Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

dckami
5. kvě 2008

ahojky,
já jsem dneska vytočená 😠 - cítím, že mám ovulku a je mi to na nic 😢 . Zatraceně!!! Výsledky chlamydií budou až zítra a manža stále bere antibiotika 😖 . Tak máme smůlu, musíme počkat na červen.

luzza
5. kvě 2008

kami
a co by se stalo,kdybyste na to vlítli??? 😨

klaruska1
5. kvě 2008

luzza, neštvi mě-ani se o tomhle nebavte-my máme sexík zakázaný a už mi to nějak leze na mozek, všichni jsou teď hezky na jaře nabití, pořád se o tom baví, meze už začínají být teplé a my nic, ach jo ☹ ale to mimi za to stojí 😉

dckami
5. kvě 2008

No, pokud já jsem vyléčená ( což budu vědět zítra) a manžel není, tak mi to může vrátit jako "pingpong" 😖 A to bych fakt nechtěla..... Tak musíme vydržet. Ale sexovat můžeme - pouze však s ochranou, není to sice ono , ale alespoň to nemámezakázané úplně.

klaruska1
5. kvě 2008

dckami to už vydržte, nestojí to za to, aby se ti to zase vrátilo a nebo si dejte sexík s ochranou.My nemůže ani s ochranou ani bez, takže si to hezky užijte 😀 😀 😀 aspoň Vy

luzza
5. kvě 2008

kami
ahá ☹ ,chápu...
těžký chvíle...

klarus
a vy nesmíte VŮBEC???
no Hirošima hadr...
jak to zvládáte??? 😨

gucci
6. kvě 2008

dckami: my měli taky sexík zakázaný u chlamydií

luzza
6. kvě 2008

na chlamky nás odebírali 16.dubna...
řekli,že kdyby nebylo něco v pořádku,zavolají sami...
předpokládám,že už by volali...???!!!
když ste mě tu teď tak postrašili 😀

luzza
6. kvě 2008

jsem po noční...
jdu si lehnout 😉

gucci
6. kvě 2008

brou

campi
6. kvě 2008

Tak uz si nemyslim, ze je to dobry, ze v Pronatalu nerikaji prubezne vysledky z laboratore 😲
Volala jsem po odberu vajicek a rekli mi jenom: pokracujeme v kultivaci, zavolejte si prosim zitra touto dobou. Snad se tam o ne aspon hezky staraji 😀

gucci
6. kvě 2008

takže budeš vědět až zítra?

luzza
6. kvě 2008

cam
si piš,že se hezky starají... 😉
ale mrňousové už chtěj k mámě!
tak jim připrav pelíšek 😉

campi
6. kvě 2008

Nikdy bych neverila, ze o nich budeme s manzelem mluvit jako o detech.. Jdu si prostudovat neco o kultivaci, porad nevim, jestli je to dobre nebo spatne, ze dneska nebudeme zavadet...

Gucci: zitra by mi meli rict definitivni ortel, nemame prodlouzenou kultivaci, takze 2-3 dny v misce jim musi stacit.

gucci
6. kvě 2008

campi. tak držím palce 😉

klaruska1
6. kvě 2008

luzza přesně tak, my máme sexík zakázaný a nesmíme vůbec ☹ je to docela mazec 😢 v Pronatalu nám řekli, že jsou i jiné praktiky a jestli nám to neva, tak ať je používáme a když už nám to poleze hodně na palici, tak si vezmeme do postele fotku mrňouska z ultrazvuku a řekneme si, že to děláme kvůli němu a když už jsem na něj tak dlouho čekali, že to stojí za to a pak si to vynahradíme, to ale asi budeme muset vystěhovat sousedy a malého dát k mojí mamce, bude to totiž asi masakr 😀 😀 😀 jen nevím jestli budu ještě vůbec umět ☹ 😀

gucci
6. kvě 2008

klaru: a to je běžná praxe, že se nesexuje při těhu?

klaruska1
6. kvě 2008

gucci to né,ale já měla už od začátku problémy a lítasli jsme po pohotovosti a krvácela jsem , tak mi nasadili léky, klidový režim-jinak by si mě nechali v nemocnici a bohuželi zákaz sexíku ☹ třeba nám to v příští poradně zase povolí,ale moc tomu nevěřím a hlavně jsem v 6.měsíci a bříško už roste a numíme si s manžou představit, že bysme ho třeba ,, píchali,, do hlavičky nebo do nožičky 😀
Většina holek ale sexovat můžu, tak hlavu vzhůru gucci 😀 😝

gucci
6. kvě 2008

klaru: mě už by po dvou letech nepřekvapilo nic 😀

campi
6. kvě 2008

Klaruska: a jine techniky teda nevadi? Jako jestli vadi jenom to strkani nebo obecne orgasmus...

Kamaradka taky po sexu ve 3. mesici zacala silene krvacet, ona ma spatnou srazlivost krve, takze prokrvaceny periny, matrace, jela supem do nemocnice - zustala ji tam krevni srazeninka - docela se bali, ze ohrozi mimino, ale nastesti se vstrebala a Vojtiskovi uz ted bude rok. Ale po porodu pry si taky sexu moc neuzili - nemeli cas, naladu ani chut, nedavno ale hlasila, ze uz je zase vsechno v normalu🙂

klaruska1
6. kvě 2008

Tak to já chuť mám i manža,ale radši to nebudeme riskovat, ale je to docela hrůza, ale nedá se nic dělat-techniky jsou úplně jiné-orální sex a další, bohužel i to ,, strkání vadí,, ale holky nelekjet se dopředu to se fakt netýká každý, Vy budete jak těhule, tak budete moct i sexíkovat, takže žádný strach 😀

gucci
6. kvě 2008

mě by ani nevadilo, kdyby mi zakázali dýchat...hlavně at už jsem těhu 😀

campi
6. kvě 2008

Gucci: ja to vidim stejne. Ale kdybych byla potom neovladatelne nabuzena, tak nevim, nevim🙂

dckami
6. kvě 2008

ahojky,
holky, po dlouhé době má i já dobrou zprávu. Volal j sem na gyndu na výsledky kontrolního testu na chlamydie a test je negativní 🙂 . Hurá!!!! Manža sice antibiotika stále dobírá, ale alespoň vím, že mě to zabralo a snad nám IUI už vyjde. 😀 Mám z toho velkou radost. 🙂

klaruska1
6. kvě 2008

To je jasný holky, my to taky tak bereme - jen je to prostě na palici ☹ ale my vydržímě kvůli malému Matýskovi a jak jste psali tak jsme ochotni udělat cokoliv-jen je to občas těžší než jsme si představovali.Takže Vy krásně sexíkujte, stimulujte ať jste brzy těhule-moc Vám to přeju 😉

jmisa
6. kvě 2008

Ahoj všem.
Campi, to nevadí, že se o ně staraj dýl, značí to, že jich máš dost a oni je nechaj se projevit, aby mohli vybrat ta nejsilnější. Zítra je už pravděpodobné, že je budou transferovat a nebo pak pátek, říkali nám, že nejlíp jde vývoj poznat třetí a pátý den, tedy při prodloužené kultivaci.

klaruska1
6. kvě 2008

dckami, tak vidíš, že to dobře dopadlo a teď hurá do IUI a ať taky brzy pupkáč jako já a ostatní 😀 držím pěsti 😉

gucci
6. kvě 2008

tak jsem právě dostala MS 😒 , clostil zatím nezabral

luzza
6. kvě 2008

gucci
upřímnou soustrast ☹

gucci
6. kvě 2008

luzza 😀 díky, to mě pobavilo