Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
3. čer 2014

@bubulina1983 naprosto chápu. Já jsem se vždycky hrozně pozorovala a pak byla strašně zklamaná. Tak budu držet palce, aby to vyšlo.
Já jsem zítra týden po IUI, zatím se nijak výjimečně necítím. Přijde mi to pořád stejný. Nevím od kdy bych už měla začít něco pozorovat, asi je to u každého individuální. Počkám ještě týden a pak zkusím testnout. To už by snad mohlo být něco poznat.

ivekr
autor
4. čer 2014

Ahoj holky,tak jak bojujete. Člověk se tu pár dni neukáže a nestiham kdo co řeší 🙂. Jinak info o mě, dnes jedeme do Brna na screening, tak jsem malinko nervozni,aby bylo vse ok. Jinak holky trpim, vubec se to nejlepší,celodenní nevilnosti zavěšené večerním zvracením. Na váze jsem furt nic nepribrala a mam obavy ze me da dr.do nemocnice na kapacky,no snad ne. Takže cely den pospavam,funim, nevim jestli mam jist,nejim je mi zle, jim je mi zle....v noci nemůžu spát, dnes od 3 vzhůru.... No mam obavy,ze budu opět ta vyjimka,co ma tu cestu trnitou az do konce,jen doufam,ze aspoň ty děti pak budou hodny. Jestli dnes dostanu fotecku, tak vam ji sem určo dam. Tak pěkný den!

luca16
4. čer 2014

@bubulina1983 Ahojky, u mě zatím nového nic. Blinkat neblinkám, jen mi je zle a bolí mě podbřišek a hlava. Čekám na příští týden na kontrolu. Snad tam už půjde něco vidět. A co ty? Příští týden začínáš ten dlouhý protokol, že? Budu na tebe myslet, aby tě moc netrápili.

debeee
4. čer 2014

bubulina1983. Testík jsem si dělala a zatím to vypadá snad dobře, i když ..... Z ranní moči jen opravdu slabounká čárka. Za 3 hodiny jsem si raději udělala ještě jeden a čárka o málo silnější, ale navíc po hodině zesílila. Tak nevím. Nemáte někdo zkušenost?
Co se týče břicha od pondělí nic. Do neděle do večera bolest a v pondělí ráno se vzbudím a nic. Ted jen občasné píchnutí, občas takový pocit stahu, ale jinak nic. Tak nevím 😒
MS ani špinění se nedostavilo tak pořád doufám, že je vše OK a že vše směřuje k pozitivnímu cíli 😀

bubulina1983
4. čer 2014

@ivekr - achjo, ouvek ouvej to je trápení, pořád nic lepšího na obzoru, teda ty si to užvíáš, ale tak většinou bývají nejhorší první 3 4 měsíce, tak snad se ti to ustálí, neo nevím, jak je to s tím když maminka nepřibírá, ale nechci tě strašit, ale pokud se to doktorce nebude zdát tak je to docela možný že tě pošlou třeba na týden do nemocnice, abyse ti to trochu srovnalo, dostala bys protiblinkací kapačku a nějakou vyživu, musíš být strašně zesláblá, vid? držíme pestičky aby dnes vše dobře dopadlo, a pak nám samozřejmě dej vědět!!
@debee - jéé to je krásný , čárečka na obzoru, tak že by to vyšlo?? moc ti to přeju, aby se s čárečky stala dálnice, uvidíš zítra, ráno je to nejlepší, to by mělo být vidět nejvíc, takže zítra zase silnější bude, dej nám sem pak fotečku ať se taky pokocháme, jak to má vypadat 🙂
@luca16 - tak to je dobře že ti není špatně, moc držím pěstičky, příští týden to určitě dobře dopadne a bude první UTZ s fazolkou a HCG mega mega velký 🙂
@andreee86 - no já si myslím že nějaký 10, 11 den už bysi klidně mohla zkusit, nějaky pidi dušík by se tam mohl objevit...tak držím palečky

ivekr
autor
4. čer 2014

Ahoj holky, tak opět s migrenou pisi,ze jsem doma. Vse v poradku, jen nebyly videt nosní kustky,tak za 14 dni jeste do brna na ult pro jistotu. Ale ja mam prťavý nosik,tak prej to budou mit asi po me :D. Jinak jedno vypadá na holčičku a druhe se nechtelo ukazat. Přikládám fotecky,ale kvalita nic moc...čekala jsem lepci fotky.

