Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

barce
25. bře 2010

ahoj holky, po dlouhe dobe zase neco pisu do pronatalek 😎 . ankava chtela sem se te zeptat k ty punkci bez narkozy, rekla sis jim o to sama nebo ti to navrhli oni? me ceka 3.IVF a uz pri 2.IVF sem o tom uvazovala, uplne super na me ta narkoza taky nezapusobila...... a jak pises, tak asi to zas zadna traga neni vid 😉 ? asi to delaj bez jen v prip.malo oocytu vid....

ankava
26. bře 2010

Ahoj,

MÁM ZAVEDENÉ DVĚ EMBRYJKA 🙂 🙂

ráno po telefonu mi řekli, že ET bude, ale kolik to mi neřekla až pak embryoložka, že se obě oplodnila a obě jsou na tom stejně.

dneska mám jen jíst a chodit na záchod, tak to jdu dodržet
mějte se všechny krásně 🙂

barce, navrhli mi to oni , protože jsem měla málo folikulů

angus
26. bře 2010

Ankava: držím palce a drž se 🙂 🙂

m.aa.b
26. bře 2010

Ankav : moc moc moc držím všechno co jde 😵 😵 😵 😵

já jdu zítra ráno na OPU - momentálně ale sotva chodím jak to ve vnitř tlačí 😅 😉

Krásný víkendík přeji 🙂 🙂 🙂 🙂

tulik1
26. bře 2010

ahoj holky, tak ja po delsi dobe zase pisu, chci se s vami poradit ... puvodne jsem si myslela ze na 4 IVF pujdeme az na podzim, ale ted jsem v laznich a mam spoustu casu na premysleni a klonim se ted k tomu, ze bych do toho sla uz tak v cervnu, telo bude snad v optimalni pohode jako dozvuk lazni, tak by to mohlo vyjit, co myslite vy?
Ankav: drzim palecky, pekne se opatruj doufaj, ze budes za 10 dni hlasit // 🙂

tulik1
26. bře 2010

Ankav: drzim palecky, pekne se opatruj doufam, ze budes za 10 dni hlasit // - pretukla jsem se, takhle je to spravne
😉

kata79
26. bře 2010

ankav: tak to je super zprava, ze byly obe 2 takovyhle sikulky 🙂 , tak drzim moc palce, at se u tebe bobulky pekne zabydli!
maab: drzim palce na zitrejsi OPU, drz se!

ankava
27. bře 2010

tulik, díky za podporu,
já bych řekla, že by ses měla řídit tím, jak jsi na tom psychicky, jestli jsi se dala dohromady hlavně uvnitř,
já taky váhala, jestli mám ještě s IVF počkat nebo ne, ale nakonec, když jsem se bavila se sestrou na rehabilitaci, tak se mě zeptala, jestli jsem připravená i na případný neúspěch a já jí říkala, že víc než pořád jenom čekat, a ona mi odpověděla, že do toho tedy mám jít.
navíc červen je v létě a to je dobrý období, lepší než začínat na podzim, až zase začnou řádit bacily.
A doktroři ti taky určitě řeknou, jaký je jejich názor.

mikullka
27. bře 2010

Ahoj holky, delší dobu jsem se sem nedostala. Všem Vám přeji hodne štěstí a ať se nám to brzy povede ! V pátek jsem byla na návštěvě u kámošky, má 6-ti týdenního mrňouska, je nádhernej 🙂 U nás nic nového, jen manža je takový víc zaměřen na to, že by chtěl dítko. Já se snažím zachovat odstup, protože každý neúspěch mě pak dost vykolejí ☹ no, za 3 týdny jedem na další konzultaci.

mikullka
27. bře 2010

Jo a ještě jedno info. Když jsme jednou čekali na výsledky, courali jsme po vilove čtvrti u Pronatalu a zjistili, že tam ma dům Habera a Peštová.

