Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

suzik161
2. únor 2015

@debeee taky si myslím 🙂

bubulina1983
2. únor 2015

@debeee - no vzhledem k tomu,ze tu celý vikend ani dnes nenakoukla,tak je místo 2 v 1 uz 1+1,no nechame se překvapit a hlavne sem napnuta,co ji v sanusu namichali za pohlaví 😀

debeee
2. únor 2015

@bubulina1983 Jestli bude zítra na porodním nějaká dobrá sestřička zkusím se poptat. V HB jsou zakázané návštěvy tak se nemůžu na šestinedělní kouknout. Ale říkala že pokud tam bude wifi, že se přes telefon přihlásí, což tam je, tak doufám, že je vše ok

luca16
3. únor 2015

@bubulina1983
@debeee
@suzik161
+ ostatni Jsem na mobilu,byl to boj a uz se asi neprihlasim dokud nebudu doma. 31.1. vecer se nam narodila kraaaasna holcicka s 3,5kg a 51cm. Zitra,pokud dnes bude pekne papat,pojedeme domu🙂 Je to nas malinky poklad. Moc vam preji rychly porod bez komplikaci a aby jste byly stejne stastne,jako jsem ted ja😉

bubulina1983
3. únor 2015

@luca16 - jůůůů, ahoj Lucí, tak moc gratuluji !! Vsak jsme to říkali, že se to bude holčička že se fintila, akorát sem se netrefila s 1.2. stihla si to ještě před půlnocí 🙂 Když budeš mít čas a lepší přopojení tak nám potom napiš, jak to probíhalo a jak si to zvládla. Užívej si radostných chvil a mlinké přeji do života hodně zdraví, štěstí a ať vám roste do krásy !!!

debeee
3. únor 2015

@luca16 Luci velká gratulace tobě i tatínkovi a malé do života jen samá pozitiva. Užívejte si plnými doušky toho štěstíčka. Pak nezapomeň na fotečky 😉

@bubulina1983 + ostatní Tak dnešní kontrola akorát na nasrání. Prcek se má v bříšku tak dobře, že se mu nikam nechce lenochovi. Váha cca 3320g. Vypadá to, že hlava už mu neroste, odpovídá přesně týdnu ve kterém jsme. A má krátký nohy 😀 po mě. Ptala jsem se doktorky co a jak teda bude - takže- v pondělí na kontrolu a pokud do termínu neporodím tak hospitalizace. Pokud se bude prckovi v bříšku dařit nechají mě ještě týden přenášet a pak budou teprve vyvolávat. při mém štěstí to bude trvat 3 dny a pak další 4 dny tam budu s prckem. Takže nakonec tam budu 14 dní ležet jak paní pi*a bez návštěv, protože jsou zakázané. Ale já ho vypudím i kdybych měla skákat z balkónu. Odcházela jsem vytočenána maximum.
Mám pech 😠 😠

bubulina1983
3. únor 2015

@debeee - no holka, sis to naplánovala hezky, ale stará bela, no tak holt ještě budeš muset trochu ty plány pozměnit. To se nedá nic dělat, když se mu tam líbí tak co by se dral do těch mrazů 😀 věřím že to musí být už teď na konci strašně náročný, ale už to vydržíš, když už si zabojovala takovejch měsíců a do tý doby návštěvy už budou povolený a chřipková opadne, neboj !!!

suzik161
3. únor 2015

@luca16 moc gratuluji!! Ať vám malá dělá jen samou radost a žádnou starost!!
@debeee ty tvoje zprávy mě poslední dobou dostávají do kolen 🙂 🙂 nic neplánuj malý stejně přijde na svět až uzná za vhodný!! 🙂

lentikalena
3. únor 2015

@debeee Ahoj holka,Tak co jsi ještě celá. 😀 😀 😀

debeee
3. únor 2015

@lentikalena Ještě celá ☹ Ale já to do termínu dám. Přenášet teda nechci, jestli si myslí, že jako prvorodička budu rodit dítě s 5 kg tak to ne 😠
Dneska jsem si koupila ricinový olej a uvidíme po pondělní kontrole, pokud mě budou chtít nechat přenášet tak ho hned prubnu

lentikalena
3. únor 2015

@debeee Moc držím palečky a myslím na tebe holka.A neřekli ti odhadem kolik prcek váží.

debeee
3. únor 2015

@lentikalena odhadem3320g, takže to klidně může být i plus 350g nebo i víc 😖

zwalsh
4. únor 2015

Ahoj holky to jsou hezké správičky moc blahopřeji k holčičce Luca a tobě debee držím palečky. Já měla dnes jet do Jihlavy a porazilo se nám auto a vše se včera tak komplikovalo že jsem s březen volala do Sanusu že vklad odkládáme o měsíc. Ale vše má svůj čas jen jsme to obrečela. Těším se na foto miminek. 🙂

debeee
4. únor 2015

@zwalsh Jéé holka to mě moc mrzí. Ale to bylo znamení z hůry. My než jely na vklad tak k nám na komín přiletěl čáp 😉 A neboj příští měsíc tak bude mít nachystanou peřinku jako ze žurnálu. Držím palečky a dej zase vědět co a jak

