Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
21. bře 2016

@kacka49 když jsem tam byla, tak to měl Škurla dost posunuté. Byla tam jedna blondýnka s kratšími vlasy, pak jedna paní v takovém zeleném svetříku a od doktora odcházela taková kudrnatá paní. Nejsi náhodou jedna z nich? 🙂

missuttka
21. bře 2016

si rikam jestli do toho vseho jit...

andreee86
21. bře 2016

@pavlina1976 máš naprostou pravdu, úplně s tebou souhlasím, je lepší, když nevyjde krev než tohle.

andreee86
21. bře 2016

@missuttka určitě!! Neházej flintu do žita, pak by sis to mohla vyčítat, že jste to třeba nezkusili a mrzelo by tě to. Manžel se z toho oklepe, neboj. Ten můj byl taky z toho špatný, když mu vyšlo první spermio špatně, ale přesně jak píše @veervit nasadili jsme vitamíny a pak bylo líp. Pokud vám nabídli možnost zamražení, určitě bych do toho šla, pak zamražené spermijky použijou na odebráná vajíčka a nikde není napsáno, že to nevyjde.

veervit
21. bře 2016

@missuttka a zlepšení pomocí nějakých vitamínů??? To vám nic nedoporučili?

kacka49
21. bře 2016

@andreee86 Škurla chce mít asi jistotu, tak uvidíš. Držím pěsti 😉. Já jdu na revizi ve čtvrtek a můj váček má už 3,2 cm. Škurla měl dnes pořádné zpoždění, já čekala 45 minut - stresy navíc ☹. Ale byla jsem s tím smířená, takže jsem v pohodě ... uklidňuju lidičky kolem sebe 😉. Tak Tys přišla v 11:30 a jsi tmavovláska s brýlemi a tmavě modrou kabelkou 😉. Já byla v tom zeleném svetříku 😉. A ta kudrnatá paní, co vycházela od Škurly byla ta dnešní první - potkala jsem ji na gyn. ambulanci. Jen má mimoděložní, takže musí na hospitalizaci. Já to budu mít pouze ambulantně ... I sestřička s doktorem to komentovali, že jsem dnes už druhá ... Asi to příroda tak nechtěla a má to tak být ... Myslím, na vás, holky, ať to všem co nejdříve vyjde 😉

veervit
21. bře 2016

@missuttka neházej flintu do žita!! Takto vůbec nemysli!! Hlavu vzhůru! Teď musíš být opora pro chlapa! Takže takové myšlenky vypusť z hlavy!!! Tak proč nevyužít toho zmražení?? Buď budete mít mrazáčky, neb se do léta změní hodnoty a mrazáčky nebudou třeba!! Vím že je to šok, ale jsme silné! Všichni to zvládneme!!!

missuttka
21. bře 2016

@veervit dekuji.. a ty vitaminy jake jste brali? nejaky komplex nebo jste si koupili zvlast zinek a selen. dekuji za podporu. musime to rozdychat oba 🙂

missuttka
21. bře 2016

@andreee86 dekuji za podporu 🙂

missuttka
21. bře 2016

@kacka49 my tam byli taky mezi 10.30 a 11.30 🙂 Doktor mel skluz tak nas taky bral dyl a manzel sel pak na spermio

veervit
21. bře 2016

@missuttka Tak, rozdýchat výsledky a hurá do boje!! My jsme kupovali něco v Jihlavě v lékárně. Byl to nějaký komplex.

andreee86
21. bře 2016

@kacka49 jo tak to jsem přesně já 😉 alespoň to už budeš mít za sebou a budeš vědět co a jak a budeš mě pak podporovat, až se budu bát, že nevím co mě čeká 🙂 je to hrozný, když už máš pozitivní test, a pak tohle, ale zase pořád je to lepší, než kdyby tam bylo třeba už mimi a bilo mu srdíčko. S tím bych se srovnávala asi hůř. A asi to tak mělo být, příroda to tak určitě zařídila, třeba by pak mimi nebylo v pořádku. Tak to bude určitě lepší.

missuttka
21. bře 2016

nejvtipnejsi je to,ze ani jeden nejsme kuraci-nikdy jsme nebyli,alkohol nepijem a tohle. Clovicek zije zdrave a stejne ☹ no nic.

