Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

samanta001
14. dub 2013

@ivekr na pondělí přeji hodně štěští! Já už mám od včerejška jedno emb. tak uvidíme jak to dopadne... Akorát 3-4 dny klidu moc nehrozí s tím naším malým ďáblem 🙂 tak musíme doufat. A nepotkaly jsme se tam včera?
@beruska1003 myslím, že není problém aby jsi byla dál u svého gyn. vše je o domluvě, teď je otázkou jestli je to dobré řešení pokud už se snažíte delší dobu... Já nečekala na nic a šla rovnou do Sanusu, ale co vím od známých které čekaly, cpaly do sebe hormony od svých doktorů a stejně výsledek nula, pak jen litovaly.

beruska1003
14. dub 2013

@samanta001 Jo to mně doktor říkAL taky,že ambulantní léčba není tak uspěšná.Uvidíme na co všechno v Sanusu přijdou.Hlavně,že už se něco děje.Moje byvala gynekologička mně jenom říkala zkoušejte,zkoušejte.Ani žádne hormony nic.Tak jsem od ni šla pryč,ke gynekologovi a ten mně hned zavolal do Sanusu a objednal.Zítra tam teda deme poprvé.Tak držte palečky holky 🙂 Ja strach mám.manžel nic zatím neříka,ale myslím si,že to na nej ještě přijde 🙂

samanta001
15. dub 2013

@beruska1003 Palečky držím tak dej pak vědět jak jsi dopadla!!

ivekr
autor
15. dub 2013

@beruska1003 ahojíky, promiŇ, já se dřív nedostala na internet. No už jsem zpět doma. Jinak mnažel šel na 7 hod a já v 9. Takže jsme o půl 8 šli do tesca a v 8:50 se vrátili. A v 9 jsem šla na IUI. A jak jste dopadli? 🙂 Viděli jsme se? nějaký pár tam byl, paní na krvi....třeba si to byla ty 🙂

beruska1003
15. dub 2013

@ivekr Ahoj tak vše dobře dopadlo až dostanu měsíčky du na odběry a manžel v pátek na spemiogram.A pak se uvidí co dál.A jsme u dr.Škurly.Tak jak jsem si přála 🙂

ivekr
autor
15. dub 2013

@beruska1003 tak to máte úplně stejné jako my 🙂 Taky chodíme k dr.Škurlovi. A ty sis ho přála proč? 🙂 Mě to tam poprvé bylo jedno ke komu, já ty doktory ani neznala 😅 a věřím, že všichni jsou odborníci 🙂 . Také jsem šla při MS na krev a manžel na spermio a pak při ovu byl ult a znovu krev a pak posezení s dr. a vynesení "závěru" 😀 .

beruska1003
15. dub 2013

@ivekr Znám jeho maminku.Učila mně na zákldní škole 🙂 Jj t nás asi taky čeká 🙂

ivekr
autor
16. dub 2013

@beruska1003 já narazila na tvojí fotečku? co to tam vidím? 🙂 ono se zadařilo před léčbou?gratulujííííííí

samanta001
16. dub 2013

@beruska1003 taky jsem koukala na fotku testíků to vypadá víc jak slibně. Možná byl problém pouze ve tvé hlavě a když jsi myslela už na léčbu v sanusu a rozloučila se s myšlenkou přirozeného početí, mimčo je na cestě 🙂 Parááda. Dej vědět jestli budeš ještě testovat nebo co ti řekl dr.

beruska1003
16. dub 2013

@ivekr Ahojky...No čtrnáctnu dnu mně bolí prsa.Tak jsem si včera jen tak udělala dva testy a jsou tam dvě čárky.nemůžu tomu uvěřit,ale asi se stal zázrak holky.Bylo by fajn kdyby jsem žadnou léčbu nemuseli podstoupit.A děkujů,Budu ještě testovat 🙂

beruska1003
16. dub 2013

@samanta001 Jo vypadá to,že to byla psychika...Dnes jsem dělala zas,před chvilkou a jsou tam zas //.Ještě to zkusím zítra nebo ve čtvrtek ráno a jestli budou pořád // zavolám Dr. 🙂

beruska1003
18. dub 2013

Dnešný test zas pozitívný,Zítra volám do Sanusu a ruším manžela na spermiogram.Holky a co je u vás nové ?

ivekr
autor
19. dub 2013

@beruska1003 jé tak to je paráda 🙂 - tichounce závidím 😅 . Jinak u mě zatím nic, musím od IUI čekat...je to děs, to čekání....test mám zkust až v pondělí 29.4....takže ještě týden a něco musím být trpělivá. Nicméně po tom IUI necítím nic zvláštního...takže nezbývá než to nechat osudu. Jenže se v práci šíleně stresuju...snažím se to "chování" nadřízených tady nebrat osobně, ale nějak mi to nejde.....a cítím, že mám tak půl dne v sobě skrytou "bombu"

beruska1003
19. dub 2013

@ivekr Ja Ti držím palce,ja si myslím,že mi pomohla aj modlitba.Mám dve o prosbu o mateřství.Kdyby jsi měla zájem tak dej vědět 🙂 Ja du 29 ke svýmu gynekologovi.Tak snad mi to potvrdí

ivekr
autor
21. dub 2013

@beruska1003 ahojíky, jé a myslíš si, že by si mi tu modlidbu mohla napsat do IP zprávy? Já mám od léčitelky jedno říkání na posílení dělohy...a říkala mi, že jako nabitou ji mám hodně...že blok bude někde jinde ☹

