Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

lucahv
8. únor 2018

@lidaadil to vůbec nevadí taky píšu na mobilu 😊 Dekuju moc za info! Takže raději hledat nějaký vzdálenější ale sikovnejsi centrum viď!

amynka89
9. únor 2018

My jsme přešli do Brna. Zatím za sebou máme konzultaci a první kontrolu folikul. Takže hodnotit je zatím brzy.

misickajerry
9. únor 2018

@sedmikraska17
@koudulinka ahoj holky,jak jste natonat?po dloihe dobe nakukuji

koudulinka
9. únor 2018

@misickajerry ahoj ja momentalne nijak a bez sil .. .po nezdarenem ivf zkousime zas jen s ovitrelle pregnyl je nedostupny ale stale nic premyslim ze si vydupu imunologii

misickajerry
20. únor 2018

@koudulinka urcite na imunulogii jed ;) kdyz by te neposlali ze Sanusu vyridila bych si to sama.. Me ted ceka 2.ivf a cim vic se to blizi tim min se mi chce....

koudulinka
20. únor 2018

@misickajerry jo napsal mi zadanku obvodak to me v sanusu stve ze ze jim je tohle uplne jedno penize jim cpes ale nic pro tebe neudelaji...a kamaradka embryolozka mi rekla ze imunologii by meli udelat hned kdyz by se nechytlo 1.embryjko....

lentikalena
18. črc 2018

Ahoj holky,chci se zeptat,jesli je mezi náma nějaka,která je po KET.Za jak dlouho se vám něco ukázalo na testíku.Já dneska 8.den a stále nic.Děkuji.

kacka49
18. črc 2018

@lentikalena je tu už nějaký ten pátek, ale 8. den je ještě brzy, i když někdy se už duch může ukázat 😉. Já byla 2x na KETU, jednou nic a podruhé jsem měla ducha cca od 10. dne až do 16. dne, až pak začal test sílit ... Poprvé po ET jsem měla dálnici hned asi 8. den, ale nakonec to proběhlo špatně ... Ideálně se k tomu neupínej, každé těhotenství je jiné 😉. Držím palce ...

lentikalena
18. črc 2018

@kacka49 Moc děkuji za info.

kacka49
18. črc 2018

@lentikalena dej pak vědět, jak jsi dopadla 😉. Držím moc palce 😉

munulam
19. črc 2019

Ahoj, jsem tu nová, chodím do sanus Jihlava a jsem po 1. transferu a neměli jsme nic k zmrazení tak me ceka 2.transfer. chtěla bych se zeptat mluvíte tu o imunologii a žádance, mě nějaké imuno testy dělali ale přímo v sanusu, tak jsem trochu zmatená jestli je to něco jiného? Dále se chci zeptat jestli máte někdo zkušenosti s Mojžíšovou metodou při ivf i mimo ni. Děkuji za info