Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

suzik161
11. čer 2014

@bubulina1983 Berou se prášky, aby narostla sliznice. Nevím proč se vkládají až 17DC, ale jsem ráda, aspoň si dokončím školní rok. Včera jsem se bavila s doktorem, že jsem měla Crinone minule a říkala jsem mu, že mi moc nepomohl a on že to tak je, ale že neměli Utroš, tak mi napsal 4 krabičky dopředu dokud jsou 😀 Já tomu věřím, budu si s nima užívat prázdniny 😀

bubulina1983
11. čer 2014

@suzik161 - jo,takže miminka z mrazakujsouvkládány skoro do nehormon.tela,to je fajn,urcite to dopadne neboj se nic,dají ti dve,tak bude vyšší sance a utros to taky pojisti,ja měla vzdy utrous,ještě mi nějaký zbyl,tak si ho schovam do zasoby🙂 ty delas skolu,studejes dalkove?

ivekr
autor
11. čer 2014

Holky, taková otazka bokem,nevite,je v Jihlavě nekde obchod s kočárky, kde by měli i pro dvojcatka vystaveny? Potřebuji videt bumbleride 🙂 a slyšela jsem,ze v Jihlavě je nejaky obchod s kocarky,sle nevim vůbec jaky.tak jestli nahodou nevíte....

bubulina1983
11. čer 2014

@ivekr - bobi,nemůžu slouzit,za prvý nejsem z jihlavy a kočárky teda vubec neresim,ale zkus zadat kocarky jihlava,třeba ti to vyflusne nejaky obchudek...

ivekr
autor
11. čer 2014

@bubulina1983 já vím, jen jsem zkusila, kdyby tu náhodouu někdy někdo třeba s kamarádkou byl v tom obchůdku a všiml si. Já prostě nevím, kam se na něj můžu jít podívat. obchod s dvojčecíma je až v Kolíně, tam si ve svém stavu opravdu netroufám jet. Výstava v Brně toho 19. padla, prototě manžel nedostal v práci volno....a jen tak ho koupit podle fotky na netu se mi nechce. Vůbec nevím co mám dělat a začínám být bezradná a vystreslá a nasratá .... ach jo. No zkusím tam zítra na paf blink do té jihlavy zajet a podívat se......ale jestli tam nebudou a pojedu zbytečně.......a nakonec budu muset do kolína, tak vůbec nevím, jak to udělám...

ivekr
autor
11. čer 2014

@bubulina1983 musím si ulevit, právě mě ovládl stres a amok 😀 😀 😀 😀 POSRANÝ KOČÁRKY PRO DVOJČATA, protože je NIKDE PROSÍM NEMAJÍ.....ASI SI HO MUSÍM NAMALOVAT, ABYCH HO VIDĚLA 😀 😀 😀 UF HORMONY, strašně lehce se vytočím hihi

ivekr
autor
11. čer 2014

@bubulina1983 a navíc těhulky s dvojčaty jsou nejvíc na rizikovém a nemůžou jezdit po republice, měli by v každem krajském městě udělat na ně obchůdek jako.....chaaa mě nasrali 😀 😀

debeee
11. čer 2014

@ivekr co kočárky Veronika? Nezkoušela si?

elisc
11. čer 2014

@ivekr Ahoj, mě ještě napadlo: http://www.kocarkyjany.cz/
Ale jestli mají na prodejně i kočárky pro dvojčata, netuším. Musela bys třeba ráno zavolat

ivekr
autor
11. čer 2014

Holky dekuju, zitra odpoledne tam s manželem sjedeme a uvidime.přinejhorším budu muset nějak dat prahu nebo Kolín. Ach jo práce. Všechno dvojitě slozity:D. A je to těma nevolnostma,jinak bych neváhala jet.ale obavam se ze uz mi lip nebude a neumim si představit takto jet přes pul republiky

andreee86
11. čer 2014

@ivekr ahoj, já jsem byla s kamarádkou v Jihlavě ve dvou obchodech s kočárky, ale na dvojčata tam neměli ani jeden. Ale je fakt, že jsem tam byla před rokem. Třeba se to od té doby změnilo a něco přidali.

suzik161
12. čer 2014

@bubulina1983 no já přímo učím 😀

bubulina1983
12. čer 2014

@suzik161 - aha, tak to čučím 😀 a máš to někdy nervy na ty děti? já sem říkala že bych učit nemohla, protože by mě asi kleplo...
Jinak holky tak já dneska takto: http://www.fertilityfriend.com/home/bubulina1983

elisc
12. čer 2014

@bubulina1983 Ahoj, myslím, že graf vypadá opravdu dobře 🙂 Nechci to zakřiknout.