ivekr
autor
4. čer 2014
bubulina1983
4. čer 2014

@ivekr - neboj se všechno bude v pořádku, nosánky budou mít jako ty, takže to bude vše OK, vůbec ti nezávidím že je ti tak moc špatně, tak doufám že tě to brzo pustí a konečně si to budeš užívat jako správná těhule!!! tak nám dávej v průběhu vědět jak se ti daří a jestli je ti líp,ju?

debeee
4. čer 2014

@bubulina1983 Abych z toho už neblbla dala jsem všechny testy mamce ať mi je dá až v sobotu, to bude 14 dní od ET a budou tam dálnice jak od Lady 😀 Hned Vám je pak ukážu 😀 A co ty? Už trochu stresuješ? Pochopila jsem, že tě teprve první pokus čeká. Tak tfuj tfuj tfuj pro štěstí 🙂
Jsem trochu klidnější, že vše směřuje tam kam má 🙂
A všem ostatním držím pěstičky.
Myslím, že každá která tohle musí podstoupit by zasloužila metál za statečnost 😀

unkarka
4. čer 2014

@bubulina1983 ahojky já ti dám čokoládový bonbonku 😀 ani je nemužu videt je to pakárna jsem servaná jak budík ☹ Jinak na Senci supéééééééér a hned jedu zase do Pieštan. 😀
@ivekr ahojky mamino krásný fotečky a neboj už tě třeba brzo to blinkání přejde.

unkarka
4. čer 2014

A jinak jako člověk tu není 5 dní a to aby si člověk pak vzal jeden den dovolené abych to tady přelouskala. 😀 😀 😀

romanan
4. čer 2014

@bubulina1983 ahojky, děkuju za optání 😉ale co říct? Cítím se naprosto normálně, žádný zvláštní pocity, jen mě pobolívají prsa - to je jediná změna. Jinak jsem se docela zklidnila, tak mi ty dny celkem utíkají. Ale i tak se těším až pojedu na krev a budu mít jasno. Snad to bude všechno dobrý 🙂 Pořád jsem byla na vážkách jestli koupit těhu test a nakonec jsem se na to vyprdla. Co tak čtu , tak stejně je to znát až tak 10 den a když už to vydržím tak dlouho, tak ty zbývající 4 dny taky vydržím. A co ty? Četla jsem dobře, že se taky chystáš na ivf?

romanan
4. čer 2014

@ivekr kráááásnýýý fotečky 🙂) jsou fotogeničtí hned odmala 😉 Odfajfkovala jsem ,že se mi fotky líbí, pak mě tak napadlo, doufám, že se to nezobrazuje na facebooku. to by mě asi švihlo, jsem z vesnice a to by bylo něco pro místní drbny ☹

bubulina1983
4. čer 2014

@debeee - hihi,další testovací maniak do sbírky🙂 ja bych testovala pomalu uz den po Ovu,a jak píší holky v diskuzi grafy bt,tak ten test naklanim ze všech stran,u okna bez okna,a tu 2.čárku bych tam snad i domalovala,tak sobota je za chvilku,takže cekame foto a hlášení z dalnice D2😀
@unkarka - to je teda pekny zahul,si beztak cely den na nohach,a je to asi na zblbnuti vid? Ale neboj,to jsou ty začátky,zvyknes si trochu,nožičky si osoupes az u kolen a bude líp! Jdu piestany tam musí být krasne,tak se nalemcej ten zdravej vody a třeba se ti organismus restartuje🙂
@romanan - hm,bolavý prsa to je dobrý znamení,tak přeji abyse z toho vyvrbili i jiné příznaky😉 no ja tomu teď dávám posl.měsíc šanci přírodne,dnes 3.DPO,v pondělí mám jet na krev,UTZ a pro injekci na útlum vaječníků,kučera rikal ze kdyby se náhodou zadarilo,ze tato injekce nevadi,tak se modlim,aby to tak bylo,hmm..kéž by.

