Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

luca16
8. čer 2014

@debeee Určitě bude, neboj🙂 O nerváku mi nepovídej:D Zítra jdu po 14 dnech na kontrolu, jestli bude srdíčko. Jsem jak na trni 😝

debeee
8. čer 2014

@luca16 Držím moc palečky ať vše vyjde jak má. Člověk místo aby si to užíval se jen stresuje. 😖
Když už má za sebou těch nekonečných 9 měsíců začne další etapa několika desítek let strachu 😀

bubulina1983
8. čer 2014

@debeee - no však jsem ti to říkala, no neříkala sem ti to..? je to svkělá zpráva, tak pšššt, aby to nikdo neslyšel, moc gratuluji, to budou v jihlavě čubrnět, kdy jedeš na krev už si byla, koukám na pondělí máš plán na kontrolu, takže asi i krev

bubulina1983
8. čer 2014

@luca16 - takhle to bylo 🙂 zvednem statistiku, to je duben @ivekr, květen má @luca 16, červen bude mít @debeee a @andreee86 a červenec máme my dvě = já + @elisc v srpnu si tady uděláme dovolenou a v září vyrazí @unkarka, tak zatím mi to vychází, asi si pujdu vsadit sazku 😀
ale jeste nevime co @andreee86 - jak ty po IUI, kdy bude testík, jak si na tom?

andreee86
8. čer 2014

Ahoj holky, no tak já jsem dnes testík zkoušela a zatím to vypadá, že červen můj měsíc nebude. Nebylo vidět nic, jen bílo. Ale dnes jsem 11. den po IUI, tak nevím, jestli třeba ještě se to může změnit. Zkusím ještě test ve středu, to bude čtrnáct dní.

andreee86
8. čer 2014

@debeee moc gratuluji a držím palce, aby vše dopadlo tak, jak má.

luca16
8. čer 2014

@andreee86 11dpo nemusí být ještě nic ztraceno. Budu držet palečky.

debeee
8. čer 2014

@bubulina1983 V pondělí první kontrola s krví, jsem napnutá jak struna. Přeci jen když to má člověk tak nějak potvrzeno je klidnější.

Holky mooc děkuji. Všem moc držím palečky ať Vám vše vyjde jak má

elisc
9. čer 2014

@bubulina1983 Ahoj, tak jaká byla první injekce 😀

debeee
9. čer 2014

Tak ženy, kontrola dopadla na výbornou. HCG přes 500. Máme velkou radost. Ted jen aby bylo vše jak má a miminko se vyvíjelo 😀

andreee86
9. čer 2014

@debeee tak to je skvělá zpráva, určitě to všechno dopadne výborně. Velká gratulace a tichá závist 😀

debeee
9. čer 2014

@andreee86 Neboj taky se dočkáš, všechny se dočkáte holky. Všem moc držím palečky

elisc
9. čer 2014

@debeee Ahoj, taky moc gratuluju. Za 😀 chvilku Ti bude běhat doma malé zlobidlo

debeee
9. čer 2014

@elisc Moc děkuji. Doufám, že bude po manželovi, ten byl hodnej 😀

bubulina1983
9. čer 2014

Ahoj holky, tak jsem zpět z jihlavy, proveden UTZ - žluté tělísko na pravém vaječníku, buď je to miminko a nebo MS na cestě, to se ještě uvidí , ha ha. Ale když je na pravým, to znamená že na průchodným vejcovodu mohlo k nečemu dojít, ale doktro říkal že je na krev i cokoliv jinýho brzy, dnes jsem 8.DPO, ale koukejte na graf 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/bubulina1983, nevím moc nadějí si nedávám, ale co kdyby...Dostala sem injekci ultumovací, že prej na funcki podvěsku mozkového, ale nevím jak se to jmenovalo, páč mi ten rozpis sestra sebrala, za 14 dní kontrola vychází na 23.6., ráno na 8 na krev, na 9 kontrola u doktora UTZ + krevní obraz, když to nedostanu mám načurat do zkumavky, a z krevní testů že by zjistili nějakou zvýšenou hodnotu E2, nebo cosi což by mohlo znamenat těhu.Jinak ještě dnes krev na přenosné pohl.choroby, přítel to má OK, tak snad já taky. Vůbec to nebolel, jak sem byla zvyklá z pregnylu (to je prej olej) proto to tak bolí.
Jinak mi doktor doporučoval, oplodnění přes metodu OSCI, že je tam vyšší pravděpodobnost úspěchu, že ve zkumavce se už od toho upouští a že když by se nezadařilo a žádné vajíčko se neoplodnilo, tak to pojišťovna bere jako jeden marný a zbytečný pokus
@debeee- broučku, gratuluji, to je super zpráva, skvělá hodnota HCG, ať se všechno vyvíjí jak má a miminko ti krásně roste ! Jenom se prosím zeptám kterou oplodnovací metodu jste měli? ty injekci ISCI?
@andreee86 - neboj ještě je brzy, test se doporučuje dělat až 14.dpo, tak uvidíš, ju?

