Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
18. led 2008

13 hodin maj většinou všechny, nádoby jsou dvě, to je dobrý, je krásná vzhldeme, už jsem na ní někde koukala, akorát tam nejni, jestli jde ten bezlepkovej chleba.

chiwule
18. led 2008

ta jedna eta měla jen 3 hodiny... ale máš pravdu, že ten bezlepkovej chleba tam není... 😒 to jsem si hned nevšimla...

jmisa
18. led 2008

no za ty prachy už by tam měl být.

fakt jen 3 hodiny? tak to je tedy málo.

no koukám, že mám o zábavu postaráno.

zase jsem někde vyčetla, že když chce člověk dělat menší chleba, tak je lepší jen jeden hák, že to líp prohněte, že u dvou háků toho těsta hodně skončí na stěnách 😠

chiwule
18. led 2008

no to teda jo 🙂 o zábavu postaráno 🙂 tak mi pak prosím řekni, kterou sis vybrala 😀

mikulka
18. led 2008

Holky, já se v tom nevyznám, ale zrovna jsem viděla pořad o domácích pekárnách. Říkali, že důležité je, aby měli uvnitř dvě mísidla. některé mají jen jedno. A taky že se v dom. pekárně dají dělat i buchty či zapečené brambory. Jo a že recpty, které jsou přiložené jsou většinou nepoužitelné, že je tam psáno víc vody či co. Je asi lepší koupit si pak knihu s recepty. Také říkali, ýe je dobré používat polosvětlou mouku, ne tu dvé óčka 😉

chiwule
18. led 2008

no vidíš, Mikulko, to jsou věci! díky za informace, každá rada dobrá 😉

murasek
18. led 2008

ahoj, preju nam vsem krasny vikend, v po se pak pochlubte, co jste delaly.papa

mikulka
21. led 2008

Ahoj holčiny, včera mi zavedli dvě embryjka. Rozmrazili tři, ale to jedno se moc k světu neměli. Zavádění dělal sám velký Mardešič 😉 😀 Ajorát mě překvapilo, že jsem teď po zavedení ležela na břiše a minula na zádech. Je to podle záklonu dělohy. Tak si říkám, jestli mi ty nateklé vaječníky po OHSS nemohli tu dělohu jako zatalčit dozadu, když je teď zakloněná a nikdy nebyla 😕
No, hlavně když bude dobrý výsledek 😉

oskarko, tebe jsem vyhlížela, byla jsem kolem recepce od 14 do 14.45... Asi jsme se nepotkaly, viď?

jmisa
21. led 2008

Mikul, tak držím palečky 😉

oskarka
21. led 2008

Ahoj holky,
mikulko, já taky koukala, jestli Tě neuvidím, ale byla jsem tam už v 10 hodin. Doc. Mardešič, který byl včera v ambulaci (a jak je vidět tak pak i na sále) mne pozval ještě na jeden ultrazvuk, a to ve středu odpoledne, a pak se uvidí, kdy bude KET.
Mikulko, držím Ti palečky. Jsi doma nebo budeš chodit do práce?

mikulka
21. led 2008

Jsem doma 😉

oskarka
21. led 2008

správně děláš🙂. A kolikadenní embryjka jsi měla zamrazená? Kolik jich máš zamražených?

jmisa
21. led 2008

chiwule, tak jsem asi dovybrala - moulinex bread xxl - kamarádka mi ji půjčí domů na ozkoušení, ale je to fakt hoooorkej favorit a pokud se osvědčí v praxi, tak do ní půjdu. akorát jak jsem tak koukala, tak je dost vyprodaná 😕

chiwule
21. led 2008

jmiso, to zní zajímavě! asi je fakt hodně dobrá, když jí všude hned vyprodají 🙂 jsem tady zvědavá na tvoje dojmy z ozkoušení na živo, koupíš si nějkaou směsku hotovou nebo budeš vyrábět podle nějakého návodu svůj vlastní chleba?
mikulko, tak jak se vede? jak se cítíš?
oskarko, co je u tebe nového?
já jsem ve fázi čekací - na konec měsíce jestli dorazí mrcha a kdy... už aby byla sobota nebo neděle 🙂

jmisa
21. led 2008

chiw, určitě vlastní výroba, dělám to hlavně z důvodu, že chci vědět, co tam dávám, tak do směsky nepůjdu, určitě tedy ne při testování, co ta kráska dovede.

