Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

cucito
25. únor 2016

@kacka49 Trpím hodně na cysty, takže jsem zvyklá, že mě vaječníky bolí... No, fazolka bude růst ještě několik měsíců 😀 Gratuluji!

kacka49
25. únor 2016

@cucito Taky jsem měla cysty, zvyklá jsem byla, ale tohle byl nepoměr ... najednou jsem začala vytahovat ze šatníku legíny, šaty, sukně, aby mě to co nejméně tlačilo 😉. Chvilku jsem si užila kalhot a teď už zase legíny, šatky, sukně 😉. Ale teď si to díky fazolce užívám 😉 Děkuju a drž se 😉

kacka49
25. únor 2016

@andreee86 taky mi to sestřičky v Sanusu říkaly, že je to spíš napíchnutá žilka, že se to podaří i jim ... 😉

luist
25. únor 2016

@andreee86 jo to je tím hold se vždy dobře trefim

cucito
26. únor 2016

@kacka49 ještě že jsou teď v módě leginy, dlouhá volná trika.. V průběhu dne se mi břicho zvětší jak v cca 4.měsíci, pak se zase zmenší. No, dějí se mi tam asi věci 😃

kacka49
26. únor 2016

Přesně 😉, musíš si zvykat, až tam pak bude prcek, aby měl místo a mohl se rozvalovat 😉

luist
26. únor 2016

Tak mi už v neděli máme OPU.. už ať mám prcka zpět. A doufejme že i nějakého mrazacka.😊

andreee86
26. únor 2016

@luist tak to pěkně utíká, tak držím palce, ať to vše klapne a máš u sebe zpět nějaké pěkné embryo. A ke komu vlastně vůbec chodíš?

veva1211
26. únor 2016

@andreee86 a jak pokracujes ty?

andreee86
26. únor 2016

@veva1211 ahoj, nemáš náhodou narozeniny 12. 11. ? Jen mě to tak napadlo, když to máš v nicku. 🙂 Já jsem doma po KETu, to čekání mi přijde nekonečný.

veva1211
26. únor 2016

@andreee86 nee🙂,jo to je nekonecny...Ja ke Skurlikovi frcim v utery a budu si neco taky pichat na ovulku abychom pak sli najisto.Odkud si?

andreee86
26. únor 2016

@veva1211 už jsem zhlédla všechny díly Ranče u zelené sedmy 😀 taky k němu chodím, jak jsi spokojená? Jsem kousek od Pacova, odkud ty?

veva1211
26. únor 2016

@andreee86 tyjo to se vazne nudis😀,ja jsem od Ceskych Budejovic.Spokojena jsem,jwn me mrzi ze je malo hovornej.A co na nej rikas ty?

andreee86
26. únor 2016

@veva1211 no tak ty první tři dny jsem fakt ležela, tak to jsem se docela nudila, teď už čochtám po baráku, tak je to lepší. Zítra se chystám ven, aspoň na nějakou menší procházku. Spokojená jsem, Škurla mě i operoval, když jsem byla v JI v nemocnici, takže jako odborník mi přijde na svém místě, i když opravdu toho moc nenamluví. Ale vždycky mi odpověděl na vše, na co jsem se ptala. Takže bez problému. A proč jste se rozhodli pro Jihlavu? Neměli byste to v ČB blíž?

veva1211
26. únor 2016

@andreee86 jo meli ale mame dost pratel a mi nechceme aby se to nekdo dozvedel.Tak jsme volili JI a i moje gynekolozka povidala ze jsou sikovni a ochotny!A hlavne aby jsme sli ke Skurlovi tak vi asi taky proc.Uvidis jak se budes citit-setri se!KET je ze ti zavadeli embrio?Ja se jeste moc v tech zkratkach nevyznam..

andreee86
26. únor 2016

@veva1211 aha, tak to je jasný, to chápu. Taky jsme to řekli jen pár lidem. Ano, embryo, ale rozmražené, proto KET. A jak jste na tom vy?

veva1211
26. únor 2016

@andreee86 tak ti drzim palce!Kdy se dozvite jak jste na tom?Melo u nas probehnout IUI ale nemela jsem vajcko.Tak tam frcime v utery a rozplanuje mi nejake injekce abychom sli najisto.No a kdyz se to nepovede tak nastava moje nocni mura na IVF☹.Jak dlouho se snazite?

andreee86
26. únor 2016

@veva1211 IVF se neboj, také jsem z toho měla hrůzu, ale co nám zbývá 😉 a není to tak hrozné, nejvíc jsem se bála injekcí, ale ty překvapivě nebyly tak hrozné a alespoň to utíkalo. Ale mně se pak rozjel HSS, tak jsem nemohla na transfer. Na krev jdu až 7. března, na KETu jsem byla v pondělí. Chvílema propadám panice a pak zase dobrý. Tak uvidím, jak dlouho to vydržím a kdy poprvé testnu. Snažíme se tak tři roky.

