Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

erine
12. srp 2009

¨Díky Dusice, pořád doufám, že tam bude. I když já, pesimouš jak dělanej moc v hepík nevěřim. 😒 Ale bylo by to fakt boží. Ok, tak v pátek.

jizu
12. srp 2009

Ahoj.
Erine - držím pěsti a doufám, že to nebyl jen nějaký duch 😉

janik8774
12. srp 2009

erine
to máš už 8den od ET?
To už by tam mohlo být něco.Snad si neměla vidiny. 😀 😀
Člověk vidí i to co není. 😀 😀
Tak dej vědět.Jsem zvědavá za tebe. 😀

marmina
12. srp 2009

ahoj kocky,
ja mela negativni test 12. den (ale po IUI), no a vidite jak to dopadlo 🙂

dnes vim komplet vysledky screeningu vrozenych vad - vse je OK!!!! jsem stastna jak blecha

zitra nas ceka kontrola srdicka, tak snad dostaneme jen dobre zpravy....

preji vsem spoustu trpelivosti pri cekani na vsechno mozne (injekce, navstevy v Pronatalu, na //, na utz mimca atd atd 🙂 🙂 🙂 clovek je cely zivot jak v cekarne)

dusice
12. srp 2009

Marmina- super, jen tak dál!! 😅

erine
12. srp 2009

Marmi hurá 😀 boží zprávy.
Zítra si necháš udělat foto?

Jinak vidiny... to klidně můžou být. Člověk vidí co chce... 😀 Uvidíme. Jakýma testama testujete vy?

erine
12. srp 2009

Jizu přiznej barvu... neláká Tě to testovat?

janik8774
12. srp 2009

erine,
nedělala sis dva testy.Většinou každá má jeden test pro sychr. 😀
Jsou nějaké testy hodně citlivé,ale já nevím které.Kdyby ses tady někoho zeptala tak ti někdo odpoví.
Při prvním dítěti jsem testovala po 10dnech,až když mi bylo zle a byla tam slabá čárka asi po 2minutách.Výsledek měl být do 3minut.Měla jsem test 7 day.Testování po 6-8 dnech od oplodnění(transferu)Uvidíš v pátek.
Já testovat nebudu.Já si počkám až na krev.Mě to čeká tak za14dní.
Zatím si ještě užívám. 🙂

atlaselka
12. srp 2009

Marmi to jsou krásné zprávy 🙂
Ernie já testuju mamatesty.A dnes jsme si udělala poslední,víc už nebudu,když zas zítra jdu na krev.A čárky jsou úplně stejně tmavé.Akortá jsem zas začala krvácet,ach jo,proč já.Už se zas klepu jak to zítra dopadne.
Ernie držím stále,věřím že tam //budou
hezký večer

dusice
12. srp 2009

Já jsem testovala mamatesty. Co jsem četla na diskusích, tak jsou braný jako jedny z nejspolehlivějších.

erine
12. srp 2009

Dusi, a těma malinkejma, nebo ty plastový?

Janik, test jsem měla jen jeden, kdybych měla 2, ....

Jsem zvědavá Atlas na zítřek. Na UTZ ještě nic neuvidí?

atlaselka
12. srp 2009

V úterý mi dr řekla že na UTZ je ještě brzy...

erine
12. srp 2009

tak alespoń výsledky krve... 😒

dusice
13. srp 2009

Erine, měla jsem obojí. Ale teď už vím, že jsou stejný- až na tu cenu. Je fakt zbytečné kupovat ty drahé plastové.

clerenc
13. srp 2009

Dobré dopoledne všem. Mám dotaz ohledně placení v Pronatalu. Nikde nemůžu najít jejich ceník a potřebovala bych vědět na kolik vyjde IVF+ ICSI a TESE/MESA. A pokud mi můžete napsat co zahrnuje zdravotní pojišťovnou placené IVF. Díky moc!

svetruska
13. srp 2009

Ahojky

tak sem se vratila domu z Pronatalu, Dipherelin mam v sobe a strasne me boli zadek 😀
nez sem dojela domu zacala jsme byt celkem unavena a musim tedy rict ze jsem neuveritelnym zpusobem "zolavena" je mi frozne horko nevim, jestli cestou nebo ze by to tak nejak rychle zabralo kazdopripadne si jdu ted neco zobnout a lehnout at to nejak telo vstreba...

