Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

petris82
24. zář 2012

@lucido Supeeeer 🙂 potichounku gratuluji!!! Ten pronatal fakt jede!!!
@maximka33 to je mi moc lito, ale lepsi ze se to zjistilo takhle vcas.... Neboj utece to jako voda a za chvili muzes na iui!!
@musilka teda dobra urodicka, ja bych taky chtela alespon 10 vajuch 🙂 uvidime jestli se tentokrat zadari 😉 taky dame picsi!!
@briuska tyyy jo, ty uz mas tehu prukajdu!! Moc gratuluji!!!
Ja od patku picham uz i gonal, zatim se snasim dobre a ve ctvrtek krev a utz, tak uvidime!

briuska
24. zář 2012

@musilka tak super, to jsou skvělé zprávy!!!!!!! mám radost s tebou 😎 😵 😵

briuska
24. zář 2012

@petris82 dostala jsem jí nějak brzy, ale to mě jen těší 😉 .... budu držet na čtvrtek palce 😉 😉

musilka
25. zář 2012

Uff slyšeli jste ten kámen to byl ze mě 😀 z 10 oplodněno PICSI 9 úspěšně 🙂 všechny se rozdělili ještě ode mě chtěli souhlas s vitrifikací tak si jdu přečíst co jsem vlastně odsouhlasila a v pátek jedeme na ET 🙂 úleva neuvěřitelná....

petris82
25. zář 2012

@musilka supeeeer!!! Budes muj priklad 😉 ja chci taky takovou urodicku!!

musilka
25. zář 2012

@petris82 budu držet pasti každopádně PICSI super protože u minulýho IVF ze z 20 vajec oplodnilo "jen" 11 takže polovina to jsme měli ICSI protože PICSI ještě jaksi nedělali.... Tady krásně 9 z 10 to je super. Ještě teda nejásám uvidíme jak to půjde dál přeci jen ještě jsou tu dva celé dny a na ET v pátek dopol situace se může kdykoli změnit. I když teda doufám že bude vše o.k. samozřejmě 🙂 a krásně dojdou do blastocyst.....

lenkule
27. zář 2012

Ahoj holky, asi pred rokem jsem sem parkrat psala o radu pred prvnim ivf. To bohuzel nevyslo, stejne jako prvni KET ale v srpnu nam vysel druhy KET a zatim to vypada dobre, jsme na zacatku 11.tydne asi o chvili mene nez briuska a cekame jedno miminko. Chtela bych podporit ty z vas ktere se chystate na transfer ze v Pronatalu maji uspesne obdobi 🙂 ja jsem byla u pana doktora Voborila a nedam nanej dopustit. Tento tyden v utery mam za sebou dalsi kontrolu uz teda mimo pronatal a zatim vypada nastesti vsechno dobre. Snad to pujde dobre i nadale, ale jeste mam porat strach. Jinak jsme meli IVF+ICSI a PK, ted bych uz asi sla do PICSI.

elliem
27. zář 2012

Musím souhlasit s @lenkule, Pronatal má skutečně velice plodné období🙂 nedám na ně dopustit a i když jsem minule trošku brblala, že byl MUDr. Vobořil ne zrovna dobře naladěn, je to super doktor, stejně jako ostatní lékaři v Pronatalu. Jsem ráda, že jsem po prvním neúspěšném pokusu v CUBE udělala změnu a šla právě do Pronatalu, splnili mi sen🙂 Držím všem snažilkám tady palce, aby se jim zadařilo tak krásně, jako briusce, lucido, lenkule a mně🙂

lucido
27. zář 2012

@petris82 Ahoj Peto, tak jak to pokracuje?

musilka
27. zář 2012

NO to doufám zítra jedu na ET 😀
Jinak co se týče doktorů... Mám za sebou 3 KETy jeden mi dělal Vobořil druhej Kult z toho jsem otěhotněla a třetí myslim SLámová ale nepamatuji se přesně... Jsem zvědavá kdo tam bude zítra 🙂 Už chci mít mimouše u sebe.....

