Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

ceeruti
6. pro 2007

hacino gratulujííí!!!!!!!Užívej si těhu 😀
Všechny zdravím,zitra jdu na utz,opet k Dr Břeštakovi do toho screening.střediska,aby se na me podival,protože to bych nebyla ja,abych nemela nejaky problem ☹ Ach jo. 😒

mikulka
6. pro 2007

ceeruti, a jaký máš problém?

jmisa
7. pro 2007

ceeruti, neděs 😕

chiwule
7. pro 2007

tak holky, hlásím, že v pondělí v 8:30 jdu na kontrolu, jak se to hojí po zákroku. Jinak poslední 2 dny mě docela bolí v břichu a taky mírně krvácím, tak snad to nebude nic vážnýho, třeba jenom dřív ovuluju nebo je to tím, jak se děloha zatahuje...každopádně uvidím v pondělí...

mikulka
7. pro 2007

chiwule, to víš, je to zákrok, teorve se to tam hojí. To krvácení, pokud je mírné, by mělo být normální, řekli ti o tom něco, že to může být?

chiwule
7. pro 2007

mikul vůbec neříkali, že by něco takovýho mohlo být normální. resp. že po zákroku budu krvácet, to jo, ale já od večera v pondělí po zákroku do středy večer vůbec nekrvácela. jdu se podívat do průvodních papírů, co mi tam napsali...

chiwule
7. pro 2007

hmm. tak nejsem o nic moudřejší - " při obtížích kontrola ihned " no jo ale copak já vím, co patří k zákroku a co už je mimo, nestandardní průběh? no dneska už je stejně pozdě, tak snad to vydrží do pondělí ráno, to jdu na kontrolu...

mikulka
7. pro 2007

Pokdu nekrvácíš moc a nemáš velké bolesti, pak bych to neřešila. Jen buď v klidu a polehávej, nic hlavně nezvedej, ani kočičáky! Mohla jsi začít krvácet, že ses třeba namohla...

chiwule
7. pro 2007

mikul, asi jsem to přetáhla a namáhala moc. to víš, pokud člověku nechybí ruka, tak to vypadá, že mu nic není - dovnitř vidět není 🙂 chce se mi děsně spát, jsem nějak unavená. asi si dám 20 😵

mikulka
7. pro 2007

Tak halvěn polehávej, jako jsi po zákroku, to si uvědom 🙂 😉 Hajdy spát. papa

dasa24
8. pro 2007

ahoj holky,

Hačino tak to je super 😉 🙂 🙂 moc gratuluju 😉
Chiwule přeju ti at jsi brzo zdravá 😉
Tak holky, koukám že se vedou jen jedna mimča tak jsem zvědavá kdo přijde konečně v lednu s dvojčátkami 😀 už se to blíží a za chvíli jdete do Pronatalu.
U mě jinak vše ok, jen ta unava dělá svý a do toho příprava na Vánoce.... 😀 Tak se mějte krásně a hezký víkend 🙂

mikulka
8. pro 2007

Ahoj Dášo, já doufám, že budu mít dvojčátka 😉 Bylo by to to největší štěstí v životě 😅

klaruska1
8. pro 2007

mikulka taky bych ti to moc přála, teda i sama sobě.ale já se řídím heslem, přej a bude ti přáno.My jsme byli v pondělí na transferu a mám v sobě dva mimísky, tak doufám, že se jim bude u mě líbit a vydrží.Tobě držím taky pěsti.Ani nevím jak na tom jsi,nestíhám to číst, jsem teď na tématu IVF.

oskarka
8. pro 2007

Ahoj klarusko, preji Ti hodne stesti a mimiskum zalibeni ve Tvem brisku.
Holky, ja bych se dvojcatkum nebranila, kez by ten miminkovsky zazrak prisel k nam domu...
Preji Vam vsem hezky vecer.

klaruska1
8. pro 2007

oskarko, moc děkuju,uvidíš, že se brzy všechny dočkáme.Já bych byla ráda i za jedno zdravé mímo,ale když tam máme ,, dva kousky,, tak proč ne.I tobě hezký večer a držím pěsti

oskarka
8. pro 2007

V záři nám první pokus IVF nevyšel (také jsem měla dva mimísky) a v lednu bychom měli jít na KET, tak uvidím, jak dopadneme.

klaruska1
8. pro 2007

Uvidíš, že Vám to vyjde a pak budeš rodit o sto šest-to víš jak na Nový rok, tak po celý rok.Hlavně musíme doufat a věřit tomu, jinak jsme ztracené.Já to ještě nevzdala,i když občas mám náladu,no asi to znáš.Takže hodně štístka na leden.My teď byli taky na 1.IVF a předtím 3x IUI

dasa24
9. pro 2007

ahoj holky,
Mikulko moc bych ti to přála ty dvojčátka, já jsem si je taky přála ale ted jsem jsem ráda že bude jendo. Ale v plánu máme 2 dětičky.
Klaruško držím pěstičky, at se ti miminka v tobě udrží.Pak vědět jak jsi dopadla 🙂
A jk se těšíte na vánoce holky? Mikulko ty někam letíte, vid? My zustáváme první Vanoce doma, jinak jse byli pořád někde na dovolený.