andreee86
21. bře 2016

@missuttka když jsem tam byla já, tak tam byl jeden pár, paní měla krátké hnědé vlasy a takový žlutý svetřík. A šla pak ke Kučerovi.

andreee86
21. bře 2016

@missuttka nic si z toho nedělej, určitě to ve finále dobře dopadne a budeš se radovat z mrňouse! A pak ti přijdou všechny ty starosti úplně malicherné. 😉

missuttka
21. bře 2016

@andreee86 my sli je skurlovi kolem 10.45 a po 11hod jsem sla cekat na manzela. ja mela ruzove triko alpine a manzel cernou mikcu

andreee86
21. bře 2016

@missuttka tak to už jste tam nebyli, když jsem dorazila já. Koukám, že dneska bychom se tam jinak pěkně sešly skoro všechny 🙂

kacka49
21. bře 2016

@missuttka Tys byla v té fuchsiové halence? To už asi vím 😉, hlavu vzhůru, my měli taky špatné spermio 😉. A nejen to ... a první IVF jsme zvládli, jen se mu u mě asi nelíbilo 😉

missuttka
21. bře 2016

@kacka49 my cekali od 10hod to tam nikdo nebyl a pak do 10.45 bylo skoro plna cekarna 😉

kacka49
21. bře 2016

@missuttka nám doporučil Škurla Folandrol pro manžela ... je to rozpustný nápoj. V nemocnici je na jihlavsku nejlevnější - místama je rozdíl i 80,- Kč na balení. Je tam 21 sáčků a stojí to cca 420,- Kč 😉

kacka49
21. bře 2016

@andreee86 Andrý, Tys už missuttku nestihla, stihla odejít dřív než si přišla 😉

kacka49
21. bře 2016

@missuttka ale manžel byl chudák vyjukanej už na první pohled, když jsem přišla ... ale na spermio šel určitě až potom, co jsi vyšla od Škurly, viď? Neboj, všechno bude dobrý 😉

missuttka
21. bře 2016

@kacka49 k doktorovi jsme sli spolu a tam nam tohle oznamil a kdyz mi sel delat ultrazvuk tak manzel sel na spermio. ja pak sla za nim a jeste tam cekal venku. jsme ve fazi ze si nadava ze je k nicemu a atd.

andreee86
21. bře 2016

@kacka49 Káťo, a ty jsi měla prázdný gestační váček nebo jsi tam měla i žloutkový váček vidět? Ach jo, představa, že musím čekat až do příštího týdne zase mi přijde hrozná.

kacka49
21. bře 2016

@andreee86 měla jsem jen prázdný gestační váček, ale za těch 14 dní prý ještě vyrostl. Z toho byl Škurla překvapenej ...Netrap se tím, nějak bude 😉. Buď to vyjde teď nebo příště 😉

veva1211
21. bře 2016

Holky takove zpravy!To snad ne☹.Budte silny!!!Co tady ctu po tom cim vsim jste si prosli a prochazite uz byste si zaslouzili mimi!

andreee86
21. bře 2016

@kacka49 jasný, já mám spíš strach o sebe, jestli se mi něco nestane, když tam budu mít ten prázdný váček, který se v podstatě odlučuje, ještě týden... 😒

andreee86
21. bře 2016

@kacka49 Škurla byl dneska dobrý, dokonce mluvil, i mi to všechno sám od sebe ukázal na ultrazvuku.

missuttka
21. bře 2016

Taky musim potvrdit že dneska Škurla mluvil. Jak jste to tady probirali i ty hygienu tak jsem se dneska na nej zamerila 😉 vse vysvetlil a ubrousek na lehatku taky cisty 🙂 Byli jsme u nej podruhe,tak ho tolik jeste neznam. Ale zatim ok. Jsem rada ze i sam navrhl at si udelame genetiku a zmrazeni spermii

andreee86
21. bře 2016

@missuttka taky mě to překvapilo, ale prý byl minulý týden nemocný, tak si určitě odpočinul a dneska byl na nás připravený a plný síly 🙂 já jsem taky na tu hygienu vzpomněla, zrovna když jsem byla na ultrazvuku, tak mi to přišlo takové úsměvné.