bubulina1983
9. čer 2014

@elisc - a jak ty se máš, taky čekáš na dlouhý protokol kolik dní jsi po MS, už dorazila mrchoňa ? 🙂 prosím tě ještě se zeptám tebe taky jste měli ISCI nebo zkumavkovou metodu? Kučera mi o tom povídal, že ta zkumavka už se moc nedoporučuje, že se raději dělá ISCI metoda, no samozřejmě to je ta dražší 6800,- ale tqak kdybych věděla že to bude mít vyšší úspěch, tak mi těch pěnez líto nebude...přece jenom ty spermijce pomůžou až do vajíčka, takhle z té zkumavky taky můžou zjistit že ty vajka se spermíkama na sebe neragujou a bylo by po ptákách ☹

elisc
9. čer 2014

@bubulina1983 Ahoj, bylo by to skvělé, kdyby to vyšlo samo na poslední chvíli 🙂
Máš pravdu, že Pregnyl docela bolí, když jsem viděla tu širokou jehlu co na mě brala, málem jsem utekla 😀
No já jsem se dneska dozvěděla nic moc zprávy. V příští pondělí budu 20DC a v pojišťovně stále nepotvrdili žádost, už jsou to 3 týdny 😖 Jestli to nestihnou, asi budu vraždit. Léky co beru na imunitu můžu brát jen 3 měsíce v kuse, to mi teď krásně vychází. Takže pokud to nestihneme, musím si dát 6 týdnů pauzu a pak dalších 6 týdnů brát léky před IVF, celé by se to posunulo o 3 měsíce 😖 ☹
Za mě, určitě jděte do ICSI, máš větší jistotu. My už příště chceme dát PICSI, tam je doplatek cca 12.500

luca16
9. čer 2014

@bubulina1983 No výborně, to by byl gól kdyby to vyšlo 🙂 A věřím tomu, že to není nemožné, už se to x holkám takto těsně před povedlo. Moc ti budu držet, aby to bylo pravda. Graf zatím vypadá ukázkově, tak snad nezklame. Určitě se pak ozvi 😉

Holky, pořád se nemůžu z té návštěvy dr. vzpamatovat. Svěřil mě už do péče mého gynekologa s tím, že plod má velikost 7,5mm a co je důležitější, že bije srdíčko. Asi dvakrát nebo třikrát jsem Kučerovi poděkovala, si musel myslet, že jsem se zbláznila 😀 Už aby byl manžel doma, abychom se mohli pochlubit, jak jsme šikovní 😝 😀

debeee
9. čer 2014

@luca16 Moc gratuluji ke zdravému srdíčku, nás to čeká až skoro za měsíc. Nedostala si už fotečku když je to už vidět?

@bubulina1983 Metodu jsme měli ISCI, je to lepší i proto že si pak nemusíš pro jistotu platit Asistovany Hatching. To nám Kučera doporučil. Manžel měl špatný spermio tkž jsme ani nad zkumavkou nepřemýšleli.
Jinak moc držím palečky aby se třeba zadařilo i bez IVF. Co ti mohu doporučit je sledovat znamení. 😀 Je to trochu ujetý ale když věříš ..... My jsme jich kolem měli docela dost. Např.: čáp naproti na komíně- několikrát, Musela jsem i když v rukavicích sáhnout na hovno 😀 Ani jsem si nevsadila sportku abych si to štěstí nevybrala jinde 🙂

luca16
9. čer 2014

@debeee Kujuuu. To znám, vůbec mi to neubíhalo. Ale to čekání stálo za ten výsledek. Abych se nezbláznila, přeobjednala jsem se aspoň z úterý na pondělí 😀 Dostala jsem fotečku. Až tu informaci vstřebám a budu mít chviličku, dám si ji do bloku 😉 Je to jen malinká bublinka, srdíčko jsem viděla jen na monitoru. Na obrázku vidět nejde.

elisc
9. čer 2014

@luca16 Ahoj, moc gratuluji k srdíčku

@debeee Hele jestli to sahání na hovna funguje, jdu najít nejbližší ZD 😀

luca16
9. čer 2014

@elisc :D:D:D:D Teď jsi mě vážně pobavila. Jinak moc děkuji. Mám šílenou radost.

