Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
23. bře 2016

@pavlina1976 jé, ty se máš, úplně závidím a k takové tchyni opravdu gratuluji.

pavlina1976
23. bře 2016

@andreee86 A tvýmu manželovi to nevadí? To by asi měl řešit i on ne?

andreee86
23. bře 2016

@pavlina1976 právě že vadí, on je s ní vždycky rychle hotový, vždycky se akorát pohádaji, tak s ní moc nekomunikuje. Smutné je, že tchánovci si nenechají vůbec nic rozumně vysvětlit. Nemá to cenu.

veervit
23. bře 2016

@andreee86 Přesně jak píše @pavlina1976 To by měl manžel zakročit ne?? Já když jsem dostala klíče od baráku, tak jsem teda řekla, ať se nezlobí, ale že když už tam bydlím, tak "cizí" tam nemají co dělat a ihned odevzdali klíče, krom táty, který když jsme pryč delší dobu, tak nám to kontroluje.

veervit
23. bře 2016

@andreee86 tak co třeba navrhnout vyměnit klíče?? Pomalu a jistě ho do toho dotlačit...

andreee86
23. bře 2016

@veervit tohle kdybych jí řekla, tak se mnou nepromluví do smrti 😀 jj, jediné řešení, vyměnit klíče. Fakt už jinak nevím. Přijde mi smutné, že kromě manžela oni nemají vůbec nikoho, žádné jiné příbuzné a i přesto se k němu dokáží takhle chovat.

pavlina1976
23. bře 2016

@andreee86 To ti nezávidím ☹. Ale výměna zámků je náhodou výbornej nápad 🙂. Jestli s tím bude manžel souhlasit, tak bych do toho šla 🙂. Umíš si představit ty ksichty až jim nepůjde klíč do zámku? 😀

andreee86
23. bře 2016

@pavlina1976 jj, vzteky ho tam zalomí 😀

cucito
23. bře 2016

@andreee86 Jenom kysele? Mně fotograf řekl, že mu přišlo, jak kdyby fotil pohřeb, ne svatbu. Vzala jsem si jedináčka. Kráva mi zkazila celou svatbu. Když ji vidim - cca 4x do roka, normálně mě přehlíží. Baví se jen se svým milovaným synáčkem, kterého jsem jí-dle jejích slov-ukradla.

cucito
23. bře 2016

@andreee86 A ty klíče a každodenní tajné návštěvy normální NEJSOU! Muž by si měl s rodiči jasně promluvit!!! Toto bych já nesnesla! Výměn natvrdo zámky!

andreee86
23. bře 2016

@cucito super, tak to v tom nejsem sama. Úplně jak kdybys popisovala jí, jak kouká na těch fotkách, to si nemůžu ani jednu nechat vyvolat.... Fakt síla. Taky se skoro nenavštěvujeme. Jednou vyčetla manželovi, že si spolu prý nějak moc rozumíme. Tak to mě fakt udivilo, asi bysme se podle ní měli hádat. A co ty, jak se cítíš? Zkoušela jsi ještě testovat nebo už to necháš na zítra na překvápko? 😉

cucito
23. bře 2016

@andreee86 Manžela jsem si brala po dlouholeté známosti. Šli jsme spolu bydlet, když mu bylo 30, to obrečela poprvé. Poté svatba - no děs. Hned po obědě se sbalila a jela domů... Celé roky jsem se snažila být rozumná, přeci jen jsem slušně vychovaná, ale po té svatbě jsem toho měla plné zuby. Takže manžel si musel vybrat - zda maminka, nebo já. Protože ona má takové řeči, že předělávají dům pro syna (bydlíme cca 50 km od nich), že se tam jednou vrátí. Tak jí říkám, že nevrátí, že máme svůj domov - dle ní lze náš dům prodat. Stejně manželství jde vyřešit, to taky dle ní není závazek...No, prostě kráva. Netestuji, dnes přišla MS ☹

