Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veervit
3. dub 2016

@veva1211 preventivka na gynde? Tam normalne zajdi. Ja tam byla taky mezi ket. A jestli ti to vyjde, ze uz by jsi mela rozjety třeba dlouhý protokol, tak preventivka počká. A ono než vam vezmou v Sanusu veskerou krev, nez to pojišťovna schválí, tak to ivf vyjde určitě až na kveten.. Naše 2ivf.

veva1211
3. dub 2016

@veervit A kvuli cemu se bere krev?Nase je to prvni tak vubec nevim do ceho pujdeme.....Skurla mi povidal ze kolem dvacateho dne cyklu ze se jezdi na nejakou prohlidku nebo injekci...??

veervit
3. dub 2016

@veva1211 jj. 20den na ultrazvuk a injekci na zastaveni myslim vaječníků a 2den ms si jedes pro injekce na podporu růstu folikulu. Mezitim tam jezdis na kontrolu, jak reagujes na injekce a pak myslim okolo 18 dne je punkce. Krev berou na hiv a nějaké ty přenosné pohlavní choroby. Niceho se nebojte. Ono to ve výsledku vubec neni tak zle, ale ty nervy..

veva1211
3. dub 2016

@veervit jj ty nervy jsou velke.Boli hodne v podbrisku pri rustu folikulu?Jsem rada ze tato stranka existuje.!

veervit
3. dub 2016

@veva1211 mě vubec. Ze je zvetsene břich, to jo. Když to řeknu na rovinu, tak sex po polovině injekci už jsem nedávala, to me bolely vaječníky, ale jinak vše v pohodě. Neboj, zvladnes to uplne v klidu😉

kacka49
4. dub 2016

@andreee86 ahojky Andrý, tak jak je? Jak jsi na tom s krvácením? Já ještě trošku špiním, ale Škurla říkal, že to vypadá všechno dobře ... Nabrali mi dneska krev ještě na hcg, ale prý je ještě dost vysoké, tak mám přijít ještě za týden. Dostala jsem ještě nějakou injekci, aby se mi rychleji stáhla děloha, ale to asi souvisí s tím, že mám asi od čtvrtka křeče, když jdu na záchod ... na velkou i na malou. Tak uvidíme 😉

andreee86
4. dub 2016

@kacka49 ahoj Kačí, já jsem dnes byla u zubaře, jezdím do Prahy, tak to bylo na celý den. Docela jsem měla strach, jak to zvládnu, ale dobrý. I když odpoledne jsem byla už nějaká unavená a uťapkaná, a to jsme v podstatě nikde nebyli, jen u zubaře a pak nakoupit. Já pořád taky lehce krvácím, ale není to nic hrozného, stačí mi intimka, ani si neberu vložku. Jinak občas mě píchne v podbřišku, ale nechá se to vydržet, není to často, tak dvakrát třikrát za den, tak to snad nic neznamená. Ale pořád se cítím taková nafouklá, ráno je to dobré a večer mi vždycky přijde, že mám obří břicho. Jinak já jsem se objednala do Sanusu na pátek. S tím hCG je to zajímavé, čekala jsem, že to bude klesat rychleji. Zrovna jsem přemýšlela, že bych zkusila test, jestli mám ještě hCG v krvi, ale tak koukám, že to nemá cenu. Tak držím palce, ať je brzy lépe. A jinak kromě těch křečí je ti dobře? Já nebýt toho krvácení, tak mi připadá, jako bych ani na žádné revizi nebyla. Cítím se jako před těhu.

andreee86
4. dub 2016

@veervit tak to jste pěkně rozvětvená rodina, to máš určitě spoustu sestřenic a bratranců 😉 no, tak to úplně vidím, že to také dohromady nedáme, tchýně se ptát nechci a manžel ví prd 😒 uvidím, jak to vymyslím, zítra se chystám objednat.

kacka49
4. dub 2016

@andreee86 to jo, jak dlouho odpocivame, tak jsme driv unavene 😉. Jinak je mi dobre ... Ty muzes mit hcg uz v pohode, jen to moje telo to nechce asi moc vypudit. Jeste potrebujeme vypudit trosku krevni srazeniny, ale jinak pry sliznice vypada dobre 😉. Kdy jedes na kontrolu? Ve ctvrtek nebo v patek?

