Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

briuska
30. srp 2012

@segra_bruni chapu,je to neco mezi vami.jen me zarazily ty ostre lokty.tak at to rychle vysumi,nac se zabyvat prkotinami,zivot je na to moc kratky.

segra_bruni
31. srp 2012

@briuska to vis, virtualni svet, mi absolutne nevadi ze si tu popovidam s lidmi co neznam a nekdo to vidi jinak, atd. .... jo a je to mezi mnou a ji jako osobou a ne mezi mnou a adminkou, to jen pro upresneni ... ona ma problem se mnou ale ja s ni ne a v tom je probl., noo 😉 ahoj

maximka33
31. srp 2012

@segra_bruni ty jo, taky mě zarazil ten ostrý příspěvek. vážně by mě zajímalo, co se mezi vámi stalo..

elliem
31. srp 2012

@briuska taky mě občas píchne ne vaječníku, přičítám to ale tomu, že jsou nafouknutý po stimulce...

segra_bruni
31. srp 2012

@maximka33 ahoj, nemá smysl to už řešit a hlavně můj pohled na věc je jiný než její a vy byste si tu udělaly taky zase z toho jiný ... tak snad jen výcuc shrnutí které uvedu jejími slovy které mi jako předposlední napsala tu na MK:
" ... jsi mi podezřelá ..." ... takže proto ... 🙂 prostě jak se tu prezentuju jsem v očích někoho podezřelá, v očích někoho jiného strašně hodná zlatá milá a pomůžu radou a v očích dalších zase se jen respektujeme ... atd. však je tu x osob takže zaskřípat to někdy opravdu může 🙂 ... já její názor beru a je fakt že jsem ten poslední @ dávat tu neměla noo ... sypu si popel na hlavu ... ale já měla dobrou vůli /a byla jsem ještě k tomu v euforii a to mne dost ovlivnilo/ ... no nepovedlo se 😉
jinak mi nevadí že si o mne někdo myslí že jsem podezřelá, divná .... i když se mu ani nedivím 😎 ... je to jeho názor 😉 já co tu píšu je pravda tak já mám čistý svědomí 🙂 a co nechci psát tak nepíšu a ne že píšu něco jiného ...
Tak maxi ahoj!

segra_bruni
31. srp 2012

@maximka33 já si s úsměvem pamatuji, když tu @lucido napsala svůj 1.příspěvek:
"Ahoj holky, jsem tu nová, již delší dobu čtu zdejší diskuze. Osobně mám první zkušenost s Pronatalem, v dubnu-květnu 1. IVF s tím, že to bohužel skončilo mimoděložním těhotenstvím, jeden vejcovod pryč . Máte některá zkušenost s kryoembryotransferem? Chci na něj jít v srpnu."
... vážně mi přišla podezřelá, prostě přišla 😎 počkala jsem nějaký čas abych ji poznala a normálně se z ní vyklubala fajn osoba 😀 prostě tak to je ... ať napíšeš co napíšeš ať uděláš co uděláš vždy to může vypadat bíle i černě ... já jsem z těch co si vygůglí když něco neví nebo popřečtou když se potřebují informovat ... takže taky vím že karkul to tu nemá lehké a v očích mnoha je tu špatná ale já si to nemyslím ... je prostě svá 😉
tak pa a lucido zdravím Tě 😉

maximka33
31. srp 2012

tak holkyvše jde podle plánu, od další ms bude stimulace na IUI. doktor mě i zkontroloval kvůli minulému krátkému cyklu. žádné cysty nemám. mám radost, mám se na co těšit 😀

lucido
31. srp 2012

@maximka33 Super a ať to vyjde. Co se při stimulaci na IUI bere za léky? To se také musí píchat injekce?

