Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
15. dub 2014

@rendy73 držím vše co mam a přeju co nejdřív //

rendy73
15. dub 2014

@unkarka Tobě také,pročítám to tady stále,takže teď bude řada na nás 🙂
Samozřejmě to přeji mám všem,co miminko chtějí.

bubulina1983
16. dub 2014

@unkarka -tak skvěle,teď to určitě dopadne a budes mít po velikonoční pomlazku v podobě 2 kralicku🙂 me dnes pousti domu,prevezme si me moje gynekolozka.tak budu odpocivat,mám neschopenku asi az do úterý.

bubulina1983
16. dub 2014

@rendy73 - jasnacka ze to vyjde,však si to zaslouzis,holky drzme si navzájem vsechny pesticky,co mame aby se každé z nás splnil maličký VELKÝ sen!!

ivekr
autor
16. dub 2014

Holčičky moje, dobré ránko...ani nevím jak začít. Doufám, že mi dopustíte, že jsem to neřekla hned a dost jsem mlžila, ale čekala jsem na první ult a potvrzení. ...holky, já po 4 letech děsného boje, padnutí až na dno, smíření se s tím, že mimi prostě jen tak nebude.....jsem těhotná!!!!!! ....tak se mi to tu "nevychloubá" moc lehce, vím jak mě vždy zpráva od někoho že je těhotný trochu rozdržila.... Ale holky, nevěšte hlavu!!! Zázraky se dějí, jsem tím příkladem prostě!!!! Takže teď to tady pěkně odstartuju a šup šup kdo mě bude následovat? 🙂
Ježiši, ani nevím, jestli jsem to neoznámila moc tvrdě....sama se z toho ještě klepu 😅 a hlavně nevěřím tomu prostě.

luca16
16. dub 2014

@ivekr No pááááni 😲 Moc moc moc gratuluji a přeji ať to zdárně dotáhnete do konce a jste obě/oba zdraví 🙂

ivekr
autor
16. dub 2014

@luca16 moc děkuji 🙂

rendy73
16. dub 2014

@ivekr No to je super,mooooooooooooooc gratuluji,takže se tu začíná krásně blízkat na lepší časy.Napsala jsi to jak to cítíš,nemusíš brát na nikoho ohledy,jsi šťastná a tak to má být. 🙂 🙂 🙂

bubulina1983
16. dub 2014

@ivekr - no to si delas prdeeeeeel,ne.. Teda covece ivi nechces jít delat do politiky,tam bys mezi ne naramne zapadla 🙂holka naše,strasne strasne úplně nejstrasneji ti to přeji,drž se,odpocivej, nestresuj se,uzivej si to maximálně,a vůbec to neres,však mi se taky dockame! A JAK PAK SE VAM TO S TATINKEM POVEDLO? A hlavně kdy,uz s novou paní gynekolozkou?? To si nestihla ani inofolic nasadit což?

ivekr
autor
16. dub 2014

@bubulina1983 😀 Představ si, ten den 25.3. co jsem nastoupila k té nové doktorce, jak jsem psala, že mi doporučila ten inofolic atd..tak na ult byla velká sliznice a cysta po OVU 😀 a říká mi noo tak to máme krásně připravený na ms 😀 ha jenže ono už to bylo těhu 😀 No a inofolic že si koupím, jak dojde MS, ať začnu pěkně od znova....ještě jsem měla s ms jít na krev na HP. Noo a ms furt nikde, už furt křeče, lítala jsem na wc, že to dojde. Prsa mě nebolely, prostě nic. Jen divný kříčky v bříšku. No když už to bylo 28dní 29 dní, tak jsem řekla no nic, zkusím test. tak myslím 30 DC (mívám právě kolem 26-27) jsem udělala test a byl tam dušík, pak ob dva dny a sílil. To bylo 2.4. čtvrtek. No a v pondělí jsem zavolala sestře. že čekám na ms a furt nic a že mám //, tak mě objednala na ult 10.4. a byla tam bublinka = fazolka. No nevěřila jsem, ani manžel ne. Prostě po těch letech vůbec. Manžel prej ty jo, tomu nevěřím a testu už vůbec ne 😀 a jak jsem donesla domů fotku, tak už uvěřil. Ale víme, že vyhráno není, teprve teď fakt začíná stres, aby bylo vše ok. No a jak se to povedlo? 😀 Já vůbec nevím 😀 Třetí cyklus jsem měřila BT (rozhodla se to zkusit, jestli tu ovlku mám) no a jak se to blížilo že by mohla být, i hleník..tak jsme to večer pojistili, prostě rychlovka 😀 . Takže tak nějak samo prostě. Já si mezitím na květen domluvila spoustu akcí, sraz na víkend se psy atd. takže to pak musím zase rušit..fakt jsem s tím nepočítala, žila jsem s tím, že to nevadí, že na IVF bychom šli kdyžtak do toho Brna a teď si užijeme léto ... jo a v únoru jsme si koupili chatičku se zahradou, takže o víkendech dam pleju, uklízíme..pohodička..možná to. tam prostě fakt vypnu a jsem bez starostí.
Jo a politiku na mě netahej, tý já vůbec nerozumím 😀 😀

