Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

ivekr
autor
7. črc 2014

@suzik161
@debeee
@elisc holky moc moc děkuju. už snad bude vše ok 🙂
Jinak přikládám super video ohnedně těch látkovek, toto mi hodně pomohlo:

https://www.youtube.com/watch?v=uDAPSHDbJB4
debeee
7. črc 2014

@elisc Spermio jsme měli na prcinu, málo spermií a ty co byly tak jen 30 procent dobrých, ale měli jsme ISCI. Nebyli jste na genetice? Kučera nás tam poslal a dopadla nám dobře, tak jsme si říkali, že napoprvé zkusíme tu jednodušší metodu a vyšla. A pořád tomu nemůžu uvěřit 😀 😀 A to mi ještě zjistili Endometriózu 😀 😀
A tobě to taky vyjde neboj, všechny tady ti držíme všechno co máme i nemáme 😀 😀 Hlavně si neříkat, že když to nevyšlo poprvé nevyjde to ani ted. Vyjde to a basta 🙂

elisc
7. črc 2014

@debeee No my právě máme taky špatné spermio, je jich míň a morfologie jen 9% také proto mám starost, aby se některá vajíčka oplodnila, říkala jsem si, čím větší počet, tím větší šance.
Genetiku máme za sebou, vše v pořádku, akorát beru léky na imunitu a kvůli tomu večer píchám injekce na ředění krve. Ale Ty by snad mohli způsobit lepší prokrvení a lepší šance na uchycení, alespoň podle Kučery.
Však si pořád opakuju, to vyjde 😀

bubulina1983
7. črc 2014

@suzik161 - juchů, budeme na nervy společně, alespoň si můžeme sdělovat pocity a strasy 🙂 a jestli @elisc, půjde na OPU v neděli, tak bude o 5 dní pozadu, ale tak na ní počkáme že 🙂
Holky, já z nás mám takovou radost, že to teď určitě všem vyjde a pak založíme skupiny, těhotné sanus jihlava 😀
@debee - já jsem pro, proč by taky ne...? spojíme užitečné s příjemném nakoupíme těhu věci a sejdeme se někde na kafíčku !

bubulina1983
7. črc 2014

@elisc - no tak my jsme měli taky špatnou morfologii, dokonce ani ne 7% teď na tom byl přítel nějak hůř než minule, ale že vzhledem k množství bylo z čeho vybírat, tak se neboj 9% je hodně 😉

debeee
7. črc 2014

@bubulina1983 - Tak fajn, zkuzte navrhnout termínek a uvidíme zda se někde zhodneme 😀 😀 Takovej těhu babinec Jihlava určo nezažila 😀 😀 Viděla bych to tak za 4 - 5 měsíců až budou všechny těhu a za tou nejkritičtější dobou 😀 😀

bubulina1983
8. črc 2014

Ahoj holky moje, tak dnes jsem opět po tel.z laboratoří, takže miminek zůstává pořád 6, tak snad to do zítřka už všechny zvládnou a vyberou to nejkrásnější, v 11.15 nás čeká ET a těch 5 pokud bude, dáme k ledu 🙂 do zásoby, tak na mě myslete....páček

andreee86
8. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj, to je bezva, držím moc palce, tak pak tě bude čekat těch nekonečných 14 dnů... Ale potom ta radost! Moc na tebe budu myslet. A zbytek zamrazit, budou se hodit třeba za tři čtyři roky 🙂
@debeee - jestli to do té doby vyjde i mně, ráda na setkání dorazím 😉

unkarka
8. črc 2014

@ivekr ahojky supééééééééééér zprávy-a jinak jak to tady zase sleduji tak já budu asi brzo jediná netěhule ☹ ale na srazík bych dorazila i tak jestli bych mohla 🙂

unkarka
8. črc 2014

@bubulina1983 tfuj tfuj tfuj a jedno srdíčko pro bojovníčka 🙂

elisc
9. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj, držím Ti všechno co mám 😀 Určitě vyberou nejlepšího bojovníka a za 14 dní tu budeme mít fotku se 2 čárkama 🙂

suzik161
9. črc 2014

@bubulina1983 Držím palce!!!

ivekr
autor
9. črc 2014

@bubulina1983 ahojiky juujj to ke detiii,super. Na zítra na tebe moocc myslím. Jinak se pak snaz nestresovat jasny,slib mi to! Nebudeš nikde nic číst, pátrat, hlídat! Opravdu bude to těžký, ale das to! Rekni si,že mimi je u tebe, vic už udelat nemuzes a necháš to na.něm a pak za 10dni udelas test. Protože opravdu (ac je to ohrany) myšlení dělá hodně, klid v hlavince pěkně. Pěkně bud doma,pohledávej a nic nezkoumej ju?ono ti tak to cekani uteče a nebudeš se nervovat,ze nekdo cítil toto, nekdo tamto. Každý to ma jinak......tak se nenech od nikoho zvyklat a nahlodavat. Nebo na tem sraz dorazim a naplacam ti :D. Ten sraz bych rada ale za tu dobu budu rodit,tak bychom pak mohli udelat později další, kam bych deti uz pak vzala sebou?
@unkarka mooc dekuji, konečně vim,ze jsou mimca zdravá a začnu davat konečně výbavu dokupy. A neboj, taky se dočkas. Našetřis korunky a hlavně, odpočines tělo od hormonů! Vše ma sve pro🙂

ivekr
autor
9. črc 2014

Joo holky a abych měla změnu, kompletně jsem vyměnila po 15letech barvu vlasu :D přikládám narychlo foto. Z blond na tmavo (skoro ma puvodni jen oživena prelivem a rezavý prouzky)

unkarka
9. črc 2014

@ivekr ty jo to je změna a podle mého mínění ti tato barva víc sluší jsiuplně jiná 🙂

suzik161
9. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj těhulko!!!!

