Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

svetruska
20. srp 2009

ahojky, no kdyz vidim to co zazivam ted uz se na to moc tesim 😀

gucci
21. srp 2009

hoooj

my jsme na začátku říkali jako více jmen, co jsme měli předvybrané pro kluka i holku a všichni se chytali za hlavu (teda kromě mých rodičů, ti jsou takoví víc free 😀 ), takže jsme zařekli, že už mlčíme a neřeknem nic, ať si všichni trhnou sandálem

svet: to máš ten dlouhý protokol?

svetruska
21. srp 2009

Ahojky,

jj ja mam dlouhy protokol v luterarni fazy 🙂
a jak se mate? je krasne ja bych sla k vode 😵

erine
21. srp 2009

ahoj.
světru, tak si jich užij, páč mě už se vrací do normálu... ☹ což znamená 75mínusA
já chci taky k vodě... resp k možžžiiii.

boruvkova
21. srp 2009

Teda holky, ja mam velikost 80D, tak to teda potes, jetli mi jeste pri stimulaci narostou, tak budu chodit ohnuta, jeeeezis marja 😅
Venku je naaadherne, coz se samozrejme pocinajicim vikendem zkazi 😖

erine
21. srp 2009

tradičně 😒

gucci
21. srp 2009

boru: a to počkej v těhu 😀 , manža se mě tudle ptal, kde jsem kupovala podprdu...jestli v nějakém krámu kde vyrábějí padáky 😀

boruvkova
21. srp 2009

takze shrnuto podtrzeno stimulace + tehotenstvi: velkej pupek, obr prsa, chlupate bricho a ja nevim jeste co, a nalady promenlive... no to bude sranda 😀 co vam jeste stimulace holky delala, at se na to pripravim 😎

janysek70
21. srp 2009

Nafouklý pupek a plynofikace po utrogestanu... 😀

Čau Pronatalky 🙂

gucci
21. srp 2009

nálady mě teda po 1 trimestru přešly, ale místo toho mě hrozně bolí záda 😀

boruvkova
21. srp 2009

Vcera jsme byli u pritelovyho urologa, delal mu jeste stery na infekce a chlamydie, jak jsem si myslela, kdyz nam volal to nebyly, byly to nejake e..cyty - presne si to nepamatuju, ale ma to pry tak 20% populace a v pondeli jdu na stery, jestli to mam taky, pritel ma antb na 6 tydnu. Pry mu to mozna zpusobuje prispiva ke spatnymu tvaru spermiku, tak by to mohlo taky pomoci. Taky jsme se uz domluvili na operaci pritelovi varikokely na konec zari - boli ho to cim dal vic. Tak se to uz aspon trosku hejba.. a mezitim cekame na vysledky te genetiky 🙄

svetruska
21. srp 2009

Ahojky holky
erin to mame asi stejne 😀 ja si jich taky uzivam porad je ukazuju manzelovi 😀 ...
boru 80D boze to bych byla udusena 😀
holky volali jste si do pojistovny zda vam schvalili IVF nebo ne? ja bych asi radeji pro jistotu mam VZP nevite kam tam volat? diky a preji krasny slunickovy den 😵

boruvkova
21. srp 2009

Svetru a to jeste nestimuluju 🙂 ale jsem dost vysoka, tak ta velikost je takova akorat.
No jak vis, my jsme jeste k zadance nedospeli, az po genetice, ale ja bych tam normalne volala. Odkud jsi? jestli z Phy, tak do budoucna uvitam kontakt na nejakyho chudaka vzp, ktereho budu denne ubijet telefonaty s zadosti o schvaleni 😉

gucci
21. srp 2009

svet: já si tam volala, páč nám to spěchalo, volala jsem na nějakou klasickou linku a chtěla spojit někoho na schválení IVF a oni si mě tam přepojovali

svetruska
21. srp 2009

boru 😀 ...