No, já čekám ještě 5 minut a pak jdu volat přímo doktora, který má IVF na schvalování.
Jsem si říkala, jestli to nejsou svině zákeřný (omlouvám se za výraz) a nenatahujou to schválně, když už mám
jedno IVF za sebou

bubulina1983
12. čer 2014

@elisc - no modlím se modlím, kudy chodím, ale ještě to nic neznamená... a co na tu pojištovnu ses dovolala, nebo jak to dopadlo, myslíš že by to udělali schválně to snad ne?? jako myslíš sanus nebo pojišťovnu? 😖

elisc
12. čer 2014

Myslím pojišťovnu, zkoušela jsem volat a opět to nikdo nebere 😖 Už ani nedoufám, že to do pondělí stihnou.
Asi obě narušíme ten Tvůj plán 😀

suzik161
12. čer 2014

@bubulina1983 tak někdy mám ten samý pocit a hlavně teď jak se blíží prázdniny, tak jsou jak z divokých vajec 😀 snad to dopadne dobřea na žádné ivf nepůjdeš 😉

ivekr
autor
12. čer 2014

@bubulina1983 děkuji za odkazy. Maji ho jen v tom kocarkynec,tak jsem tam napsala mail, jestli ho maji vystaveny.
Jinak grafik vypadá moocc pěkně. Poslala bych ti sem muj ale nevim jak si to sem vložila z ff?

bubulina1983
12. čer 2014

@ivekr - nemáš zaco, zkus to, to byla jen rychlovka co sem se dívala.
No na FF dáš Sharing - setup - a nahoře je Your Charting Home Page Web Address: tak buď tam opravíš na ivekr nebo to má číslo
@elisc, to mě neříkej že se tam nedá dovolat a co ten doktor co to posílal, ten ti potvrdil že to odešlo? a nezkoušela si třeba nějakou infolinku pojištovny, nevzdávej se..psala si že si CPZP nyní vidˇ? Infocentrum
810 800 000, koukám se že v ostravě mají několik poboček do který voláš..??

elisc
12. čer 2014

@bubulina1983 Na infocentrum jsem volala včera, tam nemají žádný záznam o nynější žádosti, tak mi poradili ať zavolám na centrálu do Ostravy ( potvrzeno ze Sanusu, že to posílali tam ). Tam mi řekli, že oni nic nezjistí a odkázali mě na konkrétního doktora, který má toto posuzování na starost. No a tomu se od včerejška snažím marně dovolat.

elisc
12. čer 2014

@bubulina1983 Teď jsem se mu dovolala a skoro je mi do breku. Operátorka mi zase blbě poradila, protože pán má na starost pouze centra z okolí Ostravy. Navíc mi řekl, že je divné, že to tak trvá, protože to schvalují max do týdne, ale že informace si musí vyžádat Sanus, protože oni jsou žadatelé a já bych mohla být kdokoliv 😠 😖
Což na jednu stranu chápu, ale kdo ku..a chápe mně, že to potřebuju do pondělí vyřešit.

bubulina1983
12. čer 2014

@elisc - zavolej do sanusu ať to kur.. laskavě prověří !!! snad jsou od toho placený aby ti to zajistili, si tady ještě budem obvolávat pojišťovnua doporšovat se někho jestli papír má nebo nemá, je mi z toho systém v čr kolikrát na pobl.... to jsme si ale sprostě zanadávali viď 🙂 držím pěstičky, aby to nakonec vyšlo a našlo se to...a když ne ☹ tak si prostě natáhneš prášky o měsíc, zavoláš si když tak na tu imunologii, o měsíc se asi nic nestane, ne?