bubulina1983
9. čer 2014

@luca16 - no super, maminko, gratuluji převelice, vidíte já to říkala, jáchyme hoď to do stroje a hle moje předpověď mi vychází v plné kráse! slyšíš? ťuk , ťuk, buch buch ...to je ale krásný zvuk...
@debeee - díky za info, no on mi to popisoval, že to jako za ty peníze stojí, než zbytečně vyplácat pokus od pojištovny, a alespoň jim na tý cestě pomůžou maximálně - až do vajíčka 😀, znamení nějaký říkáš, kurník tak to musím otevřít oči, tak já se dneska večer skočím poválet ve hnoji co máme na dvorku 🙂

andreee86
9. čer 2014

Holky, tady se to pěkně rozjelo, ta diskuze. Nestíhala jsem aktualizovat stránku. Než jsem dočetla jeden příspěvek, objevily se tu dva další 😀
@bubulina1983 - to by bylo skvělé, kdyby to vyšlo, moc držím palce, aby to byl mimísek a nemusela jsi podstupovat to, co tě zatím čeká 🙂
@luca16 - moc gratuluji k srdíčku, těším se na foto, až sem vložíš.
Jinak jak zvládáte tohle počasí? U nás v práci je to hrozné, sice máme klimu, ale nějak nám tu nestíhá.

debeee
9. čer 2014

@luca16 Mě po ET přišlo nekonečných těch 14 dní do kontroly. Závidím všem co dokázaly opravdu nic nedělat a jen odpočívat. Já už nevěděla co roupama. Zvládla jsem i Zoo 😀, ale když mi dneska Kučera řekl že se nemám přehřívat a chodit na sluníčko málem to tam se mnou seklo 🙂. Já se na první fotečku hrozně těším, je to první v naší rodině. Budoucí babička se málem radostí zbláznila 😀
@elisc, @bubulina1983 Ani nemusíte hledat ZD či hnůj, stačí když opravujete WC doma. Manžel na to neměl žaludek tak jsem to musela zvládnout já. Chlapi 😀
@bubulina Kamarádka co chodila do Olomouce za to všechno dala 40 tisíc. A spoustu věcí platili úplně zbytečně, jen z nich tahali prachy. Kučera nám to všechno vysvětlil a doporučil nám jen to co je nezbytné ne zbytečné, to se mi právě na Sanusu líbilo. Jako znamení může být i písnička, která třeba hraje když se o tom doma bavíte 🙂

luca16
9. čer 2014

@debeee Fotečky se dočkáš neboj, Kučera je prý dává automaticky všem. V takto raném stádiu je to stejně jen světlá malá tečka, která mění velikost, jak bije srdíčko. My to jedné babičce řekneme o víkendu, druhé až koncem června, protože ji dřív neuvidíme. Určitě se taky zblázní radostí 🙂 To ZOO ti závidím, miluju zvířátka🙂 Buď ráda, že máš co dělat, aspoň na to tolik nemyslíš. Odpočívání leze na mozek 😝
@andreee86 Děkuji. Pokusím se fotečky vložit co nejdřív. Jinak počasí je otřesné, nejlépe vůbec nevylézat...

debeee
9. čer 2014

@luca16 My chodíme do Zoo pravidelně, mají tam cukrovou vatu, kterou miluji 😀 Byli jsme v sobotu v tom největším parnu 🙂 O víkendu se ta nuda zahnat dá, většinou je manžel doma, ale přes týden je to děs. Manžel do večera v práci a jelikož jsem u nás na vsi teprve 2 roky nemám tu moc známých tak je to celkem na prdd ☹

Chystám se udělat mimískovi takový album, kde vypíšu úplně vše, od první návštěvy v Sanusu až po jeho narození, tak tam chci mít vše i s prvním těhu testem 🙂

suzik161
9. čer 2014

@bubulina1983 super!! Budu držet palce, aby jsi už nemusela nic podstupovat!! Prosím tě, když bych chtěla začít měřit BT, má to cenu , když nevím jak moje tělo funguje v téhle situaci. Chtěla bych to hlavně na pozorování po KET. Nevím jestli nejsem prdlá. 😀
@luca16 gratuluji k srdíčku!!!

luca16
9. čer 2014

@suzik161 Kujuuu.
@debeee Juuuuuuu, to je super, že nejsem jediná 😀 Mám už nachystaný sešit na něco podobného, ale začnu až od ovulky a prvního těhu testu (vynechám sanus). Dám tam všechny fotky utz, kalendáře a obrázky, dohady o jméně apod. 🙂 Když už máme srdíčko, tak zítra začnu tvořit, nemůžu se dočkat. Jednou se na to podívám jako na svatební album a budu se na měkko 🙂

debeee
9. čer 2014

@luca16 Já jsem taky takovej prdlouš 😀 To já mu tam všechno vyčtu i Sanus aby věděl jaké peripetie jsme musely absolvovat aby se nám narodil 🙂
A jaké jména máte vybraný? Jestli to tedy není tajné 😀