Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

ast
19. srp 2009

Erine, doufám, že tvoje sestra bude brzy zdravá. Drž se.

gucci
19. srp 2009

ahoj holky

erine: tjo, doufám, že bude sestra v pořádku 😒

svetruska
19. srp 2009

Ahojky holky,

gucci fotka super 😉

erin ty blaho tak hlavne at je brzy v poradku to jsou zpravy...

erine
19. srp 2009

vůbec nic jí není. jen nepatrné ranky od skla.

dusice
19. srp 2009

Ahojky!
Atlaselko a Erin, je mi to moc líto. Napoprvé to moc často nevychází. U vás je dobré, že máte ještě mrazáčky. Já jsem si vždycky říkala, že jednou to vyjít musí- jen kdyby člověk věděl, kdy to jednou bude. Nám se to povedlo až napotřetí.
Napuchal, vítej z dovolené. Doufám, že ses řádně odreagovala. Včera jsem byla konečně u doktora Břešťáka. Hrozně se mi tam líbilo. Jak přístup personálu, tak to prostředí- člověku je hned lépe, když není jen v nemocničním prostředí. Podle ultrazvuku je vše v pořádku a na výsledky budu čekat do 3.9.. Budou mi je posílat k mé doktorce, takže musím čekat až do poradny. Ach jo, další čekání 😖 . Jediné čím mě šokoval byt termín porodu. Posunul mi ho až na 26.2..Nejdřív jsem si myslela, že se přehlídl a řekl moje datum narození 😅 . Přijde mi to hrozně dlouho. Podle OPU, který jsem měla 28.5. to vycházelo na 17.2.

boruvkova
19. srp 2009

Dobre ranko vsem🙂
Erin k dusim: moji sestrenici kdyz se narodila holcicka, babicka umrela, taky jsem se nad tim zamyslela ...
Hlavni je, ze to dopadlo dobre.

boruvkova
19. srp 2009

Holky mam prosbu, ted mi volal pritel, delali mu na urologii stery na infekci atd a volal, ze zitra nas chce ten jeho urolog videt oba kvuli preleceni, takze predpokladam, ze to budou asi chlamydie. No znate chlapy, pritel mumla neco nesrozumitelneho, v podstate tomu moc nerozumel, takze mi neni uplne schopny rict co a jak, tak jen dedukuju.. a pry by to mohlo mit krome varikokely take vliv na jeho spatni spermiogram. Tak jsem z toho cela tumpachova, co myslite?

gucci
19. srp 2009

dusice: bud ráda, co bych za to dala, kdyby mi posunuli termín porodu na pozdějc a ne na vánoce nebo silvestra 😀
boruvkova: my se taky kdysi na chlamydie léčili, ale tenkrát jsme se ještě nesnažili o mimi, takže netuším, jestli to má vliv na spermio nebo ne

erine
19. srp 2009

duši, chceš říct, že máš stejný termín porodu jako datum tvého narození?

erine
19. srp 2009

borůvková, taky se mi to tak zdá. navíc, my jsme byli s manželem před IVF u takového léčitele/okultisty a ten mi řekl, že se to teď nepovede a že neví, jak je to s duší. že ji nikde nevidí.
Normálně mi to tak přijde, že tím, že jedna odešla, mohla zůstat jiná.... jsem cvok. já vim, ale věřim na to.

papuchalk
19. srp 2009

Ahoj holčiny,
Eri - jsem ráda, že je Tvá sestra (a snad i ten její přítel) v pořádku, ta fotka vypadá dost hrozně, fuj. Co se týče duší a spol., já na to moc nevěřím, ale např. když jsem se narodila já, umřela mojí mamče její babička, když otěhotněla moje nejlepší kamarádka, tak jim taky zemřela babička, je to divný a smutný, protože já strašně moc doufám, že až bude mimi, bude moje babička (a vůbec všichni, ale pro babičku mám hroznou slabost) v pořádku a bude si ho užívat plnými silami.
Valím teď na oběd, zatím papa.

