Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

lucido
15. říj 2012

@petris82 Péťo, držím Ti palečky a s tím testováním doporučuji fakt počkat, 11 den po transferu už by něco mohlo být. Já blbla s testěním dříve a zbytečně se nervovala.

maximka33
15. říj 2012

holky, tak zítra jdu na kontrolní utz, jak rostou folíky. zase jsem měla depky z clostilu.. na mě to funguje jen na psychiku. jsem zvědavá, jak to tentokrát vyjde.. jestli bude IUI 19. den cyklu nebo dříve.

petris82
16. říj 2012

@lucido dekuju. A kdy se tobe ukazala carka? Ja jsem dnes 9ET!
@musilka no to mame fakt stejne, 2 embrya u ledu,taky se vyvijely do 6.dne, ale pry jsou z nich krasne expandovane blastocysty 😉

lucido
16. říj 2012

@petris82 Ahoj Péťo, já měla 9 den po transferu malilinkatého ducha, nejdříve to vypadalo, že z toho nic nebude, byla jsem nervní, že nic. Ale pak když jsem více zkoumala, tak jsem si všimla, že tam nějaký náznak je. Další testík jsem dělala 11-tý den a to už byla druhá čárka slabě vidět. Takže asi opravdu nemá smysl testovat dříve, zkusila bych to buď 12-tý den nebo pokud vydržíš a ž na termín daný lékařem. Já to tedy nevydržela, ale zbytečně jsem si od sedmého dne přidělala nervy.

maximka33
16. říj 2012

tak holky, v pátek jdem na to 🙂 budu ráda, když na nás budete myslet. nepotkám se tam náhodou s někým?
@petris82 a jak se cítíš? já myslím,ž e se budu strašně sledovat ☹

modena11
16. říj 2012

Ahooj všem,taky jsem si vždy vytrestala dřívějším testováním 😒 myslela sem si,že to na mě nikdo nepúozná,ale vytrestala sem se sama!!!!Ten smutek a ty myšlenky byly fakt silný a každou hodinu sem tomu nevěřila,pak zase sem si vsugerovala,že je vše zbytečné.nejlepší je vydržet do termínu a nebo čekat na ms 🙂 pokud mi nedorazila,bylo to dobré znamení!!!!Přeji hodně sil 🙂

montonik
17. říj 2012

Ahoj holky, chci se zeptat, která jste v Pronatalu podstupovala IUI? Já poprvé ted tak jsem zvědavá 🙂

sarinka_nevesta
18. říj 2012

@montonik Byla jsem v Pronatalu na jedné IUI a teď už na druhém cyklu IVF...jsou tam docela milí, až na to, že jsem se tam setkala s dost slušnym zmatkem!! Ale ten spíš způsobil doktor s nimi spolupracující a ordinující i mimo Pronatal...hlavně si hlídej veškerý termíny, jsou schopný tě objednat na špatnej den - moje zkušenost!

lucido
18. říj 2012

@maximka33 Ahoj, tak to budu držet palečky. Já jdu na kontrolu příští středu.

lucido
18. říj 2012

@petris82 Ahoj Péťo, tak jak, vydržela jsi netestit?

petris82
18. říj 2012

@lucido Ahoooj,aaale 9ET jsem testla odpoledne, manzel uz sel pripravovat kapesniky, protoze za 2 roky a 8 mesicu je zvykly, ze vzdy brecim po testu a kdyz jsem videla vylejzat // rikala jsem co to je?ze jsem si na to musela procist i instrukce jestli se nemylim 😉 dnes jsem udelala kontrolni test a carka uz je uplne silna jako kontrolni 🙂 -11ET
Asi co byly priznaky uz od opu me bolely prsa a pred ms normalne prestanou bolet a ted me bolej porad...! Jinak zadne priznaky nemam- obcas nejaky minipichanecek v brise!
@maximka33 moooc ti drzim palecky 🙂
@montonik ja podstoupila jedno, ale to byl jen takovy pokus, vedeli jsme dopredu ze to nedopadne( spatne spermio) ale tak mezi cekanim na IVF
@modena11 tak jsem nakonec testla 9Et a krasna cara na me vylezla 😉

mikolaska28
18. říj 2012

petris82 moc gratuluju strašně mě to potěšilo, že se zadařilo, hned to člověka povzbudí.

musilka
18. říj 2012

@petris82 no výborně jsem ráda že Ti to vyšlo 🙂 gratuluju potichu 🙂 jen tak dál 🙂

petris82
18. říj 2012

@mikolaska28 dekuji, opravdu v Pronatalu se dari 😉 Co Ty tam podstupujes?nebo uz podstoupila?
@musilka v lednu se zadari tobe 😉

A musim rict ze my fakt meli stesti, zadny zmatky jsem tam nikdy nezazila a parkovala jsem vzdy vedle brany 😎

mikolaska28
18. říj 2012

@petris82 no já chodím do Pronatalu v Budějcích, ale opu a transfer budu mít v Praze jenže čekám na schválení pojišťovny už je to 14 dní, oni mi řekli pokud to nestihnem teď tak v listopadu už se do toho pouštět nebudem a to by mě mrzelo.

