Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
23. led 2014

@bubulina1983 ahojky ty jsi to tak krásně napsala až mi slzička ukápla.Mě koncem února budou zavadět zmrzlinky,jsou z druhého IVF které bylo pozastaveno jelikož mi zjistili cukrovku.A ted už jsem v normě tak mi je mužou vložit.Za ty dvě IVF jsme v tom už za 60000kč.Ale pokud to vyjde tak peníze vem čert 🙂.

samanta001
23. led 2014

@unkarka o tom, že by se měnili podmínky jsem zatím nic neslyšela, ale předpokládám, že by se pro mě stejně nic neměnilo. Před třemi lety byli pojišťovnou hrazeny pouze tři pokusy, my jeden úspěšně vyčerpaly. Před rokem jsme šly do dalšího boje a to už pojovšivna proplácela 6 pokusů (při zavedení jednoho emb), ale nás se bohužel týkala stále ta stará pravidla ☹
@bubulina1983 určitě jsi udělala dobře, že jsi pojišťovnu změnila, protože co já vím tak žádná jiná pošťovna to neproplácí. Když se mi narodil malej tak mě bombardovaly ze spousty pojišťoven jaké mají výhody ať přejdem k nim a já jim na to odpověděla to je všechno hezké a co až budu chtít podstoupit úmělé oplodnění, proplatíte mi to? A tím náš rozhovor vždy skončil 😀 Ale ať mi někdo vysvětlí proč to tak je, vždyď mi těm pojišťovnám přece rodíme další pojištěnce a tím se jim peníze do nás vložené časem vrátí.... A proč proplácí léčby alkoholikům, feťákům, gemblerům kteří se do svejch problémů dostanou jen svou vlastní hloupostí?? Tak mi dejte někdo odpověď 😠

bubulina1983
24. led 2014

To máte holky tak: nespravedlnost a blbost zemská funguje na 120% tím pádem má tato země už dávno splněnej nadplán !

unkarka
28. led 2014

Ahojky tak včerejší návštěva na imuno dopadla k plno slzám.Vložení zmrzlinek nejdříve v březnu,musíme píchat nějaké injekce pry mám nejake protilátky proti placentě,takže se zmrzlinky vunec nechytnou,a když se chytnou tak hned potratím,Snad ty injekce pomůžou a budu se moc brzo pochlubit bříškem .

bubulina1983
29. led 2014

@unkarka - moc mě to mrzí, ale neboj se nic, v březnu to určitě dopadne, hlavní je že se na něco přišlo a víš co je za problém, nejhorší je nevědomost...drřím pěstičky ať se ti ta imunita rychle spraví, my jsme taky byli v praze minulý rok na jaře, zjistili mi zvýšené množství NK buněk - bunky imunit.systému , které mohou bránit otěhotnění nebo uhnízdění - mám pocit že hodnotu mám kolem 13-14%,měla sem 1.měsíc prednison před IUI, brát se to dlouhodobě nesmí, od tý doby už sem prášky nebrala. byli jsme v praze na Immunii - DR.Šetinová. Říkala že když nic tak že se zase máme domluvit...

unkarka
4. únor 2014

@bubulina1983 děkuji za povzbuzení ve čtvrtek se dozvím výsledky na imuno tak jsem napnutá jak kšandy snad se trápím zbytečně a výsledky budou v pohodě.

bubulina1983
5. únor 2014

Ahoj holky, hlásím že k dnešnímu dni velký KOULOVÝ!!!
Dopřesňuji Info z imuna - změna, jsem se spletla koukám do výsledků NK buňky ne 13% ale 23% ☹ tak to je horší než sem myslela..
Volám do Jihlavy, co dál... ☹

bubulina1983
5. únor 2014

středa 12.2. jedu na konzultaci k dr.kučerovi, domluvit se co bude dál

unkarka
5. únor 2014

@bubulina1983 přeju hodně štěstíčka,uvidíš vše dopadne dobře,

unkarka
6. únor 2014

Ahojky tak jsem právě dovolala s imuno.Výsledky dobré nemusí nasazovat injekce a drsnou léčbu a máme požehnání k vložení zmrzlinek.Snad se štěstěna konečně umoudří :D

ivekr
autor
7. únor 2014

@unkarka Ahojíky, tak to je super zpráva, že to takto dobře dopadlo 🙂 Držím moc moc pěstičky, jinak
@bubulina1983 taktéž hlásím kulový, v úterý 4.2. se dostavila MS....ale už to nějak nehrotím, i když samo pořád doufám, doufám...tak to necháváme náhodě. Na stimulaci do CAR už se nevrátím...jezdím teď za lékařem s imunitou do Prahy, tak jsme si povídali a říkal mi, že je moc rád, že jsem všechny ty hormonální léky vysadla, protože léčí 90% žen s rakovinou dělohy..že se o tom nemluví, ale za x xx let to hodně % žen vlivem hormonální léčby bohužel dostane. Tak mi div nelíbal ruce, že je fakt rád, jinak když mě viděl ty roky co jsem tam jezdila předtím, že si říkal že je to hrůza. Tak doufám, že očista těla funguje, podporuji to pouze bylinkami aaaa uvidíme 🙂 Holky tak si ze mě příklad neberte, já jsem ztracenej případ co ani neví co chce 😅 a dejte vědět jak se máte 🙂.