ivekr
autor
4. čer 2014

@romanan dekuju,ja myslim ze s Facebookem to tady nema nic společného. Spis tvi přátelé zde uvidi,co se ti líbilo. Ale na fb tu fotku ani nemam,tam to "tajím"právě kvůli drbum 🙂

lm222
4. čer 2014

Ahoj holky. Bydlíme v Hradci a váhám, kam se objednat. Zda do ČB nebo Jihlavy. Rodinu a příbuzné mám v ČB. Pocházíme odtud. Jenže nikdo neví, že se o mimčo snažíme, takže například hlídání dcery během kontroly by bylo asi nemožné.
Jste v Jihlavě naprosto spokojené?
Díky. 🙂

bubulina1983
4. čer 2014

@lm222 - ahojky,ja nemohu porovnavat,nikdy sem v jiném centru nebyla,ale ja jsem v Ji spokojena,všichni jsou hodní a ochotni,ptají se co chces všechno vedet,takže za me zatím 1.myslím ze je sanus i v hradci proč nechcete tam? A jaký je vás pribeh,zda smime vedet? Chápu,ze to chcete tajit,my jsme to rodine řekli az skoro po 2 letech snažení,ale všichni to chapou a moc nám to přeji...

lm222
4. čer 2014

@bubulina1983 Kdyby byl v Hradci, tak je to téměř jasná volba! 🙂 Vidíš, mě by vůbec nenapadlo, že v tak malém městě bude CAR.
V diskuzích se s ničím netajím. Snažíme se sice jen 9 měsíců, ale minimálně dva měsíce byly anovulační. Zároveň i MS měla zpoždění a byla jiná. Nevím, jestli to má souvislost, ale i mě dva měsíce bolí pravý podbříšek/tříslo. V místě, kde se nachází vaječník. Zkátka cítím, že je něco v nepořádku. 😖 Před dcerou jsem měla cysty, tak mě napadají nejhorší scénáře, při kterých mám PCOs, endometriózu, cysty, sůsty... Snažím se neplašit, být optimista, ale když už na sobě cítím, že něco není v pořádku, tak to nechci odkládat o tři měsíce, abychom se snažili propagovaný rok. Obzvlášt, když také mohou být anovulační.

Jdu se kouknout po CAR v Hradci. Moc by mě to potěšilo, ale naděje si nedělám. 🙂

bubulina1983
4. čer 2014

@lm222 - tak a mas to🙂 vyresene,ja vím ze sanus v ji,kam jezdime měl centrum i v hradci,proto sem se divila,ze o tom nevis,tak se mrkni na stránky a recenze,ale vzhledem k poctu dojizdeni bych volila nejbližší variantu.ja jsem ze ZR a dojizdime do Jihlavy 30 tam a 30 zpet.jo s cystama,endoskou mi nic nerikej,prave doktor ze sanusu me poslal pí 3. neuspesnych IUI na laparo,nikdy me nic nebolelo,tudíž sem si myslela,ze nic nenajdou,a hle je z toho nepruchodny levy vejcovod,endometrioza a srusty a horší výsledky na imunologii= pěknej pruser...

elisc
5. čer 2014

@ivekr moc krásné fotky. Určitě jsou zdraví jako řípy 🙂 Bylo by hezké mít páreček, i když vůbec nechápu, jak to ti doktoři dokáží z fotek poznat 😀 Snad i nevolnosti Ti brzy ustoupí. Nezkoušela jsi zázvorová lízátka? Kamarádce hodně pomohly.
@debeee Potichu, abych to nezakřikla, gratuluji. Určitě jsi začala šťastnou sérii 🙂

@unkarka a neberete brigádníky? Stačilo by na víkend, pokud by mně přestalo chutnat sladké 😀
včera jsem snědla 2 tabulky čokolády 😀

