Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

janysek70
16. zář 2009

Jani, co to říkáš, teď je Novoluní a nejlepší doba pro mě otěhotnět 😉

papuchalk
16. zář 2009

Marmi - Já už na těch triplech byla, byla jsem 17+3, ale teď čekám na výsledky, měly by být příští týden. K Břešťákovi jdu 29. 9. A ještě právě vůbec nic nekupuju, jsem nerveuse 😝 , takže až po tom screeningu. Ale napiš, cos koupila, a co kočár a postýlka, už máš nějaké typy? Už z toho začínám být paf...
Janýsku, Snaho - Držím Vám palec! Janýsku - Pozdravuj Svetru!
Handour - Ahoj nováčku, vítám Tě mezi námi. Já jsem po KET byla doma 4 dny a pak jsem šla do práce, taky jsem se přesouvala MHD a taky jsem se asi dvakrát vyčílila a můžu potvrdit, co holky, nedá se to vyležet, takže bych to udělala tak, jak to budeš cítit, že je nejlepší nebo že Ti nejvíc vyhovuje.

marmina
17. zář 2009

dobre ranko!
Handour, jak tady pisou vsechny holciny, mimisek se chytne i kdyz clovek chodi do prace a chova se uplne normalne. Na druhou stranu, urcite je dobre se vyhnout stresu a byt maximalne v pohode.

papu, 29.9. slavime s manzelem 2. vyroci 🙂 tak dej pak vedet, jak to probihalo a dopadlo u pana doktora 😉
vis, ja jsem si zadne vecicky take kupovat nechtela, ale moje segra mi rika, ze si absolutne nemam pripoustet, ze se muze neco stat, proste mimi bude!Myslim, ze ma pravdu, clovek by nemel zbytecne dopredu myslet na mozne komplikace. Pro mimco je duletite, aby maminka myslela pozitivne a pocitala s nim 🙂
Kocarek a postylku poridime pozdeji, jen jsem tak zbezne mrkla na netu a fakt pekne, nekdy tedy i pekne drahe...

pribik
17. zář 2009

dobré ráno holky 🙂 .
Tak jsem udělala test a čárka je jen jedna ☹

janysek70
17. zář 2009

Pribiku, je to boj, někomu to vyjde hned napoprvé, někoho čeká dlouhá cesta. Nesmíš to vzdávat a věřit, že příště to určitě vyjde!!! Máš mrazáčky?

janik8774
17. zář 2009

Janýsku,
pro tebe je správný čas třeba ted,
ale pro mě bude až leden.Historie by se opakovala. 😀

janysek70
17. zář 2009

Jachný 😉 , já si prostě nedovolím připustit, že by to nyní nemělo vyjít, páč to je, jako bych to zabalila předem...

pribik
17. zář 2009

ahoj holky, janýsku mrazáčky máme 3 🙂

jinak, už se asi fakt zblázním, cca po půl hoďce jsem šla vyhodit test a byla tam slabounká i druhá čárka

holky máte s tím prosím někdo zkušenost, co by to mohlo být
dnes jsem 14tý den po embryotransferu, tak fakt nevím
mimochodem stále již třetí den jasná červená krev

janysek70
17. zář 2009

No tak žhav dráty do Pronatalu, řekni, že krvácíš a test ti ukazuje// a co máš dělat!!!!!

pribik
17. zář 2009

jsem objednaná na zítra, tak uvidíme

janysek70
17. zář 2009

Tak hodně štěstíčka, ať se tam jeden brouček pořádně drží 😉

papuchalk
17. zář 2009

Ahoj holky
Janýsek - Hrozně se omlouvám, ale nějak jsem nezachytila, kdy byl KET. Už hnízdíš? A kdy se bude testovat?
Přibík - Uvidíš zítra, co Ti poví. S tím krvácením je to blbý, spíš to vypadá tak, že máš v moči nějaké zbytky HCG, které se na tom testu projevily. Ale vždycky je naděje. Taky záleží, co to bylo za test, a tak. A i kdyby - já osobně věřím víc KETU 😎 , protože když už přežijou zamrazení a rozmrazení, tak to musí být nějací válečníci!

pribik
17. zář 2009

holky, díky moc za názor

janysek70
17. zář 2009

Papu, ještě plody nedržím, zatím spinkají v Pronatalu 😉 , zítra jedu na UTZ a snad dopadne transfer v úterý 😉 . Já si dělám blázny, že jsem už vlastně ve 2tt 😉 , když se počítá datum začátku poslední ms.

janysek70
17. zář 2009

S. přijde, ještě gruntuje a zítra snad pojede na transfer 😉

janik8774
17. zář 2009

Janýsku,
příští týden už máš 3tt. 😀 😀 😀 😀

rejchl
18. zář 2009

Ahoj holky,
tak jsem si delala starosti,ze mi to IVF nevyjde a test je pozitivni.Mam takovou radost.Za tyden me ceka jeste kontrolni UTZ ,jestli je tam jedno nebo dve🙂

dckami
18. zář 2009

ahoj kočky, všechny vás zdravím. Dlouho jsem na MK nebyla, tak mám co dočítat.