bubulina1983
7. únor 2014

@ivekr - ahojjky, no prostě si zvolila jinej přístup a postup, tak se toho drž a věř tomu, že si zvolila správně, a snad se i u vás bzy zadaří! Já jsem tomu dala teď půl roku odklad bez léků a ježdění, ale ani bylinnky a léčitel nezabrali, tak už nechci na nic čekat. Ve středu jedu do JI na konzultaci, ráda bych ještě tento měsíc zkusila IUI v přirozeném cyklu, v neděli začnu brát prednison na tu mou imunitu a pak už budem uvažovat o IVF. Já jsem zatím žádný hormony nebrala, tak to zkusíme, uvidíme jak to bude vycházet finančně a celkově zdravotně.Když bude něco novýho tak podám info..

ivekr
autor
7. únor 2014

@bubulina1983 Určitě do toho jdi, u mě jde o to, že mě hormonama cpali skoro 2 roky a výsledek nikde....tak moc držím pěstičky a dej vědět!

samanta001
10. únor 2014

@unkarka blahopřeji ke ketu
@bubulina1983 držím palce ať to tentokrát vyjde...
@ivekr máš pravdu, taky jsem slyšela o tom co vše mohou tyto hormonální léky způsobit. Ale i tak bych se jinak nerozhodla ty dětičky mi za to stojí 🙂
Jinak holky jak už jsem asi psala my do dalšího boje dřív jak za rok nepůjdem, finančně to nedáváme. Ale mám teď takovej problém. MS má zpoždění už 24 dní, dnes jsem si udělala TT a byl pozitivní. Tomu, že jsem těhotná, ale nechci vůbec věřit po tom všem, že by to šlo přirozenou cestou je prostě blbost. Zítra jedu do sanusu na utz. Nestalo se vám třeba tohle v minulosti taky? Nevěřím, že jsem těhotná, ale nějaký červík v člověku hlodá a až mi dr. řekne, že je to cista což je jistý tak budu šíleně sklamaná. ☹

unkarka
10. únor 2014

ahojky tak mám doma už rozpis na injekce takže čekám na menstruaci a pak huraaaa zmrzlinka ke mě 😀

bubulina1983
10. únor 2014

@samanta001 - no bohužel já s tímto zkušenost nemám, jediný zpoždění který sem takto měla bylo vysazení antiny, a tak sem šla na vyvolávačku, ale ty žádnou nebereš tak to ti holka nevím a ještě ten test...? může to být cysta, může to být mimoděložní a nebo taky úplně normální těhotenství.......zítra se nám určitě ozvi, ať to dopadne jakkoliv, jasné? budu na tebe myslet!

bubulina1983
10. únor 2014

@unkarka - moc ti držím pěstičky, ať se ti zmrzlinka pěkně rozpustí a usídlí se u vás miniálně na dalších 9 měsíců !
Jinak holky nemáte prosím některá zkušenost s tím, že i po injekci pregnylu vám folikul nepraskne a tím pádem neuvolní vajíčko ? na minulém IUI co jsme byli jsem z toho měla cystu, která pak sama odešla, a dr. mi dělal UTZ pouze 2 dny před plánovaným IUI, v den "šplíchnutí" vůbec a pka sem měla přijít případně až za 14 dnů... jak to zjistí jinak než pře UTZ, asi nijak že,.. tudíž tento pokus budu vyžadovat UTZ i několik dní po provedeném IUI, abychom si potvrdili, jak to teda skutečně je.. díky za info

samanta001
11. únor 2014

Ahoj holky, tak jen hlásím jak jsem dnes dopadla... Nemůžu stále uvěřit, ale na utz už jsem viděla maličkou fazolku, jsem těhotná. Teď tedy dva týdny čekání zda bude blikat srdíčko, takže si tohle veliké tajemství ještě musíme nechat prosebe těch sklamání už bylo moc. Nikdy bych nevěřila, že se mi tohle může stát i doktora to celkem pobavilo, povídal, že pokud to vyjde tak to po tom všem čím jsme prošly bude opravdu vtipný 😀 Takže holky nevěste hlavy ZÁZRAKY SE DĚJÍ!! 🙂

bubulina1983
11. únor 2014

@samanta001 - no co to no toto... 😀 no to si z nás děláš prdýlku ne? no jako to co se tady dějem to si ani v televizi nevymyslí ! Vážení přátelé stal se zázrak... 🙂 takže ti maminko moc gratulujeme, psssttt, nikomu ani muk, aby se to nezakřiklo, hoď se do klidu a prostě ti jen a jen držíme pěstičky, aby vše probíhalo jak má, a až budeš mít chvilku tak nám řekni jak se ti to stalo 🙂))))

unkarka
11. únor 2014

@samanta001 potichu abych fazolku nevystrašila ale GRATULACÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