@bubulina1983 už se nám to blíží, viď 🙂 Začínám být nervózní. Poprvé jsem byla úplně v klidu, ale teď začínám mít strach, že to zase nevyjde ☹

debeee
5. čer 2014

@elisc Potichu moc děkuji 😀
@elisc @bubulina1983 Holky moc Vám držím palečky ať Vám všechno vyjde a ať se z toho nezblázníte 😀

bubulina1983
5. čer 2014

@elisc - no já nevím ještě si to nějak nepřipouštím, ještě totiž úplně nevím co mě čeká, a ještě pořád doufám v tento měsíc dnes 4.DPO, tak co kdyby..? 😉 ale nevím nevím... a když nic tak budeme bojovat spolu a úspěšně to dotáhneme v červenci do zdárného konce, že! čokoláda na nervy ti zabírá? nebo spíš na špíčky 🙂

ivekr
autor
5. čer 2014

@elisc dekuju. Jinak oni si na ult přiblíží co potřebuji. Vcera dokonce viděl i mocovy měchýř a ze uz v něm maji moč (uz jim to funguje....) a srdce,komory, aortu,prostě všechno, mozek.... Takže když se da mimi kouknout mezi nožky, přiblíží si i to a vidí to. Ja teda ne,ja nepoznala co co je a pan doktor nebyl vubec sdílny.
Tak co @bubulina1983 co po trochach očkem vidim,tak uz se ti blíží navsteva v Jihlavě, tak to zatim hod za hlavu a uzivej si posledních par dni bez starosti a počítání dnu.jen si dej upominku do mobilu den předem, kdy jedeš a vypni. Mas poslední možnost si uzit dny bez počítání, léků... Pěkné vypni a treba ivf nebude třeba,řekni si,nechavam to konovi,nejak to dopadne. Stejně s myslenakama na to to nezmenim.ja vím ze je to tezky,ale zkus to v sobě objevit,me toto fakt pomohlo, jsem si jistá... V únoru jsem se rozhodla ze nna to prdim, koupili na uver chatu a budeme budovat letní sídlo :D a bac,kdyz jsem v hlavě k tomu opravdu dospela (ale trvalo to 4 roky) tak dalsi mesic prásk, az jsem byla tak smirena,ze mit deti nebudeme, az jsem z toho prvních pár dnu nemela vubec radost a řekla si:a do prdele :D mam pozitivni test a ja uz to asi nechci,ted ne,co s tim,vratit to nejde :D no a dvojcata? To byl nadlidský výkon se s tim šokem srovnat :D

ivekr
autor
7. čer 2014

@unkarka ahojiky🙂 tak koukám, ze vyrabis bombonky.člověk je toho za chvíli nacmuchanej a nema na to vubec chut vid?ale co,hlavně ze mas práci a dychej pusou :D. Mej se krásně!
Jinak holky,vcera jsem volala doktorce na homeopatika a mam nejaka na ty nevolnosti (ze me to nenapadlo driv)tak ode dneška jsem je nasadila. Snas zaberou,moje poslední záchrana :D

lm222
7. čer 2014

@bubulina1983 jee, já myslela jiný Hradec. 🙂 Jindřichův. Tady není nic. Nejblíž je Jihlava a České Budějovice.

bubulina1983
7. čer 2014

@lm222 - ahojky,aha tak to jo🙂tak to je asi jedno,vyber to co mas blíž na dojizdeni,je toho ježdění docela dost

debeee
8. čer 2014

@bubulina1983 Tady ta slíbená dálnice 🙂

luca16
8. čer 2014

@debeee Juuuuuuuuuuuuuu, gratuluji. To nejsložitější už máš za sebou a teď už přeji ať se mimuš udrží, je v pořádku a pěkně roste 😉
Tak holky, další měsíc další těhulka 🙂 Musíte uznat, že letošní rok je opravdu kouzelný. Kdo je na řadě teď? 😎 @bubulina1983 Ty jsi na to měla měla jakousi posloupnost, nebo ne?

debeee
8. čer 2014

@luca16 Moc děkuji. V pondělí jdeme na první kontrolu, tak doufám, že bude vše jak má 🙂 Ale je to nervák co 😀