Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

kamino
16. srp 2013

Take mame prcka z Pronatalu,nemuzeme si stezovat vyslo hned prvni IUI,dr.Voboril je primy,ale byla jsem rada,ze vse vysvetlil narovinu. Neplatili jsme nic,mela jsem doporuceni od endokrinolozky,takze vse v pohode. Dr Streda byl pri IUI setrny,nic nebolelo,pri naslednych kontrolach take pohoda...za rok je asi znovu navstivime 😉

musilka
17. srp 2013

@motley ano uričtě dělají ET i o víkendu já byla o víkednu v září na OPU a pak v pátek kdy byl státní svátek na ETu takže normálně jedou jako v každý jiný den 😉

majaru
22. srp 2013

@04janule Ahojky, tak já mám ted první IVF za sebou. Vše super. Nakonec nás to ani nestálo tolik, kolik jsme mysleli. Já mám třeba revmatoidní nemoc a tak jsem jim nejdříve musela donést lék. zprávy od doktorky, že mi teď těhotenství neublíží a pak se zašlo s vyšetřováním. Jsme 3 týden po zavedení jednoho 5 denního embrya a výsledek pozitivní. 🙂 Tak snad to půjde i dál dobře. Určitě Vás nejdříve oba vyšetří a pak se uvidí, co je potřeba.

04janule
25. srp 2013

@majaru Ahojky, ja si zitra začínám pichat Gonal a připravuji se na prvni IVF+ICSI 🙂 tak snad mi to take dobre dopadne jak tobe. Ty jsi byla v Teplicích v Pronatalu?

majaru
25. srp 2013

@04janule Ahojky. Jo jo v Teplicich. Drzim palecky. At to dobre dopadne. Urcite dodrzuj casy a je dobre hodne pit. 🙂

04janule
26. srp 2013

@majaru Ahojky. Dekuji. Jsem z toho na nervy dnes začínám. Kolikaty den ti je vyndavali? Po kolika dnech po zavedení si si dělala test jestli se to povedlo? To je otazek, promiň jsem zvědavá. 🙂

mata132
2. zář 2013

Ahoj, prosím jaká je teď čekací doba v Pronatalu Praha? Za jak dlouho objednají partnera na spermiogram a mě pak na odběry krve? Vezmou mě bez doporučení od gynekologa? Díky

peta030981
8. zář 2013

dobry vecer chtela sem se zeptat jestly ten ICSI do deseti oocytu se plati a jestly hned na miste dekuji

jennyska
12. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Sanatorium Pronatal s.r.o. Praha a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz//sanatorium-pronatal-... 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

luciannac
21. lis 2013

Díky Pronatalu se nám narodil 6.11.2013 v 12:45 krásný chlapeček Staník 3100g a 48cm.

majaru
3. pro 2013

@luciannac No ten je krásný 🙂 Přeji hodně zdravíčka. Také čekáme chlapečka. A termín je v dubnu 2014 a v Pronatalu Nord se nám to podařilo na poprvé. 🙂 Zatím všechny výsledky v pořádku.

roxy72
3. pro 2013

ahoj holky, moc prosím, nezbyl některé Gonal nebo Menopur, popř. Puregon, jsem samoplátce a chystám se na již 9.IVF ☹ jezdíme do Pronatalu Praha. Děkuji za nabídky...pište do IP

bohac
19. led 2014

Já mám z Pronatalu v Praze chlapečka. Všichni jsou tam vstřícní a profesionální. Vždycky jsem předem věděla, kolik budu platit a jaký bude postup.

lorry
14. únor 2014

ahojte mozem po 1 baleni sumamedu uzivat hned o par dni dalsie lieky ciprinol ? Nemoze sa mi nieco stat ?

roxy72
16. bře 2014

s.o.s. děvčata, nemáte doma přebytečný Menopur a Gonal? Moc by mně to pomohlo jako samoplátkyni. Pište prosím do IP. Léčím se v Pronatalu v Praze.