debeee
12. čer 2014

@elisc Úplně tě chápu, nejhorší je ta bezmoc. My jsme v lednu byli na první konzultaci a k ET jsme šli až nakonec května. Pořád jsme na něco čekali. Už jsem chtěla manžovi navrhnout že se přejmenujeme na Pecháčkovi 😀. Snad nejdelší bylo čekání na genetiku. Už tak to trvá 6 týdnů, ale my museli čekat ještě 2, protože manželovi dali špatnou kultivační látku, takže jim to nevyrostlo. Když jsme měli relativně vše, dokonce i schváleno, měla jsem cystu a čekali jsme další měsíc jestli po antině zmizí nebo ne. No nervák, co ti budu povídat 😖
Ale hlavu vzhůru, říkej si že to takhle prostě má být, že ještě asi není ten správný čas.

elisc
12. čer 2014

@bubulina1983 Kdybys mě slyšela, dlaždič by mi záviděl slovní zásobu 😀
Odpoledne jsem zkoušela ještě jedno číslo, tam mi jen řekli, že neevidují žádnou žádost, takže se to muselo ztratit někde na cestě ze Sanusu. Ale jak píšeš, proč to mám řešit já. V Jihlavě přece musí vědět konkrétní osobu, která to má na starost a mohlo se to řešit už v pondělí, když jsem poprvé mluvila se sestrou. Teď už nemám naději, že to dopadne.
Na imunologii mě doktorka upozorňovala, že je nutné dodržet pauzu, prý je to pro tělo velký záhul, navíc když pak do sebe cpeš další hormony...No uvidíme. Každopádně asi v pondělí do Ji zajedu, aby jsme se domluvili co dál a koho zabít 😀

@debeee jj, když se daří, tak se daří 🙂 Taky jste si vybrali komplikací, co to šlo.
Snažím se říkat si, že to má vyšší důvod, ale že by to zabíralo 😒 😀

debeee
12. čer 2014

@elisc Když už se člověk k takovému kroku odhodlá chce to mít co nejrychleji za sebou a ne pořád na něco čekat. Kolikrát jsem měla 100 chutí s tím praštit a adoptovat černouška z Ghany. Každý měsíc bychom mu poslaly pár korun na pastelky a NO STRES 😀 Nakonec jsem ráda, že jsem to ustála a neskončila v blázinci. 😀

elisc
12. čer 2014

@debeee jj, to mi povídej 😀
Ale taky už jsme s přítelem nakousli téma adopce a shodli jsme se, že pokud nám nepomůžou ani v CARU, nějaké mimo adoptujeme

ivekr
autor
13. čer 2014

@bubulina1983 aha tak ja asi jak mam graf na mobilu (ff stažené na android)tak tam sdílení nikde nevidím...

luca16
13. čer 2014

@elisc Nevzdávala bych to tak snadno. Je ti 26 let a ještě se vám to může kdykoliv podařit. Podívej se na ivekr, ta má po 4 letech snažení přirozeně dvojčátka. Ani sanus není všemocný. Až budete unaveni ze Sanusu, obrátila bych se znovu k přírodě a je mocná. Zrovna nedávno jsem četla další příběh, kdy doktoři dávali páru šanci na otěhotnění 3% a ono to vyšlo přirozeně. Adopce je podle mého názoru až ta nejkrajnější možnost. To už bych raději uvažovala o tom, že nám to naše mimi odnosí nějaká cizí ženská. Ale budu vědět, že je to jen a jen naše miminko...
Ale samozřejmě, bylo by to vaše rozhodnutí 😉

Jinak holky, dnes je pátek 13. Juchuuuuuu 🙂 Narodila jsem se 13. a svátek mám taky 13. Moje sestra se také narodila 13., ale jiný měsíc. Je to kráááásny den. Další pátek 13. bude až v roce 2049. Ve zprávách říkali, že dnešní den přeje miminkům a hlavně dvojčátkům, pokud jsou počata mimo domov, tak šup šup kdo můžete, naděje umírá poslední 😉 Přeji Vám, aby ten dnešní den byl vyjímečný. Udělejte si radost. My dnes oznámíme manželovým rodičům, že jsem těhotná 🙂 Moji rodiče bohužel musí počkat, bydlí daleko, ale taky na ně přijde čas.

debeee
13. čer 2014

@elisc @luca16 má pravdu, žádné házení flinty do žita. Mě je 33 a čekala jsem 10 let než se mi na testu objevily 2 čárky. Takže hlavu vzhůru a věřit.