Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

suzik161
16. črc 2014

@bubulina1983 začínám mít strach z neúspěchu, nebo ze zklamání, tak třeba vydržím i déle. 😉

bubulina1983
16. črc 2014

@suzik161 - proč myslíš..., to si vůbec nepřipouštěj, jasný, říkej si že to určitě vyšlo !!! nejlepší je pozitivní myšlení, síla podvědomí, neboj uvidíš 😉

suzik161
16. črc 2014

@bubulina1983 už jsem dvě čárky viděla dvakrát a nikdy zo nedopadlo dobře, hold špatná zkušenost. Já vím, že to vyšlo, určitě, teď již musí 😉 v pátek to prubnu, mám doma 5 testů, tak snad to bude stačit 😀 zítra nám to zase nafoť!!

kaka777
16. črc 2014

Ahojky děvčata, můžu se k vám přidat? Včera jsem byla na ET, ale nějak jsem se zapomněla v tom všem vyptat na režim, který bych měla potom dodržovat. Tak jsem si říkala, že byste mi tady poradily třeba i vy? 🙂 Dr. říkal akorát 3 dny klidový režim a pak lázeňský, no jo, ale co si pod tím konkrétně představit..?

bubulina1983
16. črc 2014

@kaka777 - ahojky vítej, a přeji ti moc a moc štěstíčka...no já jsem první 3 dny ležela, ne pořád ale dost, akorát sem si uvařila něco málo k obědu a poklidila nádobí do myčky, jinak nic, venku jsem se byla projít akorá na chvilku na zahradě, pak už 4. den jsem byla na procházce, jinak nic moc dál nedělám, ale uvařím si, poklidím nádobí čtu, sedím, dnes sem byla na návštěvě v práci, v neděli na výletě, asi tak, prstě nedělat nic těžkýho, zvedat velký věci apod... byli jste také poprvé? a kolik jste měli kultivaci, tak už tady budeš za chvilku s námi testovat 😀

bubulina1983
16. črc 2014

@elisc - co miminka? jak se drží po dnešku? tak zítra juchůůů na to, viď? tak se potom opatruj a ležet a nic nedělat 🙂

kaka777
16. črc 2014

@bubulina1983 Děkuji za info, no já zatím taky pořád jen ležím, chodím jen na záchod 🙂 akorát nevím, jak dlouho to vydržím, šíleně mě už totiž bolí záda... Jj, byla jsem poprvé... Tak jsem zvědavá, těch 14 dní bude opravdu dlouhých..

suzik161
16. črc 2014

@kaka777 ahoj, to jo je to opravdu dlouhá doba;-D bubulinka má ve všem pravdu!! Ještě bych jedla bílkoviny a vlákninu

bubulina1983
16. črc 2014

@kaka777 + @suzik161 - jj, suzik má taky pravdu 😀 sýry, tvaroh, cottage, anans džus, a ještě mám koupenou rozpustnou bílkovinu protifar, máš utroš nebo crinone gel? jo je to napínavých 14 dnů, snad nejdelších v životě
Jak se máš maminko? něco novýho? zítra bude test, mám strach...

suzik161
16. črc 2014

@bubulina1983 neboj, mamčo, bude silnější, určo!!!!však na tebe myslím a hned se ráno mrknu na krásný test na fotce!! 😀

bubulina1983
17. črc 2014

Dobry ranko holky,tak nevím,zda se mi ti stejny jako minule?? Ten stary zaschl tak se to neda porovnat...