ivekr
autor
16. dub 2014

@bubulina1983 - posílám vítězný graf (můj asi 3tí v životě) a testíky

ivekr
autor
16. dub 2014

@bubulina1983 jéé as imi jsem fotky nejdou vložit? no mám je už v albu, tak mrni

unkarka
16. dub 2014

@ivekr SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR to je nádhera a moc moc moc Ti to přeju.No to je paráda tak ty jsi tady prolomila ledy a ted už nás bude jen e jen víc a víc vid
@bubulina1983 musíme jí hned následovat at v tom těhu není sama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Ty jo ja mam takovou radost.

ivekr
autor
16. dub 2014

@unkarka hihi bylo načase to tu odstartovat 😀 tak tfuj tfuj tfuj bacilky množte se. Holky to půjde, je prostě nějakou kouzelný rok, takže v tomto roce to půjde 🙂 A pěkně bych prosila nenechávat mě v tom samotnou 😀

unkarka
16. dub 2014

@ivekr a pro štěstí ti posílám srdíčko aby vše bylo v pořádku.Jéééééééééé jáááááááá mááááááááááám radooooooooooost.

ivekr
autor
16. dub 2014

@unkarka mooccc děkuji :-*

unkarka
16. dub 2014

@bubulina1983 jsem rada že ti je fajn a odpočívej a nech se hýčkat 🙂

bubulina1983
16. dub 2014

@ivekr - Drž se bobanku,hlidej se,opatruj fazolku,ať ti pekne v bříšku klíčí,a my budeme sázet v zápětí za tebou,zejo holky..

samanta001
16. dub 2014

@ivekr mám velikou radost , gratulovat zatím nebudu z vlastní zkušenosti vím, že by se nemělo. Ale moc, moc držím palce!!!

@bubulina1983 je super, že už víš kde je problém, co já bych za to dala. My ještě výsledky z genetiky nemáme ☹ . Tak se teď musíte pořádně snažit každý měsíc a určitě se do toho správnýho trefíte 😉

Nakukuju po delší době, takže jsem Vás nestíhala ani dočíst, ale jsem "ráda", že se to tu rozrůstá a pěkně se tu sdílejí zážitky...
Dál mi to nedá a musím se vyjádřit ke kometáři @hannyy milá paní, tato diskuze byla vytvořena pro ty které se snaží otěhotnět, po vlastním miminku touží z celého srdce a daly by všechny poklady světa, aby ho mohly porodit, pochovat, vychovat... Tato diskuze nebyla vytvořena pro ty které pouze schánějí DRBY. Pokud byla vaše známá v Sanusu jistě by Vám po Vašem dotazu ráda sdělila kolik za zákrok dala!! My už do úmělého oplodnění daly 70tis a dalších minimálně 70tis. dáme. Těchto peněz jsem ale nikdy nelitovala a litovat nebudu. Nejsme bohatí, žijeme v malém bytě na který splácíme hypotéku, takže peněz nazbyt není, ale toto byla ta nejlepší investce mého života!!! Věci jsou pomíjivé, z dovolených zbydou fotky po letech se i vzpomínky začnou vytrácet. Ale vlastní dítě Vám nikdy nikdo nevezme!! Nechci Vás soudit, pokud chcete dítě adoptovat je to super, děcké domovy jsou plné dětí které čekají na milující rodiny a já vám moc fandím. Ale prosím příště si pro komentáře typu "tyhle peníze bych do toho nikdy nedala" najděte jinou diskuzi!!

