Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
29. kvě 2008

no právě :oD
psala jsem tady v kolik tam jdu, proto jsi domyslela, že jsem to já
navíc se jí líbil můj manža 😀 😀

luzza
29. kvě 2008

no předminule by mě asi nikdo nepoznal...
byli tam totiž samý němčouři... 😝

luzza
29. kvě 2008

mě se tihle dva taky líbili 🙂
ale nestihli sme si toho moc říct...
škoda

ceeruti
29. kvě 2008

Holky,ten porod byl fakt POROD,ale ja už dnes myslím na dalsi díte 😀 Mala je zlatícko,stale spinka a i na papaní jí musim budit,je to zlatícko,akorad teda nevím pokom 😅

chiwule
29. kvě 2008

ceeruti, gratulace k maličké! hodně zdravíčka a štěstíčka! 😎

hnedoocko13
30. kvě 2008

ahoj luzzo.to jsem tě poznala já. 😀 😀 😀chodím jsem hrozně málo spíše si čtu vzkazíky. 🙂 škoda že jsme si nemohli popovídat.byla jsi mi moc sympatická,musí být s tebou hrozná sranda.zbyl mi ještě jeden jahůdkový bombonek 😀 .šla jsem tam na první ultrazvuk naší fazulky už měří 5,5mm.

campi
30. kvě 2008

Gucci: Ty jsi taky fešanda, sluší Vám to spolu /myslím to upřímně/

Vcera jsem dostala fotku z UTZ, byla jsem v ambulanci u dr. Zelenkové pro potvrzeni pracovni neschopnosti a rovnou mi udelala ultrazvuk. Jsou tam dva fešáci - jeden je teda výrazně menší, tak se na to musím zeptat v ponděli v Pronatalu dr. Slámový, jestli to něco znamená, ale jsem moc štastná a radostně zvracím. Jinak jsem si domluvila se Zelenkovou, že k ní budu chodit během těhotenství do ordinace, pokud mě nebude muset poslat kvůli rizikovýmu k dr. Břešťákovi. Ríkala jsem jí, ze ji mam moc ráda a byla potesená. Pochvala kazdého potesí a kdyz je myslená uprimně...

klaruska1
30. kvě 2008

ceeruti, ještě jednou velká gratulace, přejeme hodně zdravíčka, štěstí, tatínkovi pořádnou opičku ( i když tu má už asi za sebou ) a mamince pevné nervy ( i když zatím vše vypadá v pohodě) a malé Alence krásný a šťastný vstup do tohoto poblázněného světa ( bude ho potřebovat ) 😀 😀 😀

luzza
30. kvě 2008

ahoooj hnedoocko 😅 😅

luzza
30. kvě 2008

jééé a gratuluju k fazolce 😵 😵

luzza
30. kvě 2008

zbyl ti bombooon??? jo??? 😨
se divim...
ste řikali,že sou TÁK dobrý...
a teď je nežerete??
to bylo jen přede mnou co??? Abych si vzala....

luzza
30. kvě 2008

už u toho setkání chyběl jen ten můj pošuk 😀 😀 😀 😀
ale vyprávěla jsem mu,že sem tam konečně potkala normální lidi....
jako jsme my 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hnedoocko13
31. kvě 2008

ahoj luzzo,tak to jsem ráda že patříme mezi normální lidi 😎

luzza
31. kvě 2008

no jasný 😉 😎

luzza
31. kvě 2008

takže se vám podařilo počít 🙂
to je krása 😵 😵
po IVF??

hnedoocko13
31. kvě 2008

bonbonků mám dost, příště vemu více až se tam zase potkáme tak si udělame v pronatalu jahodový hody 😀 😀 a pro jaký prášky jsi si tam byla???jak dlouho chodíš k doktorce Rešlový?nám se to povedlo po 2 1/2 letech.tedy půl roku jsme chodili do Pronatalu.

hnedoocko13
31. kvě 2008

byla jsem na 1 inseminaci a ta se nepovedla .ted jsem měla jít v červnu na laparoskopii a nějak se zadařilo samo tak jsem ráda že to tak vyšlo

luzza
31. kvě 2008

týýý jova
to je super...!

luzza
31. kvě 2008

já si byla pro puregon...
začnu stimulovat před 1.IUI...

luzza
31. kvě 2008

snažíme se od ledna loňskýho roku...
poprvé jsem byla u rešlový někdy v půlce dubna...

luzza
31. kvě 2008

taky mi řekla,že bez laparky mi udělá jen jednu IUI...
jinak jí znám od nás ze špitálu...pracuje 2 patra pod náma.. 😉

jmisa
31. kvě 2008

Campi, já věděla, že ty brzké tlustice jsou od dvou prcků. Uvidíš, jak to bude dál, jestli se ten jeden vzpamatuje nebo to bude jako u Chiwulky.