maruna12
27. bře 2014

roxy ja mám, ale už asi prošlé☹ to ti ponúkať nebudem, tak ma mrzí že nemožem pomoct, my sa chystáme na tretí pokus ale keďže mám endometrion tak z toho určo nič nebude, som celkom prekvapená že píšeš 9 pokus....dlžím palce aby sa našiel niekto, kto pomože

kleopatra007
2. dub 2014

ahoj,já jsem byla v Pronatalu v Praze taky spokojená i když se první pokus nezdařil, to už tady u nás v CB už ne ☹ proto další pokus bude zase v Praze a ne tady u nas v CB.

tulda3
7. dub 2014

Ahoj Holky, prosím zná někdo zvás Mudr. Málkovskou? Pokud ano jaká je? Chystáme se na druhé IVF a ted jdeme k ní. Děkuju Lucka

aaajjjaaa912
10. dub 2014

@tulda3 ahoj ja byla dnes na opu a je to moc prijemna sympaticka zenska,mela jsem z ni moc dobry pocit vse mi vysvetlila,tak se nemusis niceho bat..... jinak drzim palecky...

aaajjjaaa912
10. dub 2014

@kleopatra007 ahoj ja taky chodim do cb a nemohu si to tam vynachvalit,my jsme teda ted musely do prahy protoze kdyz nam to schvalila pojistovna tak v budejkach to jeste nedelaly.... ale zatim sem nemela problem nikde..... akorat ta praha mi stve ze je tak daleko....

kleopatra007
11. dub 2014

@aaajjjaaa912 tak možná nemáš zkušenost s jistou sestřičkou,která se po tejdnu diví kdo mi řekla at vysadim hormony,když mi to řekl doktor už před týdnem.A to bylo pořád dokola doktor mě obědnal, na utz a krev.Nabrali mi krev a utz se nekonal,po měsíci jsem ještě ani nevěděla jesli nejsem mimoděložně hcg mi klesalo stašně pomalu.KET-dělají už tady,ale s jejich přístupem, 😠 radši pojedu do Prahy a to už snad do 14 dnu 🙂

aaajjjaaa912
11. dub 2014

@kleopatra007 tak hodne stesticka.... neni tmmavovlasa s brylema ta je fakt hrozna.. ja ma oblibene dve schneiderovou a arnostovou to jsou zlaticka..

anitta
11. dub 2014

Ja mam diky Pronatalu v Praze kluka a dvojcata holky ;) vse na prvni pokus a vse Doc . Mardešič je uzasny!!!

tulda3
13. dub 2014

@aaajjjaaa912 Ahojky děkuju, už vím do čeho jdem takže strach nemám. Většinou chodíme k Mudr. Slámová ale ted je změna nechci čekat a tak jsem vzala nejbližší volnej termín 🙂 . A jinak také držím palečky at to klapne 😉

aaajjjaaa912
13. dub 2014

@tulda3 dekuju moc i toe drzim pesticky....

kleopatra007
14. dub 2014

@aaajjjaaa912 právě že ta Schneiderová všechno uplně po.... tváří se příjemě jen že musíí ☹ zitra mě čeká utz tak snad mi ho udělají 🙂 docela mě bolí břicho potom estrofenu je to normální?Asi mi stejně stimulku přeruší když pořád špiním,uvidíme no.Už mi z toho všeho šibe ☹

aaajjjaaa912
14. dub 2014

@kleopatra007 to bude dobry...... ja zitra do prahy na et...... tak uz jsen
M takova na vaskach....... a to mi mrzi ze s ni mas spatne zkusennosti me hodne padla do oka......

kleopatra007
14. dub 2014

@aaajjjaaa912 tak se drz,a hlavne klidek🙂

aaajjjaaa912
14. dub 2014

@kleopatra007 i tobe at je vse v poradku......

kleopatra007
8. kvě 2014

@aaajjjaaa912 ahoj,tak 14 dni po KET test negativni 😒 a zitra ultrazvuk.