Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

petula22
4. črc 2011

Koukám, že píšu jak tatar 😀

petula22
4. črc 2011

@anna2802 Dík, budu se snažit tě následovat 😀

evelina08
5. črc 2011

Ahojte, boli sme v Pronatale na druhom IUI 18.6. po 2 tyzdnoch som si robila test (v pronatale mi povedali ze mam roit po 3 tyzdnoch) a bol negativny, aj som to tusila lebo som mala stres, tak som vysadila utrogestan a dnes som dostala menzes. pred druhou IUI mi dr. Pasekova povedala, ze ak sa to nepodari mam 3. den menzesu zacat brat clostylbegyt co mi aj predpisala. Dr. Voboril mi ale povedal, ze ak sa tento pokus nepodari mame sa objednat na dalsie konzultacie a ist na IVF.
Tak som dnes volala do pronatalu, ze sa chcem objednat na 14.7. na UZV lebo zacnem uzivat ten clostyl a sucasne sa dohodnut na priprave na ivf... teraz mi volali z pronatalu ze ma nemozu objednat na lebo test mam robit az po 3 tyzdnoch to je 9.7. a stale mam uzivat utrogestan... ale ten som ja uz vysadila a 9.7. uz nebudem mat menzes a cely mesiac bude zabity. neviem co mam robit.....

anna2802
5. črc 2011

@evelina08 Ahoj vím že to je těžký a pořád jenom čekáš, ale pokud půjdeš na IVF tak po utrogestanu až po třech měsících.A dřív než 9.7.je do Pronatalu zbytečný volat, vím že tam měli případy těhulek s menstruací tak si to nikdo neriskne tě objednat dřív ☹

sedmitecka
6. črc 2011

ahoj ženy, já mám hrozný strach, spočítala jsme si, že 11.7. bych měla normálně dostat mrchu a tím, že OPU bylo už 10.den cyklu a ovu mívám normoš ten 14.-15. den cyklu, teoreticky bych dnes nebo zítra měla začít mensesovat a mě hrozně bolí mrchovitě břichooooo 😠 😠 😠
na test nemám ani pomyšlení, jak moc se bojím ortelu 😖
no, jedem serozptýlit do Bauhausu pro dveře a uděláme si piknik v průhonickém parku, tak snad přijdu na jiný myšlenky....

sedmitecka
6. črc 2011

@ofra jojo, paní doktorka Števíková bohužel v červenci odchází ☹ ☹ taky mě to moc mrzí........ono se to tam teď vůbec docela střídá, jak jsem si všimla.....třeba s námi teď mluvila nová mlaďounká embryoložka a pocity teda rozporuplné.....

@petula22 kočko, tak jak bojují ???? kdy si pro ně půjdeš???? myslím na tebe!!!!!

petula22
6. črc 2011

@sedmitecka Dnes jsem tam volala, moc se s námi nebavli, že po tel informace nedávajií, jen to základní, že embyjka jsou 😵 . A když to půjde dobře dál, tak v pátek transfer.
Spoustě holek bolí bříško, když to mají dostat a jsou těhu, tak se neplaš a nestresuj, určo to dopadne dobře. Odreaguj se a bude líp, držím palce. 😉

anna2802
6. črc 2011

@sedmitecka ahoj je to o nervy 😖 mě ted dva dny tak bolel břuch a špinila jsem že jsem si myslela že je konec.Ale jsou tam, pořád to kontroluju 😀

sedmitecka
7. črc 2011

@anna2802 ahojdsa, děkuji ti, já taky nakonec začala špinit, odpoledne a večer docela intenzivně, pak i trochu krve a nějaký chuchvalec, tak nás možná opustilo jedno mimi.......
samozřejmě mě to tak vyděsilo, že jsme hned počůrala test, i když vím, že je to 6. den po ET nesmysl a jak řekl můj muž, nějaká "paranoia" se tam rýsuje....te´d jen, jestli bude sílit nebo zmizí jako v zimě po KET ☹
narvala jsem se utrošem a ascorutinem a ležím, teď už víc neudělám......

anna2802
7. črc 2011

@sedmitecka to je dobrý znamení 😀 jestli je tam duch tak je tam i kulíšek zítra by mohl být o trochu tmavší tak hezky hajejte a čtěte pohádky 😀 😀 My jedeme 15.7. na UT tak jsem zvědavá jak si tam plavou 😉

sedmitecka
7. črc 2011

holky, jak dlouho může ukazovat pregnyl pozitivní test??? já byla včera 13. den od Pregnylu.....

anna2802
7. črc 2011

@sedmitecka tím se nezabývej to neni od pregnylu 😀 desatý den od oplodnění ti už hormony vylučujou embria 😉 🙂 😅

ankava
7. črc 2011

@sedmitecka tak deset dní, pak už je to množství HCG tak zanedbatelné, že by z toho byl duch neviditelný.
držím palce, ať duch sílí. A mělas ducha do limitu??? a co teď? jak jsi na tom s tím špiněním??

