Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

svetruska
5. srp 2009

jdu na to 😀

svetruska
5. srp 2009

😀 tahle je super / obcas se tak taky tvarim / 😀
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_2._mesic/#...

jmisa je vazne moc kouzelny 😵 😵

svetruska
5. srp 2009
dusice
5. srp 2009

Ahoj Svetrusko, to jsou počty, co? Já mám pocit, že od IVF furt jen počítám- tolik a tolik dní do konzultací, do stimulace, OPU.....a teď zase do ultrazvuků 😉

svetruska
5. srp 2009

🙂 jj jak jsem nasla i odpovedi na vsechny me dotazy / 😀 / jsem i klidnejsi dava mi to vsechno smysla moc se tesim, - jako bych strihala metr a docela ten tyden utekl 😵

dusice
5. srp 2009

Jmisko, to jsou úžasný fotky!!!Ta s bafanem je skvělá. Mám pocit, že tomuhle se doma asi taky nevyhneme. Jen jestli to uvidí tchýně, tak jí trefí 😀

jmisa
5. srp 2009

Dusice, no moji máti taky může trefit 🙂

marmina
5. srp 2009

dusi, tak nejak se nas tady seslo na ten unor vic 🙂 to bude deti!!!

svetrus, my jsme metr strihali (od ledna do konce dubna) a uteklo to fakt rychle

jmiso, Brestak je fakt prima, uz jsem tady psala, ze ma moc uklidnujici hlas (mohla bych od nej poslouchat pohadky 🙂 )

svetruska
5. srp 2009

jj ono to vypada jako dlouha doba ale utece to 😉 ja jsem zacala cist ty romanky tak jsem i v takovy dobry rozpolozeny naladicce 😵 a utika to uz jen 4 tydny ty blaho 😵

dusice
5. srp 2009

Holky, mám na vás takový dotázek- nepřijde vám, že tak trochu ,,chlupatíte,, z utrogestanu? 😠 ☹ Já jsem nikdy neměla žádné chloupky na rukou a ani na břiše. A teď tam jsou- sice jen jemné, ale jsou 😠 😠

janik8774
5. srp 2009

dusice -
já jsem "nechlupatila",ale za to mi jdou kila nahoru.Po minulým KET mi zbyly 3kg.
Jestli to půjde takhle dál tak budu jak kulička. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dusice
5. srp 2009

Tak to já naštěstí ne. Ale ještě před tím jsem se léčila s endometriozou- měla jsem uměle vyvolaný přechod na půl roku- přibrala jsem cca.12kg. Vůbec se to nedalo nějak uhlídat. Zhubla jsem pouze 6kg-hrůza 😠

gucci
5. srp 2009

dusice: já chlupatím a určo to není z utroše, ze začátku těhu jsem měla jen chlupatou čáru od prsou dolů, vedla prostředkem břicha, ted už mám chlupy po celém břiše, akorát uprostřed nejdelší a hustší, je to děs běs, ale dr. se mi smála, že je to prej normální, že hormony

dusice
5. srp 2009

Gucci, tak to ti teda děkuji 😉 😖 - já doufala, že až přestanu brát utrogestan v 12tt, tak to přestane. Neřikala ti doktorka, jestli to po porodu vypadá? Nerada bych vypadala jak můj mužskej 😢 .

gucci
5. srp 2009

no to bylo první co jsem se ptala 😀 , prej by to po porodu mělo zmiznout, slyšela jsem to od více holek, že byly v těhu víc chlupaté....to víš, nadšená z toho nejsem, jsem se těšila jak se budu v létě chlubit bříškem a místo toho abych si nakoupila sponky a gumičky 😀 😀 😀
nicméně v žádném případě neholit 😉

dusice
5. srp 2009

Fajn, takže na jaře nebude línat jen náš pes, ale i já 😀 😀

marmina
5. srp 2009

cau kocky chlupaty 😀
hlasim, ze mi take chlupati brisko, a neni to po utrosi ale fakt tema tehotenskyma hormonama...(ja jsem to nez jsem sla k Brestakovi oholila - teda tim vytrhavacim strojkem, to byla bolest!!!) ale asi to uz delat nebudu, je to i dost ramus pro mimi 🙂
manzel se mi smeje, ze ho brzy dohonim...

dusice
5. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 To máme teda problémy. Manža se mi taky směje.