m.aa.b
28. bře 2010

Ahojky holky,
¨tak OPU mám za sebou - 30 folikulu a z toho 16 oocytů 😵 😵 jen nevím jestli bude ET, pže je u mě riziko OHSS a ještě musím v uterý na UTZ 😒 tak snad ho přepiju a nerozjede se. Nemáte některá zkušenost s hyperstimulákem? Jinak včera jsem ležela pže mě to dost bolelo, břicho bolí ještě dnes ale tak nějak jinak než včera, snad to nic nebude. Možná je to tím že jsem od včera nebyla na velké 😅

trpytkaa
28. bře 2010

Ahojky holky,
tak těm co se chystáte na transfer držím palečky a vy co už to máte za sebou doufám, že bude brzy dálnice //
Dneska je to venku tak akorát na pelíšek a lehárko 😉

kata79
28. bře 2010

m.aa.b: gratuluju k urodicce a drzim pacle, aby jsi mohla co nejdriv naplno vyuzit, snad se OHSS nerozjede! Hodne pij a bud v klidu! bude to urcite dobre!

m.aa.b
29. bře 2010

Děkujuju 😵 😵 jinak piju jak duha včera jsem dala 6 litrů, takže já mu dám 😠 😀 😀 😀 😀

dneska jsem si volala do laboratoře a embryjka pokračují 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a jak se jinak máte???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

m.aa.b
29. bře 2010

kata79...............................1 IVF 16.3. OPU, 24 folikulu,5 vajicek, PK zvladla 2, 20.3. ET, 6.4. testík
m.aa.b...............................2 IVF od 17.3. stimulace Puregonem+Orgulutan UTZ 24.3. ok urodička, OPU 27.3.-30 folikulu z toho 16 oocytů
Ankava................................1 IVF od 15.3. stimulace Menopur+cetrotide UTZ 21.3., 26.3. ET 2 embryjka, test ????
Regius................................2 IVF 17.3. OPU, 5 zralých vajíček, 19.3. ET, 5.4. testík
Angus..................................2 IVF 19.3. OPU 8 vajíček stimulace gonal+synarel, teď utrogestan a prednison
Trpytkaa............................. IVF ............................ 7 tt........ 1.4. UTZ už by mělo být srdíčko

ankava
29. bře 2010

maab, moc gratuluju, to jsi tedy nosnice 🙂 🙂 🙂 🙂
já jsem doma, vzala jsem si neschopenku a fakt se válím, mám tu hromadu knížek, co chci dočíst, já měla za svojí pracovní kariéru neschopenku jen jednou a za posledních 10 let nikdy, tak si myslím, že jí mám zaslouženou.
Jen jsem trochu v nervu, jestli mimísci v mým břiše pořád ještě prospívají, ach jo, kdyby se to dalo nějak poznat a do testu ještě dlouhých 14 dní... mám testovat až 12. ale asi zkusím už 10.
Stejně si myslím, že pokud to bude stejné jako v mých minulých nezdařených těhotenstvích, tak bych měla tak za 10 dní pociťovat pěknej tlak v prsou, ale asi to může být i jinak 🙂
ty budeš doma, nebo budeš chodit do práce?

m.aa.b
29. bře 2010

Ankav děkuju 😵 😵 😵 sama jsem byla překvapená že jich je tolik. Neschopenku nemám, ale do práce také nejdu - jsem totiž nezaměstnaná 😖 jinak já měla mít ve čtvrtek termín porodu ☹ ☹ ☹ a pokud to půjde dobře tak už ve středu budu mít mimísky v břiše 😅 😵

držím Ti moc moc moc palce 😉 🙂

kata79
29. bře 2010

ahoj holky, jsem tu dneska uplne silena, vcera vecer jsem zacala slabe krvace, teda asi spis spinit, coz pokracuje i dneska rano...tak uz jsem to tu radne obrecela, jsem 9. den po ET, no ale pak jsem si rekla, ze si zkusim udelat test a vykoukla tam na me strasne slaboulinkata carka, tak jsem to jeste zopakovala na druhem a s tim samym vysledkem, tak nevim, jestli jeste treba neni vse ztraceno....jsem tu z toho uplne hotova, lezim, nehybam se a bojim se ze se MS rozjede

