Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

unkarka
27. kvě 2014

@bubulina1983 ahojky ted jsem na 3 dny na brigádě u kámošky kde se dělaji activ drinky a mám toho plné zuby ☹ kopyta mě bolí jak kdybych skládala vagon uhlí ještě zítra a pak v pondělí do své rachoty ale už se těším doma mi už hrabe.

ivekr
autor
27. kvě 2014

Ahoj holky, ty joo vy jste to tu rozjeki,ze to nedoctu ;D. Co se tu stalo noveho?🙂 jinak my jsme v poradku,tento týden resim práci. Pani nastupuje v pondeli,tak delam z domu papiry,dnes jsem byla v práci sbalit veci,takova nostalgie se tam vratit na par hodin. Pristi týden jedem na screening, tak doufam ze se dovime pohlavi a to,ze jsme zdravi 🙂jinak u me holky noveho nic. Jo seberou mi firemní simku,takze budu bez netu v mobilu :(. Takže uz to vypada,ze budu jen pres pc,u ktereho nesedím. No uvidim,jak dopadnu...

unkarka
27. kvě 2014

@elisc nechápu takové názory že když to nejde přirozeně tak pár nemá mít děti.Za takové názory nakopat pardon ale já to tak cítím.U nas to věděla rodina a pak se to tak nějak rozneslo po městě až mi z toho bylo smutno že se každý ptá ☹ Jinak jsem rozhodnutá že až půjdem na 3 IVF tak to nikdo nebude vědět.Když pak vidím mé rodiček teří se trápí kvůli mě že nam to nevychazí tak je mi smutno ješt víc.

unkarka
27. kvě 2014

@ivekr no ty nám dáváš 😝 jsem rada že jste všichni 3 v pořádku maminooooooooo 😀

unkarka
27. kvě 2014

@macina23 ahojky kočko tak jak ti je?Nerosvítilo se manželovi že je vůl a má zůstat při tobě ?

ivekr
autor
27. kvě 2014

@unkarka :D nebojte holky, kdyby jakákoli zmena,hned dam vedet.ale pevne verim,ze zadna nebude. rychle čtu zpětné, a vidím ze luca je tehotna??waw holky takže každý mesic jedna ty jooo me tak tesi,ze jsem to tu odstartovala, bylo na case a fiiiii pekne vsechny v řadě za sebou 🙂

elisc
27. kvě 2014

@ivekr Ahoj, jsem ráda, že jste v pořádku 😀 Ty brďo, už pohlaví, toto letí. Mě by se líbil u dvojčat páreček,
samozřejmě hlavně, ať jsou zdraví. Už vybíráte jména? 🙂
Hele, tak červenec si s @bubulina1983 zabíráme pro sebe 😀

elisc
27. kvě 2014

@unkarka No já bych za takové názory dělala horší věci 😠
Člověk za to nemůže a lidé se k němu chovají, jako by něco provedl a toto byl trest.
My jsme to poprvé řekli akorát jedné kámošce a jejímu příteli. Něco tušili a opravdu nás oba podporovali,
ale jak píšeš, pořád se ptají: Tak co... tentokrát to nebude vědět vůbec nikdo. Říkala jsem si, možná až se prcek narodí a lidi uvidí, že nemá 2 hlavy a nechrlí oheň, přiznám pravdu

unkarka
27. kvě 2014

@elisc někteří lidi jsou fak divný ☹ mamky sousedka se ptala jestli mi konečně roste buben že se o tom nikde na FCB nepíše tak jsem měla takovou chuť na ní dojít a normálně jí poslat víš kam ??

elisc
27. kvě 2014

@unkarka Možná kdybys jí tam poslala, dala by pokoj. Nechápu, jak někdo může být tak neomalený 😖
Mě naprosto dostala ženská v diskuzi pod umělým oplodněním. Psala, že nechápe, proč nám pojišťovny přispívají, vždyť přece nejde o život, a co ostatní chudáci, vážně nemocní, na které se pak nedostane.
Copak já řeším, že si nějaký alkáč zničí tělo a pojišťovna mu přispívá na drahé léky. Žij a nech žít...
Hele, nebudeme si kazit zbytek dne 😉 Vždycky se akorát naštvu

unkarka
27. kvě 2014

@elisc dobrá jak už jsem začínala být taky naštvaná 😀 ale v pátek jedu na Senec na Sluneční Jezera tak tam přijdu na jiné myšlenky 😀

elisc
27. kvě 2014

@unkarka Jé, tak to Ti závidím 🙂 Tak ať vyjde počasí
Budeš mít pěkné odreagování před novou prací. Bereš chlapa s sebou nebo budeš mít čistě dámskou jízdu?

unkarka
27. kvě 2014

@elisc 😀 😀 😀 chlap bere mě 😀 on je vášnivý modelář a jedem tam na dětsky den takže on si bude hrát a ja relaxovat.

