestli mi neukousne bradavku driv😉 to neni nase prijmeni😉 ale mame to komplikovanejsi,tak se podepisujeme takhle😉

maximka33
25. pro 2012

@kamino říkala jsem si, že takové příjmení neznám 😉

luciannac
2. led 2013

@maximka33 AHOJ NA dovce bylo super. Jen před vánoční shon, jsem nestíhala. 18.1. jedem do Pronatalu na konzultaci k IVF. Tak snad 13 rok bude pro nás už šťastný. A co Ty?JAk se mas?

luciannac
2. led 2013

holky vše nej nej nej do nového roku 🙂 Hlavně zdraví a štěstí!!!!

maximka33
2. led 2013

@luciannac jj dobře dobře, nachlazená už nejsem a je mi moc fajn. už mi roste bříško a občas i překáží. dneska začínám 10. týden. no letí to. doufám, že nám brzy budeš psát podobné věci 🙂

luciannac
2. led 2013

no já od ježíška dostala chřipku a drží mě do dnes, sice jen uz chrapot a kasel ale uplne to staci.

maximka33
3. led 2013

@luciannac tak to je blbé, ale zase fajn, že se zatím můžeš pořádně léčit, v těhu je to pak dost omezené. tak si to třeba odbudeš teď a pak budeš mít klid 🙂

luciannac
10. led 2013

18.1. konzultace k IVF 😉

montonik
10. led 2013

Holky ráda bych se zeptala, chodíme do Pronatalu a ted čekám na MS a pak nás zřejmě čeká IVF. Tak by mě zajímalo jak dlouho vše trvá než dojde k přípravě na IVF, myslim tim, když ted dostanu MS, tak zda-li by se to dalo stihnout již příští cyklus? Ale ještě nemáme ani souhlas pojištovny 😒 No už jsem prostě nedočkavá 🙂

lucido
10. led 2013

@montonik Ahoj, po menstruaci tě čeká prohlídka a odběry krve (ty a partner). S lékařem se pak domluvíte na hormonální stimulaci (dle tvých hormonálních výsledků), další cyklus bjsi začala píchat injekce, předtím to musí schválit pojišťovna, jde to rychle. Já byla na první konzultaci v únoru a v dubnu už byla započata akce.

montonik
11. led 2013

@lucido no už jsem píchala Menopur před IUI, tak asi zas budu píchat ten + něco asi dalšího 😕 A měla jsi krátký nebo dlouhý protokol?

martinakar
13. led 2013

hezký den všem, pokud můžu, přidám se k vám do klubu 🙂 my jsme v Pronatalu nováčci. Máme za sebou pouze první konzultace, vyšetření a manžel odběr krve. V pátek manžílka čeká spermiogram, tak s napětím očekáváme co bude dál. Koncem měsíce jdu na první odběr krve na měření hormonální hladiny nebo co, ještě se v tom oc nevyznám, vím že mám jít druhý den menstruace... je tu ještě někdo nováček ať v tom nejsem sama? Trochu se toho všeho děsím, nevím co všechno mě čeká. ☹

luciannac
22. led 2013

@martinakar jestli maš nějké otázky, tak se ptej, pokusíme se Ti odpovědět. 😉

kata79
22. led 2013

Hezky den vsem, rada bych se tez pridala, "zname tvare" tu uz "nastesti" nevidim a verim, ze uz maji plne ruce prace s detickama...My se zitra se chystame pro rozpis na naše druhé IVF /následek prvního před 3lety už tu značně raubíří)/, tak jsem sem nakoukla pro psychickou přípravu 🙂

martinakar
22. led 2013

@luciannac děkuji 🙂 ráda bych věděla od čeho záleží plán léčby? obávám se, aby se mnou nezkoušeli delší dobu něco, co bude jen prodlužovat zbytečně čas... četla jsem o IUI, ale podle mě je dost nízká úspěšnost, raději bych rovnou na IVF... máme za sebou jen prvních pár vyšetření, příští týden jdu na hladinu hormonů. Manžel byl na spermiogramu, ale výsledky nemůžou sdělit po telefonu, tak budeme čekat, až co půjdu já na krev. Co vůbec bude následovat potom ☹

martinakar
22. led 2013

@kata79 vítej 😉 rovnou se zeptám 🙂 u prvního děťátka se povedlo hned první IVF ?

luciannac
22. led 2013

@martinakar Ahoj, no plán léčby se odvíjí dle výsledků obou partnerů, nám doporučili IUI, ale odstupem casu to povazuji za zbytecný čas,úspěšnost je 5-10% ale mnoha párům to pomůže, hlavně je to bezplatné /teda platili jsme 30kč a cca 400kč za lek/ jinak nic. Byli jsme 3x na IUI. Ted máme zazadáno o IVF, v unoru bych měla jít na rozpis léků a a pak uz odběr vajíček a embryotrasport. Tam se připrav že je to docela finančně náročné. Ale za miminko to stojí🙂