Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

karmenina
14. črc 2010

Ahoj holky, mám za sebou kontrolu u svého gyn. a hlásím, že jsem se konečně dopracovala k normálnímu těhu. Hematomy jsou pryč a syndrom mizejícího dvojčete taky. Vše ok!!!
Jo a zítra jdu na screening. Ale věřím, že to bude dobrý.

karmenina
14. črc 2010

m.aa.b a atlaselko moc na vás budu myslet. Tenktokrát to vyjde!!!!!

ankava
15. črc 2010

karmeninka, tak to je moc do brá zpráva, tak ať to těhu teď už frčí, jak má 🙂

všem ostatním snažícím se přeju moc, moc štěstíčka 🙂

Mě bohužel dopadl pozitivně triple test, takže jsem se nakonec rozhodla jít na odběr plodové vody. Jsem z toho pěkně vystrašená, protože se taky bojím, aby ty nižší hodnoty neznamenaly ještě úplně něco jiného. Tak se budu dnes snažit dohonit genetika (ten z Pronatalu má dovolenou), abych šla na ten odběr už dneska. Jinak bych šla až v pondělí.

karmenina
15. črc 2010

ankavi co to znamená? že v pronatalu ti ten utz a krev vyšela dobře a něco dalšího blbě? Moc tomu ještě nerozumím. Já jdu do pronatalu do Modřan dnes.

ankava
15. črc 2010

karmenina, přesně tak, dneska mi genetik vysvětil, že ty triple testy více pracují s věkem a pak to riziko vychází hůř. Už mám po tom odběru. Pan doktor Břešťák byl jako vždycky úžasnej. Miminko se má k světu a je to holčička 🙂 🙂 Udělají mi ty rychlovýsledky do 48 hodin- pak se na konečné čeká asi 14 dní. A dokonce jsem je ani nemusela zaplatit, protože genetik mi dal ten požadavek do zprávy. Tak doufám, že výsledek bude dobrej a že si holčičku v prosinci přivezeme domů 🙂

sonka.77
15. črc 2010

Ahoj holky, tak jsem byla u dr. Slámové a musím říct, že je to fakt třída, byla jsem moc spokojená. Už se těším na další návštěvy, i když se k ní už třeba nedostanu.
Holky chodíte do Pronatalu některá pěšky? Já tam šla ze zadu tím lesem a teda docela jsem měla strach, že kdyby mě tam někdo přepad, tak mě nikdo pět let nenajde. 😀 Na mapě to vypadalo líp.

karmenina
15. črc 2010

Ankavičko tak to ti moc gratuluji k holčičce. Všechno bude ok, uvidíš.
Já jsem taky dnes byla u Břešťáka. Mimi je v pořádku, uvidíme co ještě krev. Říkal mi, že na triple už nemusím, že tenhle screening je přesnější. Ale jsem z toho jelen, když vidím tohle u tebe...

ankava
15. črc 2010

karmenina, ono je to tak, že pak když začneš chodit ke svému gynekologovi, tak ten zase chce svoje testy.. já se těm tripplům nebránila, protože díky tomu mému věku jsem řekla, že když triple dopadnou dobře, tak na plodovku nepůjdu a když ne tak jo. Chtěla jsem mít dvojí potvrzení, že je vše OK, protože u starších holek je to riziko fakt větší.
Tak se těš, za týden budeš mít výsledky a budeš už si krásně těhulit.

sonka... já bydlím blízko Pronatalu a chodíme tam občas do toho lesa na vycházky, je úplně v pohodě, není se tam čeho bát 🙂 🙂

ankava
16. črc 2010

uf, uf... v Pronatalu u Dr. Břešťáka jsou fakt skvělí, čekala jsem, že ten první výsledek mi zavolají až v pondělí, ale volali mi už dneska..... a ten je v pořádku. Downův syndrom nemáme. Tak snad i ten zbytek bude v pořádku.

Mějte všechny krásné dny, přežívejte tohle horko a doufám, že už tady narazíme zase na nějaké dobré zprávy // 🙂

atlaselka
16. črc 2010

Ahojky jen v rychlosti vás zdravím,za chvilku máme návštěvu.
Zítra na mě myslete,ráno si ještě budu volat,jeslti to ty naše mrazáčci zvládli a pak pojedem..
hezký víkend všem

m.aa.b
16. črc 2010

@atlaselka moooooooc držím všechno ce se dá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dej nám pak vědět 😉 papa

atlaselka
16. črc 2010

@m.aa.b děkujuuu moc,to víš že dám vědět..
ještě jsem mrkla,před chvilkou návštěva odešla a já jdu do hajan,zítra brzy vstávám
dobrou a pa

atlaselka
18. črc 2010

Ahoj,tak jsem si včera v osm volala a na desátou jsme jeli,cesta dobrá,vyjeli jsme před půl devátou a před desátou jsme byli tam.tak obě rozmražení zvládli na jedničku,od pátka i zaznamenali vývoj,takže super..ted zas už jen čekat jak to dopadne..ale ze včera mám snad úplně nejlepší pocit z Pronatalu,oni teda jsou dr.pokaždé příjemní..ale včera byli moc milý i vše vysvětlili,což jsem zažila teda poprvé..embriolog mladej příjemnej,toho jsem zažila poprvé...byli jsme na transfer tři,a i přes to dlouhé čekání,čekali jsme do jedenácti,pak dlouho na pokoji,ale zas jsme si docela pěkne s holkama pokecali a až ve dvanáct jsme bylo po a v jednu nás pustili.Byla tam jen jedna gynekoložka a byla ještě v ambulanci,tak proto dlouhé čekání..ale dalo se
hezkou neděli