lucido
27. zář 2012

@musilka V kolik hodin mame drzet palecky? A das jedno?

maximka33
28. zář 2012

@musilka držím moc palečky!!!! to je super, že se to dá udělat i o svátku a víkendu!

briuska
28. zář 2012

@musilka tak už máš asi ET za sebou, nestihla jsem napsat předem, že moc držím palce...tak píšu teď....držím všechny 4 a ať se prďolka pěkně zakutá 🙂...dej o sobě průběžně vědět.
@lucido jak je Luci? něco nového?? 😵
@elliem jj, souhlasím, Pronatal má velmi dobré lékaře a výbornou pověst ...umí 😉 VŠEM CO SE SNAŽÍ DRŽÍM MOC PALCE..
@petris82 ahoj Péťo, tak jak se máš, co nového? jsi v pohodě? kolik máš vajuch a kdy bude transfer? 😉

lucido
28. zář 2012

@briuska Ahoj Lucko, predstav si, druhy de. lezim, boli v krku, je mi mizerne, bojim se aby to nebyla chripka nebo angina. Bylinne caje s medem uz nemohu ani videt, chute nemam, ani bych jist nemusela, ale neco do sebe nacpu. Mam pastilky Septisan a solne kloktadlo, po tom zarucene chut na basteni neni. Jinak boli prsa, brisko uz moc ne, nevolnosti jsem mela desne v utery a stredu, ale ustala jsem to. Tak doufam, ze to s mimi zvladneme.
Jak Ty, nevolnost ustoupila nebo Te to jeste trapi. Jak se citis?

briuska
28. zář 2012

@lucido tak to mě moc mrzí, teď je opravdu hodně důležité odpočívat, aby se tvoje tělo nevysilovalo.Určitě to dobře dopadne, jen se opravdu hodně šetři!!! Dostatek vitamínů+hodně pít, na to se často zapomíná.
Mě je snad ještě hůř než předtím. Občas si i pobulím, když už nemůžu. Nejlíp je mi ráno a nejhůř večer 😝 ...snad to někdy přejde, už ani moc nevěřím, že by to mělo skončit 12 týdnem 🙄

lucido
28. zář 2012

@briuska Snazim se pit, vitaminy v ovoci a zeleniny, beru Femibion800, je mi divne od zaludku, boli hlava.
To je mi lito, ze mas ty nevolnosti, stesti, ze jsi na te PN, v praci by jsi trpela. Je ti jen spatne nebo musis obcas dobehnout na wc? Nekdy mam pocit, se to neustojim, tak bezim, ale rozdycham to s zase se vratim. Vubec toaleta je nyni moje trendy mistnost, casto na malou jak koroptev.

musilka
29. zář 2012

Ahoj kočindy 🙂 Tak včera na ETu.... Řekli mi trochu krušné zprávy tak jsem ani neměla náladu nic psát.... KDyž jsme dorazili a na recepci po mě nechteli zaplatit kryokonzervaci tak to bylo jasné......BYla jsem v řiti v tu chvíli. Embryoložka si nás vzala a řekla že to nevypadá dobře že jedno je už krásné dozrálé ale ostatní 4 co ještě zůstali se prostě nedělí.... Takže mi to jedno transferovali a čekalo se. DNeska ráno jsem volala a máme zamrazeny 2 embryjka ještě. Byla jsem prostě zklamaná že z devíti je najednou jedno a nic do zásoby....
ALe dobrý transfer proběhl bez problému byl tam Vobořil 🙂 Bylo to fajn. Tak snad embroušek vydrží. Krycí jméno Venoušek 🙂 Moc děkuji za palečky bude to krusný týden no ale snad úspěšně vše dopadne 🙂

maximka33
29. zář 2012

@musilka tak určitě to nebude tak špatné, hlavně že už jedno v sobě máš 🙂 krušný týden, možná dva ne? já už odpočítávám, kdy přijde ms..