Dr Slamova mi rikalal ze kdyz vse pujde dobre, toho 3.9. pichneme 1. stimulacni injekci 😵 😵 😵

marmi to je super zprava 🙂
erin drzim palecky na ztrejsi test 😉

clerenc ICSI cca 20-25 tisic a MESA/TESA - 11000,- snad jsem ti alespon trochu pomohla / zdravotni poj, prispiva 25tisic na "leky" a 25tisic na "veskerou tu dalsi metodu"...

svetruska
13. srp 2009

Jinak holky ty leky na ten zanet jsou Doxybene tablety 😉

clerenc
13. srp 2009

svetruska: hmm, to nejsou úplně malé částky. Co to znamená "veškerá dalsi metoda" - Chápu dobře že ICSI pojišťovna neproplácí?

snaha
13. srp 2009

Ahoj světruško , mě bylo po té první injekci taky po cca jedné až dvou hodinách nějak divně , seděli jsme u oběda a já měla něco jako nával a bušení , ale přešlo to a bylo to dobrý , pak byl dva měsíce klid a tedˇmě tedy ty návaly už zlobí i několikrát denně , ale to se tě po jedné injekci netýká a stejně se to dá vydržet , aspoň jsem si to zkusila , co mě čeká . A zadek už zítra taky nebude bolet , neboj .
Jinak gratuluji všem za dobré zprávy , jen je sem hezky pište atˇmáme nějaké povzbuzení .

atlaselka
13. srp 2009

Ahojte tak jsem tu,ještě se klepu,jak jsem volala doktorce.Hcg stouplo dvojnásobně,v úterý jdu na UTZ,prý by už mohlo být něco vidět.Ted se asi rozbrečím.papa

marmina
13. srp 2009

ahoj jsem tu 🙂

atlaselko, to vypada nadejne! hcg stoupa, urcite to dobre dopadne, zitra uvidis krasnou tecku!

jinak kontrola srdicka dopadla dobre! fotecku nemam, doktor nejak spechal, tak jsem nechtela zdrzovat, ale mimiska jsem videla jak se vrti a to mi pro dobry pocit uplne staci 😉
holky, ty nervy co clovek ma, za to mimi stoji!

svetrus, tak vcelka na miste 🙂 tak si uzij svuj prvni prechod, muzes nam pak vypravet

erine, ja jsem taky ten prvni test hypnotizovala az se tam vecer slaboulilinka carenka objevila (sice mirne po lhute, ale byla tam 😉 )

marmina
13. srp 2009

atlaselko, opravuji "zitrek" na "utery" (chtela jsem ti to holt urychlit...)

lolofonka.k
13. srp 2009

Ahoj, moze mi dat niekto nejake info ohladom pronatalu v prahe ...pojdeme tam prvy krat a nemam potuchy, co nas caka, na ake poplatky sa mam pripravit pri vstupnom vysetreni

lolofonka.k
13. srp 2009

nikto

svetruska
13. srp 2009

Ahojky

svetruska
13. srp 2009

za vstupni vysetreni se nic neplati a dalsi ti povi co Vas konkretne bude cekat...
jestli jdete teprve na konzultaci tak si te prohlidnou a "stanovi" nejakou diagnozu a podle toho budete pak postupovat dal...jestli uz jste nekde byli , manza na spermiu nebo tak...neboj se / i kdyz ja sem se taky furt sem chodila ptat / 🙂

clerenc to tech 20-25 je prave to ICSI s kryokonzervaci a tak...
a to co je tech 25 tisic jako to polezeni v CARu ty dalsi veci kolem jestli mi rozumis ...
ja jsem treba byla dnes na injekci a jak sem se docetla stala 10,000 a taky mi to poj. uhradila 😅

marmina
13. srp 2009

Lolofonko, asi taky zalezi jakou mas pojistovnu...

erine
13. srp 2009

Atlaselko, jestli jsou to slzičky štěstí.. 😉

Marmi, jsem ráda že nejsem sama psycho. ☹

erine
13. srp 2009

Hele, Marmi, nebolelo tě ten druhý týden po ET podbřišek? Několikrát za den mě tam pobolívá.

svetruska
13. srp 2009

erin to by mohlo byt dobre znameni kamaradky (3) vsechny pobolival podbrisek kdyz byli tehotne bylo to tyden pred MS takze jakoby tydem po oplodneni / pry neco jako kdyybys to mela dostat ale jiny 🙂
drzim palecky at to vyjde 😵