Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

tulda3
11. čer 2015

Bohužel ani já nemám poslední dobou dobrou zkušenost z Pronatalem ☹ . Ted jsem po 3tím neúspěšném IVF . Hrozně mě štve že i když vědí že se s něčím léčím oni si to neohlídají. Mám protilátky ve štítné žláze a teď mě hodnoty rapidně stoupli a oni se ani neobtěžují to nějak ohlídat. Ale zase po čtyřech letech se mě centrum měnit nechce i když i u nás o tom uvažujeme...

@kamino držím palce ať v Podolí pomůžou a jseš spokojená 😉

lloupacek
11. čer 2015

@madalenas to teprve zjistim, jdu do Podolí, ale slyším na něj samou chválu tak snad se zadaří konečně

melounek89
11. čer 2015

@lillitka Nojo, půlka za námi...už se nemůžu dočkat...snad vám to vyjde 😉

lillitka
11. čer 2015

@melounek89 to věřím, ale ono to uteče. Já pokud se nic nezmění, tak v pondělí transfer...

melounek89
11. čer 2015

@lillitka Budu na vás myslet...když si vzpomeneš tak za 14 dní dej vědět jestli se zadařilo, věřím, že jo...nám to taky vyšlo napoprvé 😉

lillitka
11. čer 2015

@melounek89 Kéž by, snažíme se už 7 let a od 12/2013 s pomocí hormonů

lloupacek
11. čer 2015

@tulda3 v podolí by tě ihned přeléčili na cokoli související s imunem. doporučuju i když tam sama teprve nastupuju. nedávej už pronatalu další prachy za jejich laxní přístup. víc pokusu uz mít nebudes

tulda3
11. čer 2015

@lloupacek já v Podolí už na konzultaci byla před rokem a půl ale zas jsem se vrátila zpátky. Bohužel asi jsem si tam nesedla z lékařem a i laboratoř na mě nepůsobila dobře 😒 . Tak jsem se s přítelem rozhodla zas vrátit ale teď uvažuji o změně jen nevím kam.

madalenas
11. čer 2015

@lloupacek tak to jsem zvědavá a počkám si na reakci na to Podolí od tebe 🙂 Já jsem tam původně chtěla, ale můj gynekolog mi doporučil právě Pronatal.... Říkám si, že dokud jde o IUI, tak bych tam zůstala, ale do IVF bych se tam natlačit asi bez vyšetřeních nenechala.

lillitka
15. čer 2015

@melounek89 tak ze 14 oplodněno 8 z toho jedno vyřadili hned, protože bylo špatné, takže 7 a z toho prodlouženou kultivaci přežili 3. Kvalita embrya AA. Tak teď mě čeká dlouhých 14 dní....

melounek89
16. čer 2015

@lillitka Tak držím palečky 🙂 s těma embryjkama ti to dopadlo hodně podobně jako mě...Nám přežily prodlouženou kultivaci 3 a z toho jen jedno bylo nejvhodnější k transferu a přece se vydařilo 😀 14 dní je opravdu dlouhých, já testovala už po týdnu 😉

lillitka
16. čer 2015

@melounek89 Také to asi nevydržím, ale zkusím to za a 14 dní jdu na krev 🙂

lillitka
25. čer 2015

@melounek89 tak to čekání je šílené, v pondělí na krev a snad v úterý výsledky. Podle testů dobré, dávala jsem foto do snažilek 🙂

melounek89
25. čer 2015

@lillitka To věřím, ale za ty dvě čárky na testu to stojí 🙂 držím palečky, zrovna včera jsem si na tebe vzpoměla :D

lillitka
25. čer 2015

@melounek89 děkuji, sice dohromady budu muset čekat 9 měsíců, ale ty si budu užívat. Jen čekat na ten ortel je dlouhé 🙂

melounek89
25. čer 2015

@lillitka To teda, pro mě bylo napřed dlouhý čekání než se zadaří a uvidím ty dva proužky....potom ještě delší bylo to čekání do velkého ultrazvuku na vyloučení vrozených vývojových vad..potom pro mě bylo dlouhý čekání na první kopanečky a teď pro změnu mě čeká ta nejdelší doba - a to než toho našeho drobečka uvidíme a budeme držet v náručí.....Drž se 😉

lillitka
25. čer 2015

@melounek89 ale to čekání stojí za to, to nejde ničím vynahradit 😉

lillitka
27. čer 2015

@melounek89 tak vypadá, že se povedlo, mám za sebou 3 testy v úterý, čtvrtek a dneska a vždy byla čárka silnější, tak v pondělí krev, tak doufám, že to potvrdí a bude vše v pořádku 🙂

melounek89
27. čer 2015

@lillitka Tak to moc gratuluju 😀 No určitě se povedlo, když máš pozitivních tolik testů 😉 Paráda, mám radost

lillitka
27. čer 2015

@melounek89 Děkuji, teď jen aby vše probíhalo tak jak má 🙂

melounek89
28. čer 2015

@lillitka Neboj, určitě bude vše jak má být 🙂 Já jdu zítra na test kvůli těhotenské cukrovce - už se nemůžu dočkat toho sladkýho blivajzu 😉

lillitka
28. čer 2015

@melounek89 Tak to věřím, já když ho pila poprvé, tak jsem dostala vynadáno, že ho piju takhle dlouho, ale to, že se člověku z toho zvedá žaludek nikoho nezajímá..... A od té doby mě na cukr hlídají pravidelně, protože mám moc inzulínu 🙂

laura9001
2. črc 2015

Take jsem s pronatalem v Teplicich spokojena. Zatim mam za sebou prvni iui, ale celkove je to fajn prostredi a doktori i sestricky jsou uzasni.

melounek89
3. črc 2015

@laura9001 Všichni jsou tam fajn od recepce po anesteziologa 😀 IUI jsme zkoušely 3x, do toho ještě plánovaný styky po Pregnylu ale nakonec jsem musela na operaci do Ústí... naštěstí to dobře dopadlo a Vašík mi kopanečkama dává vědět, že je mu u mámy v bříšku dobře 😉 Držím všem snažilkám pěstičky ať se taky co nejdřív dočkáte 😉

lillitka
3. črc 2015

@laura9001 tak mi Máme za sebou IVF. A jsme 5tt+2 🙂 z Teplic na poprvé IUI na nevyšlo. Lidi jsou tam skvělý.

laura9001
3. črc 2015

Tak to moc gratuluji 🙂 snad se nam taky brzy zadari.

laura9001
3. črc 2015

@melounek89 my se nesnazime jeste rok, ale doktor to mabidl, ze to muzeme zkusit a uvidime. Ach jo, oba zdravi jak rybicky a nic ☹

melounek89
3. črc 2015

@laura9001 Tak u nás to bylo složitější...Napřed se našel problém u mě a potom i u chlapa takže my jsme to měly trochu urychlený a díky bohu za to.... Uvidíš, že se dočkáte, hlavně když to ještě nezkoušíte ani rok 😉

laura9001
3. črc 2015

@melounek89 snad ano 🙂 v pronatalu je opravdu fajn, takze jsem diky tomu uplne bez stresu. Na testovani si musim pockat jeste deset dni.

laura9001
3. črc 2015

Ale je krasny a povzbuzujici cist vase pribehy 🙂