Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

missuttka
22. kvě 2016

@andreee86 nebuď smutná,taky se dočkáš. Teď těch těhu je,to je pravda... včera jsem potkala jednu holku,trochu se známe,ma malou dcerku,tak ke me přišli a ona na mě,jak se máš? Ja odpovím dobře a ona na mě a co u Vas miminko? Tak ji odpovim zatim nechceme a v duchu už zuřim. To jako se nemůžem bavit o něčem jiném nebo je povinnost hned mit po svatbě děti? Poslední dobou mi přijde,ze jsou lidi, kteří maji dítě a hned se naváží do ostatních okolo kdy jako budou mít oni. Ať se starají o sebe

kacka49
22. kvě 2016

@andreee86 Andry, nesmutni, i u mne by to tak bylo. Ale asi to tak nemelo byt. Dockame se, neboj 😉

andreee86
22. kvě 2016

@missuttka
@kacka49 víte jak to je, je to dobrý a pak to najednou přijde. Jsem více méně v pohodě, ale někdy je mi to prostě děsně líto. Ale jasné je, že to zvládneme všechny!!! Musím myslet pozitivně a věřit, že i na mě někde ten mrňous čeká. @missuttka jj, to máš naprostou pravdu, nejhorší jsou ty, co nám říkají, že s miminkem bychom neměli otálet a na co čekáme...

veervit
22. kvě 2016

@andreee86 no já doufám, že se podařilo. Toto jsem ani jednou před tím neměla. Teď se cítím uplně jinak. A hlavu vzhůru!!! Taky se ti podaří otěhotnět a bude to ok!! Tito lidé si nevidí do huby! Kdybych věděla, že po svatbě se nás všichni budou ptát a co miminko?? Tak se v životě nevdávám před dítětem. Ale to si vždy udělám obrazek o jejich IQ a řeknu si- další ubožák! Tak nesmutni😉 Jinak se válím doma i na sluníčku. Tchánovi jsme nahlásili že mám moribundus, tak využívám, když není v dohlednu sluníčko, jinak jsem doma😉

missuttka
22. kvě 2016

@veervit kdy se dozvis jak to dopadlo? Budes testovat nebo pojedes do sanusu? Moc ti to preji a verim podle toho co pises,ze to vypada moc moc nadejne 😉

veervit
22. kvě 2016

@missuttka na den dětí 🙂 1.6. Tak třeba to bude dobré datum na takové zprávy. Ale určitě budu testovat dřív, to nevydržím, jestli ovšem ms nepříjde dřív. Vše uvidíme.

veervit
22. kvě 2016

@missuttka jo a pojedu do Sanusu, tam se musí vždy na krev!

veervit
22. kvě 2016

@cermitko ahoj, tak jak bojovníci? Myslím, že jsi měla volat dnes viď? A jak se cítíš ty??

cermitko
23. kvě 2016

@veervit volala jsem tam asi 9x nez to zvedli a cela nervozni. Zatim to pry vypada dobre a vidi to tak na 3,4 nebo 5 mrazacku. Zlomovy pry bude dnesek, proto mam zavolat na posled az v utery. Jinak mi je celkem fajn, mam jeste celkem nafoukle bricho. A co ty? Neni ti spatne? Porad jsi po ultrosi tak ospala?

veervit
23. kvě 2016

@cermitko no Prosím te, to se mi ještě nestalo. Třeba se jim tam něco dělo. Tak Dobrý. Bojovníčci budou. Hlavně, že jsi v pořádku! Už je mi dobře. Ráno to jde vždy dobře, odpoledne mě bolí břicho. Už ospalá nejsem. Měli jsme dost nárocny vikend, tak jsem to nějak překlenula a už snad bude líp🙂 a nejlíp doufám až budu testovat😉

anickaa87
23. kvě 2016

Ahoj holky, tak se vracim ze sanusu a nedopadlo to, protoze mama jednoho mrazacka tak pri dalsim cyklu probehne ket a dr. nam dal moznost vyberu AH do ktereho asi pujdeme, prosim drzte mi palce aby se to povedlo!!!

anickaa87
23. kvě 2016

@veervit a kdy chces testovat?

veervit
23. kvě 2016

@anickaa87 Ani, doufám že co nejdýl.. Už mě to začíná brát, tak nevím, jak dlouho to vydržím😉 Teď se chci ptát, jak ty a už to čtu☹ Ale neboj, ten nejdůležitější a nejsilnější bojovník na tebe čeka! My si Ah u KETU dali. Když už, tak radši vše.

missuttka
23. kvě 2016

@anickaa87 tak mate dalsi nadeji,to je dobre. Urcite to vyjde 😉 a co je AH?

anickaa87
23. kvě 2016

@missuttka AH je asistovany hatching: je to mikromanipulační technika, ktera narusi vnějšíi obal embrya, které usnadní uhnízdění embrya v děložní sliznici.

veervit
23. kvě 2016

@missuttka ah (asistovany hatching) nevim jestli jsem to napsala dobře,je jakoby naříznutí obalu okolo embrya, aby se dobře vylouplo.

anickaa87
23. kvě 2016

@missuttka nadeje tu je tak se modlim aby to vyslo a aby to byl ten spravny bojovnicek🙂

anickaa87
23. kvě 2016

@veervit vim moc dobre jak ti je, ja myslela ze tech 14 proste nevydrzim a nevydrzela prvni test jsem si delala 10 den po... Tak moc drzim palce a cekame na dobrou zpravu, jasny ;)

veervit
23. kvě 2016

@anickaa87 no, kdo tím neprošel, nepochopí😉 To těch 10dní je strašný úspěch! Rozkaz ŠÉFE😀 Věřím, že se povedlo, ale když by náhodou ne, tak to radši psát nebudu, abych to tu nepodělala ještě víc😉

anickaa87
23. kvě 2016

@veervit ja pevne verim ze to vyjde ;)

veervit
23. kvě 2016

@anickaa87 děkuji. Teď jsem se šla projít a hned jsem se musela vrátit. Udělalo se mi tak strašně zle, hlava zamotana, na zvracení, bolest břicha, že ležím..

missuttka
23. kvě 2016

@veervit opatrne na sebe

veervit
23. kvě 2016

@missuttka jj, musím tady změnit ten stav🙂 tak musím byt opatrná, ale teď jsem zase čilá, že bych mohla běhat maraton😉 Škoda holky, že tu jsem teď sama☹

veva1211
24. kvě 2016

Uz to tu holky musi konecne nekdo prolomit!A predavat dal!

veervit
24. kvě 2016

@veva1211 budu se snažit. Dnes mě opouští nervy, tak nevím, jestli se zadařilo..

anickaa87
24. kvě 2016

@veervit porad se ti chce spat? A jinak je vse ok, odpocivas?

veervit
24. kvě 2016

@anickaa87 už ne. Jsem trochu přejetá, ale už je to dobrý. Ráno jsem měla depku☹ Teď už zase cítím břicho a trochu prsa, takže stejný stav.. Odpočívám. Teď jsem si dala za úkol srovnat všechny papíry, co jsrm doma našla. Tak jsem alespoň zaměstnala mozek😉

kacka49
24. kvě 2016

@veervit neboj, Ty to prolomíš a my ostatní Tě budeme následovat 😉. To Tě stahuje i to počásí, ale bude dobře, neboj 😉

veva1211
24. kvě 2016

@veervit uz musi uz by bylo na case!!!!

veervit
24. kvě 2016

@veva1211 taky to tak vidím! Jen když by to byla pravda a povedlo se!!!