marmina
5. srp 2009

jo, ale cetla jsem, ze manzele solidarne s tehotnou zenou priberou par kilo navic, po porodu ale uz se shazovanim kil tak solidarni nejsou 🙂 takze jim to vetsinou zustane 😀

gucci
5. srp 2009

jj, mě manža minule odmítl políbit bříško, prej aby neměl chlupy mezi zubama 😀 😀
a včera mi na bříško šahal a říká: máš ho nějaké teplé...to bude asi tím svetrem 😀 😀

marmina
5. srp 2009

😀 😀 😀 mas fakt vtipneho manzu 🙂

marmina
5. srp 2009

gucci a uz mas pod pupikem tu carku co se v tehu dela?

gucci
5. srp 2009

no ona se dělá i nad pupkem ne...myslím, že se mi tam začíná dělat, ale nejsem si jistá, jestli to jsou chlupy nebo čára 😀

marmina
5. srp 2009

jj, asi je pred cele brisko, ja se musim smat, kdyz si to tvoje predstavim 🙂 promin 😉 ale asi te brzy dozenu, nemam nastesti moc tmave vlasy, tak doufam, ze to nebude extremni...to bych se asi fakt stydela hlavne u doktora

erine
5. srp 2009

Ahoj holky, teda s Vámi člověk potratí 😀 ... gucci, dusi... fakt vtipné..
Omlouvám se že jsem včera nedala vědět, zůstala jsem už doma a uklízela jsem, abych se mohla ode dneška válet 😝 pak jsem byla tak vysílená, že jsem od 1 do 5 chrněla jak medvěd.
Hlásím .. holky na svém místě. jsou v bříšku, tak doufejme, že se jim tam bude líbit. Dneska ráno mi řekli, že můžu přijet na 11. Ležela jsem na břiše.
To magnesium mi fakt doporučili, na zahnízdění. O listovce se zmínila, že taky dobrý.
Bohužel, podle velikosti vaječníků mám náběh na hyporstim. syndrom, tak jsem dostala ještě bílkovinu a mám vypít 4 litry vody denně.
Naše děti budou vodníci.

erine
5. srp 2009

světru, utíká to rychle... a to si představ tu mojí hoňku ráno... dělala jsem si palačinky, do toho telefon... co? v 11? jj, tak dodělat palačinky, vyluxovat, povléct peřiny, hodit pračku... umýt se, a frčíme. mám pocit, že jsme teprve začali píchat. (injekce. pozn autora)

erine
5. srp 2009

karamelko: tfuj tfuj tfuj. úředního šimla zvládnete .. jak říkáš... levou zadní. za to to stojí 😉

Marmi: tak to jsi ofígo těhulka...

erine
5. srp 2009

hele, jen co se člověk přestane bát bolesti z OPU, tak snad začnu mít strach ze svetrovatění... mám černý vlasy... tak to potěš ...

papuchalk
5. srp 2009

Ahoj holčiny
největší strach ze svetrovatění ale musí mít svetruska, ne? 🙂 🙂 🙂
Já teď tak pokukuju po svém špeku a zatím žádný chlupy nemám - beru to skoro jako újmu! 🙂

Eri - tak Ty zahnízďuješ, jo? Tak držím palce a průběžně informuj a vůbec - už mám spoustu dotazů teď, jaký máš dojmy a kdy máš testovat a kdy budeš testovat a jestli budeš ležet nebo půjdeš do práce a jestli máte také nějaké mrazáky a prostě jsem strááášně zvědavá 🙂 .

Gucci, Dusi, Marmi - fakt se tu chechtám 😀 😀 😀

Míša - Alex je prďola, líbí se mi, jak ho hlídá špagetice, ta je třikrát větší než on! A napiš nám, jaké dělá pokroky a tak. V Pronatalu tedy umí fakt pěkné dětičky, co?

Jo a holky, jak se vám daří jíst zdravě? Mně totiž moc nééé, já jsem ráda, že aspoň něco sem tam s ním, ale většinou nemívám moc chuť na vitamínky... A taky jsem pořád taková unavená a lenivá, hodně i spím, což není můj obvyklý standard... Máte taky nějaké takové postřehy? Jo a nevolnosti stále rulezzz - taky nezvracím, ale mám pořád žaludek jak na vodě... 😠

papuchalk
5. srp 2009

Jo a těhotenskou občanku ještě nemám, budu pan posleda... ke Gyn jdu až na konci srpna a už bych zase šla někam na UTZ kouknout se, jak tam prcek řádí...
Dusi, určitě si ty fotky nech u dr. Břešťáka vypálit, já to nevěděla a mám kulový 😖 . A dneska jsem četla, že prý děti mezi 12 - 14 tt jsou na fotkách nejhezčí... :o)