Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

petris82
15. srp 2012

@elliem @lucido tak holky, nedalo mi to a hledam info o OPU a ET a co ty parfemy..... No a nasla jsem nejake stranky ve spanelstine a na oPU je podtrhnute nejist nepit a bez parfemu( toxicky pro vajicka). Takze ja se rozhodne vonet nebudu...! A zadny parfem na ET!! Dobrou noc!

elliem
16. srp 2012

@petris82 ty jsi náš kolombo, dííík🙂 jo a zůstalo mi v peru 100 jednotek Gonalu, tak kdyby ti chybělo, máš je u mě schované🙂

lucido
16. srp 2012

Dobré ráno holky, jak se spinkalo? Koukám Péťo, že jsi nelenila, takže Markét bez parfému pro jistotu.

elliem
16. srp 2012

@lucido dobré ráno🙂 ano ano, žádný parfém, pro jistotu ho zakážu i manželovi 😀

petris82
16. srp 2012

@elliem @lucido dobre ranko, no manzel chrnel a ja patrala 🙂 Holky mne se zdal takovy sen, ze ted je mi uplne smutno...mam totiz hodne zivy sny ( a pozor nekolikrat se i splnily). Proste jsem si udelala testik ve snu a byly tam // to bylo tak kjasnyyy!!!

petris82
16. srp 2012

@elliem jo a diky za nabidku gonalu. Jsi moc hodna Market!! 😉

elliem
16. srp 2012

@petris82 tak to je krásný znamení🙂 moc bych ti přála, aby se ti sen vyplnil🙂

elliem
16. srp 2012

@petris82 není zač, jen že tu ta možnost je, kdyby ti chybělo...ale není ho moc...
já mám odpoledne home office, už se mi u toho kompu blbě sedí, potřebovala bych polosed...

petris82
16. srp 2012

@elliem no mne co se splnily sny, tak vzdy o jinych, o mne jeste nikdy.... No vzdyt jsem ti rikala odpocivat, hezky domu sup sup!!! Uvidim kolik mi napisou gonalu a kdyz tak ti reknu,ju?!

elliem
16. srp 2012

@petris82 jasný🙂 mně se zdálo o porodu už několikrát🙂 jednou jsem porodila kotě 😀

petris82
16. srp 2012

@elliem cozeee??jezisi marja 😀 Ja mam i hodne nocni mury a z tech me zachranuje manzel, vzdycky slysi jak blbnu a vzbudi me.... pak rika, zachranil jsem te!!😉 jinak min.rok se mi zdalo ze svagrova rodila a pak jsem se vzbudila kolem 2na wc. Rano pisu brachovi kdy uz budou rodit, ze se mi to zdalo a on odepsal - od 2.00 jsme v nemocnici a rodime 🙂 no verily byste tomu??

elliem
16. srp 2012

@petris82 na tohle já věřím a mám i osobní zkušenost, bohužel i smutnou, viděla jsem ve snu, jak mi umírá babička...
no a s mojí svědkovou jsem taky rodila🙂)

elliem
16. srp 2012

@petris82 jo a někdy brečím ze spaní...

petris82
16. srp 2012

@elliem ja takyyyy 😀 tebe nezachranuje manzel? Ze zlych snu? 😉 jinak s tou babickou to je mi lito. Nesnasim kdyz mi nekdo umira ve snu- nastesti tyto sny se mi nikd nesplnily!!

elliem
16. srp 2012

@petris82 zachraňuje🙂 a když skřípu zubama, tak mě hladí po tváři🙂 tak v 11 dám obídek a pak mažu domů, už se těším, až zalezu pod peřinu 😀 co máš v plánu na dnešek, budeš zase gruntovat?

elliem
16. srp 2012

@petris82 jinak já mám tak poslední tři dny citlivé bradavky, že se jich skoro nemůžu dotknout...