janik8774
19. srp 2009

Ahojky všem,
to je vzláštní s tím roděním a umíráním.Mojí kamarádce se narodil syn a během 10minut jí zemřel táta.
Ani se nedá říct že to bylo ve stejný den,ale ve stejný čas.Ještě ted z toho mám husinu když si na to vzpomenu.

dusice
19. srp 2009

Erin- jo,jo 😀
Papuchalk- já před tím spletla tvoje jméno a dost hrozně 😔 Moc se omlouvám.
Holky, s těma dušema raději moc nestrašte. Já o tom už taky párkrát slyšela a vždycky mi to nahánělo husí kůži.

svetruska
19. srp 2009

holky jj vzdy kdyz se nekdo narodil vzdy nekdo pak umrel to je pravda uz jsme se o tom taky s manzelem bavili a manzelovi umrela babicka tak kdyby se nam tedy alespon zadarilo bylo by to krasne , babicku mel moc rad a jestli by dusicka presla do naseho mimiska 🙂

erin to je dobre, ze je sestra v poradku a co Ms uz se uplne rozjela nebo jeste trocha nadeje je?

svetruska
19. srp 2009

a ted jsem si jeste vzpomela ze o vanocich u nas v obci zemreli 2 lide tata a dcera a v tom samym baraku pak holcina zjistila, ze ceka dvojcatka...

lussi
19. srp 2009

ahoj,také mám zkušenost...
mě se narodil synovec a měsíc na to umřel děda, asi na tom něco bude.

gucci
19. srp 2009

holky to je náhoda...

boruvkova
19. srp 2009

HOlky nevim jestli je to teda vhodny se takhle bavit ale jeste k dusim.. Nam ted umrel deda a nejak jsem tak nad tim prave premyslela jeste pred tydnem nez jsme jeli na dovolenou, ale u nas nic. Takze leda ze by u sestrenice... tam teda doufam ze ne, moc spolu nevychazime a ta ma holcicku hned na prvni pokus, ta si jednoho dne rekla, ze by deti jako jo, tak to jeden den zkusili bez ochrany, ale druhy den si to rozmyslela a davaly si pozor a ted uz ma 1,5 letou holcicku. Ma to nekdo stesti a to jeste prohlasuje, ze deti vlastne ani nikdy nechtela a blabla, tak si dovedete predstavit, jak me s tim stve.

erine
19. srp 2009

borůvko... chápu. ani jí nemusim znát a tušim jak jí miluješ ... za tyhle řeči. máme známou co prohlašuje, že porod je to nejhorší co kdy mohla zažít, a že už by nikdy. už nechce žádný miminko a ke svému rok starému synovi je hrozně odtažitá. stará se o něj babička... ona tušim od 3měsíce chodí do práce. nejdřív jen na 2dny v týdnu, a nevim od kdy na 6dní v týdnu.... prý jí to s ním doma nebavilo.
zabít málo. co bychom my všechny za to daly, co?

erine
19. srp 2009

k našemu tématu duše... papu...gucci... Vás se to netýká! prosím hlavně se neděste. potřebujete klíííídek 😉 😀

erine
19. srp 2009

svetru, rozjela. klasická nefalšovaná mrcha útočná. ráno už jsem si ani nevzala kuličky a prednison.

erine
19. srp 2009

dusice, ty to samé. nic se nestane. nenech se našima okultníma nesmyslama vystrašit, nebo budeš mít strašpitýlka 😀

erine
19. srp 2009

papu, jak bylo na dovče?