petris82
18. říj 2012

@mikolaska28 aha, nám to trvalo přesně 14 dni to schválení. A proč se do toho nechtěj pouštět v listopadu? A na kdy ti vychází zacatek stimulky? Uvidíš ze to stihnete teď a všechno dobře dopadne!😉

maximka33
18. říj 2012

@petris82 výborně, mám velkou radost 😉

lucido
18. říj 2012

@petris82 Péťo, tak to je nádherná zpráva, jsem moc ráda, že vám to vyšlo a potichoučku gratuluji. Hezky se opatruj, nech se hýčkat, papej samé dobré potravinky a hodně pij. Po té hormonální stimulaci se potřebuješ vyčistit.

petris82
18. říj 2012

@lucido @maximka33 díky holky 😉 Budu se poradne opatrovat!! Co ty Maxim jak se těšíš? Kdo bude na transfer, a co ty Lucko, jak je?

montonik
18. říj 2012

@sarinka_nevesta Tak zatim jsem se se zmatkem nesetkala, ale spíš co mi trochu vadí, že po každý návštěvě chodim k někomu jinýmu 😕 Tak uvidíme, jak dál, to brzo budu znát úplně všechny tam 😀 A můžu se zeptat, jaký máte hlavní problém?

@petris82 moc ti gratuluji 🙂 Taky bych už ráda // na testu 😅

montonik
18. říj 2012

montonik @sarinka_nevesta Tak zatim jsem se se zmatkem nesetkala, ale spíš co mi trochu vadí, že po každý návštěvě chodim k někomu jinýmu emoticon Tak uvidíme, jak dál, to brzo budu znát úplně všechny tam emoticon A můžu se zeptat, jaký máte hlavní problém?

@petris82 moc ti gratuluji emoticon Taky bych už ráda // na testu emoticon

petris82
18. říj 2012

@montonik já tam zmatek taky nezažila 😉 já na 2.IVF měla vždy buď Středu nebo Vobořila a oba super 🙂 jinak mě fakt potěšil Mardešic u transferu a opravdu mi předal pozitivni energii!!jsem strašně moc spokojena s prací všech- i recepce a sestřiček!! U transferu mě jedna sestřička hladila po ruce když jsem smutnila a tohle všechno fakt pomáhá psychicky....! Uvidíš že se zadaří!!

sarinka_nevesta
18. říj 2012

@petris82 ke Středovi právě jezdim do PCE, napsal mi špatně protokol na první pokus IVF, měla jsem potom ve špatnej den píchlej Pregnyl a tim pádem bylo tak nějak všechno zmařený....:/

lucido
18. říj 2012

@petris82 Ahoj, tak já začínám devátý týden, moc si to zatím neužívám, protože je mi pořád šoufl, ale zatím jsem to ustála. Jsem šťastná, že to vyšlo. Příští týden jdu do Pronatalu na poslední kontrolu.

maximka33
18. říj 2012

@petris82 jo těším, naštěstí budu v práci sama, tak nikomu nic nebudu vysvětlovat.

holky, jak dlouho vlastně u ženský trvá IUI? abych věděla, jak dlouho budu pryč. a bolelo vás pak břicho? má se pak odpočívat? právě nevím, jestli se pak ještě mám vracet do práce..

mikolaska28
18. říj 2012

@petris82 no já mám mS na konci měsíce tak asi si myslí, že by to vyšlo na Vánoce a to prý nedělají. Tak nevím taky bych to radši chtěla stihnou letos je to můj poslední pokus.

molla
19. říj 2012

@sarinka_nevesta Ahojky Šári to je mi líto s tím pregnylem. Mě se stalo něco podobného. A zrovna taky u pana dr. Středy. napsal mi o pero míň. Neřešila jsem to při stimulce, protože jsem mu věřila, ale když přišel předposlední den píchání, tak jsem se divila, že už vlastně nemám co píchnout. Zrovna jsem byla v práci, tak jsem ho nemohla ani vyzvednout. Ještě, že měla kamarádka nepoužitej..moje záchrana...Jinak zmatek jasnej. Minule mi hledali embryo. tak hlavně aby ti to vše dobře dopadlo a vyšlo 🙂 držím palečky všem 🙂

sarinka_nevesta
19. říj 2012

@molla Ahoj, tak koukám, že nejsem sama...no já má za sebou druhé IVF a čekám a čekám...🙂

molla
19. říj 2012

@sarinka_nevesta tak to tedy nejsi 🙂 já jdu za pár dní na 2 ket a pokud to nevyjde tak zase ivf. Takže jsem vlastně taky taková čekatelka 🙂 a proč se nedaří u vás?

modena11
19. říj 2012

Petris,tak to moc gratuluju a at se daří 😉