Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

koudulinka
24. zář 2017

@sukiv ahoj jeste je brzy testovat budu az tak ve ctvrtek...je to dlouha doba ale boli me uz podbrisek jako bych to mela dostat😔

missuttka
24. zář 2017

@koudulinka a kdy jsi byla? Ja vcera 😉

kacka49
24. zář 2017

@sukiv @koudulinka holky, moc vám držím palce 🙂

koudulinka
25. zář 2017

@missuttka v utery😉

koudulinka
25. zář 2017

@kacka49 dekuju mooooc😘

sukiv
29. zář 2017

@koudulinka tak jak jsi dopadla? Už jsi testovala?

koudulinka
29. zář 2017

@sukiv jo dneska a nic😔co ty??

sukiv
29. zář 2017

@koudulinka kolik jsi dní od ketu? Třeba to ještě není ztraceno.
My nic. Zkusili jsme v srpnu inseminaci v sanusu a nic. Teď čekáme na výsledky genetiky a pak chceme taky zkusit ivf.
Máte něco zmrazeno?

koudulinka
29. zář 2017

@sukiv no ja byla taky na inseminaci a nic a to jsem 2x otehotnela normalne jen s pregnylem genetiku mame v poradku uvazuju jeste o imunologii.. .nevim co pro to vic udelat jo mame zamrazene jeste 2...to neni zrovna moc...

missuttka
3. říj 2017

Holky,kdyz se tam jde na krev po Ket,za jak dlouho je vysledek? Dekuji 🙂

koudulinka
3. říj 2017

@missuttka za hodinu

koudulinka
3. říj 2017

@missuttka a ty jsi po ket??ja byla dnes na krvi a negativni😔

missuttka
3. říj 2017

@koudulinka ano,v patek me ceka krev. To bude psycho.. tak to me mrzi ☹

koudulinka
3. říj 2017

@missuttka a zkousela jsi test??No ja myslela ze to vyjde kdyz jsem otehotnela normalne s pregnylem a prd tak zkusime dalsi pokus no...to je tvuj 1.ket???

missuttka
3. říj 2017

@koudulinka ano muj 1 Ket,ano testovala a honim duchy,nekdy je videt vic,nekdy min,uz mam obavu jak to dopadne. To cekani je des..

koudulinka
3. říj 2017

@missuttka je to je krasny a pred tim jsi mela et??dopadne to dobre😉ja verim take ze to vyjde podruhe...

missuttka
3. říj 2017

@koudulinka u me je to komplikovanejsi,takze jen Ket. Tak drzim palecky aby ti to vyslo 🙂

misickajerry
6. lis 2017

@lolila omlouvám se za zpoždění.... Medrol mi nic nedělal, v pohodě to bylo 🙂 Užívala jsem 6 týdnů před ketem a asi do 12týdne těhotenství

koudulinka
6. lis 2017

Ahoj holky tak jak jste na tom?ja jsem po 2.ket a opet neuspesne jeste mame posledni pokus tak jsem z toho zoufala😔

misickajerry
6. lis 2017

@koudulinka To mě moc mrzí a úplně Tě chápu, též jsem to zažívala.... ale hlavu vzhůru bude to dobré 🙏

koudulinka
6. lis 2017

@misickajerry diky moc uz nevim co mam udelat chtela jsem imunologii a rekl mi ze ji nepotrebujem tot vse..

misickajerry
6. lis 2017

@koudulinka Já být tebou nechám si jí udělat, klidně zkus aby ti žádánku dal Tvůj gyndař...jestli to jde...nebo sama zkus zavolat zda udělaj i bez žádánky, jsou tam čekačky teda.... já měla 3transféry neúspěšné a po tom už že mě pošle na imunologii, tak jsme byli, změnili mi tam právě místo prednisonu na medrol a při 4transferu byl navíc ještě AH a mám doma 14měsíční holčičku.... A to sem tenkrát chtěla imuno po 2pokusu a prej ne až po 3...... možná kdybych se nenechala odbýt a vyřídila si to sama.... kdo ví.....