boruvkova
19. srp 2009

Taky uz bych se na tohle tema vyprdla 🙂

papuchalk
19. srp 2009

😀 Já nejsem vystrašená, jak jsem psala výš - já na to moc nevěřím, nebo spíš si řeknu, že tyhlety věci jsou osud a náhoda (i když krutá). Poslední dobou ve mně akorát hodně hrklo, když zemřel ten Jan Kaplický, to fakt bylo hrozný (nevím, jestli ve mě nehrklo taky z toho důvodu, že já mám taky o dost staršího partnera, tedy ne zase tak starýho jako Kaplický a ne takový věkový rozdíl, ale člověk musí myslet i na to, že tu jednou může být sám... i když samozřejmě vím, že nikdo neví dne ani hodiny a že může být sám, i když bude mít svýho vrtsevníka). Ale navrhuju už tohoto tématu nechat 🙂 .
Na dovče jsme se měli moc fajně, jezdíme s takovou partou kamarádů rok co rok (vlastně i víckrát za rok) na turistiku, na kola nebo na vodu. Teď jsme byli v Jeseníkách a fakt mě ty hory nadchly, jak jsou velké a rozlehlé. I jsme vychytali dobré počasí na výlety, takže jsme nikde nemokli a užili si to. Horší je, že už mám po dovolené, ještě budu mít týden v listopadu, ale do té doby finito.
A kde jste byly nebo kam jedete vy, holky?

boruvkova
19. srp 2009

Holky pripbraly jste hodne pri stimulaci? Mam strach z pribirani na vaze souvisejici se stimulaci. Ja vim, ze clovek je ochoten pro mimo udelat vsechno, ale holky nechci vypadat jako kikina, ale do modelky mam dost daleko a uz takhle si pripadam jako velryba, co teprve pri stimulaci. Nejak tak mam strach, abych nebyla obrovska koule, na kterou se neda ani podivat, preci jen si potrebuju pritele udrzet. Budete asi rikat, ze v tom jsme oba atak, ale znate chlapy.. kdyz se nepodari napoprve a budeme vse muset resit delsi dobu, aby si jeste vzpomnel, ze me ma rad, zvlast pri mych naladach, staci pms a to u nas letaji talire 🙄

erine
19. srp 2009

...tak to my jsme už na dovče byli v květnu v Maroku. Takže žádná další dovča za hranice nás nečeká. Manžel by nejraději hned šel pro mrazáčky, tak ho trochu musím krotit. 😀

papuchalk
19. srp 2009

Dusi:
Ta zkomolenina mě celkem pobavila, třeba za chvíli budu takovej napuchalk :o), vlastně už bych i chtěla být trochu napuch na břiše, ale zatím nic moc. Ale vzhledem k tomu, že se nejmenuju papuchalk (holky, ani nevím, jestli víte, co to je - to jsou takoví skvělí ptáci - http://www.naturfoto.cz/papuchalk-belobrady-fot... ), tak se mě to vůbec nedotýká 😀 .
Jinak jsem taky překvapená Tvým termínem porodu, ale píšeš, žes měla teprve OPU 28. 5., to já měla 27. 5. už KET. Kdy jsi měla ET/KET Ty?

erine
19. srp 2009

borůvko, já přibrala 5kg. byla jsem úžasně nafouklá, nateklá a prsa mi vypadávaly z podprdy 😀 nedělám si prču. teď už se vrací do normálu, ale byla to fakt síla. takový krásný silikonky. držely tvar v jakékoli poloze 😀 dloooouho na to budu vzpomínat 😵

boruvkova
19. srp 2009

My jsme se vratili minuly patek ze Zakynthosu a ted jen prace. Chteli bychom na podzim do Parize nebo Rima, no proste romantika, ale zrejme se kvuli me praci asi nezadari. No ja ani nemusim nikam mimo, mame malou zahradku, tak tam neustale lezu, pleju, sazim nebo se jen tak posadim na terasce a cucim hodinu do zelene 😵 , doma bych to klidne tak mesic vydrzela 😉 je tedy pravda, ze je venku jeste stale hezky, v zime to je asi jina, ale holky ja miluju podzim, doufam, ze tenhle rok bude hezky jako ty posledni dva, to je proste moje obdobi.