Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

evulinka10
15. črc 2015

@karkab Ahoj, my si jedeme pro výsledky 19.8., tak je možné že se pak potkáme v čekárně v Jihlavě 🙂 Jinak máš pravdu, čekání je to nejhorší, ale také jedeme na dovolenou, tak si na chvilku orazíme a budeme pokračovat dále, akorát nás tlačí čas, protože je nám 38 a pojišťovna tyto úkony platí pouze do 39 let ☹ tak doufáme, že se zadaří na další pokus 🙂

karkab
15. črc 2015

@evulinka10 No tak to budeme mít skoro stejně, jsem zvědavá jak výsledky dopadnou a jak to bude probíhat dál. Teď máme v Sanusu kvůli tomuto vyšetření pauzu, tak to zkoušíme sami, tak uvidíme 🙂 Ale já nemám bez injekcí MS, mám anovulační cyklus a PCOS. Jak dlouho se snažíte, jestli se můžu zeptat? My 2,5 roku, je to psychicky a finančně náročné, člověk, ale zkusí všechno pro mimi 🙂 Doufám, že se všechny snažilky tady dočkáme.

evulinka10
15. črc 2015

@karkab My máme také minimálně tři měsíce pauzu a pak půjdeme na další konzultaci, ale záleží jak dopadne genetika a imunologie. A snažili jsme se cca 2 roky a pak nás moje gynekoložka poslala do Sanusu. Pořád jsem se bránila, že tam nechci, ale když jsem viděla kolik nás tam chodí, tak jsem se až divila kolik párů má dnes problém přirozeně počít mimčo. A s MS nemám vůbec žádný problém, prakticky nemáme oba dva problém, ale nějak nám to nejde ☹ Při tom ségra má 3 děti, z toho dvojčata a všechny přirozeně, tak nevím kde je problém, ale snad na to přijdou během tohoto vyšetření a pak se dočkáme stejně jako ostatní holky 🙂

zwalsh
15. črc 2015

@monika4350 já jsem dnes 5plus 3 a pořád nic necítím takže to vůbec není o pocitech. Jen je to nápor na nervy. Počasí čekání jsme se s mm domluvili že nebudeme testovat protože testy jsou opravdu u IVF k ničemu jenže pak jsme všichni onemocněli a tak jsem 12 den testla a bylo bílo, tak jsem z toho byla nanic. Dala jsem si ATB a když jsem šla na krev tak byla pozitivní zbytečně jsem se vystresovala. Od té doby jsem vůbec na test nesáhla a tobě taky doporučuji. Hladit bříško odpočívat něco hezkého dělat (já chtěla být v práci ale nemoc mě nechala doma) a pak to uteče. Ale my v podstatě pořád čekáme na další métu. Já ani nešpinila ani jsem necítila uhnízdění ani nic ale vevnitř jsem doufala i když člověk někdy tak zblbne a pak je v depresi atd však to známe. Tak se jen hezky drž a nezapomeň důvěřovat drobátku 🙂 kdyby něco piš 🙂

karkab
15. črc 2015

@evulinka10 Taky uvidíme jak obě vyšetření dopadnou a pak se podle toho uvidí co dál. Plánujeme dovču, tak si to s manžou pěkně užijeme, odpočineme, načerpáme sílu a půjdeme bojovat dál 🙂 Taky jsem si říkala, že to není potřeba, ale nakonec jsem to viděla jako řešení, když mi moje gynekoložka nedokázala pomoci a udělat patřičná vyšetření. Divila jsem se kolik lidí do takových center chodí, nejsme sami, ale nesmíme to vzdávat a musíme věřit, že i nám se to povede 😉 Moje sestra má 2 měsíční holčičku přirozeně, tak taky nevím proč to pořád nejde, ale nevzdáme to a budeme bojovat dál.

ivekr
autor
15. črc 2015

Ahoj holky, tak nám to letííí. kluci mají 8,5 měsíce, Lukášek už leze, Mirečkovi se ještě nechce...noo a už to začalo, Lukášek leze na Mirečka, škube mu vlásky, oči, hračky mu bere. Mireček ječí, že mu ublížil, nebo mu to sebral. Takže se od nich nemůžu hnout ani na vteřinu. A to jsem se těšila, jak polezou, že si vše podají a bude klid a vono prd 😀 😀 . Ani na vécko nemám klid. 😀 @bubulina 1983 @debee koukám, že vám taky prcci rostou. Holky, my máme samí kluky mě napadá že? Jinak Jani, ta hlavička, asi bych se zmínila, na rehabce by ti poradili cvik na zpevnění, my vlastně rehabky máme od narození a chodíme pořád. Ted už je ani nepotřebují, ale prostě nás evidují, tak chodíme. Lukášek sice leze, ale ručičky pořád na loktech a nechce na vzpřímené ruce. Mirček ruce vzpřímí, ale nedá nožky pod sebe....prostě každý je jiný a podle mě každý potřebuje svůj čas, ale dnešní doba si žádá vše podle "tabulek"....ale to držení hlavičky k jedné straně bych asi zmínila, aby si mu posilovala příslušné svaly, aby se udržel....

