Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

chiwule
4. únor 2008

Jmiso, tak to jsem na něj u nás zvědavá 😉 🙂

jmisa
4. únor 2008

chiw, no to já taky, doufám, že ho uvidím, než zestárne 😀 😀

chiwule
4. únor 2008

snad vydrží dlouho svěží 😎 😀

julmel
5. únor 2008

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla, ale diskusi občas kouknu a potřebovala bych poradit. Poprvé jsme byli v Pronatalu 7.12.07, následoval kontolní SPG,vyšetření andrologem a genetika 1.2.08 - jak píšete,výsledky až za 2 měsíce.Děs. Kdy jste podepisovali papíry pro pojišťovnu? Objednávali jste se na to extra nebo stačí se domluvit na té recepci Pronatalu a tam to podepsat. Je to závislé na těch výsledcích z genetiky nebo se to může podpesat extra? Moc díky

chiwule
5. únor 2008

ahojky julmel - my nepodepisovali vůbec nic - Pronatal to celé vyřídil za nás 🙂

julmel
5. únor 2008

Díky,tak budu doufat,že to dr. Slámová při první návštěvě podala,protože to bychom to teoreticky už měli mít schválené.

jmisa
5. únor 2008

Chiw, podle mě si to podepsala při nějaký konzultaci, ani o tom nevíš. Nebo možná se nic nepodepisuje, jen se žádost sepisuje a odpovídáš na kolonky a tak si to ani nepostřehla. Mně to nabízela Slámová na první konzultaci.

Julmel, já jdu sepsat žádost dneska. Na výsledky genetiky čekám od 3.12. Večír hodím info, co to obnášelo.
Jinak jsem do Pronatalu volala a ptala se, jak se to řeší s pojišťovnou a řekli mi, že tam u sepsání žádosti být musím, že to nelze jinak vyřídit.

chiwule
5. únor 2008

jmiso, fakt jsme nic jako žádost na pojišťovnu nepodepisovali 🙂 věř mi, že si velmi pečlivě sleduju co kde podepíšu 😉 podepisovala jsem akorát tak souhlas s odběrem oocytů, který ovšem dělají až ve chvíli, kdy mají od pojišťovny schváleno proplacení 😉 jo a taky souhlas s narkozou a manža souhlas s darováním sperma pro IUI a pak pro IVF 🙂

jmisa
5. únor 2008

Chiw, tak třeba se to nepodepisuje, jen sepisuje. Uvidím dneska.

julmel
5. únor 2008

Díky za info. Slámová se o pojišťovně zmínila při první návštěvě,ale pak jsme to nějak zamluvili, takže vlastně nevím a nechci to zbytečně prodlužovat,když výsledky genetiky schvalovací proces můžou běžet v jednom termínu.

chiwule
5. únor 2008

jasně, pak dejte vědět... v kolik tam jdeš misko?

jmisa
5. únor 2008

Julmel, to přesně jako my, ptala se mě hned u první návštěvy, jestli to má poslat, jenže já doufala v zízrak a v kontrolní spermio, no zázrak se nestal. No a tenkrát mi řekla, že se mám objednat na sepsání, až budou předpokládaný všechny výsledky, abychom to sepsali a nějak se to hlo. No a teď mám obavu, jestli tam tam genetika je a nebo nejni.

Chiw, jdu až v 17,45.

chiwule
5. únor 2008

ty jo, to musíš být napnutá takhle celý den, to je nespravedlivý! a taky mě překvapuje, že ordinují takhle do pozdě, to dřív nebývalo...

jmisa
5. únor 2008

Já byla i minule takhle večer.

chiwule
5. únor 2008

fakt? já chodím vždycky dopoledne, max do 14hodiny. ale moje kamarádka tam chodí taky, a říkala mi, že po 16hodině už se na ní moc netvářili, když tam přišla s hyperstimuláke...

jmisa
5. únor 2008

Mně přijde, že odpoledne jsou tam spíš jen vstupní prohlídky a věci, kde se moc neřeší, takový ty stimulace, sona, IUI atd. chodí spíš dopo.
I na spermio nás hnali vždy odpo, dopo se dělá údajně jen pro výkony - IVF a IUI, alespoň to mi řekli.