veva1211
26. únor 2016

@andreee86 je to hodne na psycho 7.3.na te budu myslet!Ja se hlavne bojim HSS.Ale mas pravdu hlavu vzhuru co jineho zbyva...Co delas za povolani?To pak radeji mas zustat doma ci to zalezi na tobe?Jeste jsem tu cetla dotaz jestli zavadi embryo pod ultrazvukem ci ne...Jaky je v tom rozdil?

andreee86
26. únor 2016

@veva1211 no, při HSS mi bylo opravdu hodně zle, několikrát v noci jsem myslela, že vzbudím manžela, aby mě vezl do nemocnice. Hodně pij, to je důležité, aby se vyplavovaly ty hormony a jez hodně bílkovin, aby se voda udržela v krevním oběhu a neprostupovala vaječníky do břicha. Dle mého názoru je lepší být doma, já pracuji v lékárně, takže se tam setkávám kolikrát s hodně infekčními pacienty, tak jsem i ráda, že jsem doma, i když by to asi utíkalo jinak. A co děláš ty? Pod ultrazvukem nezavádí, podle mě se tím vidí, jak je embryo v děloze. A vy víte, kde je problém, podstoupili jste nějaká vyšetření?

veva1211
26. únor 2016

@andreee86 manza ma hranicni spermiogram ale podle doktora bt nemel byt problem.Ja jsem nepodstoupila laparku,hormony mam v poradku...Pred 4 roky jsem podstoupila malej zakrok a od te doby me porad pali v podbrisku ale nikdo nevi proc..Rikam si kdybych ji podstoupila tak bychom treba taky dyl cekali tak jsme zvolili toto.A vy mate jaky problem:

veva1211
26. únor 2016

@andreee86 jestli to budes chtit napsat....

andreee86
26. únor 2016

@veva1211 jj, v pohodě, manžel je v pořádku, u něj problém není, já mám hormonální profil v pořádku, ale mám celiakii, hypothyreozu a endometriózu. Na genetice ani imunologii jsme nebyli. Nevím teda na jakém zákroku jsi byla, ale nemohly se ti tam udělat nějaký srůsty??

veva1211
27. únor 2016

@andreee86 nevim, je to mozny kdyz nic nevidi na ultraz.Ja jsem vcera nejak vytuhla🙂....Bude dneska mensi prochazka 😉?Jak dlouho navstevujete Sanus?

luist
27. únor 2016

@andreee86 moc děkuji za podporu. . Chodím k dr. Kucerovi

andreee86
27. únor 2016

@veva1211 srůsty by na ultrazvuku vidět nebyly, ale při IVF se průchodnost vejcovodů obejde, tam to není třeba, protože se embryo zavádí do dělohy. Do Sanusu chodíme dva roky. Ale měla jsem tam nějakou pauzu, právě když mi zjistili celiakii, tak mi zakázali otěhotnět, respektive to nedoporučili, takže jsem právě o té pauze byla na laparce. No jasný, od jedné mám vycházky, tak někam málo vyrazíme s psíkem.

andreee86
27. únor 2016

@luist a jak se těšíš na zítra? Kolik máš folikulů? 😉

luist
27. únor 2016

@andreee86 no už at je to za mnou. Ještě jsem po plese tak dnes je odpocinkovy den.😁 cca 10 co mi vždycky tak nějak říkal z ultrazvuku. Minule to bylo též tak a odebral jen 6 na OPU. Minule je nechal růst do cca 20mm. Teď stačilo 17mm. Tak sem koukala. Medrol mám navýšený na 2 tak snad to výjde .. mám furt nutkání se zeptat proč nezavádī pod ultrazvukem ale pán dr.se sice vždy zeptá a máte ještě něco? Ale když se člověk zeptá odpoví tak nějak ironicky 😕 tak se do toho nepoustim

andreee86
27. únor 2016

@luist no, taky jsem se divila, když jsem zjistila, že nezavádí pod ultrazvukem, ale neptala jsem se proč. Já Kučeru moc neznám, byla jsem u něj párkrát, když měl Škurla dovolenou a zrovna jsem stimulovala, tak mi dělal OPU, ale moc jsme se nebavili. Ale holky tady si ho chválí. Tak to držím palce, ať to dobře dopadne, deset je pěkné číslo, tak ať se pěkně vyvíjejí, ať je také co mrazit. A jak snášíš narkózy?

pavlina1976
27. únor 2016

@luist Moc držím pěsti, aby zítra šlo vše jak po másle 😉 . Určitě budou krásně zralý a zbydou i mrazáčci! Taky jsem metypred měla navýšený na 2 před KET, to určitě vyjde!!!!! 😉