Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
30. led 2015

@ivekr - ahoj Iví, no nééé, to vám ty králíčci ale pěkně povyrostli, a jak se pěkně chechtají, jsou moc krásný, moc tě obdivuju jak to zvládáš, já myslím že budu mít co dělat s jedním, natož kdyby byli dva, a jak zvládáš látkování, pustila ses do toho?? Já se mám celkem fajn,až na drobnější těhotenské potíže, nástup na MD 12.2., termín 26.3. tak už se taky moc těším až to bude naživo a se zvukem 😀 Je dobře že k sobě někoho máš, že ti mamča pomůže, jinak by to bylo na zbláznění. Tak se drž, moc a moc tě pozdravuju !!

debeee
30. led 2015

@ivekr Holka jsou to fešáci úžasní. A vidíš to, chtělo to jen trochu poladit a je to hned lepší. Úplně ti závidím, že máš mamku, která ti pomůže. Já se můžu leda tak obrátit na tchýni co když vyleze jedno patro tak funí ještě druhý den 😀 Tak hlavně ať ti kluci dělají jen samou radost.

luca16
30. led 2015

@bubulina1983 @debeee Můžete být v klidu holky, od PO žádná změna, takže z ledňáčka bude únorňátko 😉 V PO se nechám asi hospitalizovat a uvidíme, co řekne dr., jestli se bude vyvolávat nebo ne.

debeee
30. led 2015

@luca16 Ty na mě čekáš je mi to jasné 😀 Tož já tomu našemu zkusím domluvit aby si pospíšil 😉

zwalsh
30. led 2015

Takže holky veľký zázrak mám sliznicu na 14 DC 10mm a k tomu také folikul 🙂 vklad mám příští pátek Jen je to 21 Dc není to pozdě? Ubytování jsem bookla v penziónu Deni Jihlava tak doufám že tam 2 noci vydržím docela se mi líbily fotky. Hezký den a hodně zdaru

debeee
30. led 2015

@zwalsh Není neboj já to měla podobně, týden po vkladu jsem měla dostat MS a nic 😉 Budeme mooc držet palečky aby se prcek uchytil

bubulina1983
30. led 2015

@luca16 - Jéé, no nekřič, já říkám že ještě pojedeš v neděli to je 1.2., já sem ti to naplánovala 🙂 a když to nebude ani v únoru s Denčou, tak můžeš počkat na mě na březen 😀 😀
@zwalsh - no super, tak podmínky pro úrodu jsou pěkné, tak jen aby se semínko plodnosti uchytilo 🙂 uvidíš snad to tam bude pěkný a musíš potom odpočívat !!!

luca16
30. led 2015

@bubulina1983 Beru, prvního února by se mi líbilo🙂 Ale běda ti, jestli to nevyjde 😀 😀

karkab
30. led 2015

@zwalsh Ahoj,no tak to je super,jen tak dal,moc drzim palecky,aby to vyslo 🙂

lentikalena
30. led 2015

@suzik161 Tak to bude v šechno v pořádku neboj.Já jsem si dnaska volala jak mi dopadla krev.Tak krevní obraž,železo i jaterky mám v pořádku,tak jsem moc ráda a doufám,že to zas nenaskočí.Do Budejovic jsem objednaná 11.2 tak snad to bude taky vše v pořádku.Tak se opatruj Zuzi a pá.

suzik161
30. led 2015

@lentikalena Jeeee, to je za chvilku!! Gratuluji k dobrým výsledkům, užívej si těhulkování plnými doušky!!

lentikalena
30. led 2015

@suzik161 Děkuji ty taky. 😉 🙂 😀

debeee
2. únor 2015

@luca16 tak jak Luci??????

bubulina1983
2. únor 2015

@debeee + @luca16 - holky ahojky tak co...?

debeee
2. únor 2015

bubulina1983 Já pořád celá čeče, zítra kontrola v HB tak doufám, že se už na něčem domluvíme nebo si ho vykuchám sama 😀

suzik161
2. únor 2015

Ahoj holky, byla jsem na ko, vše v pořádku, malá sebou mlela a ukazovala palcem, že to zvládá a že je jednička 🙂 moje obavy se naplnily, mám cukrovku, i když jen malinko zvýšenou (5,3 má být 5,1) tak se musím objednat do dia poradny,tak jsem na to zvědavá 😒

suzik161
2. únor 2015

@luca16
@debeee myslím na vas

debeee
2. únor 2015

@suzik161 Děkujeme mooc a neboj dá se to vydržet, nemáš to ani moc zvýšený, spíš ti jen řekne, že máš omezit cukry. Taky záleží jaké si měla další hodnoty.