petris82
31. srp 2012

@maximka33 super a kdy ma prijit ms? Super se to rozjede tady, doufam ze nam to vsem vyjde 😎

briuska
31. srp 2012

@maximka33 no tak to je prima...tak ať to klapne! 😉

@segra_bruni jojo, lidi jsou různí...Kurkule se něco dotklo, každý chápeme věci jinak...někdo je víc vztahovačný, někdo splachovací...Já už bych to taky nepitvala 😎 Hau 😀

maximka33
31. srp 2012

@lucido budu brát jen clostylbegyt 3.-7.den cyklu. injekce mi zatím nenabídli.
@petris82 ms do 10 dnů. dnes jsem 25dc, minulý měsíc už přišla 24dc, ale normálně tak 32-35. to bude překvápko.

holky, držím všem palečky. září je naše 😉

lucido
31. srp 2012

@maximka33 To je paráda, to nebudeš mít takový záhul pro tělo. Doktor na mě Clostylbegyt zkoušel loni na podzim a nic, řekl vaječníky spí - z toho jsem fakt moudrá nebyla. Asi potřebuji silný kalibr v podobě injekcí, IVF pak zabralo.
Takže oplodnění bude ještě v září, supr. Ať je k tomu ještě pěkný babáč, ten dnešní uplakaný den se mi vůbec nelíbí.

petris82
31. srp 2012

@maximka33 to zacnes hned kousek po mne 😉 holky @lucido zari je nase!! 😉

elliem
1. zář 2012

@briuska tak hlásím, že dnes se mi docela slusne rozjelo pichani v břiše.. Chvilku na levé straně, pak zas na pravé, někdy z toho je mírná křeč... Tak doufám, že je vše v poho, jsem 10 po ET...

domca1221
1. zář 2012

Ahoj holky, tak příští MS jdeme do stimulace 🙂, ještě jeden pokus bez DV a tentokrát ne s puregonem, ale s gonalem, tak už aby to bylo. Horší je, že MS měla přijít včera a nic, břicho mě sice bolí už asi 4 dny, ale MS nikde ☹

lucido
1. zář 2012

@domca1221 Ahoj, zkus si dát červené víno a hodně tepla na bříško. Jinak já na stimulaci při IVF měla Gonal a bylo to ok, vajíček dost.

lucido
1. zář 2012

@elliem Ahoj Markét, občasné píchání v bříšku nevadí. Kdyby se to nějak stupňovalo do dlouhých křečí, pak raději zavolej na ten mobil co máš v papírech z ET.

elliem
1. zář 2012

@domca1221 taky mi MS meškala, neboj, dorazí🙂
@lucido je to jen tak zlehka, tak snad je to v pořádku🙂 co ty, kdy zacinas🙂?

lucido
1. zář 2012

@elliem Ve středu jdu na transfer a od včerejška beru utrouš 🙂.

elliem
1. zář 2012

@lucido ty jo!!! Tak to na tebe budu strašně moc myslet;)!! Uz víš, kdo bude transfer dělat?

maximka33
1. zář 2012

holky, znáte dr. Mrázka?

domca1221
2. zář 2012

@lucido děkuji za podporu, mohu se zeptat kolik jsi za gonal doplácela??

lucido
2. zář 2012

@elliem Transfer bude dělat pan docent 🙂.

lucido
2. zář 2012

@domca1221 Gonal a Cetrotide celkem myslím bylo asi 4.200 Kč.

lucido
2. zář 2012

@maximka33 Ahoj, Dr. Mrázka neznám.

elliem
2. zář 2012

@lucido supeeeeer🙂
@maximka33 taky bohužel neznám..

petris82
2. zář 2012

@maximka33 ja u nej byla jednou na konzultaci... prijemny pan!

lucido
2. zář 2012

@briuska @elliem Holky, jak dlouho po ET jste ležely v pokojíku? A na břiše? Práve jsme četla tuším web CARu Unica a tam leží na zádech...

elliem
2. zář 2012

@lucido na bříšku a cca hodinu. Na zádech ležela holcina, co měla otocenou dělohu.

lucido
2. zář 2012

@elliem Už se na pana docenta a pak na to ležení těším 🙂. Jsem nějaká ospalá, od dvou jsem si dala na 50 min. šlofíčka a klidně bych spala dál, pomalu za národní mužstvo.