Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

haassinka
31. srp 2009

Ahojky, po dlooouhé době🙂 Tak jak to tady těhotní?? 😵

janik8774
31. srp 2009

svetruska - dnes mi to nějak nevyšlo. ☹
Ale zítra to už zkusím.Zatím jenom zjištuji příznaky.Něco tam je,ale to může být od prášku. ☹
Každý mi radí že tak ve čtvrtek by měl mamatest ukázat pravdu a já mám ještě citlivější test než je mamatest a tak zítra by to už mohlo být.

janik8774
31. srp 2009

haassinko - kdy se testovala?
Dnes jsem 7den po Ket.

haassinka
31. srp 2009

janik: a kolika denní embryjka jste měli?

mě dávali 8buněčná (3denní) embryjka a první testík jsem dělala myslím už 6dní po ET a byly tam🙂 ale čárka byla velmi slaboučká.... ale pokud jsi zvědavá, tak už testík udělej, určitě tím nic nezkazíš🙂

janik8774
31. srp 2009

dnes je 7den - 11denní embryo,
zaváděli mi 4denní.
Dík.Dala si mi odvahu.
Ještě mi řekni,prosím,co si měla za test.
Já mám ten rapiclear,ten má citlivost 10

haassinka
31. srp 2009

janik: tak ten bych nepoužívala!!! velmi často jsou prý falešně pozitivní...

Co doporučuju je Intimed (tyčinka je super) - na tom byla čárka vidět nejlépe...potom Mamatest...mají oba stejnou citlivost, ale na tom Intimedu to bylo opravdu vidět lépe🙂.. mají ho i v drogeriích

marmina
31. srp 2009

ahoj holky, tak jsem po dovolene zpatky! pocasi nam pralo, brachova svatba v jiznich cechah byla nadherna, jen jim teda zrovna zacalo lit jako z konve (asi budou mit hodne stesti 🙂 ) jsem si tam pekne pobulela, nejak me to vsechno dojalo...
no, cestou se nam podelalo auto, takze dnes jsme dostali ledovou sprchu pri placeni opravy... 😝

chteli jsme si hezky uzit posledni krasny vikend a nejak mi to prineslo smulu 😒 byli jsme na delsi prochazce a ja zacala spinit, vcera rano to zesililo tak jsme supali na pohotovost, mimco vypada v poradku, placenta a cipek taky, zase se vracim k utrosi a k tomu jeste askorutin, doktor mi tady vazne doporucil hodne odpocivat a zvazit neschopenku...

takze ode dneska jsem doma, nechci nic riskovat, mam teda vycitky, ze jsem takhle ze dne na den musela odejit z prace, ale i to byla varianta, se kterou se tak trochu pocitalo

procitala jsem si tady tech 14 dni a veselo tu zrovna nebylo. Je mi lito, ze to Atlaselce takhle smutne dopadlo. Erince jsem taky drzela pesti na //. holky, budte statecne

svetrusko, tobe se to hezky blizi, tak mas aspon duvod k optimismu 🙂 to je dobre

vitam tady haassinku s dvojcatkama, jsi hodna ze ses prisla podivat! 😉

gucci, gratuluji k holcicce a abys vedela, tak od vcera taky vim co (pravdepodobne) cekame! ale necham si to jako tajemstvi, chci aby mel manzel prekvapeni, tak jsem mu slibila, ze to nepovim ani nikomu jinemu 🙂

pozitri bych mela vedet vysledky triple testu, jsem napnuta jak luk

haassinka
31. srp 2009

marmina: ahojky🙂 určitě jsi udělala dobře s tou neschopenkou..nemá cenu něco podceňovat, lepší zůstat doma v pelechu.....vážně už víte pohlaví??? mě Dr tvrdil, že ať s tím nepočítám dřív než v 20.týdnu...ale taky bych byla nadšená, kdybychom to za 2 týdny na kontrole už viděli...bylo to opravdu jasné, nebo je to typ?🙂

gucci
31. srp 2009

marmi: ahojky, ty to budeš tajit před manžou? tak to smekám teda...ale upřímně myslím, že to nevydržíte, no však uvidíme 😉

imiska24
31. srp 2009

Ahoj holky pronatalky,

teda co to píšete o Pronatalu?To se tam tak změnilo?Já tam byla skoro rok,a byla jsem spokojená.
Marmi,určitě bez výčitek zůstaň doma na PN.A co Ti řekli že způsobilo to špinění?Hlavně buď na sebe opatrná.

Gucci,gratulace k holčičce.
A všem ostatním brzké tlustice// a přívětivější přístup v Pronatalu.Vždyť nás to stojí spousty peněz,času a hl. těch nervíků.....

papuchalk
1. zář 2009

Baf!
Ahoj marmi, ahoj haassi, ahoj všechny!
Tak jsem tu jen na chvíli, koukám, co je nového.
Janik - Tak co? Už jsi to otestovala?
Karamelka - Ježiši, mám výčitky, že jsem Ti tu hystero nedoporučila v anestezii. Jo jo, bolí to dost, ale zase jsem si říkala (i u sebe), že anestezie je pro tělo horší než bolest. Mně ji taky dělala Lazarovská a žádný čípek jsem nedostala, asi není žádná vyznavačka utišujících prostředků 🙂. Hlavně, že to máš za sebou. A zjistili Ti něco? Mně totiž nezjistili vůbec nic, takže po hysterii nadále tápali. Takže jste se s manželem rozhodli zkusit KET? Ono Ti to uteče, já vždycky byla taky rozhozená, když mi zastavili stimulaci, píchli injekci a čekalo se na další MS, ale pak jednou Ti řeknou - jóó, tento měsíc bude KET a to je pak super 😀.

