Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

sedmitecka
8. bře 2010

marmina, moc gratuluju, krásný mrňousek, ať vám dělá jen samou radost 🙂

trpytkaa, tak to je nádhera, veliká gratulaceeeeee 😉

trpytkaa
8. bře 2010

Abych to nezakřikla 😒

ankava
9. bře 2010

Ahoj, těhulky držte se 🙂
já pravděpodobně příští týden začnu stimulovat.... nechci to zakřiknout.
Mudr. Středa dnes opět nezklamal....
Nemít toho svýho skvělýho chlapa, tak takovejhle typ jako je Středa by se mi dost líbíl 🙂 🙂

mikullka
9. bře 2010

Ahoj holky,

dnes jsem se chtěla objednat na konzultaci a zarazilo mě, že objednávají na termíny, které jsou až za měsíc 😒 Je nás asi nějak moc... Když jsem nad tím začala přemýšlet, tak jsem si řekla, že na druhou stranu je to dobře, alespoň na to člověk nebude pořád myslet, co, kdy, jak... a bude dělat jiné věci, aby zaměstnal hlavu 🙂
Do toho jsme se pořádně pohádali s manželem, že si říkám, jestli za ten měsíc vůbec někam ještě půjdeme 😢

Jinak všem přeji hezký den, mějte se 🙂

sedmitecka
9. bře 2010

mikullka, je to tak, my jsme čekali při prvním objednání skoro 5 týdnů na 1. konzultaci, taky mě to překvapilo....ale když tam přijdeš a vidíš tu nacpanou čekárnu a stále drnčící telefony na recepci a ten frmol, tak je ti pak jasné, proč je ta čekačka tak dlouhá 😀 😀 ...jedině snad pokud bys byla solventní ,rusky mluvící jedinec, to pak máš nejspíš přednost, podle toho, co jsme tam vypozorovala 😀

zakajda
9. bře 2010

sedmitečka- máš pravdu, buď rusky nebo německy mluvící jedinec 😀 😀 Hned se jich ujme asistenstka, řekne jim co a jak, odbydou si lékaře, zaplatí eurášema a odchází. 🙂

Mikulka- Na hádkách je nejlepší to usmiřování 😕 😕 Taky máme s manžílkem občas výměnu názorů.

sedmitecka
9. bře 2010

zakajda, souhlas 😀

mikul, to se srovná, taky vyměňujeme názory, zrovna teď o víkendu to byla po dlouhé době teda pořádná výměna 😀

zakajda
9. bře 2010

Sedmitečka - ale jinak jsem s Pronatalem spokojená 🙂 Teď jsem tam byla 3.3. na druhém IUI,tak jsme teď v očekávání,jak to dopadne. 😕 😨

sedmitecka
9. bře 2010

mě se tam taky líbilo, cítila jsem se tam vyloženě dobře, dost mě to uklidnilo a manža byl taky spokojenej 😉 udělali nám všechna vyšetření, vše vyšlo ok, tak teď máme na 3 cykly clostilbegyt a utrouš a když se nezadaří, taky jdem taky na IUI...šla bych hned, už nechci na nic čekat 😀 no, teď čekáme jak dopadne první cyklus s clostilem, zítra by měla dorazit mrcha 😒

zakajda, moc držím palce, ať to klapne. a co IUi, je to hodně nepříjemné? a jak jsi stimulovala? clostilem?

zakajda
9. bře 2010

sedmitečka - není to nepříjemné, přišlo mi to jak gyn. vyšetření. Jinak jsem stimulovala menopurem a teď mám ultroš.

sedmitecka
9. bře 2010

tak to je fajn 😉 menopur jsou injekce? to mě na tom všem děsí nejvíc, sama to nezvládnu, bude muset mužíček 🙂

zakajda
9. bře 2010

jj, injekce,ale kdyby ti je napsali, tak to určitě zvládneš 😉

trpytkaa
9. bře 2010

Ahojky holky,
tak u mě začínají nevolnosti.... 😒
Chutě mam úplně opačné sladké, co jsem milovala nemůžu ani vidět a zase můžu maso 😉
Včera jsem měla i chuť na pivo a to už je u mě co říct....abstinent 😉
Držim palce, ať v tom nejsem dlouho sama

sedmitecka
9. bře 2010

trpytkaa, my bychom taky ráda, kdybys v tom už nebyla sama 😀 😀 😀

boruvkova
9. bře 2010

no to teda jo 😀

angus
9. bře 2010

Ahojky,
tak od včerejška stimulujem a píchám si injekce 😀 to je docela mazec 😲 ale jde to zvládnout. V úterý mě čeká ultrazvuk a když vše půjde jak má tak ve čtvrtek odběr 😎 a čekačka do dalšího úterý 😖
jinak držím palce jo a výměna názorů s mužem je u nás častá jelikož do toho přestavujeme domeček takže super...
Mějte se

m.aa.b
9. bře 2010

Hojky holčiny 🙂
tak se nám to tu snad i trochu rozjiždí 😉 je nás opravdu hodně což ? ☹ bohužel. Já jsem si zas volala na pojištovnu a do konce týdne by v Pronatalu mělo být schválení 😵 takže jsem si dneska nechala ďobnout agolutina čekám na mršku (jak doufám snad i na dlouhou dobu poslední 😉 )

Třpyt, já jsem v mém kratoučkém těhu měla úplně stejné chutě jak Ty 😅 sladké jsem vůbec nechtěla za to masíko 😀 i guláš jsem si dala a že ho nejím 😀 ten malý prdolka dělal divy 😀 nu snad se zadaří ...

