Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

evulinka10
5. dub 2016

@anickaa87 Jj, to je naše první 😉

missuttka
5. dub 2016

@anickaa87 vitej mezi nama 😉 taky nas ceka 1.ivf v lete 😉

tvmax
5. dub 2016

ahoj holky, my jsme podstoupili 1.IVF, to bohužel neklaplo, ale měli jsme zamrazeny 3 embryjka, 1 jediný přežilo rozmražení, uchytlo se a před měsícem jsme oslavili první narozeniny našeho chlapečka. Minulý týden jsme byli zase v CARu a pustíme se do dalšího pokusu, protože bysme rádi další miminko. Předtím jsme se snažili 4 roky :( :( ... život letí, takže není na co čekat. Jinak chodíme ke Kučerovi a spokojenost veliká.

kacka49
5. dub 2016

se nám to tu hezky plní 😉, to bude letos těhulek 😉

missuttka
6. dub 2016

@andreee86 tak v patek jedu na prvni injekci 🙂

andreee86
6. dub 2016

@missuttka tak bezva, držím palce. Konečně se to někam pohne, viď? 🙂

missuttka
6. dub 2016

@andreee86 to jo. a kdyz pak nebudu mit menses,tak podle ceho dostanu ty dalsi injekce? 🙂

andreee86
6. dub 2016

@missuttka vždycky za čtyři týdny. Podle menstruace se řídí jen ta první. Ty další už jsou pak za ty čtyři týdny. Já to po té první injekci ještě dostala, i když teda jsem to měla nějaké divoké. Dostala jsem to asi 14DC, ale pak už nic.

missuttka
6. dub 2016

@andreee86 aha. dekuji. a pak dostanu treti a po te kdy se zacnou stimulovat ty vajicka? kdyz to pocitam tak ted 8.4 dostanu prvni,zacatkem kvetna druhou a zacatek cervna treti. takze uz v cervnu bude ivf? Abych to naplanovala v praci 😉 vedouci tu kolem me naslapuje kdy to bude,porad ji rikam,ze nevim. chci si vzit pak dovcu a byt v klidku doma

andreee86
6. dub 2016

@missuttka po té poslední injekci jdeš za 14 dní na kontrolu na ultrazvuk a když to dobře dopadne a na ultrazvuku nic vidět nebude, začneš se stimulací ještě ten den 🙂 já si to přesně nepamatuji, ale stimulovala jsem cca 10 dní, pak OPU a pěti denní kultivace, pak transfer. Takže mi to vychází spíš až tak začátek července.

andreee86
6. dub 2016

@missuttka určitě se snaž být v klidu, to je hodně důležité, zbytečně se nestresovat.

missuttka
6. dub 2016

@andreee86 dekuji 🙂 a kdy vy planujete ze to zase zkusite 😉

andreee86
6. dub 2016

@missuttka no Škurla říkal tak za ty dva měsíce, nechat proběhnout dvě menstruace. Teď pojedeme na imunologii a začátkem května jsme objednaní na genetiku a tam se na výsledky čeká prý tak šest týdnů, takže to je taky tak půlka června. No a pak podle toho asi co taky zjistí. Ale ráda bych na nic nečekala a zkusila to pak hned jak to bude možné. Tak nějak mi pořád připadá, že se to všechno hrozně táhne a pořád žádný výsledek. ☹ do Sanusu teď jezdíme už dva roky a pořád se cítím, že mi běží čas ☹

missuttka
6. dub 2016

@andreee86 jsem silny bojovnik a verim ze uz se to prolomi a vyjde Vam to 🙂 moc ti to preji. To cekani je nejhorsi..

missuttka
6. dub 2016

@andreee86 misto sluvka jsem ma byt jseš 😉

andreee86
6. dub 2016

@missuttka díky, snad máš pravdu a konečně se dopracujeme nějakého pozitivního výsledku 😉

andreee86
6. dub 2016

@missuttka v kolik hodin jdeš v pátek na injekci?

missuttka
6. dub 2016

@andreee86 v 10hod 🙂

andreee86
6. dub 2016

@missuttka aha, to už tam nebudu. Myslela jsem, jestli se nepotkáme 😉 ale já jdu v 8:30

missuttka
6. dub 2016

@andreee86 😉 tak treba priste

unkarka
6. dub 2016

@anickaa87 přeji hodně štěstí. Nám se to nepodařilo.... Ale život jde dál.

anickaa87
7. dub 2016

@unkarka ahoj a kolik pokusu jste podstoupili?

unkarka
7. dub 2016

@unkarka 2 pokusy a než došlo na další tak jsme se rozvedli.

veervit
7. dub 2016

@anickaa87 ničeho se neboj! Určitě vam pomohou!

veervit
7. dub 2016

@andreee86 ahoj, tak jak jsi na tom? Vše ok? Ty máš neschopenku od začátku ivf??

andreee86
7. dub 2016

@veervit ahojky, když jsem byla na IVF, neschopenku jsem neměla, chtěla jsem si jí dát až od transferu, ale k tomu nedošlo kvůli tomu OHSS, ale pak jsem jí měla od transferu při KETu.

veervit
7. dub 2016

@andreee86 aha, ty jo, nějak si nedovedu představit byt takovou dobu doma... to bych se asi zbláznila. A ty fotky máš srovnané?

andreee86
7. dub 2016

@veervit nemám 🙂 nějak mě to pak už nebavilo a pak, jak už jsem věděla, že je to špatné, tak jsem dělala v podstatě všechno a už jsem se k tomu nedostala. Ty jsi neměla neschopenku po transferu?

veervit
7. dub 2016

@andreee86 chápu! Nech si něco na příště😉 Měla jsm placené volno týden a pak už jsem šla do prace. Nějak těmi lidmi žiju. Nemam náročnou práci, tak to jde. Hlavně jsem v práci sama, tak mi to nedá, abych byla doma dyl. Ale kdybych měla náročnou práci, tak jsem doma. Takto mam alespoň lepší psychiku.

andreee86
7. dub 2016

@veervit tak to naprosto chápu. Taky bych raději chodila do práce, ale nemám klidnou práci. Bohužel. A už jsi začala se stimulkou?