ivekr
autor
15. črc 2015

aa aktuální fotečka.

lentikalena
15. črc 2015

@karkab
@monika4350
@veervit
@evulinka10 Holky držím vám moc palce. 😉 A nebojte všechno dobře dopadne.V Jihlavě jsou profíci 🙂

lentikalena
15. črc 2015

@ivekr Klucí jsou krásní 🙂

monika4350
16. črc 2015

@lentikalena ahojky, no ty 🙂 jsou kouzelní, to tě teda obdivuju, ale v těhlech měsících jsou k sežrání, já bych teda brala jenom jedno a to holčičku. máš můj velký obdiv, tak ať lupínci pěkně rostou, pááá. 🙂

monika4350
16. črc 2015

@zwalsh ahojky ženo. tak jak dneska, bolí mě břicho, včera jsem to kapku přehnala s luskama, jak je člověk doma tak má moooooc času vymetat ledničku, hrůza. venku je tak krásně tak dneska půjdu asi na procházku, musím se trochu vysmradit. kolem našeho baráku je teď o prázdninách celkem mrtvo, občas nějaká mamča s kočárkem, tak se taky těším až takhle budu jezdit já 😝 dneska 7 den tak už pojedu z kopečka, doufám, že pozitivně, tak pa pá a opatrujte se,.

evulinka10
16. črc 2015

@monika4350 Ahoj, já bych brala i dvojčata. Ségra má double tým holčiček a jsou naprosto úžasné a hlavně nevyžadují takovou pozornost, vyhrají si společně 🙂 První měsíce jsou sice náročnější, že jsem u ní i bydlela první 3 měsíce, ale pak už pohodička 🙂 ale jinak bych brala i jedno a jestli holku nebo kluka je jedno, hlavně, že budou zdravé 😉

monika4350
16. črc 2015

@evulinka10 ahojky, jo, to já taky, 🙂 mám nehtařku a její ségra má od listopadu dva kluky, a každý měsíc když jdu na nehty tak mám aktuální fotečky, jak říkáš hlavně , že budou zdraví. moje ségra má 4 děti . taky se mi to zdá nefér ☹ , tak doufám, že na mě alespoň jedno taky někde čeká, tak se měj hezky a věř , že se nám všem snažilkám taky zadaří. tak paaaaa. 🙂

ivekr
autor
16. črc 2015

@lentikalena děkujiii

zwalsh
17. črc 2015

@monika4350 ahoj tak dnes číslo 8 viď? To už by mělo být mimčo zahnízděné🙂 teď bude horko to my měli taky horka druhou polovinu čekání tak se drž v chladu 🙂 přeji hezký den

monika4350
17. črc 2015

@zwalsh ahojky, tak jsem neposlechla a udělala si test a nic, tak je mi nějak smutno. no uvidíme. jinak ten pařák dneska je mazec, zítra přijede mamka, sestřenka má za měsíc svatbu tak budeme dělat marcipánové kaly, nebo se o to alepoň pokoušet, tak to alespoň uteče, jinak jsem už asi viděla všechny filmy co existujou, hrůza, a co ty jak to jde u vás. tak si jdu dát něco dobrého a obalit bříško, tak paa,paa. ☹

zwalsh
17. črc 2015

@monika4350 mne je cely den blbe, chci jist ale nemohu ale jinak se citim fajn. No Jo, vsichni rikaji netestovat a presto to delame I kdyz vime ze hodnotu pod 10 to nezachyti a kdyz pak koukam na Ty fotky ze 14 dne jak slaba ta carka je tak se ani nedivim ze test je bily. Tak Ted uz teda testuj pozitivne kazdy den at se tam objevi ale hlavne z ranniho prvniho moce ;)

monika4350
18. črc 2015

@zwalsh ahojky, tak další den za náma, to teplo je úmorný, byla bouřka tak se trochu vyčistil vzduch.jinak nic nového,tak doufám , že je ti už líp. tak zatím pa. 😵