petris82
16. srp 2012

@elliem no momentalne se jeste valime v posteli.... Potom klidek relax snidane- a ty uz budes po obede😉 manzel pujde pryc na obed, ja dojim co zbylo ze vcera a potom jdu na kontrolu na ocni, zmenila jsem pojisteni z drazsiho na nejlevnejsi, tak toho tento mesic musim vyuzit 😀

petris82
16. srp 2012

@elliem tak to ja nemela, mne se chtelo zvracet kdyz jsem citila treba smazene .... Koukam jak kazde telo reaguje uplne jinak. A nektery neciti nic a jsou uplne v poho!

elliem
16. srp 2012

@petris82 tak já už jsem doma v pelechu🙂 co ty, už po snádani🙂? máš pravdu, každá jsme jiná a každé tělo jinak reahuje, uvidíme v těhotenství🙂

petris82
16. srp 2012

@elliem uz jsem po snidani, manzel uz odjel, tak jsem utrela prach a vytrela a uz zase ze me leje...vecer jsem spala spatne, bylo hrozny vedro! Jinak me mama strasi, ze budu zvracet cele tehotenstvi, protoze to tak mela ona i babicka i teta.... 😖 takze uvidime.....

elliem
16. srp 2012

@petris82 no bóže, tak se trošku pobleješ, alespoň budeš vědět, že jsi těhotná🙂) já prosím očumuju dětské hadříky a nedělám nic🙂

petris82
16. srp 2012

@elliem hahaha, no trosku jen 9 mesicu. Proto vzdycky cekam jestli se mi chce blejt a rikam si, kez bych se pob.... aspon bych vedela, ze jsem tehotna. No ja koukam kolik uz mas hadriku a vseho 😀 Na to ja nekoukam, proste budu chodit po kramech a kupovat 🙂

elliem
16. srp 2012

@petris82 já koukám, strašně mě to baví... kouoeného nemám nic, až na ten odkapávač a ty bodýčka...ale říkám si, že si sem tam něco koupím, ať mimčo ví, do čeho jde🙂) je pravda, že mě to hrozně baví, fakt se v tom vyžívám🙂

petris82
16. srp 2012

@elliem ja nechci, protoze tim nechci nic zareknout a tak.....jsem poverciva. A bojim se, kdyz neco budu mit, jen bych byla pak smutna, ze to nevyjde.... 😔

elliem
16. srp 2012

@petris82 no to já si říkala taky... samozřejmě se bojím i teď, na druhou stranu tomu ale chci věřit, myslet pozitivně...chápeš🙂

petris82
16. srp 2012

@elliem jo chapu.....ja jedine co mam je bodicko s americkym taxikem.....pac jsem to jednou koupila pro synovce v NY a jaksi jsem mu to zapomnela dat a objevila to kdyz uz by se do toho nevesel. Tak nase mimi bude mit bodicko s americkym taxikem, no 😀 Jinak chapu jak to myslis.... 😉

elliem
16. srp 2012

@petris82 taky máme doma jeden dar nedar🙂 však se to bude hodit🙂 brzy!!

petris82
16. srp 2012

@elliem a jinak s tim spinenim je to bida...spinim a kdyz jdu na WC (c.2 ) , tak ze me vyleze docela dost krve a pak pres den spineni minimalni. ☹ a min. mesic se mi stalo neco podobneho 24 a 25DC jsem spinila, tesila jsem se, ze to dostanu driv, pak spineni skoncila a dostala jsem to 30DC, takze to bude stejny ted....ach jo!!! To jsou veci tohle a jeste po IVF se mi prodluzuje cyklus na 30...! 🙄

elliem
16. srp 2012

@petris82 toto taky nesnáším, když má mrcha dorazit, tak se někde fláká... já doufám, že k nám už ta sviňa červená nedorazí 😀 dej si ještě flašu a bude u tebe natotata🙂

petris82
16. srp 2012

@elliem no minule jsem si dala pul litru a nic.....Jinak ja ji budu mit jeste 2x- ted a priste a pak konec 😉