musilka
29. zář 2012

@maximka33 no při Sof jsem měla pozitivní test 8. DPKET a to bylo třídenní emrbyjko takže já testuju tak ten osmí devátý den po. A tohle je pětidenní tak to zkusim příští sobotu a uvidíme....

maximka33
29. zář 2012

@musilka tak to je prima, to uteče jako voda 🙂)) hlavně se hodně duševně zaměstnat 🙂

petris82
29. zář 2012

Ahoj holky, ja uz picham asi 23 dni(dlouhy prot.), byla jsem na utz, tentokrat to roste pomaleji- bylo tam cca 6folikulu, tak verim ze tentokrat budou kvalitni! Jeste pujdu na dalsi utz a OPU pravdepodobne utery! @lucido @briuska moc se opatrujte a at vam neni moc spatne 😉 @musilka uvidis ze venousek bude poradny bojovnicek 😉

segra_bruni
29. zář 2012

@lucido po delší době otvírám koníka a čtu výbornou zprávu 😵 tak to je krásné a neuvěřitelné pro mne neb opět TU úspěch?? to je ale úspěšnost 😉 palec nahoru! 🙂 pamatuji si že jsem o tobě četla jinde na koníkovi tvůj první brzký test a vyšel neg.a byla jsi z toho na sebe natvaná žes testovala brzy ... a teď čtu toto - to je báječnééééééé 😵 ať jsou i dny příští k tobě dobré 🙂

segra_bruni
29. zář 2012

@maximka33 ahoj, to mi je lito s tema pupinkama ☹

kackys
1. říj 2012

@musilka Zdravím,nevím,jestli si přečtete můj vzkaz.Byly jsme spolu v pátek 28.9.2012 na ET v Pronatalu,tak snad se tady budeme potkávat...

musilka
1. říj 2012

Dobrý den 🙂 Obrovitánsky držím pěsti 🙂 Snad nám to vyjde datum transferu jsme měli krásný tak teď jen ať se embrýsci uchytí a v červnu narodí 🙂 🙂

kackys
1. říj 2012

@musilka taky moc držím pěsti a myslím na Vás.Já mám taky jedno embryjko,oproti tomu,co mi vždy dávali dvě,tak uvidíme...

lucido
1. říj 2012

@segra_bruni Ahoj a moc děkuji! Zatím se potýkáme nepříjemnostmi ohledně nachlazení či co to je, takže dnešní UTZ jsem posunula až na středu, to už snad budu lepší. Objevuje se nadýmání, občasná nevolnost, začřínám si na to zvykat 🙂.Pa a zdravím.

petris82
3. říj 2012

Ahoj holky, tak hlasim ze OPU mam za sebou a z 10 folikulu mam 9 vajicek 🙂 to jsem vubec necekala, rikala jsem ze chci alespon 7 😉 Ale zato jsem mela mnohem vetsi bolesti nez minule! Jsem zvedava kolik mimisku z toho budeme mit... doufam ze alespon 5😉
Jak se vsechny mate?

musilka
4. říj 2012

@petris82 budu moc držet palce ať to dopadne jak si přeješ ! takže v neděli transfer ?

já se mám tak střídavě pořád se pozoruju zkoumám... no znáte to. Jsem 6. den po ET a je to pěkně dlouhé to čekání na výsledek. Vy co jste měli pozitivní kolikátý den a jak staré jste měli embrýsky ? Já pamatuju u Sofule že to bylo osmí den (duch jen ale byl tam) a byla třídenní....

musilka
4. říj 2012

samozřejmě jsem kiksla a testla dnes protože mám vypozorováno že už třeba u některých je ten šestý den něco vidět a není tam nic... Tak jsem znervozněla :(