suzik161
2. únor 2015

@debeee ty další byli úplně v normě. Teď jsem tu četla, že se nemá jíst tolik ovoce a já od začátku ujizdim na ovoci a pokud si dobře pamatuji, tak jsem si večer před testováním dala ovoce. Vůbec mě nenapadlo, že by to bylo špatně, tak si myslím, že je to tím.

bubulina1983
2. únor 2015

@debeee - tak si napnutá jak kšandy viď? tak dej zítra vědět jak jste se domluvily... no z Lucy jsem celá nervozní jak to holka zvládne 🙂
@suzik161- ahoj mamko, to je fajn že je vše v pořádku s prckem, a ta hodnota cukru no to není tak hrozný, to zvládneš, omezit cukr a tučné bude stačit 😉

debeee
2. únor 2015

@suzik161 http://www.tehotenskacukrovka.cz/tabulka-sacharidu
Tuhle stránku si proštuduj mě hodně pomohla. Já můžu max 3 kousky ovoce denně a to jen některé. Grep a pomelo má nejméně, hrozno hrušky banany nejvíce. Kdyby si chtěla s něčím poradit klíďo se optej 😀

debeee
2. únor 2015

@bubulina1983 Ani mi nemluv, ale mám takové tušení, že to bude brzy. Malej od půlnoci do půl 5 dělal jak kůň, bolestí jsem lezla po zdi. Od rána mě pobolívá v podbřišku a cítím takový stahy. Nechci jít do sprchy protože jdu za chvíli na nehty a přeci nebudu rodit se škaredýma nehtama 😀

bubulina1983
2. únor 2015

@debeee - ty si prdloušek 🙂 no a kdy to máš tu KO zítra, třeba už jí ani nestihneš? a myslíš že by to už mohlo být ono, nebo jen poslíčci? říká se když ti tepla sprcha pomůže, tak to ještě k porodu není, tak to leda zkus až po nehtech 😀

suzik161
2. únor 2015

@bubulina1983 z tučného mám husí kůži, tfujj, tak to nebude problém a s cukrem se taky nějak poperu, horší bude to ovoce, ale když ho nebudeme kupovat, tak snad nebudu mít chuť a potřebu 😀
@debeee To je přesně ono, minulý týden jsme koupili hrušky, byly fakt výborný, tak na nich jsem si pochutnávala a banány to samé. Hold ovoci bude na chvíli pápá 😀 Moc děkuji a držím palce 😀
Jasně mamina s ošklivými nehty nemůže jít rodit, se válím smíchy :D

To je dnešní snímek 😀

bubulina1983
2. únor 2015

Holky, tak dnes koupeno lněné semínko, 2 pytlíky čaje z maliníku, a večer zkouknu návod na masáž hráze, tak jsem na to zvědavá co to se mnou udělá 😀

suzik161
2. únor 2015

@bubulina1983 lněné semínko pomáhá na co? O maliníku jsem slyšela, ale toto? No však se ti to taky krátí, viď? Strašně to letí 😀

bubulina1983
2. únor 2015

@suzik161 - to se vařilo kravám aby lepší porodily 😀 , no ono když se zaleje horkou vodou tak se ti z něj udělá takovej sliz, a ten hrníček musíš 1x denně vypít a dole se ti ty cesty obalí jakým si slizem a měla by to prej lepší klouzat 😀 ale jestli to bude mít vliv na funkci nevím 😝

suzik161
2. únor 2015

@bubulina1983 teda to je alchymie, ale kdyby to pomohlo, proč ne. Přinejmenším jsou to další vitamíny 😀

debeee
2. únor 2015

@bubulina1983 Tak to jsem zvědavá jak zabojuješ s tou masáží. Já si na ni totiž nedosáhnu ani v dřepu 😀 😀

debeee
2. únor 2015

Tak mám holky takové tušení, že se nám Lúca rozsypala 😀