samanta001
23. dub 2013

@beruska1003 já už si zkoušela dělat v neděli test, ale byl negativní ☹ Bylo to 8dní od zákroku a u prvního těhotenství jsem měla krásné dvě čárky už 9den, takže se smiřuji s tím, že se nazadařilo ☹ Ale třeba bylo brzy tak zkusím další test zítra. Jinak tobě veliká gratulace, je to neskutečné.
Koukám, že 29.4. máme všechny velký den. @ivekr bude zkoušet test, @beruska 1003 půjde na verdikt ke gyn., a já jdu na verdikt do Sanusu zda se zadařilo. 😉

ivekr
autor
23. dub 2013

@samanta001 ahojíky, fíha, no to mě nenapadlo, že 29.4. to takto máme všechny 🙂 Tak holky, doufám, že naše trio dobře dopadne a 29.4. podáme ty nejlepší zprávičky
@beruska1003

beruska1003
23. dub 2013

@samanta001
@ivekr Jejda tak si budeme držet palce,ja si dělala test v sobotu a byly tam dvě čárky tak doufam,že už se zadařilo.A děkuju samanta001 🙂 Jestli se to povedlo tak je to fakt zázrak 🙂

beruska1003
23. dub 2013

@samanta001 a co tymáš 29.4. nějak to tady nemůžu najít 🙂

samanta001
23. dub 2013

@beruska1003 já jdu na krev na HCG jestli se nám zadařilo IVF.

beruska1003
24. dub 2013

@samanta001 Držím taky palce 🙂

ivekr
autor
24. dub 2013

@sunifuni ahojky, tak jsem si tak na tebe vzpomněla 🙂 Už jsme si dlouho nepísali 🙂

ivekr
autor
24. dub 2013

@dorotka307 ahojíky 🙂 tak jsem zapomněla písnout, že už mám IUI za sebou, probíhalo to přesně tak, jak si písala 🙂 a teď čekám na pondělí 29.4. kdy budu mít 14 dní po IUI a mám dělat těhu test. Přesně jsem to měla na dny jak ty, folík v sobotu 19mm, večer pregnyl a vpondělí IUI 🙂. Od soboty zavádím utrogestan........tak doufám, že to výjde, mám děsný strach jak to dopadne.....ještě 5 dní čekání. Krom nafouklého bříška a občasného pobolívání dole nic necítím ☹ Mám strach zda to vyšlo.....

sunifuni
24. dub 2013

@ivekr Ahojky u mě nic nového .ted asi půjdu na operaci žlučníku tak musím posunout tu léčbu od Malínkové tak zas nějakej měsíc navíc nu což naděláš 🙂 a co ty ?

ivekr
autor
24. dub 2013

@sunifuni jejda to je nepříjemný ☹ . Jinak u nás také nového zatím nic, čekám do pondělí 29 kdy budu zkoušet tt, jsem po IUI...tak jsem pěkně nervozní

bubulina1983
25. dub 2013

Ahoj holky, tak jsem se k vám přidala do klubu těch, které navštěvujete Sanus v Jihlavě. Včera jsme s partnerem absolvovali 1.návštěvu - partner spermio - všechny výsledky má v pořádku, u mě se zatím neví. Přiděleni jsme byli k Dr. Kučerovi - 1. pocit - přijemný, mladý doktor, v klidu vše vysvětlit, dal prostor na dotazy. Oba dva jsme byli ihned posláni s doporučením do Prahy na Immunii na imuno vyšetření, vzhledem k tomu, že jsem alergik - jedeme příští úterý, výsledky a konzultace 7.6. Toť zatím můj příspěvek...

ivekr
autor
26. dub 2013

@bubulina1983 tak držím pěstičky, aby to dobře dopadlo🙂 Koukám, že jsme asi stejný ročník 🙂

bubulina1983
26. dub 2013

@ivekr - děkuju ti za podporu. Vzhledem k tomu, že je to už 1,5 r., co se snažíme,tak tohle je další z mnoha pokusů, kterým si takříkající dopomoci k pořízení rodiny. Nikdy jsem si nemyslela, což to asi každá z nás, že bych něco takového musela řešit..člověk si to nepřipouští a říká si, mě se takového nic nemůže stát. Tak uvidíme, jestli se to nějak bude vyvíjet k lepšímu. Koukám, že ty jsi po IUI, to je asi to první o co se doktor pokusí v případě "asistovaného snažení" že? Dr. nám říkal, že vzhledem k tomu, že má partner v pořádku spermio, tak by toto doporučoval, jako jednu z prvních a nejlepších variant, ale uvidíme jak mi začátkem cyklu dopadne krev a v půlce cyklu ultrazvuk. Jsem v tomto nováček, tak netuším, co nás všechno čeká. Koukala sem jenom v rychlosti do tvého deníčku, takže už toho máte za sebou také dost. Přeji vám všem ať se zadaří!

ivekr
autor
26. dub 2013

@bubulina1983 jojo taky toho máme hodně, už se snažíme přes 3 roky, ale až letos v Sanusu a do teď byla jen čekání a vyšetření a až teď bylo IUI, tak mám strach, jestli to vyšlo. Předtím miho dělal můj doktor, tak to jsem brala s rezervou, dělal to tak "zjednodušeně". Ale tady už to beru tak, že je člověk na tom neodbornějším místě a už to vyjít musí. Jinak tě čeká krev mezi 2-4 dnem cyklu, pak si tě pozvou znovu na krev a ult (kolem ovulky). a pak se čeká na výsledky. Dle výsledků se pak rozhoduje co......potom se zase čeká na schválení od pojišťovny na léky (mě to schvalovali měsíc, takže měsíc zahozenej, než příjde nějakej blbej papír 😅 ) a pak se zase čekalo až mi dojde další MS a nasadila jsem injekce....takže on ten čas šíleně letí

beruska1003
28. dub 2013

@ivekr
@samanta001 Ahojky holky,zítra na vás budu myslet a budu vám držet pěsti 🙂 Napíšte pak jk jste dopadly...