vevoj
6. lis 2017

@koudulinka taky bych necekala a zkusila to resit se svym gynekologem urcite tu zadanku muze napsat a vetsinou je problem v te imonologii. Taky sem to tak planovala udelat, ze kdyz se mi vajicko nechyti, tak to budu resit pres gyndare a imunologii nechtela sem si placat vajicka a hlavne sem jich mela sedum, tak bych skoro rok musela cekat nez by me tam kucera poslal nastesti mi to vyslo napoprvni

koudulinka
7. lis 2017

@vevoj no ja prave otehotnela normalne jen s pregnylem proto rikal ze imunologii nema cenu ze by nam tam urcite nic nenasli a prave ze beru ten prednison.. .no nevim co mam delat kdyz mam za nakych 20dni ten posledni transfer...

vevoj
7. lis 2017

@koudulinka nevim moc tomu nerozumim, ale co sem tu zpetne procitala, tak se tu plno holkam zadarilo az po imunologii. Na tvem miste bych podstoupila ten tranfer pokud uz ho mas rozjety ale mezi tim bych si vyrizovala tu imunologii jestli je tam dlouha cekaci doba at dlouho nemusis cekat. Pokud by se ti emryjko chytlo, tak to zrusit muzes kdykoliv.

koudulinka
7. lis 2017

@vevoj no asi to tak udelam.nam proste kucera rekl ze by to byly zbytecne 2 cesty do prahy.. .jak to muze vedet??a ze by mi stejne nasadili kdyztak prednison ktery uzivam....vim as jsem 2x otehornela ale naposnaposledy pred token pak v lednu revize a od te doby ani tuk .. .clovek uz je z toho zoufaly.. .

vevoj
7. lis 2017

@koudulinka to verim, ze z toho jste zoufaly byla bych z toho taky na prasky. Podle meho neni nic zbytecneho, kdyz jde o mimco nevim kde bydlite, ale neprijde mi praha zas tak daleko, aby si tam clovek nezajel, kdyz uz clovek podstupuje tenhle hrozny maraton, tak je pro me tohle jen malickost a mas jistotu ze si pro to udelala maximum.

vevoj
7. lis 2017

@koudulinka mne trosku prijde, ze se za kazdou cenu snazi honit penize. Na jednu stranu sem jim hrozne vdecna, ze nam pomohli u nas nebyl problem ve mne ale v menzelovi mel tak spatny spermiogram ze nam rekli ze jinak neotehotnime nez pres umele, ale ted sem v tehotenstvi byla na urologii tam sem se na to zeptala a pan doktor mi rekl at manzel prijde ze se podivaji kde je problem a jestli se da lecit a hrozne se divil, ze ho prvne neposlali za nima na urologii aby ho vysetrili a prelecili, ze ivf je az posledni varianta, kdyz to neni lecitelny

koudulinka
7. lis 2017

No presne nam take pomohli 2x jsem otehotnela pouze s pichnutim pregnylu prirozene ale1.bylo zamlkle a 2. Ve 14.tydnu genet.vada ale to pry byla nahoda a genetiku mame v poradku...a od te doby nic proto jsme zkusili to ivf jsem si rikala tak 2x jsem otehotnela normalne tak tohle bude tutovka...hahaha...no proste pokud nev yjde to 3.coz pochybuju vydupu si tu zadanku a dojedu si tam..a budem to zkouset zase s pregnylem

misickajerry
7. lis 2017

@koudulinka jestli jen můžu, ty už tam máš jen jedno embryjko? Kdyby ano, tak bych možná asi prvně zkusila tu imuno.....člověk nikdy neví, ať si říká že je to daleko jak chce, říkal i nám... ale lepší asi vyřídit teď než to promarnit.... protože kdyby bylo teď poslední a neklaplo by tak by Vás čekal celej ten maratón znovu......