papuchalk
1. zář 2009

Gucci, Marmi - Já bych to nevydržela tajit, tedy já to nevydržím ani před ostatními, natož před přítelem, jsem hrozná... 😠 Holky, už bych chtěla mít taky po těch triplech a po druhém screeninku a po porodu... né, to ne, ale po tom druhém screeninku už jo 😀

janik8774
1. zář 2009

papuchalk -
to víš že jsem testovala a bílé jak lilie.
Všichni mě utěšují,že je to ještě brzo,ale já to mu moc nevěřím.

papuchalk
1. zář 2009

Janik - No a kolikátý je to den? Víš, mě někdy připadá, že s tím druhým prckem je to taková lopota, zrovna dneska jsem to řešili s kolegyní z práce, že se snaží už rok a pořád nic, další kolegyně, která napoprvé otěhotněla skoro hned po vysazení HA, taky nic. Někdy je to druhé skoro vymodlenější než to první. Ještě uvidíš, zkus ten test ještě ten 14. den. Já ani nevím, co mám napsat, sama nemám ráda, když ve mně někdo živí nějaké plané naděje, ale jsou i případy, kdy testy ukázaly čárky později.

marmina
1. zář 2009

ahoj vsem, prvni skolni den a ja se citim jak o velkych prazdninach 🙂 to volno je prima

haassi, na 100% to dr. neurcil, rekl jen ze to vypada na .... 😉 tak mozna budu prekvapena sama az pujdu na velky utz k Brestakovi

gucci, chtela bych to vydrzet, vim ze to bude tezke abych se neprokecla nebo v obchodech neprohlizela pred manzou oblecky dane barvy 🙂 ale uprimne do sebe vkladam hodne duvery, chtela bych aby to bylo pro nej prekvapeni, takovy darek, ktery se rozbali az v porodnici 😵

janik, jeste vyckej a dej tem carkam sanci, oni se holky ukazou

imisko, nerekli mi k tomu spineni temer nic, bylo to tou prochazkou, jsem si tim jista, hlavne ze me prohledli (a potvrdili uzavreny cipek, placenta vypada ze se neodlucuje, mimi je taky v poradku) mela jsem strach, jestli se treba neco nerozbiha, dva dny jsem polehavala a preslo to, bricho me nebolelo, zadne krece nastesti

papuchalko, ja budu vedet vysledky triple testu asi uz zitra, taky jsem z toho dost nervozni...ale jak jednou psala gucci - musime mimcu proste verit 🙂

janik8774
1. zář 2009

papuchalk -
dnes to je 8den po KET a 12den od oplodnění.

svetruska
1. zář 2009

Ahojky holky,

marmia ahojky dlouho si tu nebyla co dovolená 😉 taky bych sla na svatbu a bulela bych urcite jak zelva 😀

Jani vydrz treba ta tva druha carka potrebuje cas 😅 😵

janik8774
1. zář 2009

svetrusko 😀 😀
dík za podporu.Uvidíme v sobotu.

gucci
2. zář 2009

marmi: no je to jako obdivuhodné, ale mě by to vadilo nesdílet s manžou tu radost z toho co to je a nekupovat společně oblečky a vymýšlet jméno a tak prostě no....ale je to každého věc 😉

marmina
2. zář 2009

ahoj holky,
tak triple test je o.k.!!!! 🙂 mam takovou radost, hodne moc se mi ulevilo

gucci, to my s manzou radost sdilime! jmena uz jsme spolecne vybrali, oblecky taky budeme kupovat spolu, ale proste nebudu brat nic modreho a ruzoveno 😉 to az potom. Sam souhlasil, ze se necha prekvapit, tak mu to preci nezkazim. Aspon je to takove napinave. Pro me je to zase dobra zkouska, jestli udrzim tajemstvi 😉

gucci
2. zář 2009

marmi: však jo, ale ve vašem případě bych si to nenechala říct taky 😀 😉

marmina
2. zář 2009

koukam, ze te zitra ceka test na cukrovku, tak to uprimnou soustrast 😉

gucci
2. zář 2009

jj zítra na sedmou tam jedu a hned potom kontrola na endokrinologii...děs běs, ale aspon to budu mít za sebou 😉

marmina
2. zář 2009

mas to nejaky nabity, pocitej ze ogtt zabere tak dve hodiny (mezitim je teda volno, ale casto nevolno 😖 )

gucci
2. zář 2009

jj já vím, říkali mi tak 2,5 hodky, no ještě, že vychází zítra Reflex 😀
hele, ale tak když ty to pohlaví víš, tak bys mi ho mohla napsat do IP ne 😉 nebo aspon tipy na jména 😉

marmina
2. zář 2009

gucci gucci, ty jsi holka zvedava! 🙂 nemuzu ti to napsat, pac jsem dala slib, ze to nikomu nepovim

no, musim koncit...tak zatim, ukazu se pozdeji, snad tu nekdo bude

gucci
2. zář 2009

oookáááá 😉

snaha
2. zář 2009

Ahoj holky
Svetruš kdy si začínáš ďobat ty injekce , už se to nějak krátí , že ano ? Já mám volat koncem příštího týdne jestli mám schváleno a hned potom taky začínám a když ne tak další týden začátkem , tak se mi to také krátí

papuchalk
2. zář 2009

Ahoj Gucci, mamko od holčičáka
Ahoj marmi, mamko od anonyma
Ahoj holkýýý 😀

Marmi, to je fakt, tak nám aspoň napiš jména (pro inspiraci). K těm triplům gratuluju a fakt Ti závidím, že je máš za sebou, já už chci takýýý.
Gucci, Tobě ty testy na cukrovku nezávidím, ale Ty to bereš sportovně, co?
A holky, už stimulujte ať se tu pěkně množíme.
Papa.