ankava
29. bře 2010

aha, to jsem nevěděla, ale je dobře, že jsi taky na klidovém režimu 🙂
s těmi termíny je to hrůza, já bych dneska měla půlročního caparta, kdyby všechno vyšlo, a nebo bych byla v 5. měsíci, kdyby to vyšlo podruhé.
tak musíme věřit, že je letos lepší rok a vyjde to 🙂
já musím říct, že zatím je ten rok opravdu o hodně lepší 🙂

m.aa.b
29. bře 2010

Kaťul není nic ztraceno!!!!! Já to měla při min těhu také - asi tři dni jsem sem tam špinila - do Pronatalu jsem jela s tím že je po všem - a nebylo 😅 to jen jak se mimís uhnizďoval v děloze tak narazil na nějakou žilku, dokud to není krev tak nezoufej a pozitivní testík ! 😵 😵 😵 😵 potichoučku polehoučku gratuluju a držím moc moc moc palce !!!!! odpočívej a šetři se !!!!

m.aa.b
29. bře 2010

ank - letošní rok je prostě dobrej a prostě to vyjde !!!!!!! 😠 tuto teorii si razím už od Nového roku 😎 😀 ale prostě ten termín mě trochu leží v hlavě, vím že pak už to bude lepší a obzvlášt když budu mít prdolky v pupíku 😉 😀

kata79
29. bře 2010

m.aa.b: kez bys mela pravdu, ted co jsem objevila ty duchy, tak jsem se trochu uklidnila,a zas se mi aspon trosku vratila nadeje...myslis, ze by ses mi prosim mohla podivat do alba, dala jsem tam ty 2 testy, jak to vidis, jako expert? Nebo vidim, ze to jde pridat i primo sem, tak se o to pokusim...

ankava
29. bře 2010

kata, já tam taky duchy vidím, víc na tom vrchním, kdyby těhu nebylo, tak by nebyl žádný duch 🙂 🙂 🙂 a JE TAM 🙂 🙂

m.aa.b
29. bře 2010

no to je krása a 9 den po ET 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 měla jsi prodlouženou kultivaci?

m.aa.b
29. bře 2010

to je jasné že lip na tom horním - to je totiž mama test a ty jsou uplně ty nej nej nej 😉

m.aa.b
29. bře 2010

už bych taky chtěla mít testík a // 😅

kata79
29. bře 2010

holky, jste mi tu velkou oporou, snad prestane i to spineni, bylo docela intenzivni, fakt se modlim, aby nepreslo v MS...kez by to fakt byla pravda...taky me picha vpravo v brise , neni to priznak mimodelozniho?

maab: PK jsem mela 4 dny, dneska je to 13.den od OPU

ankava
29. bře 2010

m.aa.b mě to povídej, já chci taky // 😀

m.aa.b
29. bře 2010

katu to píchání je také k tomu uhnizdování i když je to i možný příznak mimoděložního, ale s tím si zatím nelam hlavu, uvidíš že to špinění brzy přejde a čárka bude sílit 😉

Ank ale vždyt Ty už za cvhilku budeš testit takže // jsou už na cestě 😉 😉 😉 😉

ankava
29. bře 2010

ale ten čas do toho testu se mi zdá nekonečný...
ale vydržím, za ty // mi to stojí.

kata, to píchání je normální, to jsem slyšela od víc holek, a maj mimina...
ono je všechno intenzivnější protože se sledujeme asi tak o 600% víc než kdy jindy,
nemá cenu myslet na nejhorší, vždycky jsou nějaká ale... ale fakt mysli na to, že to bude dobrý.
já teď čtu jednu knížku a v tý je pasáž, kde se mluví o tom, že pouhá myšlenka může ovlivnit dění.. takže: usilovně myslet na to, že je vše v pohodě a dokážeš to 🙂