elisc
27. kvě 2014

😀 Tak to je nejlepší varianta 😀 Oba si přijdete na své. Tak ať se líbí

bubulina1983
27. kvě 2014

@unkarka - teda tys to rozjela ve velkým hnedka pěkně zhurta, ale aspoň není čas myslet na nic jinýho, já jsem v práci taky furt, pak přiletím domu a na zahrádku, kolem baráku, nebo doma a je zase víkend, jak má člověk fofry tak je to lepší než když ležíš doma. Jejda ty jedešna víkend pryč, tak tam bude krásně, tak si to moc užij a pak nám napiš jak jste se měli, romantický víkend, nebo alespoň večery 🙂 když tatka bude pouštět letadla
@debeee - takže taky komplikace, to je děs, člověk si myslí že to bude za měsíc za dva všechno připraveno, ale ono to tělo si stejně dělá co chce, i když ho ovlivňuješ čím můžeš, tak 2 embryjka nebyl moc velký počet viď a takže 1.IVF neproběhlo, jenom odběr a zamražení? jaký si měla protokol?
@elisc - nechápu to, lidi jsou debilové, ale já říkám že mi každej se svým názorem můžem políbit elipsy 😀 jj, to beru červenec je náš, zvednem statistiku, to je duben @ivekr, květen má @luca 16, červen bude mít @debeee a @andreee86 a červenec máme my dvě 🙂 v srpnu si tady uděláme dovolenou a v září vyrazí @unkarka 😀 To jsem nám to holky pěkně naplánovala, což? takže žádný výmluvy a jedem podle plánuuuuuu !

unkarka
27. kvě 2014

@bubulina1983 letadla ne ale auto chceš ho vidět?

unkarka
27. kvě 2014

@bubulina1983 to je on mého srdce šampioooon 😀

elisc
27. kvě 2014

@bubulina1983 A opovažte se ten plán někdo porušit 😀 😀

debeee
27. kvě 2014

@bubulina1983 Právě tohle je naše 1.IVF. Nějak se moc neorientuji v termínech, ale pokud myslíš hormonální screaning tak ten dopadl špatně, brala jsem hormonů jak pro celý stádo. Bohužel to bylo asi málo, z toho jen 2 vajíčka. Jedno mi zavedli a druhé zmrazili. Víceméně můžeme říct, že v tomhle jsme měli 100pro úspěch 😀.
Manža má velmi špatný spermio, tak jsme musely čekat na genetiku 8 týdnů, musely mi odebrat oba vejcovody, a když už jsme jen čekaly na MS, tak jsem měla cystu, takže další měsíc odklad. Snad jsme si to nejhorší vybraly. 🙂
ET mi dělali den před narozeninami a v červnu máme výročí svatby, takže počítám, že to máme s manžou jako dárek ty 2 / 😀
Jinak koukám, že názor o tom, když nemůžeš nemáš mít je velmi rozšířen. Nejhorší je, že je šíří takový, kterým se stačilo otřít o trenky tak nemají ani páru.
Jednou jsem četla článek, kde řešili půjčky pro páry, které musejí umělé absolvovat a řeknu Vám, že komentáře některých búúú mě přímo vytočil. Vědět kdo to je a kde bydlí, sednu do auta a zmažu je do ruda

andreee86
27. kvě 2014

@bubulina1983 @elisc - jj, určitě, jen se ptejte. Jsem ráda, že se můžu někoho zeptat. Jdeme úplně poprvé, takže máme premiéru. Docela se na zítřek těším. Snažíme se tak dva roky, mám hotový akorát hormonální profil a ten mi dopadl dobře, manžel měl první spermiogram horší, tak bral nějaké vitamíny a prý se to teď zlepšilo. No a žádné jiné testy hotové nemáme, Škurla říkal, že další vyšetření budeme dělat až po tom, jestli se IUI nezadaří.
@elisc - nevím jaká stimulace se dělá, já jsem si včera akorát nechala píchnout ten Pregnyl, jinak nic jiného.
Holky, někdy si říkám, jestli nejsem néjaká divná. Když jsme si s manželem řekli, že bychom si mohli pořídit prcka, tak jsem si vždycky říkala, než přišla MS, jestli jsem na to vůbec připravená, jestli to vůbec zvládnu mít dítě atd. A tak se mi vždycky i tak jako ulevilo, že to nevyšlo. No a teď, když člověk opravdu chce, tak to nejde. Tak tedy nějak nevím , jestli jsem si to tímhle nezavinila i sama.

andreee86
27. kvě 2014

@elisc @unkara - to naprosto chápu, mě úplně dostávají takové názory, že když to nejde, tak by se s tím měl člověk smířit. Také jsem četla jednu diskuzi s lékařem, který tvrdil, že pro páry, kterým se nedaří otěhotnět, je mnohem lepší pořídit si dítě už "hotové". To opravdu nechápu. Nechtěla bych přijít o možnost mít vlastní dítě.
@bubulina1983 - no to je krásný plán. Tak budu držet palce, doufám, že ta tvoje předpověď vyjde do puntíku. Bylo by to prima.
@unkara - dovolenou ti závidím, já jsem měla týden volno tak před čtrnácti dny, ale děláme plot kolem domu, tak to byla taková víceméně pracovní dovolená. Ale určitě si odpočineš a nabereš sílu do nového zaměstnáni. Tak moc držím palce, ať se daří. Tady kousek od nás je taky taková firma, kde dělají belgické bonbóny a to je opravdu mňamka.

