Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luca16
20. kvě 2014

@suzik161 Ještě mě napadlo, kolikátý den jsi měla hcg 95? Kuju.

suzik161
20. kvě 2014

@raniha zítra odpoledne 😀

suzik161
20. kvě 2014

@luca16 10.den

luca16
20. kvě 2014

@suzik161 Tak to jsem o 4 dny pozadu, což je dost ☹ Snad to bude v pořádku.

macina23
20. kvě 2014

Ahoj holky.Jsem 11 den po KET test negativní,včera jsem lehce odpo špinila a bolelo mě břicho.Dnes mě bolí teda prsa uplně mi pnou a břicho citim minimalně,dnes teda už nešpinim.V pátek jdu na krev.Tak nevím co si mam myslet 😒

suzik161
20. kvě 2014

@luca16 jak o 4dny později??? To víš že bude, já po takovém krvácení už jsem ani nedoufala, teď doufám, že si to prcek vybojuje.
@macina23 ničeho se neboj a hlavně nic nevzdávej. Já jsem byla v sobotu 8.den od ET a začala jsem krvácet, včera mi z krve potvrdili těhotenství, je to tedy 50:50, ale i tak je to úspěch. Nic nevzdávej, někomu se ukáže čárka mnohem déle

luca16
20. kvě 2014

@suzik161 Tys měla hcg 95 - 10dpo a já ho mám 14 dpo. Takže jsem pozadu 😀

suzik161
20. kvě 2014

@luca16 to je jedno, jsi furt normě!!!!!hlavně abych neměla zítra méně

luca16
20. kvě 2014

@suzik161 neboj, všechny co jsme tady na tebe budeme myslet a s takovou podporou budeš mít víc, než by sis přála, uvidíš🙂 Mimísek už je pěkně zavrtaný, přečkal i MS a teď už bude jen růst.

macina23
20. kvě 2014

Já už sem pak jen ležela a nic nedělala,jsem zvědavá o mimi se snažíme 4 roky tohle bylo naše první KET a doufám,že i poslední(kéžby).Jinak se doma dost nudím asi jako všichni tady.Uplně mě včera rozčílilo jak dávaly večer zpravy o tom jak ta matka nechala dítě venku 15 hodin a šla do hospody a zapoměla na něj.A je znovu těhotná.Člověk se tady snaží jak může a takový lidi by rodily pořád 😠

unkarka
20. kvě 2014

@luca16
@suzik161 no hned dvě těhule holky člověk tu chvilku není 😀 samozřejmě gratulace a jsem štastná za vás.A ted je řada na nás ostatních jasny
@raniha
@bubulina1983 @macina23 😀

unkarka
20. kvě 2014

@macina23 taky jsem to viděla a uplně ně to zvedlo ze židle kráva jedna.My se tu snažíme o ty malé uzlíčky a ona rodí jak na běžícím páse a ještě se nestará 😠

bubulina1983
20. kvě 2014

@luca16 - ale suzik byla na IVF a ty si měla IUI

luca16
20. kvě 2014

@bubulina1983 Aha, to mě nenapadlo. Takže to jsme zhruba na stejno. Dnes je kráááásně, že. Za chvíli končím v práci a frčíme na zahrádku se opalovat. Je škoda být zavřená doma. Plánuju se tam pořádně naďobnout. Minimálně vím o ředkvičkách, které jsou v kurzu🙂 Pěkné odpoledne a taky něco podnikněte 😉 Kdo ví, kdy se nám to sluníčko zase schová...

bubulina1983
20. kvě 2014

@unkarka - a jako na někoho si asi zapoměla, když si vyjmenovávala ty budoucí těhotný, ne 😉 jak to dopadlo s tou prací? něco nového jak se máš...
@macina23 - neboj se nic, poctivě si ležela, takže to musí vyjít, akorát se miminko nechce nechat vidět 🙂 ještě je čas a do pátku hafo času na testování 😀 musíš zvednout přece výrobcům testů objem prodeje

luca16
20. kvě 2014

@macina23 Já bych řekla, že se teprve zahnízďoval a až teď někdy bys měla vidět //. Do pátku času dost, ještě se určitě objeví 😉

macina23
20. kvě 2014

NO jsem fakt poctivka holky,odpočívám nic skoro nedělám,povídám si "s ním" a modlím se ,aby to vyšlo.Taky si říkám,že do pátku dost času,že mě prdola jen zkouší.Každopádně jsem zvědavá.Testů jsem si už dělala 6,chlap jen kroutí hlavou že sem prdlá.Jak to s vámi prožívá chlap?

unkarka
20. kvě 2014

@bubulina1983 počkej ted jsem zmatená jak včela na koho jsem ja blbka zapoměla???

unkarka
20. kvě 2014

@bubulina1983 tak co jsem napnutá jak kšandy na koho jsem zapoměla?????????Asi z toho dneska neusnu ☹ Jinak s prací zatím nic prý se ozvou tak snad jo 😀

bubulina1983
20. kvě 2014

@unkarka - no prece na sebe ti trubko😀 to bylo ale překvapení,což? Tak mi pak dej vedet jak ti to dopadlo,ať uz můžeš začít strkat do prasátka🙂
Jinac holky moje,dnes jsem nás preobjednala na další termín,přítel jede na krev 30.5.,pac je potom 14.dnu pryc,ja jedu az 22.dc,tj.9.6.zahájit konecne injekce na 1.ivf,a někdy v cervenci se taky premistim doufám minim.na 14 dní do peřin..