bubulina1983
12. únor 2014

ahoj holky tak sem zpět z JI.mám z toho všeho takový smíšený pocity, na UTZ dnes v 8.DC brzo, jedu v pátek, dohoda tento měsíc zkusíme IUI v přir.cyklu, potom doporučeny 2 varianty, laparo - zjisti co a jak tam vypadá+ dále zkoušet IUI, nebo rovnou začít řešit IVF (pojištovna, hormony, injekce apod.), tak nevím, vím že hodně holkám se po laparo podařilo otěhotnět, jaký máte názor?díky

samanta001
12. únor 2014

@bubulina1983 jak se mi to stalo ?:D No to fakt netuším.. Roky snažení a pak rána z čistého nebe.. Ptala jsem se doktora jestli to třeba nemůže být tím, že jsme byli v prosinci na IVF a ještě to jsou následky nějakýh hormonů, ale jen se usmíval a povídal ať jim moc zásluh nepřipisuji, že na tomhle máme podíl jen my sami 🙂 U mě nikdy nebyl prokázá, žádný problém neplodnosti ale manžel měl hodně špatný spermio., který byl tedy většinou jak houpačce... Muselo se hold skloubit dobré s dobrým a takhle to dopadlo... Asi dělá hodně psychika po tom nepovedeném pokusu jsme to prostě vzdaly, já se začla soustředit na hledání práce a celkově starostí kolem spousta a nakonec vše zlé je k něčemu dobré 🙂
Já na lapro nebyla, takže nemůžu radit, ale pokud ti tahle možnost byla nabídnutá tak bych do toho asi šla. Přece jenom IVF je velký zásah jak do organismu tak i do rozpočtu. a pokud by to nevyšlo stejně by jsi laparo pravděpodobně podstoupila. Tak proč si to neodbít hned na začátku a do IVF už jít s vidinou stoprocentního úspěchu 😉

bubulina1983
12. únor 2014

@samanta001 - no prostě je to zázrak, tak ať ta vaše fazolka pěkně bobtná a pěkně roste, ju..no přemýšlím o tom, že se pro to asi rozhodnu, protože třeba to něco odhalí a třeba taky ne, ale aspoň budu vědět že sem proto mohla a udělala maximum, sice je to taky zásah, narkoza, ale snad určitě menší než palba hormonů jeden den za druhým, ještě mi Dr. řekl že pojiš´tovny tak 3-4 měsíce zpátky snížili příspěvky na hormonální stimulaci, co má ženská brát tak že to teď pro nás jako potencionál. rodiče bude jako jeden pokus dražší, říkal mi něco kolem 20.000 sakum prdum, to je pěkná pálka, s pravděpodobností 35-40% to není nic moc..☹

samanta001
13. únor 2014

@bubulina1983 myslím, že děláš dobře, že jsi se takhle rozhodla. Jo, jo platba 20tis. je optimální my jsme se do ní taky vešly. S těma lékama nevím já se teď zrovna hrabala v papírech ze sanusu zpětně a zjistila jsem, že jsem za Puregon v roce 2010 platila 2025kč a teď v prosinci jsem platila 1390kč, tak mi připadá že se příspěvek spíš zvíšil. Držím palce...

bubulina1983
14. únor 2014

@samanta001 - díky moc, dnes jedu na UTZ do JI, a oznámit mu naše další požadované kroky, příští týden bude asi zkouška 3.IUI, drž se a opatruj se..

suzik161
14. únor 2014

Ahoj holky, mohu se přidat? Jezdím do Ji od listopadu. Mám doktora Kafku. Jsem po IUI, tam to bylo biochemické těhotenství. Teď jsem podstoupila IVF a v pondělí si mám jet pro výsledek.
@samanta001 Už jsem to od několika holek slyšela, po nepovedeném IVF se jim to povedlo přirozeně 😉

unkarka
14. únor 2014

@suzik161 tak ti přeju hodně štěstí a vítej mezi náma 🙂

bubulina1983
14. únor 2014

@suzik161 - ahojky, vítej, tak to si toho od listopadu stihla docela dost, za 2-3 měsíce, tak držíme pěstičky aby byly dálnice 🙂
jinak já jsem zpět z konzultace s Dr.kučerou, v pondělí v 11.45 3.IUI, zítra večer injekce pregnylu, tak nevím, pokud potom nic, tak domluva na provedení laparo, mám si vybrat nemocnici, holky prosím o váš názor Havl.Brod / Nové Město ??? díky

suzik161
14. únor 2014

@bubulina1983 o Novém Městě nic nevím, ale Brod si holky chválí 😉 děkuji za uvítání

samanta001
14. únor 2014

@suzik161 ahoj vítej...Zkoušela jsi test, nebo čekáš do pondělka na krev?

@bubulina1983 Nemůžu radit, která nemocnice by byla lepší, já ležela v H. Brodě na gyn. před porodem a nemůžu si vůbec stěžovat. Všichni tam byli hrozně hodný a celkově jsem z Brodské nemocnice odcházela s dobrým pocitem, ale těško hodnotit, když jsem nikde jinde nebyla 😉