Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lenik33
22. říj 2015

@luist Ty nemas prodlouzenou kultivaci na 5 dni,ze uz jdes zitra na transfer?

luist
22. říj 2015

@lenik33 jj mam bylo mysleno ze uz at je ten 5ty den.. 😉

lenik33
22. říj 2015

@luist Tak to jo 😉...myslim,ze prodlouzena kultivace je super,aspon clovek vi,ze prcek ma dobre predpoklady 🙂 .

luist
22. říj 2015

@lenik33 to je jasný. Jen to čekání a každý den nové info a člověk může jen sedět a čekat.. doufam ze to vyjde byly bychom moc radi.. smekám před ženami co už tohle proživají po několikate je to des to nevědomí

evulinka10
23. říj 2015

Ahoj holky, tak už mám prďolku u sebe 🙂 ty dvě embrya se přestala vyvíjet, takže nám zbyl jeden bojovníček a žádný mrazáček, tak doufám, že to dotáhneme do úspěšného konce 😉 ale teď to 14ti denní čekání 😕

hankazm2
23. říj 2015

@evulinka10 moc ti to přeji! A už se těším na Te pocit co máš teď ty 😉

veervit
23. říj 2015

@evulinka10 mooc držím palečky, ať se prďolka pěkně chyti. Hlavně lež!!

evulinka10
23. říj 2015

Ležím, ležím a chlap kolem mně skáče 😀 takhle se mně to moc líbí, jen aby mu to vydrželo 🙂

veervit
23. říj 2015

@evulinka10 já si to taky užívala, ale jen 1.den. pak už js chtěla jít něco dělat. A ty máš neschopenku? Budeš doma celých 14dni??

evulinka10
23. říj 2015

@veervit Neschopenku jsem si nebrala, ale mám dovolenou a od 2.11. půjdu do práce 🙂

sarasanus
23. říj 2015

@evulinka10 pekne odpocivej, nech se obskakovat a to by bylo aby se neuhnizdil prdola 🙂 moc drzim pesti!!

luist
23. říj 2015

Jakou dobu odpocinku doporucujete po vlozeni?

evulinka10
23. říj 2015

@luist Mně dnes sestra říkala, že nejdůležitější jsou první 3 dny, ale i tak minimálně 14 dní musíš být na sebe opatrná. Netahat těžké věci atd.atd. A jak se embrya vyvíjí kdy ti je budou vkládat?

sarasanus
23. říj 2015

@evulinka10 naprosty souhlas!! Taky jsem zvolila naposled tuhle taktiku 😉 prvni dva tri dny polehavat, odpocivat... Pak normalni rezim, ale neprehanet to... Ale do prace jsem chodila. I kdyz ted premyslim, to byl u mne rezim po Ket - to se zadarilo. Ale po ivf a transferu po prodlouzene kultivaci jsem lezela spis skoro 14 dni do testu, protoze jsem mela docela bolesti a mega bricho jak v 7. Mesici, to nevim co bych v praci rekla... Jako rekla bych ze kdyz muzete tak odpocinek je fajn, stejne jako ani lezeni to nespasi kdyz nebude embryjko bojovat, proste musi se sejit vice okolnosti dokupy. Tak bych vam to holky prala, aby to klaplo!!

luist
23. říj 2015

@evulinka10 Dvě se vyvýjí jak mají a jedno pokulhává za nimi tak uvidíme. V pondělí jdu na to..počítám že cca do 3.11. mám úplný lehárko ale pak už bych chtěla fungovat.. hlídám jednoho prďolu ale netahám ho a nic takže eventuelně by to mělo být v klidu ne?

evulinka10
23. říj 2015

@luist Jasný, to by mohlo být v klidu a držím pěsti 😉

luist
23. říj 2015

A hlavně držím palce .@evulinka10

luist
23. říj 2015

@evulinka10 ty mas za sbou taky prvni pokus?

evulinka10
23. říj 2015

@luist Jj, teď podstupujeme druhý a doufám, že i poslední 🙂

luist
23. říj 2015

@evulinka10 jako druhy miminko bo prvni miminko na druhy pokus.? Tak preji aby vse vyslo jak ma

fofidi
23. říj 2015

Ahoj holky, já dnes ráno začala stimulaci 🙂 Doufám, že vše klapne na první pokus. Hormony mi dávají pěkně zabrat, v práci jsem se pak sesypala. Jsem pěkně přecitlivělá..Uff 😖 Držím všem palce!

pavlina1976
24. říj 2015

@fofidi Ahoj, pevné nervy a ať to rychle uteče a hlavně klapne!!!!! 😀

evulinka10
24. říj 2015

@luist První miminko na druhý pokus 🙂

luist
24. říj 2015

Ahojte holky zadařilo se někomu mimčo na první pokus?

lenik33
24. říj 2015

@luist Doufam,ze mne 😀 .

lenik33
24. říj 2015

@hankazm2 Tak zitra na tranfer?

luist
25. říj 2015

@lenik33 to doufam i ja..a tobě to zároveň moc přeji 🙂

hankazm2
25. říj 2015

@lenik33 Ahoj Leni ( doufám, ze to neni jen Nick, ale jméno, protoze Ted si nevybavuju ze jsme se představily), kdepak dneska transfesr. My máme s manželem oba geneticky problém, takže dnes a zitra budou z našich embryek odebírat vzorky a posílat na genetiku do Prahy. Takze transfer nejdříve za 14 dni, ale to se dozvím az zítra. Zitra mam kontrolní ultrazvuk.
Ty jdeš v UT na ultrazvuk, ze? Musis dat vedet co a jak! Moc na tebe myslím!

lenik33
25. říj 2015

@hankazm2 Ahoj Hani (taky doufam,ze to neni jen nick 😀),kontrolni ultrazvuk na zjisteni,jak jsi na tom po odberu?...Jj utery se blizi a ja zase schizuju.doufam,ze bude vse ok.tak se zitra ozvi,jak jsi ty a mimi na tom 😉 .

hankazm2
26. říj 2015

@lenik33 urcite dam vedet, kontrolní ultrazvuk jestli se neudělala nejaka cysta. Rikal me, ze si to aspoň dvakrát zkontroluje. Doufám, ze ty embryjka budou po geneticky strance v pořádku...
To vis, ze se miminko zabydlelo a Te je vše ok! 😉 drž se