atlaselka
18. črc 2010

@m.aa.b a tobě moc moc na zítřek držím pěsti a budu zítra na tebe myslet!! 😉 hodně štěstí

m.aa.b
18. črc 2010

@atlaselka děkuju moc 😵 . Stále na Tě myslím aby se mimisci dobře zabydleli 😉
Jinak jsem trochu nervozní jak to zítra dopadna 😔 😅

atlaselka
18. črc 2010

@m.aa.b díky moc,neboj dopadne to dobře,já byla taky,hlavně než jsem ráno volala,kor když minule se žádnej KET nekonal,protože se embrijka nevyvíjela,takže první kámen mi spadnul,když mi řekli že máme přijet 😉
myslím na tebe

sedmitecka
19. črc 2010

atlaselka, moc držím palce 🙂 🙂 🙂 opatruj se 😉

maab, jak je????

ankava a karmeninka, moc vám holky taky gratuluji, teď už žádné nervíky a všechno bude jen krásné a začne to pravé těšení se 🙂 🙂 moc vám to přeju, nechejte se pěkně rozmazlovat 🙂

slajita
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jerryna
19. črc 2010

No tak Slajito myslím, že jsi hodně přestřelila!!! Tvoji teorii o tom, že holky čekaly dlouho na mimi, a proto nemůžou otěhotnět, naprosto neschvaluju a nemyslím si, že by za to mohl věk!!! My když jsme se začali snažit o mimčo, tak mi bylo 25 let. Dva roky se nedařilo, takže jsem byla nedávno v Pronatalu taky, neb nám nic jiného nezbývalo. A opravdu se nedomnívám, že 25 let je pozdě na dítě, a že si za to můžu sama!!! Jo a mimochodem vypadá to, že nám se to díky Pronatalu podařilo!!! A musím dodat, že tam jsou všichni moc fajn, až opravdu na mírně protivnější recepci. Ale to při dvou návštěvách bylo taky individuální, jak na koho jsme narazili.

atlaselka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
atlaselka
19. črc 2010

@sedmitecka děkuju moc a co ty,jak je tobě? a co jsi teda vymyslela? IVFko na podzim nebo dřív,doufám že si aspon užíváš hezkého léta a myslíš na něco hezkého 🙂

m.aa.b
19. črc 2010

@slajita tak si prosím tuto diskuzi nečti a nikoho tu neurážej 😠 😠 😠 taky jsem se začla snažit v 25 a stále nic takže čekání na později není dobrovolné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tvůj příspěvek byl opravdu velmi netaktní !!!!

m.aa.b
19. črc 2010

@sedmitecka @atlaselka tak už mám mimisky u sebe 😵 😵 😵 vše proběhlo dobře jen jsme čekaly než jsme šly na sál páč jsme byly hned po 12 a přenosy začly až v jednu. Jinak jsme přišli o dva mimísky - při prvním rozmrazování to jeden nezvládl tak vzali další dva a pak z těch tří vybrali dva nej 🙂 ale já jim věřím 😵 testovat mám 5.8. tsk už aby to bylo 😅 😅 😅 děkuju za palečky 😉 😉 😉 😉 mějte se cholky papa

latvia
19. črc 2010

holky, nenadavajte si, a ked uz velmi chcete, tak do IP, nie do fora.

atlaselka
19. črc 2010

@m.aa.b super super!!! tihle dva bojovníčci budou silní a zvládnou to 😉 držím stále dál...a já mám testovat 3.8.ale myslím že zas nevydržím tak dlouho,29.7 má přítel narozky,tak asi tak 🙂

Latvia my si nenadáváme,nezačali jsme s tím..jen at si to ostatní přečtou,tohle co napsala Slajita fakt bylo urážející a napadající nás tady všechny,proč si s ní ještě psát po IP..jak je vidět už se neobjevila,nevím co tím chtěla dokázat,fakt ubohý!!

m.aa.b
19. črc 2010

@atlaselka taky nevydržím až do 5 😀

latvia díky za smáznutí toho hnusu 😠 co psala ona dotyčná.

Otočme list přeci nám taková nějaká nezkazí těhulkování 😉

slajita
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
atlaselka
19. črc 2010

No coment,asi ted chvíli nepřijdu,nemám to zapotřebí....tohle číst

atlaselka
19. črc 2010

opatrujte se holky..Maab odpočívej a ostatní moc zdravím.pa

mikullka
19. črc 2010

Ahoj holky,

držím pěsti a přeji Vám, ať to vyjde 🙂

Atlaselka - byl by to pěkný dárek pro přítele, takže se opatruj a ať to klapne 🙂

Příspěvek od Slajity jsem nečetla, protože již byl smazán, ale podle Vašich reakcí to bylo asi silné kafe... ☹