Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lentikalena
12. srp 2015

Náš Martínek

karkab
12. srp 2015

@lentikalena Jezis,to je slaďouš 🙂

andreee86
12. srp 2015

@lentikalena Ahoj, no Martínek se vám povedl, je nádherný 🙂

lentikalena
12. srp 2015

Holky díky 😀

veervit
12. srp 2015

@lentikalena Ahoj, teda ten je kouzelný! Nádherny🙂 Krásná podpora, alespoň mě to zase povzbudilo😉

koudulinka
12. srp 2015

@lentikalena ten je krasny velka gratulace,snad se takoveho stesti take dockam

andreee86
13. srp 2015

@veervit Ahojky, tak jak se ti daří? Co stimulka, jak to probíhá? A jak se cítíš? No prostě jsem otravná a všechno chci vědět 🙂 Jinak já jdu v pondělí na první injekci, pocity mám smíšené, ale docela se těším, že už se začne něco dít a bude to teď alespoň rychleji utíkat.

andreee86
13. srp 2015

@lentikalena No kouká tak úplně potutelně, musí být moc hodný, vsadím se, že maminku vůbec nezlobí 😀

koudulinka
13. srp 2015

Holky,chci se optat,kdo mate take zkusennosti,v sanusu mi zjistili podle odberu a uz ze nemam pravidelne ovu,ale zrovna ten mesic,kdy jsem tam byla tak ovu byla,jen mi dali na podporu injekci.nevite jaky je to syndrom??

andreee86
13. srp 2015

@koudulinka Ahoj, já myslím, že je to syndrom PCO - syndrom polycystických ovarií, kdy vajíčka sice dozrávají, ale nedochází k uvolnění... Ale jistá si nejsem, když to je jen nepravidelně.

karkab
13. srp 2015

@koudulinka Ano,je to PCO,mám to také.

koudulinka
13. srp 2015

@karkab diky za odpoved,ja po te injekci otehotnela,ale bohuzel to nevyslo,da se to nejak lecit nebo budu musettvzdy na injekci??

veervit
13. srp 2015

@andreee86 Ahojky, dekuji za optání😉 Stimulace v pohode. Žádne velké změny. Jen břicho jak mičuda, ale jinak paráda..Hodne teda piju, takže jestli mi je dobře i kvuli tomu pití nevim.Já a injekce nejsme kamarádi, ale partner je úžasný a vše zvládá🙂 zítra posledni injekce, v sobotu ve21hod na pregnyl a v pondělí pod narkózu.. Nevim přesně kolik mam folikulu, ale myslim ze 8jich tam je. Nemám tam doktora Kučeru a pan Škurla mi moc neřekl.. Ale vypadá to prý dobře. Jo jo, taky jsme si říkali že bude konečně změna. Ať už je pondělí, to břicho mi malinko vadi.. doufám, že splaskne! Ale i kdyby ne, tak to za to stoji😉

karkab
13. srp 2015

@koudulinka Jakou injekci ti píchají?Na ovulaci?Já nic takového neměla.Mám PCO,anovulacni cykly a nemám MS.Podstoupili jsme 4xIUI a 1.IVF a zatím se nezadařilo.Teď čekáme na výsledky z genetiky a imuna.

koudulinka
14. srp 2015

@karkab ja menses mam akorad asi nepravidelnou ovu,nevim co to bylo za lek,ale rikal,ze tim podpori ovulaci,to me mrzi,je to na prd,driv nic takoveho nebylo,ted je problem pocit dite☹

karkab
14. srp 2015

@koudulinka Aha, no tak třeba něco takového je co ovu podpoří. Ty máš taky Kučeru? Já ano a jsem s ním spokojená. Člověk by tak moc chtěl a ono to nejde ☹ Ale věřím, že se nám všem zadaří a i my budeme čekat mimi 🙂 Musíme věřit, jinak by se z toho člověk zbláznil.

andreee86
14. srp 2015

@veervit To máš pravdu, Škurla toho moc nenamluví, ale problém s ním nemám. Odpoví vždy na vše, na co se zeptám, ale musím se ptát, sám od sebe toho opravdu nenamluví moc. Tak to je fajn, to budu držet palce, ať vše dobře dopadne, musíš mi pak napsat, jak to probíhalo, jak se cítíš atd. 🙂 A chodíš do práce nebo jsi doma? A to ti poradili v Sanusu, že je dobré hodně pít? Jinak osm je krásná úroda, tak snad budou všechna zralá a pak se budou dobře vyvíjet, abyste měli na zamražení.