unkarka
16. dub 2014

@samanta001 krásně napsané smekám a držím pěstičky 🙂

luca16
17. dub 2014

@samanta001 Souhlasím s unkarkou. Nádherně napsáno. Souhlasím celým srdcem, až mě to dojalo.

luca16
17. dub 2014

@ivekr Každopádně se budeme těšit na další utz fotečky a né, že na nás teď zapomeneš 😀 😉 Bude to ledňátko nebo máte termín už v prosinci?

ivekr
autor
17. dub 2014

@luca16 nezapomenu na vás holky moje...však jsem tu skupinku tady založila a to by nešlo, vás tady opustit 😀 . Budu poctivě hlásit. a tak hned dávám první fotečku co mám a dnes jdu v poledne jestli už máme srdíčko, tak snad dostanu druhou 🙂.
Jinak podle MS máme termín 10.12....ale dr. mi ještě k tomu nic neříkala, třeba dnes se něco dovím 🙂

luca16
17. dub 2014

@ivekr To je úžasný drobeček, neuvěřitelné🙂 A až bude být srdíčko, dostaneš průkazku a bude z tebe 100% těhulka🙂 Mám v prosinci narozené dva členy rodiny, je to super měsíc!🙂

rendy73
17. dub 2014

@ivekr Tak držím palečky,ať srdíčko krásně bije. 🙂

hannyy
17. dub 2014

@samanta001 mila pani, myslim ze jsem tady nikoho neurazila a nevim proc se do me navazite,, ja jsem se o vas rozbor neprosila 😀 ani o vas scenar o tom, jaky vedete zivot 😀

ivekr
autor
17. dub 2014

@luca16
@rendy73 holky moje, moc moc moc děkuji..no ani není možný, že z takový fazole černý je pak srdíčko a nakonec to má jednu hlavu, dvě ruce, dvě nohy, pupík, doufáme, že pipinku a prdelku...no prostě všechno, a během takové chvilečinky 😀
Lucí já si právě tím prosincem nebyla tak jistá 😀 bude mít narozeninky a ježiška hned u sebe, tak jí/mu to každej bude dávat "zaráz" a nemůže pak v pokročilejším věku udělat zahradní párty na narozky 😀 . Ale pro mě asi lepší, že až mu bude půl roku, tak bude léto a už bude koukat do teplíčka a ty mrazy doufám pěkně prochrní 😀

bubulina1983
17. dub 2014

Ahojky holky nebudeme si přeci kazit jaro nějakým zbytečným lelkováním, že 🙂 protože mi se tu navzájem navštěvujeme abychom se podpořili a podrželi v naší společné snaze - v naší 😉 malé rodinné skupince snažilek 😉 - protože MY jsem tu protože se snažíme všechny o naše miminko !
Jenom bych vás chtěla poprosit o názor: v úterý mám jít na vyndání stehů, a na KO k mé gynykoložce, zkusím jí požádat zda by mi udělala UTZ abychom zjistili, kde byl/ je tento měsíc folik nachystanej, abych věděla na přístí měsíc... je to pravidlo, že se na 100% střídají vaječníky s dozrávajícím folíkem? nebo může být 2x za sebou např. v levém / pravém ?? Jsem z toho výsledku na jednu stranu ráda, že vím na čem jsme, ale na drzou stranu teď jaksi nevím jak máme dál pokračovat? domluvit se jen s gynekoložkou a po UTZ se snažit doma,? nebo jet do sanusu na další IUI, nebo rovnou IVF, prosím poraďte mi....

ivekr
autor
17. dub 2014

@bubulina1983 ahoojjj, k tvému dotazu: jestli se střídají vůbec netuším ☹ to ti asi poví paní doktorka, na ult. bych určitě trvala, aby ti řekla, zda po laparo vše funguje. Nicméně já bych zkusila teď po té laparo třeba 2-3 cykly jen na přírodě a pak až se ozvala do Sanusu. Teď je to pěkně pročištěné, takže bych zbytečně zase neládovala tělo hormonama, když má možnost teď naskočit samo 🙂

bubulina1983
17. dub 2014

jo ještě holčičky mé milé, co myslíte v PO sem byla na zákroku teď jsem + - v pulce cyklu,máme na to hupsnout hned nebo čekat až za měsíc 😀 ?