andreee86
23. bře 2016

@cucito no, místo aby se snažila vycházet, tak dělá toto. Ani si neuvědomuje, viď, že vlastně tímto chováním syna ztrácí. A asi jí nedochází, že on bude stát při tobě. Manžel dostal takovou starou chalupu od babičky, je to opravdu starý dům, není tam ani koupelna, občas tam jezdíme v létě na odpoledne, ale já to tam nemám moc ráda. A letos v létě tchyně pronesla, že to byla největší chyba v životě, že to manželovi dali. Přitom mu to dala babička a co se týče chalupy, nijak je neomezujeme, mohou tam jet kdy chtějí. Takže u nás nejsou jenom proti mně, ale i proti manželovi. Měl jediné štěstí, že od nich vypadl v 18, ještě před maturitou.

andreee86
23. bře 2016

@cucito s MS mě to moc mrzí, opravdu. Jsem zvědavá, jak se domluvíš se Škurlou, jestli ti dá doporučení na imuno. Kdyžtak se nenech odbít a trvej na tom. Zítra určitě napiš!

cucito
23. bře 2016

@andreee86 Mě to samozřejmě taky mrzí, protože oni 2 mají jen sebe - tchán je manželův nevlastní otec, i když ho vychovával od cca 6 let, manželovi otec zemřel před lety - ani ho neznal. A hlavně se mě trochu dotýká to, jak o mně mluví - že jsem jí ho ukradla. Nejsem žádný zázrak, ale mám VŠ, nekouřím, skoro nepiju alkohol, manžela jsem přinutila dodělat si vzdělání, díky čemuž dostal lepší pozici. Sami jsme se postavili na vlastní nohy, kompletně rekonstruovali dům (ani moji, ani jeho rodiče s ničím nepomohli), ale pořád jsem já ta špatná. Opravdu jsem se roky snažila, ale teď jsem v režimu - dobrý den, hm, jo, ne, na shledanou a mám návštěvu odbytou. Mám svůj život, svých starostí dost a tchýně ať si polí... 🙂 Vždy závidím kamarádkám, co mají tchýni jako druhou mámu...No, alespoň že manžel je milionový...Jo, taky nám říká, že jsme jako hrdličky, že toho máme nechat, když si před ní třeba dáme pusu - mně bude 30, manželovi 37, ale před ní se pomalu nemůžeme ani chytnout za ruku - hrozně jí to pobuřuje!!! No, kráva 😀

cucito
23. bře 2016

@andreee86 Děkuji, jsi hodná. Pořád sis říká, že jsem mohla taky dopadnout hůř - Ty bys mohla vyprávět, viď? 😒 No, jestli mi nedá doporučení, jedu si pro manžela a to Ti garantuji, že po jeho návštěvě by mě Škurla osobně na imuno dovezl! Budu slušná, ale rázná...Jojo, dám vědět.

suzik161
23. bře 2016

@andreee86 já s tchýní nevycházím vůbec, od začátku mě nemá ráda. Vzala jsem jí jejího kloučka. Vůbec jsme si nesedly a hlavně se jí nelíbí, že si nenechám poradit s malou. Vše dělám špatně. Jsem ráda, že jí vidíme max 2x/měsíc.

andreee86
23. bře 2016

@cucito chtěla by z něj mít mamánka, co? Tak ať si pořídí psa, ať má koho opečovávat. Měla by ti být vděčná. To by se jí asi líbilo, kdyby si manžel přivedl domů nějakou blbou slepici. To by asi byla spokojená. Jj, jen si tam vezmi manžela. Minule ten můj taky říkal, že půjde se mnou a že se teda zeptá, že se mu nelíbí, že nemáme žádné informace. Zatím jsem ho vždycky brzdila, ale příště už to neudělám.

andreee86
23. bře 2016

@suzik161 tak koukám, že jsme se tu pěkně sešly 😀

veervit
23. bře 2016

@cucito ☹ ale ne, ja myslela, že ty to prolomis! Ach jo, to mi je lito. No a když tu poslouchám ty vztahy, tak jsem si vždy říkala- proč ja a ono ne jen ja🙂 mě zase fotky kazily švagrove.. a když jsem chtěla foto s manželovou rodinou, tak mi řekli ať se jdu s nimi vyfotit, ze mě vyretušuji.. Tak ve výsledku zavřely oči... A to byl teda pro mě začátek konce a ze byly oblečene jak kur.. a selka do konzumu, to bylo taky schválně.. přece nebudou utracet... Takže màme to všechny stejně..