zwalsh
18. črc 2015

@monika4350 to to leti Ted vid? Za par dnu se tady budeme radovat ;) u NAS hrozna bourka lilo a ja spala 3 hodiny odpoledne. Jakmile nejsem aktivni okamzite spim tak porad neco delam. ;) tak at zitrek utece hezky v pohodicce at si ho uzijes a pisni ;) zatim pa a nezapomen Pozitivne myslet

monika4350
19. črc 2015

@zwalsh ahojky, tak další den, mě je dneska od rána nějak divně, mám nějaký křeče a v břiše permoníky. jako kdybych to měla dostat, ale po těch práškách teda nevím, jinak teplo, teplo. a co ty? už je ti líp, asi né viď, snad už po neděli bude líp. už ať je pátek ať vím na čem jsme. no nic tak odpočívej a kdyby něco písni, pááá. 🙂

bubulina1983
21. črc 2015

@ivekr - ahoj Iví, no teda, to snad není možný takový obříci už 🙂 no koukám teda že už más teď doma konečně pořádně veselo viď..jo to říkají všechnymatky už abylezli a podali si hračky, ale o to hůř že jim člověk musí stát pořád za zadkem a zároveňsipodají úplně všechno i to co člověk nechce 🙂 no ted 30.7. jdeme na 4M kontolu tak se na to zeptám doktorky, jinak máme ještě specialitku, v levý kouličcce máme hydrokélu, vodní bouličku která se prý snad sama vstřebá a když ne asi nás čeká operace ☹ mi taky musíme mít každy hovno. Za týden je Adámkovi 4M, tak to strašně letí úplně se ti mění ty děti před očima. Musíme si s nima užívat každý okamžik, až budou veliký už nás nebudou potřebovat ☹ měj se krásně a zase se nám ozvi....pápá

monika4350
21. črc 2015

@zwalsh ahojky, tak se radovat nebudem, v noci jsem to dostala, břicho mě bolí jak čert. tak písnu, v pátek to jdu na krev, nějradši bych se někam zavřela, proč zrovna já.tak ty se drž, pa,paá. ☹

zwalsh
21. črc 2015

@monika4350 ještě nic neřeš. Jaké je to krvácení? Který den? Nemůže to být uhnízdění? Ještě zkus vydržet i když je to těžké hodně holek má v čase své m/s bolesti i krvácení a pak to přejde. Drž se. A na krev můžeš jít i dřív ale nejdřív 11 den po blastocystě. Myslím na tebe

monika4350
22. črc 2015

@zwalsh ahojky, dnes 13.den když počítám i den transferu. na krev až v pátek říkala minule sestra. a nevím, kdy by se mimco mělo uhnízdovat, to přece trvá první 2- 3 dny. tak teda nevím, bolí mě dost břicho spíš píchá, test nic, snad to do pátku přežiju, ale minule to také tak probíhalo, a bylo to špatné, ale budu ještě chvilku pozitivní, tím tomu neublížím. to teplo dneska hrůza. tak se opatruj a díky za podporu, pááá 🙂 ☹

zwalsh
23. črc 2015

@monika4350 dne transferu se pry nepocita ale ja ho mela v 8 rano tak jsem si ho zapocitala. Taky jsem si myslela ze uhnizdeni 3 den ale to to jemne spineni je pry 7 den a bolesti bricha jsem mela taky hlavne kolem ms. Delala sis test?

zwalsh
23. črc 2015

@monika4350 promin ze jsem vcera neodepsala me je Ted tak blbe ze jsem vcera ani nesla na kone. Zajdi na krv dneska, rekni ze zitra neco mas. Drz se ;)

monika4350
23. črc 2015

@zwalsh ahojky to už do zítra vydržím,, dnes je to trošku lepší. nejradši bych tam nešla ani zítra dost se bojím, jsem s tím smířená, ale dokud Ti to neřekne Doktor, že to zase nevyšlo tak je pořád i když malá šance. povím Ti chudáci mamci co teď musí tahat ty banďera. včera jsem šla na procházku, a musela jsem za 20 minut domu jak se mi motala hlava, kdyby mě někdo potkal tak řekne , že jsem nalitá, asi byl špatný tlak. tak pěkně odpočívej. tak zítra napíšu jestli budu schopná, tak pa pá. ☹ 🙂

andreee86
23. črc 2015

@monika4350 Ahojky, moc držím palce, ať to dobře dopadne.

monika4350
23. črc 2015

@andreee86 děkuji, budu to potřebovat. ☹

suzik161
23. črc 2015

@monika4350 držím palce!!!