chiwule
1. čer 2008

campi, držím palečky, aby u tebe nakonec byl jiný průběh než u mě. Jo a s tím druhým mrňousem, co je výrazně menší - v Pronatalu mě konejšili, že je naopak lepší, když nám zůstalo jen jedno vyvíjející se miminko, protože u toho druhého byl od začátku divný vývoj a když už by zůstalo, asi by bylo postižený. Nebo by museli dělat revizi ve vyšším stupni těhu, což je rizikový i proto druhý mímo a nebo by se narodilo mrtvý apod. Takže i když by vám nakonec zůstalo jen jedno, nebuď z toho smutná, příroda nakonec sama nejlíp ví, co je lepší 😉
Taky ti docela závidím Zelenkovou, že jí budeš mít i na po-pronatalí péči, je skvělá! Já blbec se jí tehdy nezeptala, když jsem u ní párkrát byla a pak jsem se složitě dostávala alespoň ke Slámové. (teda ta je taky super, né že ne!)

rosario
1. čer 2008

Ahoj filan můžu vřele doporučit Sanatorium Pronatal také jsem tam chodila a zdařilo se jsem těhotná .

gucci
2. čer 2008

campi: tak to je super, že už to máš potvrzené, moc ti držím palečky 😵

chiw: tjo, ty už dokonce víš, co čekáte...to to letí ten čas teda

holky já čekám zítra MS tak uvidíme, jestli dorazí, pokud ano (rozuměj ano 😀 ), tak jdeme ve čt do Pronatalu domlouvat se na červen na IUI

lenk
3. čer 2008

ahoj, tež mohu doporičit pronatal 2. IUI mi dělala pani slámova a povedlo se !!! 😉 jsem ve 27tt. Ale byli i problemi vyšel mi pozitivně triple test ,tak sme se zas natrapili . Na amino jsem nešla , odmitla jsem ho , ale i stoho duvodu že mě genetička žekla že riziko je velmi nizky že ho postupovat nemusim. Koukam že chiwulka je je tady pořad je konikovi věrna 🙂 hodně děvčat z minula sem už nechodi. jinak moc všem gratuluji a přeji zdrava miminka!!! 😀

campi
3. čer 2008

Nazdarek: tak u mě je zase všechno jinak... Včera jsem napochodovala s úsměvem k dr. Slámové na UTZ, potvrdila dvě - chvíli jsme žertovaly, jak jsem já šikovná, že se obě chytily a jak je ona šikovná, že mi je tam hezky dala a najednou říká: bohužel Vám musím tu radost zkazit, v jednom gestačním váčku jsou 2 srdíčka, takže je to trojčetná gravidita.
A že počkáme do 12tt, buď to vyřeší příroda nebo mi doporučuje redukci těch 2 jednovaječných, který bydli spolu v jednom domečku (nebo jak se tomu obalu říká...), ze je to dost patologické, hrozí, že nebudou zdraví nebo utlačí to samostatné embryo, nehledě na rizika spojená s vícečetným tehotenstvím a předčasným porodem!

Tak jsem se jí tam rozbrečela, že se snažím 5 let a teď si mám přát potrat, hezky mě utěšovala, že musím dát šanci tomu zdravýmu a sobě a musím to brát jako medicínský zákrok ze zdravotních důvodů.

Nicméně za 14 dní jdu na příští UTZ a to budeme moudřejší. Nemám zatím žádné jiné informace, chtěla bych se minimálně zeptat ještě Zelenkové na názor a budu vycházet z toho, že je Pronatal špičkové odborné pracoviště a že udělají maximum pro štastný konec. Ale dost mě to štve!

Mam narizeny klid na luzku, tak 2-3 hodinky bych chtela pracovat, ale je mi pekelne blbe - permanentni kocovina se zvracenim, motanim hlavy, palenim zahy. No, nejak to dopadne, ale tech nasledujicich 6 tydnu se asi zblaznim.

gucci
3. čer 2008

campi já už to četla jinde, je to mazec no, ale nějak to vydržíš, jsi přece žena, my vydržíme všechno 😉 , hlavně, že aspon nějaký mimísek bude 😵

campi
3. čer 2008

Gucci: bez nekam s tim, ze zensky vydrzi vsechno 😀 . Ale jo, jsou horsi veci, patri to k zivotu, co neovlivnim, nad tim nebudu brecet.

jmisa
3. čer 2008

Campi, to je na posrání, co? Když už se povede, tak se člověk musí zase potýkat s něčím jiným. 😒
To čekání bude dlouhý, navíc když Ti nařídila klid na lúžku.