andreee86
4. dub 2016

@kacka49 no já jsem zvědavá, jak budu vstávat do práce v šest 😒 takhle si chrním do půl osmé, někdy i déle 🙂 tak já to zítra prubnu, to hcg, docela mě to zajímá. Takže proto krvácíš, že je tam sraženina? Já jdu na kontrolu v pátek. Jdeš taky? 😉 a u svého obvodního gyn. jsi nebyla? To asi nemusíme, ne, když jsme byly v Sanusu?

kacka49
4. dub 2016

@andreee86 no já chodím do prace porad 😉. Vstavam tak v 7h 😉. No ja nekrvacim, jen spinim ... Ale prave jsem temer nekrvacela ... Ja musim porad neco delat, ale ted se setrim, tak se s tim moje telo asi nedokaze srovnat 🙂. Ja jdu v patek ke svemu gynekologovi ns kontroluva zjistit vysledky z revize a v utery zase na krev ke Skurlovi ... Rikala doktorka pri te revizi, at se za 14 dni objednam jeste ke svemu gynekologovi, ze by zo mel vedet taky a hlavne, ze jemu poslou vysledky ... Tobe to nerikali? Ja tam mela doktorku Dominiku Villnerovou, takovou mladou ...

veervit
4. dub 2016

@andreee86 no mám šílených bratranců a sestřenic. Však jsme se jim ani nevešli na papír😀 Neboj, to nějak dáš dokupy! Manžel byl taky špatný, že to nedá dohromady, ale dali jsme to.

andreee86
4. dub 2016

@kacka49 já teď jak už také něco dělám, tak je to lepší, předtím jak jsem v podstatě jenom ležela, tak to bylo děsný. No tak to jo, když si pořád aktivní a teď jsi polevila, tak si to tělo asi říká, copak se to děje 🙂 já taky spíš jen špiním, tak snad to bude dobré. Já měla také mladou doktorku, ale nějakou Hanuskovou, ta tedy neříkala nic moc. Výsledky přijdou gyndařce, ale že kdyby tam něco bylo, nějaký problém nebo něco, tak že mi zavolají na mobil. Jinak jsem se ptala Škurli, když za mnou pak přišel, jestli se mám objednat na kontrolu k němu nebo ke své doktorce, tak říkal, že je to jedno, ať se objednám tam, kde je to pro mě snazší. Nakonec jsme se dohodli, že přijdu k němu, protože bych stejně musela do Sanusu kvůli neschopence. Propouštěcí zprávu doktorce určitě dodám.

andreee86
4. dub 2016

@veervit to jste museli mít obrovskou svatbu 😀 vešli jste se na společné foto? 😉

veervit
5. dub 2016

@andreee86 všichni nebyli. S některými se nestýkáme. To by musela byt svatba na fotbalovém hřišti🙂

andreee86
5. dub 2016

@veervit no to jo, už to vidím, všechny tety, strejdové, k tomu sestřenice, bratranci, jejich manželky, děti 😀 to byste se možná nevešli ani na to hřiště 😉 a hlavně by to stálo spoustu peněz. Verčo, prosím tě, já se zase nemůžu dovolat na tu genetiku... Myslím, že mi říkala sestřička v Sanusu, že jsou tam jenom v úterý a ve čtvrtek. Nepamatuješ si, kdy jsi se objednávala?

veervit
5. dub 2016

@andreee86 ty jo, zkoušej to. Ona mi doktorka zavolala zpět. Ale můžeš volat i jiné dny, mobil dává na sebe, takže ti to vezme

kacka49
5. dub 2016

@andreee86 To mi říkali taky, že když tam něco bude, tak že dají vědět 😉. Mně už je dnes úplně parádně, už jsem bez křečí, tak včerejší injekce k tomu asi dopomohla 😉. Tak ještě odpočívej, teď už můžeš na sluníčku 😉. Co fotky, už má probrané?

anickaa87
5. dub 2016

Zdravim, momentalne s manzelem chodime do sanusu k dr. Kucerovi, brzo nas ceka IVF tak s tim nemame zatim zadnou zkusenost... Mame 7 letou slecnu s prirozeneho tehotenstvi... O dalsi jsme se marne snazili 2 roky nakonec se zjistilo ze manzel ma malo spermii, asi tak no.... Kazdopadne mam obavy z toho ze to treba nevyjde, ale radeji na to ani nemyslim.