bubulina1983
9. črc 2014

ahojky děvčátka, tak už sem asi fakt těhotná 😀 v 11.30 sem se dostala kučerovi pod ruce, poslal mi tam potrubím 1 nejkrásnější blastocystu, z těch 6 nakonec zbylo 5, 1 se zacalo zastavovat, tak do mrazacku zbyly 4, 2 daji kazdy samostatne, 2 dohromady. krev mam jet 23.7. v 8. dekuju holky moc za podporu!!!
@ivekr - jůůů, krasný moc sluší !! úplně jiná a krásná mamina 😀, no budu se snayit to vydrzet co nejdzl necist, netestovat a byt v klidu, slibuju. delala sem si rano z pritele srandu jestli jim mama rict aby vybrali holcicku nebo kluka, tak si tukal na celo 🙂
@unkarka - dik ymoc zlati za srdicko, bude se nam pak v 6-7 tydnu hodit 😀 na sraz kazdopadne prijedes taky, vsak se tato skupina jmenuje sanus jihlava a zatim jeste ne vsechny jsem tehotny 🙂
@elisc - co kontrola foliku, kdy jedes? jak rostou?
@suzik161 - tak kdy bude mrazacka pripraven vycestovat k mamince, abychom te take podporili??

ivekr
autor
9. črc 2014

@bubulina1983 jeee tak uuzzz,a ja myslela ze te to čeká zítra 🙂 no posilam take srdíčenko 🙂 tak pěkně hajej,papej,spinkej a odpočívej a lenos hihi 🙂

suzik161
9. črc 2014

@bubulina1983 V pátek asi kolem 11hod. 😀

luca16
9. črc 2014

@bubulina1983 no teda, gratuluji těhulko 😉 toto uteklo, ještě nedávno se tady řešilo, co všechno IVF obnáší... teď pěkně odpočívej a za chvílinku začneš počítat v jakém jsi týdnu těhotenství 🙂 moooooc držím palečky a myslím na tebe!

elisc
9. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj, tak šikulka 🙂 první červencová máš splněno 😀
já jsem dnes píchala poslední injekci a v sobotu OPU, no letí to jak blázen 🙂
tak hezky odpočívej a za 14 dní čekáme dobré zprávy 😉

suzik161
10. črc 2014

Ahoj holky, dneska okolo nás prolétal čáp 😀 tak snad je to dobré znamení na zítra 😀 a bude se prďolkům u mě líbit 😀

lenkas26
10. črc 2014

Ahojky já docházím do Jihlavy a jsme tam moc skopojená, příjemný doktoři i sestry 🙂

elisc
10. črc 2014

@suzik161 určitě je to dobré znamení 😀
zítra budu držet palce 😉

ivekr
autor
11. črc 2014

Ahoj holky,tak včera jsem nečekaně byla opět o doktorky kvůli tvrdnuti pupíku a minikrecim. Tak jsem dostala fotecky.tak posílám ty nase dvě pusinky a pohled na bříško teprve v 18+1 🙂 tak holky šup šup, at maji dvojcata sanusovy kamarady :D

ivekr
autor
11. črc 2014
luca16
11. črc 2014

@ivekr Tys nám teda povyrostla. To snad není možné, aby to bříško rostlo tak rychle 🙂

bubulina1983
11. črc 2014

@suzik161 - držím moc a moc pěstičky, za chvilku je máš u sebe, budou tedy 2, jééé tak se budeme teď válet spolu 🙂
mě už strašně bolí záda z toho ležení, tak občas jdu umýt nádobí, něco málo uvařím, pořád přeci ležet nemůžu, no ne? ? a holky nevíte když je KET a nechají se vložit 2 tak vzhledem k tomu, že je to hrazený pokus pouze jako samoplátce tak to pojišťovna neřeší, že by potom zkrouhli pokus jen na 3, že? myslím si to správně?
@ivekr - jéé, to je vana 😀 jéé počkej já se špatnš koukla, to je vlastně umyvadlo 😀 tak snad to všechno dobře dopadlo včera, na tvrdnutí bříška má ještě hafooo času! opatruj se.

suzik161
11. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj, bude nakonec jen jedno, rozmrazili dvě, ale jedno to vzdalo, takže dáme jen jedno. Nenechala jsem druhé domražovat. nemůžeš jen ležet, pokud trošku chodíš, tak se prokrvuje děloha a to je lepší. Nn, KET je v rámci jednoho pokusu, nijak se to dál neřeší, znám holčinu a ta má za sebou 5xKET v 2.IVF, takže má ještě 2pokusy 😀
jj, budeme se válet spolu 😀

@ivekr Téééda, pěkný domeček 😀

bubulina1983
11. črc 2014

@suzik161 - tak na tom budeme stejně, každá jedno miminko, mě zamrazili 2 hezký každý zvlášť a 2 horší dokupy, ale jak mi říkala embryoložka, snad je nebudu potřebovat, jen ty dny jsou strašně dlouhýýýýýýýýýýý.
Budeš také na PN ? nevím co bych pro to mohla víc udělat aby to vyšlo, poléhávám, něco pošontám, piju ananas. džus, jím bílkovinu Protifar, jím sýry, vajíčka, MUSÍ nám to vyjít!!!!
už jsem se tu navnadila tím videem co sem dávala ivekr, ohledně těch bavlněných plínek, docela se mi to líbí, ale tak ve variantě 50:50.