Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

mikulka
8. led 2008

Dášo, to to letí, už 14 týden! 🙂 😉 A jak to snášíš, je ti dobře?

chiwule
8. led 2008

ahoj holky, už se těším na zítra na UZ 🙂 jinak máte pravdu to s tou 13hodinou, mě se na to taky do telefonu ptali... nikdy dřív ne, až teď po Novém roce...

mikulka
8. led 2008

Až po Novém roce? To je zvláštní. Dřív to totiž bylo tak, že když MS dorazila až po 18 hodiny, počítal se 1 DC až ten druhý den.
Zítra ti, chiwulko, držím palce, ať je vše ok a můžete se úspěšně vrhnout do IUI! 😉 🙂

murasek
8. led 2008

ahoj chiw, jak se vede? 😅

dckami
8. led 2008

ahojky,
tak už je to tady, v pondělí 14.1.08 jedeme do Teplic na 1.IUI. Mám vpravo 15mm folikl - v sobotu večer si musím píchnout Pregnyl a v pondělí ráno jedeme. Nedělám si velké naděje, úspěšnost je poměrně nízká, ale třeba se nám to povede. Naděje umírá poslední. 🙂 😝

dasa24
9. led 2008

Ahoj holky, děkuju.
Mám se dobře, ani jednou jsem nezvracela, vůbec nic 🙂 jen ta únava, ani chute mě neberou 😀
Jinak do práce nechodím, už jsem 3 v domácnosti, manžel nechce abych pracovala 🙂 .
Příští týden jdu do poradny, už abych věděla co to bude 🙂
A co ty murásek, jak jde stimulace? 🙂

Mikulko ty jdeš něky příští týden do Pronatalu, že? 😉
Holky mě se ptali s tou 13h už v říjnu.
Chiwule taky držím palce a dckami taky 🙂

mikulka
9. led 2008

dckami, držím pěsti. 😉
Dášo, ano, příští týden jdu na UZ, snad bude vše v pořádku a bude KETík 🙂
To je dobře, že nezvracíš, hurááá. A do poradny jdeš poprvé, nebo kdy se začíná chodit?

dasa24
9. led 2008

Mikulko tak to je super, držím moooooc mooooc pěstičky, těším se až tady budou nějaká dvojčátka 😉
Do poradny už jdu potřetí, sice jsem dostala těhotenskou knížku až na konci 3 měsíce.Ale už mám celkem 3 fotkečky. Ted jsem oběhala zubní, EKG a plicní co jsem musela mít. Do poradny chodím jednou za měsíc, mimčo je o týden větší, ale to se může jěště změnit. 🙂

chiwule
9. led 2008

holky děkuji za držení palců, asi to pomohlo! mám dokonce DVA! folíky, koukali jsme na to s Dr. jak na zjevení, nevěřila mi, že jsem tento měsíc bez stimulace, že prý nemývají takovou odezvu ani po stimulaci Clotylem 😵 já jim pořád tvrdím, že ovuluju normálně, bez problémů 😅
no každopádně jsem dostala injekci Pregnylu a v pátek dopoledne jdeme na 3. IUI.
Sakra, kéž by to vyšlo, a my už nemuseli na IVF !

dckami
9. led 2008

ahojky,
chiw, držím palečky, ať nám to oběma vyjde a konečně máme na testíku // 🙂

murasek
9. led 2008

ahoj dasul, tak to je primo ukazkove tehozenstvi 😀 😀 bez chuti a bez zvraceni - gratuluju 😀
ja picham zitra posledni cetrotide a jdu na krev a ultrazvuk a dozvim se co bude nasledovat. Tak jen doufam, ze tech foliku mam tak nejak akorat a bude vse ok a moje prekonana hruza z injekci k necemu bude 😀 😀
Chiw, tak to je parada, krasne ti to vychazi!!! jen tak dal a same dobre zpravy, drzim palecky!!!

mikulka
9. led 2008

chiwulko, teď to musí vyjít, dva folíky jen atk bez stimulace, to je nádherné! 🙂 😉 😵
murasku, držím pěsti, ať už nemusíš píchat a brzy jdeš na OPU a pak už to půjde rychle 😉

oskarka
9. led 2008

Teda chiwulko, to je úžasné! Držím pěsti ať Ti to vyjde!
Mikulko, tak se mi zdá dle bolestí a tlaku, že se v noci rozjede MS, takže budu zítra volat do Pronatalu, objednám se na 11. den na ultrazvuk a doufám, že nic nebude bránit KETu.
Daso, maminko, hezky si uzivej bezproblemove tehotenstvi!!!

chiwule
9. led 2008

holky, díky moc za podporu! tentokrát si dám na všechno pozor a budu v klidu! strašně moc bych si přála aby to vyšlo, nějak si zatím neumím představit, že bysme nakonec skočili na IVF. 😕
to by byla pecka, kdyby vyšli oba folíci! 😨 😵 😅 hlavně aby se uchitili, nějak pocitově si myslím, že nemám problém s oplodněním, jako spíš s uhnízděním potenciálního mimíska 😒 což by paradoxně vyřešil až hatching při IVF 🙂

dasa24
10. led 2008

ahoj holky,
chiwule moc držím pěstičky, at se to podaří 🙂
murasek tak to je super, tak to půjdeš tento týden na OPU a příští týden už budeš mít v sobě embryjka 🙂
Oskarko tak to je super, koukám že tžo tady jde hezky po sobě 🙂 , to bude v lednu maminek 🙂
Nikulko jak to vůbec chodí pří KET? Podepisují se nějaké papíry....., jen mě tak napadlo jak to chodí, jěště mámte do budoucna 5 mrazáčků.
Krásný den holky 🙂