jj jsem z Prahy tak ja si tam cinknu podavali jsme to / tedy Pronatal to podaval 😉 / 29.7., rikali ze tam jsou ted nejake dovolene tak radeji at se to stihne tak jdu volat pak dam vedet 😵

boruvkova
21. srp 2009

holky musim koncit, papa, hezky vikend, priletela mi sem takova blba prace a ja musim brzo odejit. Mejte se moc hezky papa!

gucci
21. srp 2009

boru: hezký víkend 😉

svetruska
21. srp 2009

boru papa

guci tak jsem tam volala dali minejake tel. cislo a tam to nikdo nezveda 😒

dusice
21. srp 2009

Ahoj holky!
Tak pár dní mě tu neuvidíte. Za chvilku mě odváží do nemocnice. Začala jsem trochu špinit a doktorka mi našla hemangion u prcka cca 2cm velký . Držte mi pěsti!

svetruska
21. srp 2009

dusice jezis moc drzim palecky !!!!!hlavne at je vse v poradku a drz se ....

gucci
21. srp 2009

dusic: tjo, tak snad to bude ok, ještě, že na to přišli tak hned, držím mooooooooooooc palce

vombata
21. srp 2009

Dobre to dopadne 😉

janik8774
21. srp 2009

janýsku,
sliznice skoro 9mm a v pondělí si mám volat do Pronatalu.Rozmrazili dvě embrya a jedno bude naše miminko do kočárku. 😀

vombata
21. srp 2009

Ty jo cetla jsem si to zvetsovani prsou a tak...ja mam velikost C/D ... tak to se mam nac tesit hodne zen pise jak navalem hormonu pribraly ... doufam ze ze me nebude slonice 😀 ale za toho prcka nam to stoji!!!!! 🙂

papuchalk
21. srp 2009

Ahoj holky!

Dusi - Taky se přidávám k držení palců a těším se, až tu budeš zase s náma! Doktorka je dobrá, že zjistila, čím to je.

Janik - To je pěkná sliznica 😉, to se bude hnízdit. Akorát nerozumím, jestli budete vkládat obě nebo jen jedno?

Holky - Já mám taky velikost D (a už teď to beru jako celoživotní újmu, jelikož jsem jinak malá) a doufám, že to potom nebude takové to "čau, já padám"... 😅

janik8774
21. srp 2009

papuchalk - bude se vkládat jenom jedno.Nechci riskovat a redukci.To si to radši zopakuji za 2měsíce znovu.
Bude as.hatching,mám "svůj" utrogestan,manžel se bude starat o syna a tak se to musí povést. 🙂
Minule jsem měla crinone gel a to byl hnus. 😠 Hned jsem to doktorovi řekla co mi to předepsal a řikal,že nejsem jediná kdo si stěžoval na ten gel.

papuchalk
21. srp 2009

Janik - Jo jo, vzpomínám si, že když jsem byla na KETu, nebyl vůbec Utrogestan v ČR (měli jen pár posledních balení) a předepisovali ten Crinone a dr. Vobořil na něj taky nadával, že to je shit! Kdybys potřebovala a Utrogestan nebyl, mně zůstala ještě nějaká balení, klidně Ti je pošlu. Nebo komukoli, holky...

janysek70
21. srp 2009

Janíku, tak ty už jdeš holka na to 🙂 , tak hodně štěstíčka přeji 😵

janik8774
21. srp 2009

papuchalk -
mohly jsme být na stejno těhotné.
To že není utrogestan to je neustálý problém.To bylo i za Vojty před 4lety.ČR je prý moc malý odběratel na to aby měl stále zboží.
Dík za nabídku.Já už mám utrogestan.Minule mi ho napsali v Praze a tak jsem si ho vyzvedla u nich v lékarně,ale to už jsem brala crinone gel a tak jsem si řikala,že když je tak drahý tak ho doberu.To byla největší blbost co jsem mohla udělat.Chybyma se člověk učí.
Dnes jsem si též vyzvedla utrogestan.Prostě křečkuji na horší časy. 😀

janik8774
21. srp 2009

janysek - jojo už jdu na to.
Ani testy jsem si nekoupila.Nějak mě to nebere. 😀 Minule jsem měla už nakoupeno.