zwalsh
4. únor 2015

@debeee moc děkuji bylo tam víc negativ než jen to auto a tak věřím že to tak mělo být k nám asi čáp nesedne máme metr sněhu na střeše 🙂

debeee
4. únor 2015

@zwalsh Ale za měsíc už tam být nemusí 😉 Neboj ono to vyjde. TFUJ TFUJ TFUJ

bubulina1983
4. únor 2015

@zwalsh - tak jak říká Den, to bylo znamení, že to taky asi nemělo být, neboj se příští měsíc to bude všechno v pořádku půjde to hladce bez problémů a ještě se mimík krásně uchytí 😉

andreee86
4. únor 2015

@luca16 Ahojky, mooooc gratuluji, přeji hodně zdraví vám oběma a ať vám malá dělá jen a jen radost. A jakpak se nakonec jmenuje? 🙂

lentikalena
4. únor 2015

@luca16 Jé moc gratuluji,ať vám malá princezna dělá jen samou radost 🙂

luca16
5. únor 2015

Ahoj holky, moc všem děkuji: @lentikalena @andreee86 @suzik161 @bubulina1983 @debeee Snad jsem na nikoho nezapomněla. Jsme už den doma a malá se má k světu. Krásně papá a když nepapá, tak spinká. Je to kouzelné miminko. Dnes ji viděla i dětská doktorka a říkala, že je v pořádku. Já si stále nemůžu vůbec sednou (5. den po porodu) a začínám cvičit pánevní dno a břicho. Vrátila se mi konečně chuť k jídlu a jím vše, nadmíru a s obrovskou chutí. Jsme s manželem tak neskutečně šťastní.
Všem vám z celého srdce přeju, aby jste měli ty vaše drobečky co nejdřív u sebe a pokud se ještě snažíte otěhotnět, tak aby to netrvalo moc dlouho a uviděli jste na testu ty //. Je to úžasný pocit, ale ještě úžasnější a krásnější je toho prcka držet v náručí a vidět, jak je spokojený a hlavně, že je jen a jen váš. Takže všem držím palce, ať to brzo a hlavně dobře dopadne...

suzik161
5. únor 2015

@luca16 z tebe a z toho textu tvá láska přímo čiší. krásný text 🙂 a ještě jednou gratuluji!! Díky tobě se na malou zase víc těším, i když jsme teprve v půlce, nebo už 🙂 🙂

bubulina1983
5. únor 2015

@luca16 - skvělý Lucí že vás pustili, a je vše bez problémů, tak jen tak dál ať se má malá k světu a roste vám před očima. už se těším také na ten pocit, až budu poprvé držet naše mimi v náručí .. už se vidím že budu řvát jak želva. A až budeš mít chvilku tak šup do alba s fotečkou a rádi bychom, kdybys nám sdělila jak se teda jmenujete 😀

zwalsh
5. únor 2015

@luca16 Moc a moc preji aby jste byli vsichni v poradku a stastna maminka = stastne miminko a to vase urcite je.

zwalsh
5. únor 2015

Holky moc dekuji za povzbuzeni. Prvni den jsem to obrecela ale dnes rano jsem se vzbudila pozitivne naladena a jedeme dal za krasnym cilem. Muj manzel mi rekl, ze budu tehotna a kdyz to pry on rekl, tak je to pravda. 🙂 Drzim vam palecky, posilam pozitivni energii a budu vas informovat jak postupujeme. Nejvic a v dobrem me prekvapil Dr, bylo to hezke povzbuzeni a uklidneni. Jsem rada, ze jsme merili cestu do Jihlavy. Drzte se holky. 🙂

lentikalena
5. únor 2015

@zwalsh Ahoj neboj se,všechno dobře dopadne.Dočkáš se.Držím moc palečky 😉

lenkas26
5. únor 2015

Ahoj holky tak se zase po chvíli vracim a koukám jaké jsou tady krásné zprávy.Moc gratuluju Luca at se holčičce daří.Já dnes 1.DC takže od zítřka začnu zobat hormonky na sliznici a 16.utrazvuk a když to bude dobrý tak nám nanůčka rozmrazí 🙂

lentikalena
5. únor 2015

@luca16 Ještě jednou moc gratuluji,ať vám princeznička roste a dělá vám jen samou radost.Moc pěkně napsané,až mi slzička ukápla.Moc se těším na fotečky 🙂

lentikalena
5. únor 2015

@lenkas26 Moc držím palečky,ať to vše dobře dopadne 😉

zwalsh
6. únor 2015

@lenkas26 Tak at ti hezky roste perinka pro miminko 🙂 ja mela tent mesic 10mm a dokonce folikul 🙂 az dostanu ms tak zacnu pracovat na perince a folikulu taky 🙂 cervene vinko 1dc vecer s manzelem a pak...a take chili papricky a davam si ke snidani strouhanou mrkev s jablkem, medem a orechy. same vitaminy. 🙂

jankamaminka1985
Odpověď byla odstraněná
Zobraz