ivekr
autor
28. kvě 2014

Ahoj holky,tak dnes od půl 5opět nespim, tak vlezu na mail a co nevidím, paní doktorka mi vecer v 22 hod poslala fotecky 🙂. Tak prikladam jednu z minulého týdne.... Kterou vybrat :D

elisc
28. kvě 2014

@andreee86 Ahoj, přeju dneska hodně štěstí 🙂
Ještě k té stimulaci, jak ses ptala. Některým ženám nedozrávají folikuly, tak se musí tělo trochu podpořit hormonama. Ale pokud máš HP v pořádku, není to nutné.
Myslím si, že pochybnosti jsou úplně normální, je to pro ženu zcela nová situace.
Vlastní zkušenost nemám, zatím 😀 , ale myslím si, že hodně pochybností přijde až v těhu. To si pak člověk uvědomí, že už je to opravdu tady. Určitě to neber tak, že jsi těma myšlenkama něco zavinila. 😉

elisc
28. kvě 2014

@ivekr Ahoj, to jsou krásní drobečkové. Úplně Ti závidím, samozřejmě v dobrém 🙂

ivekr
autor
28. kvě 2014

@elisc dekuji moc. No uz to zpracovávám a smiruju se s tom ze jsou opravdu dvě :D no po 4 letech "bušení "hihi aby vznikly je to fakt zazrak,kdyz jsem si rikala,ze mit deti nebudu a s tou myšlenkou uz žila a najednou k nam.prisli 2:D holky to je halusss,ja si furt pripadam ze spim a snim :D

bubulina1983
28. kvě 2014

@unkarka - krásnej.... kamión...teda manža, jsem chtěla říct 😀

raniha
28. kvě 2014

@luca16 Tyo to jsou krásné zprávy..uaaa gratuluji 🙂

@bubulina1983 Nestíhám odepisovat tyo..vždycky než to tady celý přelouskám 🙂 Pozemek tam je, ale nevíme jestli ho prodají, příští týden se to chystáme oznámit tchánovcům, mám strach z jejich reakce..počítali hold že se k nim vrátíme až se odstěhuje jejich dcerunka. Normálně když o tom tak zpětně přemýšlím..tak se mi asi rozjížděl hyperstimulační syndrom..mě bylo zle, nafouklá jsem byla k prasknutí, břicho mě bolelo..pokoušela jsem se hodně pít ale jak jsem brala prdnison tak ten mi zadržoval k tomu všemu ještě vodu, takže to moc smysl nemělo..teď si tak říkám jestli jsem něco nezanedbala, ale fakt do nemocnice se mi nechtělo. Naštěstí to už je zamnou. Teď jsem myslela že jsem něco špatného snědla protože mi bylo taky špatně, ale to se mi asi odvodňoval organismus..už aby se to tělo vzpamatovalo a dělalo co dělat má 😒

A co jinak holky? Jak se máte? Co u vás nového či starého? 🙂

luca16
28. kvě 2014

@raniha Děkuji 🙂 Doufáme, že budou krásné i nadále 😉

bubulina1983
28. kvě 2014

@ivekr - krásný miminko, jak se tam rozvalujou, takže v práci končíš na dobro a budeš na neschopence, nebo se tam hodláš ještě vrátit? a jak je ti brouku, co blinkání už to ustává nebo ještě pořád? pěkně odpočívej, serfuj na internetu a vybírej pro mimísky a louskej dvojčecí diskuze, tam se dozvíš spoustu zajímavých věcí, ostatně jako tady mezi námi děvčaty 🙂
@raniha - no tak hlavně bay to dopadlo ten prodej a kdy to budete vědět zda bude pro vás volný?a teď bydlíte kde, to jako čekáte až se odstěhuje manži sestra a pak tam máte jít zpět, no to nevím, to je divný ne? a já ti říkám že nejlepší je bydlet ve svým, není nad to když si může dělat na svým co se ti zlíbí a ne brát na někoho ohledy, a to ti říkám že vím o čem mluvím, páč já bydlím s přítelem v baráku a nastěhovala sem se tam k babičcce tchýni....nikdy ten barák, zahrada, a spol. nebude tvoje a nikdy to nebude vše podle tvého. Myslíš že to máš te´d dozvuky té stimulace hormanama, že ti tělo takhle blbne? no je to hroznej nápor na organismus tak člověk vůbec netuší co se s ním bude dít ☹

ivekr
autor
28. kvě 2014

@bubulina1983 nene uz budu doma. tento tyden vyklidim stůl a v pondeli nastoupí nova pani a zaucovat misto me musi ředitel.... A ja uz si budu "uzivat"doma :D.