unkarka
20. kvě 2014

@bubulina1983 jsem to ale trubka 😀 😀 😀

luca16
21. kvě 2014

Ahoj holky, slíbila jsem, že jakmile se nám jakýmkoliv způsobem zadaří, rozešlu všechna srdíčka, které mám. Bohužel jsem jich nestačila nasbírat dostatek a mám jen tři, proto prosím ostatní o prominutí, že se na ně nedostalo. Jsou to srdíčka pro štěstí. Věřím, že KAŽDÉ z nás se to jednou podaří a budou z nás ty nejlepší maminy na světě 😉

bubulina1983
21. kvě 2014

@luca16 - broučku náš, zrovna nad tím špekuluji kdo mi to srdíčko poslal, převelice děkuji za srdíčko, potom ho pošlu dál jiným potřebným, tobě přeji at si zdravá a miminko ať se má k světu a testík ti sílí a sílí a ty jsi spokojená maminka, kdyže máš tu další krev?

macina23
21. kvě 2014

luca16- jéé moc gratuluji,přeji ti aby jste oba byly v pořádku, 🙂

bubulina1983
21. kvě 2014

@macina23 - tak co dneska testík byl? je tam něco? jak se cítíš? ty prosím tě jen dotaz a to opravdu poctivě ležíš celých 14 dní mě to taky čeká, ael když si to představím tak mě asi klepne, já jsem pořád na nohách a ležím až když odpadnu do postele pozdě večer 😉

macina23
21. kvě 2014

bubulina1983 @ ano opravdu poctivě ležím,ven jdu jen s pejskem na krátkou procházku a zase si jdu lehnout.Já mám dobrý,že mi mamka přijde uklidit a můj muž nakoupí a postará se.Já si to užívám že nemusím nic dělat,protože jinak jsem byla furt v práci.Ted na to kašlu a myslím jen na sebe a mimi.I když je to strašná nuda a každou chvíly nabíjím tablet,mobil a na televizi se už ani nekoukám.Poslouchám hudbu a zpívám si.Test jsem si nedělala už to snad do pátka vydržím.Cítím se právě dobře,tak nevím jestli je to dobře nebo špatně.Občas mě píchne v břiše a to je celý,jen ty prsa mám citlivý,nemůžu se vzít podprdu to bych se zbláznila,mám tak o číslo větší prsa.

macina23
21. kvě 2014

jo a furt chodím čůrat,a to sem teda nabalená i přes to,že je venku hezky

bubulina1983
21. kvě 2014

@macina23 - to je krásný, že se o tebe takhle všichni postarají, joo holt ten můj bude muset taky, protože já to hodlám asi taky pojmout poctivě, abysch si pak něco nevyčítala, číst a jen tak odpočívat... no jo je to náročný na celý den si vymyslet zábavu a vařila si něco nebo ti někdo chystá 🙂 ? tak to vypadá dobře, prsa se zvětšuje to je dobrý znamení 😀 , moc ti budu na pátek držet pěstičky a kdy jsste byli na 1.IVFKu a kolik vám zbylo mrazáčků, takže je to vlastně váš druhý pokus o vložení a kolik sis nechala vložit? a měla si krátký protokol?

macina23
21. kvě 2014

bubulina1983 @předem se omlouvám ale neumím tě označit,
Je to naše 1 IVF,jenže jsem dostala hyperstimulační syndrom.Takže mi odebraly vajíčka oplodnily a šouply do mrazaku a pak po cyklu,že mi je zavedou.Jenže mi skončil menzes začla jsem brat léky a dostala zase menzes.Takže od unora mi je zavedly až ten 9.5.Oplodnily mi 14 embrii a vydrželo jich 6. 🙂 .Doktor měl za ukol pouštet jim hudbu.Koukal na mě jak na blázna 🙂 ,a do ted mám vždy puštěnou hudbu,říkám tomu terapie hudbou.První 3 dny jsem fakt nevařila,ale ted už jo,ale vždycky si to naplánuji a během dne něco uvařím.Můj muž mě hlavně peskuje at nic nedělam.

bubulina1983
21. kvě 2014

@macina23 - Aham no tak to sis to taky pěkně vyžrala, říkají že na ten HYPO syndrom trpí holky když mají ten stimulační dlouhý protokol, to budu mít já prvně utlumovací injecke na vaječníky a pak stimulační na folikuly, páč mám endometriozu, tak to si opravdu poctivě odpočívala, takže bude v pátek odměna ve formě HCG 😀 takže máte ještě 5 v mrazáčku kdyby náhodou ...
dole pod odstavcem když mi chceš napsat, tak klikni na odpověz, tak se ti to do zprávy automaticky nahraje samo, nebo když nám chceš napsat hromadně, musíš ručně - neboť jsme ještě nepřišli na to jak by to šlo jinak a vždy ve tvaru @ + přezdívka, tak se ti to potom dostane jako nová zpráva v upozornění, koukej takto to napíšu např.
@suzik161 - brouku jak ti dopadla krev? napiš nám...jsem napnutá jak kšandy..