anickaa87
5. dub 2016

@unkarka ahoj taky chodime k dr. Kucerovi, je celkem prijemny vse vysvetli s poradi tak uvidime jaky bude potom, jinak si musim tento tyden zavolat zda pojistovna schvalila zadost( doufam ze jo) a lecba muze zacit... Nervy jedou na plne obratky ... Je tu nekdo kdo po ivf uspesne otehotnel a na ktery pokus!

evulinka10
5. dub 2016

@anickaa87 My jsme byli s chlapem na první konzultaci přesně před rokem a 1. pokus v červnu nevyšel, ale 2. pokus v říjnu už ano a na červenec čekáme holčičku. A chodili jsme také ke Kučerovi a musím říct, že to je super doktor, vůbec se nám od něj nechtělo, vše vysvětlil a měl super přístup oproti tomu co slyším o Škurlovi. Jinak sestřičky musím také pochválit hlavně Gábinu 😉

kacka49
5. dub 2016

@anickaa87 neboj, v Sanusu vám pomůžou 😉. Žádné negativní myšlenky a vítej mezi nás 😉

anickaa87
5. dub 2016

@evulinka10 jeee tak to moc gratuluju a tise zavidim 🙂 jj taky jsem s dr. spokojena, prijemny vse vysvetli.... A kdo z vas dvou mel problem, manzel( pritel) nebo ty?

anickaa87
5. dub 2016

@kacka49 Dekuji 🙂 vkladam do toho vsechny me nadeje, snazim se na to moc nemyslet ale moc to nejde... Kazdopadne se na tu lecbu tesim 🙂

evulinka10
5. dub 2016

@anickaa87 Já jsme měla sníženou ovariální zásobu vajíček (vzhledem k věku), takže 1.IVF jsem měla 5 vajíček a 2, která nám zbyla jsem si nechala zavést a neujalo se ani jedno, tak nás doktor hned poslal na imunologii do Prahy a na genetiku do Jihlavy a jenom na imunologii byl nějaký problém, ale ne zas tak vážný, že bych nemohla přijít do jiného stavu i přirozeně a tak nám doktorka napsala Medrol, který jsem brala cca 4 týdny před 2.IVF a to jsem měla 6 vajíček a zbylo nám jedno jediné, které se zavrtalo 🙂 Jinak jsme se s přítelem snažili skoro 4 roky a pak už nám nezbylo nic jiného než jít do CARu, aby nám tam pomohli. Držím vám holky všem pěsti, ať se také dočkáme vytouženého miminka, kdo tohle nezažije prostě nepochopí !! 😉

andreee86
5. dub 2016

@veervit tak už volala zpátky, je to dobrý 😉 no ale měla tam asi tři hovory, tak jsem jí pěkně naháněla 😀 máme termín 3. května, takže až za měsíc 😒 na výsledky budeme čekat tak šest týdnů?

andreee86
5. dub 2016

@kacka49 tak to je dobře, že injekce zabrala 😉 já jsem se dneska taky raději objednala ještě ke své gynekoložce. Mám přijet v pondělí, tak ať se na mě také ještě podívá. Venku je nádherně dneska, tak si to užívám. Akorát víš čemu moc nerozumím? Proč jsi taky nedostala doporučení na imuno a genetiku? Myslíš, že je to tím, že ty jsi měla anembryomolu a já zamlklé těhu?

andreee86
5. dub 2016

@anickaa87 ahoj, držím palce, určitě to dobře dopadne! 😉

anickaa87
5. dub 2016

@evulinka10 no tak hlavne ze se povedlo,je to vase prvni miminko?
Ja mam prave s manzelem 7 letou slecnu, zcela prirozene a prave z toho jsem jaksi vedle, ze dalsi se nam nedari, ja jsem teda v poradku, manzel ma malo spermii trochu lenivych,tak doufam ze i z toho mala udelaji doktori " zazrak" 🙂

veervit
5. dub 2016

@anickaa87 ahoj, vítej mezi námi, zase nás tu bude bojovat víc 😉 Neboj, určitě vám pomohou! Znám takový pár, že 1.dítko mají přirozeně a 2. přirozeně ne a ne. Tak to budeme asi začínat IVF postejnavě.