chiwule
5. únor 2008

no vidíš, to jsou věci 😉 tak ti držím palečky, ať už tam konečně tu genetiku máte a někam se to zas posune dál 😉 🙂

murasek
5. únor 2008

jmiso, ahoj, tak vcer jsi se nedovolala? doufam, ze dnes uz budes mit u nich vysledky, to cekani je nekonecny, ze? drzim palcaky 😉

jmisa
5. únor 2008

Mur, no to je, doufám, že výsledky budou a že v nich nic nebude, protože volat tam, abych se mohla objednat, to bych tam jela objednat se osobně.

murasek
5. únor 2008

😀 😀 , jj, miso, mas recht.

oskarka
5. únor 2008

murasku, jak sis tu tabcu predstavovala, kdyztak posilam sve udaje:

OSKARKA IVF+ICSI 14.9.2007 ET 1.10. test negativní 30.01.2008 KET 15.2. test

murasek
5. únor 2008

no oskarko, parada, presne tak. Pisu i teda pro ostatni holky, co navstevuji Pronatal kdekoliv po republice. Klidne se do prehledu pridejte. diky

OSKARKA IVF+ICSI 14.9.2007 ET 1.10. test negativní 30.01.2008 KET 15.2. test

MURASEK IVF+ICSI 15.1.2008 ET, test negativni, jaro 1.KET

chiwule
5. únor 2008

OSKARKA
1. IVF+ICSI 14.9.2007 ET 1.10. test negativní
1. KET 30.01.2008
TT 15.2.2008
***
MURASEK
1. IVF+ICSI 15.1.2008 ET test negativni
1.KET jaro
***
CHIWULE
1. IVF+ICSI 6.2.2008 ET (asi)
TT 20.02.2008 (nejdřív)

chiwule
5. únor 2008

oscarco, murasku, co tomu říkáte takhle? 😉

oskarka
5. únor 2008

ahoj chiwulko, je to hezke, jen to zabira dost mista🙂, ale fajn prehled. Citis se uz po OPU lepe?

chiwule
5. únor 2008

oscarko, klidně můžeme upravit, je fakt, čím víc nás bude tím bude tabulka delší... 😉
já se cítím docela fajn, tak snad to vydrží...

oskarka
5. únor 2008

uvidíme, kolik holek se do tabulky zapise a podle toho to upravime..
to je dobre, ze je Ti lepe. ET se blizi, vid? Za chvili budou embryjka u Tebe v brisku a snad tam zustanou...

chiwule
5. únor 2008

oskarko, kéž bys měla pravdu... držím pěsti i těm tvým šikulům 😉

jmisa
5. únor 2008

OSKARKA
1. IVF+ICSI 14.9.2007 ET 1.10. test negativní
1. KET 30.01.2008
TT 15.2.2008
***
MURASEK
1. IVF+ICSI 15.1.2008 ET test negativni
1.KET jaro
***
CHIWULE
1. IVF+ICSI 6.2.2008 ET (asi)
TT 20.02.2008 (nejdřív)
********
JMISA
5.2.2008 - žádost na pojiošťovnu
1.IVF - březen - duben

jmisa
5. únor 2008

Tááákže.
Sepsání žádosti - nic se nepodepisuje, ale dostala jsem papír na předoperační vyšetření + nějaký věci z krve manži, takže zítra jdeme k praktickýmu, aby nám napsal žádanky.
Výsledky genetiky tam nemaj, prý jim taky vázne komunikace s detašovaným pracovištěm, ale poradila mi dr. volat i v pátek, že je tam sice jinej doktor genetik, ale výsledky by mi měl říct taky.
Když z nich vytluču ty výsledky, tak můžeme jít na věc - 1DC mám zavolat a budeme stimulovat od 2DC, takže to je asi ten krátkej protokol, že? Dneksa jsem 3DC, takže klokan přiletí k vánocům :D :D