murasek
10. led 2008

ahoj holciny, jakpak se mate? co mimisci a snazilky/stimulantky/? ja dnes byla na ultrazvuku a na krvi, hormony ok, vypada to pry dobre. foliku moc nemam, jeste i nejaka cysta snad 😒 zalezi ale na kvalite, ne na kvantite......v so jdu na OPU. Holky, jak je to s nechopenkou? Kdy vam ji vystavili? ptala jsem se, ale pripadala jsem si jako blbec. Pry az po ET, pak pry po odberu, ale na tyden, pak az do potvrzeni nebo vyvraceni tehu.... 😠 tak nevim. Ja jen, jak to pak sfouknout s praci, nemuzu jim dat vedet na posledni chvili.
Kolik je tak normalne foliku? kamaradka mela 24 fol, z toho 15 vajicek... ja teda proti ni nejsem zadna "snasecka" ☹ ☹
co noveho u vas? 😉

klaruska1
10. led 2008

murasek, neschopenka se většinou vystavuje hned při odběru vajíček a nebo v den transefru a pak jsi doma až do té doby než přijde mrcha-to v tom horším případě,který se Tě netýká a nebo do zjištění a provedení těhu testu a pak záleží na okolnostech jestli Tě pustí do práce nebo né.
Neměj strach já tam taky neměla žádnou velkou úrodu a povedlo se to, je pravda, že záleží na kvalitě, takže buď v pohodě a věč, že se to povede 😉

murasek
10. led 2008

kalrus, ja te dnska honim snad po vsech diskuzich, vzdycky napisu a hop ty jsi zase jinde 😀 😀 dekuju moc za povzbudiva slova!! posledni dobou mam potrebu slyset jen same hezke veci 😅 asi blbnu. dali ti PN sami nebo sis o ni rekla?

klaruska1
10. led 2008

murasek, vůbec nemáš zač, je mi naprosto jasné, že je teď potřebuješ, já jsem na tom byla stejně a teď jsem zase znovu-to víš mám teď strach aby bylo všechno OK a aby mimískovi bilo srdíčko,ale snad to dobře dopadne-já tomu věřím a pamatuj, když tomu budeš hodně moooc věřit, tak se to splní a dopadne to dobře, fakticky 😉
Neschopenku mi vystavily na recepci samy ženské-když jsem tam přišla už jsem to tam měla napsané, jen předem musíš do papírů vyplnit tvého zaměstnavatele a k jakému MUDr. chceš neschopnku převést ( jestli k obvoďákovi nebo na gyndu ),ale taky asi záleží odkud jsi,my tam jezdili z Liberce, třeba jestli bydlíš někde poblíž, tak si tvojí neschopenku nechají u sebe.

murasek
10. led 2008

baf 😀 haloo, kdepak jsi? Klarusko 😀

klaruska1
10. led 2008

murasku, už jsem zase jinde, heč,jsem rychlejší 😉

murasek
10. led 2008

chjo, zase nic 😖 je to holt nejaky pomaly. copak jsi dneska delala?

klaruska1
10. led 2008

murasku,je pravda, že mě taky koník nějak zlobí,teď mě to sem vůbec nechtělo pustit a pak se mi to celé ztratilo.
No, dneska jsem spala, spala a spala.Né,je sice pravda, že jsem pozdě vstávala,pak si dala sníďu,trošku poklidila a zalila kytky a protože jich mám doma něco přes 40, tak to zalévám půl dne, pak jsem se byla trošku projít a navštívit mojí mamču, kde jsem si vyfasovala obídek, když jsem dneska tak pozdě vstávala,tak bych si už prý nic neuvařila-teda ta mamka mě rozmazluje 😉
A co ty? Jak ses měla?

murasek
10. led 2008

to mas dobry, ze te mamina takhle rozmazluje, taky bych se nechala 😎 ja dnes vstavala ve 4, byla jsem v Pronatalu na UTZ a ted uz zacinam nejak umirat. Pujdu na chvili na kute a vecer zase juknu. Taky mam doma plno kytek, je to takova mala vasen, ze?

klaruska1
10. led 2008

Odkud tam dojíždíte, taky asi z pěkné dálky,co?No, hlavně, že to pomůže, to by člověk jezdil i na konec světa.Jo, kytičky jsou taková moje úchylka,ale spíš jen pokojovky, hrabání se na zahrádce můžu jen občas, když si potřebuju vyčistit hlavu 😀 Běž si dát 20 a pak se koukej ukázat,jo ale od 20hodin tady nejsem joooo!Dávají Ordinačku a to musím vidět, tak dobrou 😉

jmisa
10. led 2008

Ahoj holky, jdu vás pozdravit, v práci nestíhám a doma už nemám většinou sílu PC zapnout.

chiwule
10. led 2008

dckami, murasku, já byhc to tak přála nám a i všem ostatnim!
mikulko, co v práci? pořád baba prudí?
jmisa, jakpak se vede? něco nového?

mikulka
10. led 2008

murasku, neschopenku ti vystaví na recepci v den ET zpětně od dne, kdy máš OPU, takže tobě, když máš OPU v so pak od pondělí.
Neboj, hlavní je, aby byly vajíčka kvalitní. To bude dobrý 😉
chiwule, teď to jde, pracuju hodně z domova. Zítra držím vše, co mám 🙂

chiwule
10. led 2008

díky moc 🙂 snad jsme neprošvihli ovulku 😒

murasek
10. led 2008

ahoj mikulko, jakpak?
jsem tu zase jen na skokanek, jdu ohrivat vecu a pak koukam na ordinacku 😀 dekuji za info ohledne neschopenky. nejak to dopadne, v po mam byt v praci, kdy bude ET je nepredvidaelne, treba se nepovede ani jedno...
jak vam bylo po OPU?