Nikdy bych nevěřila, že to řeknu (napíšu) ale už abych si začla píchat injekce 😀 😀 😀 😀

držím nám všem palce 😉
mějte se a krásný večer přeji 😵

mikullka
9. bře 2010

Sedmitečka: Menopur je v pohodě, to zvládneš 🙂 Při první injekci se mi klepala ruka, pak už si člověk zvykne. Mě manža pak řekl, že jsem dobrá, že jsem si to píchala sama, on na to nemá povahu a ani žaludek ...

Usmiřování u nás není pohodička, oba jsme paličatí ☹

Tak holky, hodně štěsti 🙂

ankava
10. bře 2010

Ahoj, mě taky doktor napsal menopur a nejspíš to budou pořádný dávky,dokonce mi řekl, že podle toho jak se to bude vyvíjet, tak možná budu muset ještě dokupovat, já jsem takový střevo, tak se klepu, jestli to zvládnu. Vůbec si nedovedu představit, jak se to píchá. Vleže rovně do břicha? nebo jinak?
Ale možná přítele přemluvím, že to do mě bodne.
A to dávkování je jednoduchý? zvládne to i cvičená opice?????? 🙂 🙂

sedmitecka
10. bře 2010

já jsem děsnej srábek, ale pro mimčo asi zvládnu i ty injekce snad...a manžel je zdrav. záchranář, tak to zmákne za mě 😉 ale to předbíhám, zatím jsme v čekací fázi 😉

super, že se tahle diskuse rozjela!

maab, jak dlouho čekáte na schválení od pojišťovny? držím moc palečky 😉

mikullka, jsi dobrá a moc statečná 🙂

angus, no to máte taky v chaloupce veselo že, 😀 tak to všechno zvládni a dávej zprávičky, jak úspěšně pokračuješ 🙂

trpytkaa
10. bře 2010

Ahojky holky,
nebojte !!!! Budete rychle následovat... venku je krásně tak to půjde samo....
Já byla dnes ještě na krvi a dobrýýýýý

Mikul tak to je super !!!! To bude folikůůůů

Maab držím palce, at je to rychle !

m.aa.b
10. bře 2010

zdáreček 🙂
Sedmitečka volala jsem si včera přímo na pojištovnu a to bylo přesně 14 dní co jsme byli v pronatalu a ta miloučká paní mi řekla že jim to tam akorát přišlo ( takže defakto 14 dní trvalo než to poslali z Pronatalu) a že do konce týdne by to v Pronatalu měli mít zpět schválené 😵 že pokud není žádný problém tak to má revizní dr schálené během jednoho dne a u nás že problém nebude 😵 No a do 14 dnů dojde mrška a jdem na to 😵

Třpyt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 děkuju, gratuluju ke krvi 😵 😵 😵 😵 a moc Ti držím palečky!!! Kdy jdeš na UTZ?

sedmitecka
10. bře 2010

maab, tak to ještě docela ujde, a jaký se může vyskytnout problém? ono se může třeba stát, že to pojišťovna neschválí??? 😕 😕

m.aa.b
10. bře 2010

no ale to asi jen když třeba chceš další ivf drív než po třech měsících jinak by problém být neměl 😉

trpytkaa
11. bře 2010

Ahojky

m.aa.b na ultrazvuk jedu 18.3. ve 14:50 do Pronatalu tak jsem na to zvědavááá!
doufám, že budeme slyšt samé dobré zprávy 😉
Teď už ti to uteče...

m.aa.b
11. bře 2010

Krásné ránko 🙂

Trpyt tak to Ti budu mioc moc moc držet palečky a to všechny které mám 😉
jj už mi to uteče a už se nemůžu dočkat 😅

trpytkaa
11. bře 2010

m.aa.b moc díky!
Myslíš, že tam už bude něco vidět? 😉

m.aa.b
11. bře 2010

¨Trpyt bude tam taková bublinka 😉 😉 😉 srdíčko asi ještě ne ale na to je ještě časík 😉 😵 😵 😵
Už bych na tom chtěla být jak Ty 😔 😅 Nejraději bych ten čas popohnala 😅 🙂 😉

regius
12. bře 2010

ahojky tak jsem doma s ult vše dobrý na levé straně prý dobrá úrodička a na pravé je jich trochu máň přesný počet nevím dr byl spokojenej snížil mi dávky gonalu a v pondělí ještě na ult a ve středu nebo ve čtvrtek bude opu tak doufám že bude vše jak má být 🙂 😉

m.aa.b
12. bře 2010

Regi tak veliká gratulace!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