ceeruti
9. pro 2007

Ahojky holky,tak uf uf,problem se sice nevyřesil,ale nastestí to nevypada,že by to mimíska ohrožovalo,mam křece do bricha,s tím,že me ukrutně bolí pater,takový jakoby ten "ocasek" a jde me to do nohy ☹ Dr Břeštak,se na malou podival a nic nevidel špatneho,tak musim na neurologii 😠 Udělal nam par fotek a 10.1.jdeme na utz zase,už s etesim a doufam,že mala bude akcnejsi 😝

klaruska1
9. pro 2007

dasa moc děkuju, jasně, že dám pak vědět,ale vydržím do toho 20.12, i když testovat bych už mohla 17.,ale kdo si počká ten se dočká a já za tu trpělivost očekávám //
ceeruti držím pěsti, uvidíš, že bude vše v poho 😀

mikulka
9. pro 2007

klarusko, přeji ti, aby se v tobě mimískům líbilo a byla jsi těhulka 🙂
Já jdu na KET v lednu, ale holky, nějak jsem přestala věřit, že to vyjde a to je špatné. Ale zatím nevím, jak to udělat, abych zase věřila ☹

chiwule
9. pro 2007

ahoj mikul a ostaní, jak se vede? mě není úplně nejlíp, mám takový divný výtok, jakoby žluto-krvavý, což asi není úplně nejlepší. a v břiše pořád bolí ☹ ještě že zítra jdu hned ráno na kontroulu.

klaruska1
9. pro 2007

Mikul, tak na to, že tomu nebudeš věřit zapomeň-teď je právě nejdůležitější ta víra v to,že se to povede.Já už jsem taky kolikrát ztrácela naději,ale pak jsem si řekla,že to dopadne, jen nám to prostě trvá déle a musíme spoléhat na pomoc doktorů.
Už jsem to tady jednou na začátku psala,ale možná si to nečetla-moje mamka s tátou na nás čekali celých sedm let a to v té době tohle ještě nebylo u nás v ČR možné -myslím IUI a IVF a nakonec jsme se ségrou vylíhly obě,po pěti letech a taky jim nedávali naději a ta v dnešní moderní době za pomoci léků pořád je.Takže hlavu vzhůru a žádné řeči o tom, že tomu nevěříš-jinak se neznám 😠 😠 😠 přeji hezký zbytek dne MIkulko 😀

jmisa
9. pro 2007

Ahoj holky 🙂
Jdu pozdravit, čeká mě poslední týden v práci a pak dovčááááááááááááá 😝

Klarusko, držím palce, aby se mimískům u Tebe líbilo celých 9 měsíců 🙂

mikulka
9. pro 2007

Klarisko, moc děkuji 🙂
chiwulko, zítra ti snad řeknou, zda je to ok. Já bych řekla, že se to jen čistí, že to bdue v pořádku.

klaruska1
9. pro 2007

jmisa moc díky, ještě není zdaleka vyhráno,ale já se snažím myslet pozitivně a odpočívat aby se tam mimísnků zalíbila,tak uvidíme.Tak to v práci moc nepřeháněj a těš se na užívání předvánoční dovči.
Mikulko, vůbec nemáš zač, doufám, že se na mě nezlobíš,ale na mě takhle metoda ,, vyhrožování ,, platí nejvíc, tak buď v poho a ono to vyjde, fakticky - slibujuuuuuuuuuuu

murasek
9. pro 2007

ahoj holciny, zatim nic noveho, co vy? zase nova kocka po ET, tak tfuj tfuj. joooo, uz at je ledeeeeeeeeeennnnnnnnnn. zatim papa, jdu hajat. drzte se.

chiwule
10. pro 2007

ahoj holky mám po kontrole, podrobnosti jsem psala v IVF - když to shrnu, je to ok, ten výtok jsou kvasinky, asi ještě zbytek z minulýho měsíce co jsem měla vlivem utrouše. stimulace na IVF přelom ledna a února podle toho, kdy dorazí mrcha 🙂 takže alespoň klidné vánoční svátky, bujarý silvestr a pohodový leden 😀 vyrazíme na nějakou dovolenou, potřebujeme oba s manžou voraz 😎

mikulka
10. pro 2007

Určitě někam vyražte, chiwulko, ať z toho taky vypadnete 😉

chiwule
10. pro 2007

mikul, já vám tak přeju tu vaší dovču už teď před Vánoci! my to bohužel do Vánoc nestíháme, mám jednu hnusnou zkoušku zrovna v týhle době ☹ ale v lednu mizíme a basta 😉