Rejchl - blahlopřeji. 🙂

Já jsem měla tento měsíc začít se stimulací na 3.ivf,ale z toho nic nebude. 😠 Včera jsem si vyzvedla stimulaci, udělalai mi stěry, vše vypdalo dobře. Dnes jsem vyřízená ,asi budu muset posunout stimulaci - začalo mi odpoledne být zle, pobolívalo mě břicho a začínám špinit, dneska jsem teprve 22.den cyklu. K tomu mám takové to nepříjemné svědění jako by začínající mykoza. Netrpím na to, tak nevím....., teď je otázka, zda pokud se mi rozjede krvácení mám začít se stimulací.... 😕

janik8774
18. zář 2009

A není možné,že by si to dostala tenhle měsíc dřív?Občas se to může zbláznit.

dckami
18. zář 2009

Janik, posunutý cyklus mám již celé léto. Normálně jsem to měla pravidleně 26-28 dní, od června po 26,25 dnech. Ale spíš mi vadí to svědění......... 😖 Asi zkusím ráno zavolat do Pronatalu. Přece jenom je to poslední ivf a nechi nic zkazit.

janik8774
18. zář 2009

Já si myslím,že ti stejně řeknou v Pronatalu,že by sis měla dojít po MS k doktorovi na stěry a pak teprve stimulace.
Ach jo,ty máš taky smůlu. Měsíc sem,či tam nás už nezabije. ☹

snaha
19. zář 2009

Ahoj holky
Tak máme zatím 7 vajíček a v pondělí jdu opět na kontrolu a odběr bude ve středu nebo ve čtvrtek , tak doufám , že bude vše v pořádku , tak zatím 🙂

janysek70
19. zář 2009

Ahojky kočky, tak já mám KET posunutý na středu, tak snad to vyjde. Snaho, kdyby jsi šla ve středu ráno na OPU, tak mi tam zahřej postýlku na dospáváku 😉

janysek70
19. zář 2009

Kamčo, ty pofrčíš do dalšího boje, tak Ti moc přeji, ať to konečně prolomíš.... Zaskoč taky na Spolubojovnice, některé kočky už pomalu vystupují z Pendolína a některé stále ještě mamláme v ruce jízdenku a čekáme na správný spoj.... 😉

janysek70
21. zář 2009

Pouze posouvám ze 4. stránky, aby jste to tu našly 😉

pribik
21. zář 2009

Ahoj holky, držím palce vám všem, já vás pro tentokráte opouštím a zase někdy příště.

gucci
22. zář 2009

ahoj holky

dckami: držím palce, aby se to nějak vyřešilo a mohlas jít do další stimulky 😉
janysku: tak zítra KET 😵 , musí se to povést 😉

ostatním taky držím palec

snaha
22. zář 2009

Ahoj holky
Jdu vám napsat příhodu s manžou , čekali jsme v Pronatalu na konzultaci a já mu sděluji novinky z Koníka a on mi tak vážně povídá , že asi taky založí stránku , teda pro chlapy a téma bude : Taky je ta vaše , tak protivná a nervoźní ? Myslím , že by měl úspěch , to by se chytlo chlapů co ?
Jinak mi zítra držte pěsti

blankatom
22. zář 2009

Ahoj, jaké pak protivné a nervozní - při množství hormonů, co do sebe perem, je to snad normální, ne?

Jinak já jsem byla včera na ET - dostala jsem dva mimísky. Největší zážitek jsem měla z protiskluzových ponožek, které jsem obdržely spolu s košilkou. V této velikosti jsem je ještě neviděla.

Zravím všechny a držím jim palce.

marmina
22. zář 2009

ahoj holky,
taky jsem byla protivna a nervozni, myslim, ze se s tim zkratka musi manzele smirit a pochopit to, mame na to po tom vsem urcite narok 🙂

blanko, velke protizkluzky jsem taky jeste nevidela 😀 musi to byt roztomile, tak mimisky pevne drz!!!! preji moc //

gucci, jeste jsem se nevyjadrila k tem tvym 3D fotkam, ta nozicka me rozesmala, ty mas v brisku nejakou gymnastku nebo hadi holcicku ne? 🙂 moc pekne