sedmitecka
7. črc 2011

@anna2802 uvidíme no, jsem na nerva 😝 😝 😝

@ankava bylo to včera 13 dní od pregnylu, ale prostě musím čekat no....špinění dopolko ustalo a odpoledne začalo zase (i přes 3x2 utroše a 3x2 ascorutin), je to špinění i s tmavou krví, ale intenzita mensesu to není, i kdž břicho pobolívá, ale menses křeče to nejsou....chjoooooo 😖 😖 😖

ankava
8. črc 2011

@sedmitecka chtěla jsem zmáčknout odpověz a zmáčkla jsem tohle se mi líbí. Ne vůbec se mi to tvoje špinění nelíbí, doufám, že ti nepřišla mrcha a že duch je o trochu silnější. Strašně ti přeju, aby to vyšlo 🙂 🙂

sedmitecka
8. črc 2011

@ankava bohužel ☹ ☹ ☹ špinění s přestávkama pokračuje, i s trochou krve a na testu stále téměř neviditelný duch, vůbec to není dobré 😢 😢 😢

ankava
8. črc 2011

@sedmitecka ach jo, to je tedy naprd, kdy máš jít na kontrolu? a jak dlouho jsi teď od ET? To čekání je strašně na nervy, zvlášť když se to takhle dobře nevyvíjí. Já jsem navíc takový pesimista, že vždycky vidím všechno dopředu bledě a to mi vždycky jenom přihoršilo, dneska vím, že je třeba doufat až do posledního okamžiku. Tak držím všechno a pokud to jde, tak co nejmenší nervy.

sedmitecka
8. črc 2011

@ankava děkuji ti , jsi zlatíčko 🙂 ale optimista nejsem, bohužel ☹
dneska je to 8. den od ET a byly to už morulky ☹

petula22
8. črc 2011

@sedmitecka je to těžké, ale ještě nezoufej, držím moc palce.
My jsme po ET. takže ze 4 vajíček se nám oplodily 4 a všechny se dobře vyvíjely, nechali jsme zavést 1 a 3 zamrazily, tak ted budeme jen čekat. Holky, víte co znamená trmín kryo 3?

sedmitecka
8. črc 2011

@petula22 no znamená to, že byly 3 kousky zamraženy 😀 😀 😀 😀

petula22
8. črc 2011

@sedmitecka No to mě napadlo taky, ale když on to říkal ve chvíli, kdy šli vkládat do mě, tak mě to zarazilo 😅

saraher79
10. črc 2011

@sedmitecka Čau kočko, tak jak je? Co dělá čárka? Doufám, že sílí 😉
@petula22 Čau Peťo, opatruj bobánka a pevný nervy do testování 🙂
Já se vrátila včera z Chorvatska, tak jsem zase trošku nabitá optimismem. Bylo tam nádherně, i když pak už malinko víc horko, tak jsme to v pátek zabalili a jeli domu, aspoň nebyly fronty na hranicích.

petula22
10. črc 2011

@saraher79 Ahoj, dík moc. Pořád mu domlouváme 😀 . Aspon jsi přišla na jiné myšlenky a odpočinula sis od všeho. S tím teplem sis ted nepomohla,vid? 😀

saraher79
10. črc 2011

@petula22 Tady je to teplo nějaké menší 😀 Poslední den jsme chodili do moře každých 5 minut a to nebylo nijak moc teplé 😀 Odpočinula jsem si suprově, ale bylo tam spoustu dětiček, tak mi to chvílema přišlo líto, ale na druhou stranu to bylo krásné a těšila jsem se, až tohle taky jednou zažiju (nebo víckrát 😀 ). Peto, musí to vyjít 😉

petula22
11. črc 2011

@saraher79 To musí, nic jiného si nepřipouštíme 😀 .

@sedmitecka Ahoj, tak jak to vypadá? Doufám, že je to OK.

sedmitecka
11. črc 2011

@petula22 ahojda, bohuzel, neni to dobry.....uz 4.den menstruuju a na testu je porad jen duch ☹

petula22
11. črc 2011

@sedmitecka A na krev jdeš kdy?

sedmitecka
11. črc 2011

@petula22 v pražském Pronatalu se nakrev nechodí, oficiálně mámtestovat až 18.7. a v případě // se objednat na ultrazvuk....tak uvidíme no.....

petula22
11. črc 2011

@sedmitecka Hm, stejně je divné, jak to všude jiné. Já mám na krev přijít v každém případě. Neboj, ještě na druhá / zesílí.

eyael
11. črc 2011

@sedmitecka - kruci holka, držím ti strašně moc pěsti pro štěstí! Nechceš si jako samoplátce skočit někam do laborky na krev? Tahle nejistota je hnusná 😨 😠 ☹