oskarka
21. led 2008

Ahoj chiw, u mne nového? Dobře se hojím po velmi náročné extrakci čtyř osmiček - ani jsem se nemusela ládovat analgetiky, nemusela jsem na neschopenku, zkrátka dobrý - teď jen aby ta tkáň dobře narostla a rány se zahojily. No, a jinak, jak jsem tu už psala, ve středu odpoledne jdu na ultrazvuk, který rozhodne kdy bude KET.

chiwule
21. led 2008

jmiso a kdy to prubneš? o víkendu?
oskarko, budu na tebe ve středu myslet, to budu zrovna sedět na další zkoušce 😉 předposlední 🙂
všem přeju klidné spaní a krásné růžové ráno 😉 😵 dobrou noc

jmisa
22. led 2008

Chiw, teď určo ne, musím se domluvit na předání a když jsem v práci, tak je to trochu těžký. Tak uvidím, jak to půjde.

chiwule
22. led 2008

jmiso, takhle brzo na koníkovi? 😨 kde děláš, že vstáváš takhle ráno? nebo už jsi nemohla dospat? 😉 🙂

jmisa
22. led 2008

chiw v jistém státním registru 😀

chiwule
22. led 2008

fujtajbl! 😀 zas tě asi pustí dřív domů ne? 😉 🙂

jmisa
22. led 2008

chiw, jj, dělám od 6 do 14,45 a v pátek do 13,30.

chiwule
23. led 2008

tak oskarko, jakpak jsi dopadla? já výborně, tak doufám, že i ty 😵 myslela jsem na tebe 😉 🙂

mikulka
23. led 2008

oskarko, také jsem na tebe myslela, kdy "půjdeš na věc" 😉

oskarka
23. led 2008

Hezký večer, holky. Konečně doma, hurááá, to byl ale dlouhý den.
Podle dnešního ultrazvuku mi byl naplánován KET na středu 30.1., ráno ten den si mám zavolat embryologům a oni řeknou v kolik hodin "půjdu na věc". Doufám, že se budou mít embryjka k světu a k transferu dojde. Pokud ano, v to věřím, tak zvažuji jak dlouho zůstat doma a asi si dám oddych do neděle a pak bych šla do práce, uvidím.

chiw, tak Tys udělala zkoušku na výbornou? to Ti teda gratuluji.

jmisa
24. led 2008

Oskarko, ty si tedy aktivní pracovník 🙂 Já jak se znám, budu doma vždy maximální dobu, tedy doufám, že podlední pracovní den bude před OPU 🙂 a pak až po mateřský 😀 Jsem si to takhle naplánovala.
Jen manža si vypočítával, že když půjdem v březnu, že budeme mít vánoční mimino 😀 jestli prý radši nechci počkat na duben 😀 Tak já to zatím neřeším, s mýma nepravidelnýma cyklama to může být všelijak 😀

oskarka
24. led 2008

jmiso, ahoj. ne, že bych byla tak aktivní pracovník, ale doma mne to ubíjelo (byla jsem posledně od ET do TT) a stejně, miminka si nevyležíš, takže se budu prvních pět dní šetřit a pak asi do práce v lehkém rytmu🙂.

Hezký den i Vám ostatním.

jmisa
24. led 2008

Oskar, to já vím, že nevyležím, ale když budu mít vycházky, taky si můžu chodit tam, kde nemám v pracovním rytmu čas 😀 Konečně budu mít čas na rande s těhu kámoškou atd. NAvíc já mám tedy v práci docela stres a už kvůli penězům sem nepolezu.

oskarka
24. led 2008

jasně, já mám práci celkem v pohodě a hlavně se chci vyhnout těm blbým řečem kolegyním (posledně mne to dost vzalo jak se chovaly, ale o tom tu už psát nebudu) - ale uvidím jak se budu cítit. Hlavně, aby ke KETu došlo.

jmisa
24. led 2008

Já to v práci nikomu neřekla, takže to bude tajemství, nevím tedy co je na neschopence za razítko, ale můžu tvrdit, že mám gyn.problémy, můžou se sice dohadovat, ale nic na 100% vědět nebudou, takže ikdyž se pak vrátím netěhu, tak to nebude vyvolávat řeči.