Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
14. kvě 2009

jj je to nějaká hysterická hérečka s feministickými sklony

janysek70
14. kvě 2009

A některé ty názory v té diskuzi pod článkem jsou hustý...

gucci
14. kvě 2009

to radši ani nečtu

jmisa
14. kvě 2009

Jo diskusi taky nečtu.

gucci
14. kvě 2009

Míšo: kde budeš rodit?

gucci
14. kvě 2009

jé janys, ty už máš dva prdíse v sobě, tak gratulace moc držím palce 😉

janysek70
14. kvě 2009

Jo prdíse, ale už jim raději říkám "holky", ty jsou prý bojovnější a lépe se zakousávají 😅

jmisa
14. kvě 2009

Gucci, jsem registrovaná v Krči.

dckami
14. kvě 2009

ahoj holky,
u nás je to opět špatný, dnes jsem bylana utz ve stimulaci - mám tam pouze 3 folikly 6-8mm ☹ , tak mi dr. zýšil dávkování a v pondlěí jedu znovu na utz, vůbec nevím, zda to bude na odběr. Jsem z toho vyřízená, už jsem se ani nevracela do práce, jsem ráda, že jsem sama doma a 😢 😢 😢............

gucci
14. kvě 2009

dckami: já měla taky jen tři foliny 😉

jmisa
14. kvě 2009

Dckami, tak tři folíky stačej. Hlavně aby to rostlo. Kolikátý den stimuluješ?

gucci
14. kvě 2009

podle alba dckami stimuluje od 9/5, tzn. že je dnes 7DC

jmisa
14. kvě 2009

Tak to nejni žádnej fofr, ale to snad neva. Možná bylo lepší dát větší dávky rovnou.

gucci
14. kvě 2009

jj
no nic já mizím, jdeme večer na UTZ 😵
zítra podám zprávu
mějte se

janysek70
14. kvě 2009

No to samo podej, hlavně počet kusů 😵 😵 😵

gucci
14. kvě 2009

tjo nestraš, já už si zvykla zase na jedno 😀

dusice
14. kvě 2009

Tak jsem zvědavá na Gucci s kolika kousky přijde 😀
Dckami, snad nebude důvod zastavit stimulaci. Hlavně aby byly kvalitní. Naordinuj si zvýšenou dávku bílkovin.
Jmisko, nevíš, jak se vede Luzz? Holčiny má nádherný a na to, že jsou dvě, jsem opravdu čučela kolik váží. Kdyby se to minulý rok povedlo, tak bych byla na tom stejně jako ona- byly jsme spolu v jeden den na OPU.

jmisa
14. kvě 2009

Dusice, nic nevím, ale určo dobře, když už to má za sebou.

dckami
14. kvě 2009

jojo, dneska jsem 7 den cyklu, tak uvidíme, jak to dopadne... 😒, nemá z toho dobrý pocit.

Jinak Luzz jsem zkoušela volat, ale vždy mi to típla, tak nevím, ještě zkusím zavolat Jirkovi, to je její manžel, snad mi řekne, jak se mají. Už se těším, až je pustí domů a pojedu se na holčiny podívat, bydlíme kousek, mám to k nim asi 15 km.

gucci
15. kvě 2009

ahoj holky, tak čekáme fakt jednoho mimíse

tak foto mimíse v albu 😵 , vpravo hlavička a vlevo nožičky v gestikačním váčku, má to jako papučky 😀 , jinak vše ok, dr. říkala, že je to macek, 1,7 cm
za 3 týdny jdu na krev a za 5 na NT screening

gucci
15. kvě 2009

holky, byly jste na NT screeningu u Břeštáka, kterého doporučuje Pronatal nebo u svého dr.?

janysek70
15. kvě 2009

Gucci 😉 , fazolka je krásná, tak ať ti to s ní hezky utíká a vyhnou se ti veškeré nepříjemnosti 😵

karamelka.nova
15. kvě 2009

dckami : z malých prďousů si nic nedělej. Když jsem byla na prvním UTZ po stimulce, byli malinkatí. Já jsem sakra velký skeptik, brečela jsem celou cestu domů s tím, že je konec světa. Chtěla jsem se doma zavřít a nikoho jsem nechtěla vidět. Což by bylo to nejhorší, co by se dalo udělat. Manža s bráchou mě ukecali, ať jdu na oslavu. Prasátko, malé pivčo a nějaká cigaretka mě dostala to takový pohody, že prďousové za 3 dny vyrostli, tak jak měli 😀

karamelka.nova
15. kvě 2009

A holky, chtěla jsem se optat - 11/5 byl trasfer a až 30/5 si mám dělat test. Nemáte zkušenost, že by to bylo poznatelné dřív, než za těch 19 dní?

janysek70
15. kvě 2009

Karamelko, já pro sebe testovala vždy tak 10. den

gucci
15. kvě 2009

já testovala 12 DPO

dckami
15. kvě 2009

Já se testovala 10 den.

Karamelko, díky. Včera jsem to obrečela, ale dnes je to lepší 😉 Jsem v práci, tak nemám čas o tom přemýšlet. Večer u nás začínají velké děčínské slavnosti, máme ohňostroj, zítra je tu celý den koncert Chinaski, Kryštof, UDG, Koller atd., tak se půjdeme podívat a přijdu na jiné myšlenky....
Všem přeji báječný víkend.

wiane
16. kvě 2009

Dobrý večer , mohu se k Vám přidat? Je mi 27let, o mimi se snažíme 6 let a v Pronatalu se léčíme 4 roky. Mám endometriózu 3. stupeň a PCO. Po 1 IVF jsme čekali dvojčátka, ale bohužel od začátku byly problémy, nejprve OHS 3. stupeň, pak hematom u jednoho mimi , v 19 tt museli vyvolat porod. pak jsme byli na KET z toho biochemické těhotenství a 28.4.09 jsme byli na dalším KETu a z toho nebylo nic, kromě rozhozených jaterních testů díky stimulaci. 5.6. 2009 jdeme na další pohovor před KET, máme ještě 14 mimi v mrazáku. Přeji krásný večer.

gucci
17. kvě 2009

tjo wiane, tak moc držím palce, aby se už brzy konečně podařilo a dotáhli jste to v pořádku do konce 😉

wiane
17. kvě 2009

Gucci, děkuji a přeji krásné a pohodové těhotenství.