andreee86
23. bře 2016

@veervit tak to je také dobré s těma švagrovejma. U tchyně to chápu, ale tohle mi moc do hlavy nelze... Ale her to tak, že k životu je nepotřebujete, a ať si políbí.

veervit
23. bře 2016

@andreee86 přesně, k životu je nepotřebujeme a zatím jsem jim dobrá ja. To je pořád potřebuji toto nebo dovez toto. Chlap už se mnou klepal, ať se proberu a konečně řeknu NE. Ale to ja blbka neumim☹ Holt příbuzný si nevybíráme.

andreee86
23. bře 2016

@veervit právě, musíme se dívat samy na sebe a na nikoho jiného. A to jak se oblékly na vaší svatbu je jejich vizitka. Tebe nikdo pomlouvat nebude, ale ony si dělají reklamu. Se to budeme muset naučit a začít říkat ne.

veervit
23. bře 2016

@andreee86 to mi říká každý. Je nikdo nepřehlédne. Tak, musíme se víc na to, aby s námi nikdo nezametal. A už máš fotky přebrané?

suzik161
23. bře 2016

@veervit švagrová se zasnoubila rok před námi, my měli svatbu 2013 a ona bude mít letos. Když jsme k nim přišli a řekli, že se prostě budeme brát, tak zmkla a byl konec. Věděla, že se dlouho snažíme o miminko a co vše podstupujeme. Když jsme byly sami, tak mi řekla, "Ty svatbu a já dítě" a za 9měsíců porodila kluka. Je fakt že na něm je vidět, že není úplně chtěný. Kde může, tak se ho zbaví a vůbec se mu nevěnuje,takže je trošku zaostalý. Takže nejenom tchýni mám "zlatou" 🙂 🙂

veervit
23. bře 2016

@suzik161 No co jste si to dovolili mit svatbu před nimi??😀 A takovym zmijim ty děti jdou jak po másle..

suzik161
23. bře 2016

@veervit přesně tak, normální a "hodný" člověk má smůlu

andreee86
23. bře 2016

@veervit nemám, vždycky mě to baví jen chvíli. Jsem zvědavá, kdy to dodělám 😒

missuttka
23. bře 2016

Tak ja se s tchyni vidim jednou za mesic 😀 zlate svate! Kdyz si vzpomenu kdyz na zacatku vztahu jsem tam spala a ona po me prerovnala i rucnik v koupelne,protoze jsem ho povesila spatne 😀 tak ted uz se jen smeju. je sileny maniak na uklid,do vseho keca i manzel z ni obcas sili. A tento tyden me dorazila. jak resime ze je manzel skoro neplodny,tak ji to oznamil a ona sla s pravdou ven,ze kdyz byl malinky tak mu operovali v trislech kylu a hrabali se mu i ve varlatech. manzel vi ze mu operovali kylu ale tohle ne. Takze ted uz vime kde je asi problem. Jeste ze jsem u toho nebyla. Bych ji uz neco rekla! Ted o vikendu tam musime na navstevu.. Jak je pedant na uklid,tak uz se tesim jestli budeme mit ditko,tak jak s tema opatlanyma rucickama ji tam objede ten nalesteny nabytek 😀DD

karkab
23. bře 2016

@andreee86 Dlouho jsem tady nebyla, chtěla jsem si odpočinout a načerpat sílu. Pro všechny je to náročné, okolí to moc nechápe, nikdo si nedovede představit co prožíváme, kdo si tím vším neprošel. Tak jsme si dali oddych, zkoušeli jsme to přirozeně, ale nevyšlo to. Tak půjdeme do druhého IVF, ale chceme zkusit dvě embryjka, tak uvidíme. A co ty, jak se máš?