koudulinka
14. srp 2015

@karkab jo presne tak ja uz jsem tehu byla,ale v9.tydnu jsem musela na revizi,mimi se nevyvijelo takze dalsi stres a sok☹jojo mam kuceru je to fajn doktor ja tam byla 2x protoze hned po te injekci se zadarilo ale bohuzel☹

veervit
14. srp 2015

@andreee86 no právě oproti Kučerovi je to tichý muž.. Jinak odpovi na vše to jo, ale Kučera vzdy vše řekl bez jedineho optání. Kučera rikal hodně pit, ale nepostřehla jsem přesně kdy, tak piju 6litru denne a je ni dobře. A v tom teple je taky dobrý hodně pit. Doufám, že budou nějaké mrazacky. Ale dnes už si přeju, aby bylo pondělí, není mi od rána moc ok. Ale už to snad uteče. Jo jo, chodim do práce. V pohodě to jde. Chci jít i příští týden hned od utery. Tak snad to půjde. A v jake ty jsi ted fázi???

lentikalena
14. srp 2015

Ahoj holky,sleduji vaše příspěvky.Jsou to nervy co? Vše jsem si také prožila,ale pak to stojí to za to.A nebojte všm se to podaří a budete mit krásná miminka.Prožívám to s váma a držím moc palce.

lentikalena
14. srp 2015

@koudulinka neboj se taky se dočkáš.Já jsem si také myslela,že se nedočkám a podívej.Držím moc palce 😉

koudulinka
14. srp 2015

@lentikalena snad jo utesuji se tim,ze kdyz to slo1pujde to i po druhe😀

andreee86
14. srp 2015

@veervit ty bláho, šest litrů denně, to bych nevypila ani náhodou, bych byla jak průtok, musela bych pořád chodit na záchod. Vypiju maximálně tak tři litry, a to se musím hodně snažit. V práci máme klimu, tak si kolegyně libují, ale mně tam bývá teď dost často zima, tak asi i to mě nenutí tak pit. V úterý jsem si dokonce brala mikinu 🙂. Tak snad jsi dnešek zvládla v pohodě, bylo to fakt šílený, určitě ti nebylo dobře z toho horka. Já jdu právě v pondělí na první injekci, pak bych měla dostat MS, za měsíc opět injekci a pak teprve můžu začít stimulovat. Takhle mi to rozhodl Škurla, prý kvůli endometrióze, co mi našli při laparoskopii. Tak snad ví, co dělá. Ale jsem ráda, že už se to zase někam pohne. Nechávali jsme si po té laparce volný měsíc, nějak jsem si myslela, že by se to mohlo povést, ale ne, IVF, jak se zdá, mě nemine. Ale ty už budeš o dva kroky prřede mnou, tak se aspoň budu na tebe obracet s dotazy 🙂

andreee86
14. srp 2015

@lentikalena ahoj, moc děkujeme za držení palců, určitě se nám to bude moc hodit 😉

andreee86
14. srp 2015

@zwalsh ahojky, jak pak se ti daří a co je nového? Co mimi, jak se mu dǎrí v bříšku? A jak zvládáš to šílený počasí?

veervit
15. srp 2015

@andreee86 ono se zda, že toho tolik nejde vypít, ale jde. Zase se alespoň nejí😉 Mam u sebe pořád flašku a piju. No průtokáč 100%. Ale da se to. No jo, tak z klimatizace bych byla hotova si myslím. Ona je to dobrá věc, ale nechtěla bych ji v takovém horku. Taky si myslim, že to horko mi právě nedelalo dobře. Dnes už se snad ochladí. Takže ti kolotoč začne. Určitě doktor ví, co dělá. Jsou to odborníci a jak mi řekl, po tolika letech, když to dělá denně.. Taktéž jsme mysleli, že na IVF nebudeme muset, ale bohužel. Tak plně věřím, že hned 1.pokus bude úspěšný😉 Neb ja jsem snad v pořádku, podle všech vyšetření a partner je pomalejší.. Tak uvidíme

andreee86
15. srp 2015

@veervit a byli jste na imunologii nebo genetice?

veervit
15. srp 2015

@andreee86 ja na genetice kvuli dědičné tromboze, jinak ne. To asi když to nevyjde, tak bude následovat.

zwalsh
16. srp 2015

@andreee86 ahoj daří se nám dobře akorát je mi šíleně špatně tak čekám až se to trochu zlepší minulý týden jsem skončila na infuzích kvůli horku a nemohla jsem už ani pít. Jinak mi hrozně rychle narostlo bříško už se do ničeho nevejdu a to jako skoro přes noc.

zwalsh
16. srp 2015

Holky snažilky moc držím palečky a posílám těhu vírusy Jihlava je výborná volba už tahle pozitivní diskuze mě oslovila a potkala jsem zde moc prima lidičky.