luca16
17. črc 2014

@bubulina1983 Podle mého názoru, kdyby jsi nebyla těhu, tak už tam čárka dávno není. Tu čárku způsobuje Pregnyl, který už vyprchal, ne? Jen tak dál, těhulko 😉

bubulina1983
17. črc 2014

@luca16 - jee taky rani ptace? Co tu takhle brzy,uz si vyspinkana🙂 když tenhle dnešní prilozim k fotce z úterka,zda se mi to o něco silnější,víš mám strach hlavne aby neslabla,takovej uz bylo pripadu,furt te 2.čárce nevěřím🙂

luca16
17. črc 2014

@bubulina1983 Jj🙂 Manžel vstává 5:30, tak jsem vstala s ním. Na rozdíl od něj si takto vstanu, když chci já. On nemá na vyběr☹ Stát se může samozřejmě cokoliv, teď už budeš mít strach pořád - aby neslábla, aby to nebylo mimoděložní, aby bylo srdíčko atd. atd. Ale to je normální. Udělej si další test zase za 2-3 dny a uvidíš. Bohužel se nedá dělat jiného než čekat. Pokud teda nejdeš k dr. Budu držet pěstičky, ale myslím si, že jsi vyrazila na dobrou cestu 😎

bubulina1983
17. črc 2014

@luca16 - jee,takhle brzy,chudák,ja teď chrnim ale do půl 9 vždycky,takže si taky celý den sama doma vid? No mas pravdu,vždycky se člověk nervuje do nějakého milniku,a pak když je vše v pořádku tak se nervuje k tomu dalsimu,místo aby si to užíval,tebe čeká příští týden kontrola myslím vid?

luca16
17. črc 2014

@bubulina1983 Jj, je mi ho líto, tay jsem takto vstávala, když jsem chodila do práce, proto jsem ráda, že jsem doma. On má prac. dobu od 6h. a já od půl 7. Má to svoji výhodu v tom, že do 15h. jsme byli vždy doma. Sama jsem jen chvíli. Ten den uteče jako voda🙂
Ta tvoje 2. čárka je dost silná, není to žádný duch, kterého by jsi musela hledat. Dopadne to dobře 😉 Holt to čekání teď bude nejhorší, ale ruku na srdce. Toto už bude příjemné čekání, ne? 😀
Máš pravdu, půjdu k dr. příští týden v pátek. Manžel půjde se mnou, tak snad bude vše ok, aby jsme mu s dr. nezpůsobili nějaké trauma 😅

bubulina1983
17. črc 2014

@luca16 - aha tak to máš fajn, že ho máš takhle brzy doma, to ještě stihnete odpol.něco udělat a užijete se, no kéž by strašně jsem tomuhle pokusu věřila, přece jen je 50 % dost. Neboj dopadne to dobře a manža bude čučet na drátky na UTZ jakýho už máte velkýho sloníka 😀 Jak se počítají ty týdny vyznáš se v tom ?

Holky kolik bych měla mít tak HCG po 14 dnech od ET, nevíte mají na to nějaký tabulky?

suzik161
17. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj, super, čárka je určitě silnější, míříš správným směrem!!!!

Mrkni sem: http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-...

bubulina1983
17. črc 2014

@suzik161 - ahojik, díky 😉 no doufám že to vydrží a za chvilku budou dálnice, je tošku silnější když je porovnám pod sebou, a ty si měla kolik když si tam jela na kontrolu? to už si taky měla 2 čárky vid?a co ty zítra budeš testit ?? už tam taky budou // .....těším se !!! 😀

luca16
17. črc 2014

@bubulina1983 Tato kalkulačka počítá přesně těhotenské týdny od prvního dne poslední menstruace. Stačí si zadat správné datum.
http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka#fo...

Já bych měla počítat od 21.4., ale protože jsem měla ovu, resp. IUI ne 14dc, ale 16dc (tzn. cyklus 30 dní), do kalkulačky dávám 23.4. a mám to 100% přesné 😉

suzik161
17. črc 2014

@bubulina1983 já jsem minule začala 7.den krvácet a pak jsem jela na kontrolu a to jsem měla hCG 95. Jj, to jsem měla čárku jako ty 😉 jj, budu, mamžel odjíždí na víkend pryč, tak musím zítra, aby si to případně užil se mnou 😀 ale už začínám trošku nervóznět, jestli není brzo

bubulina1983
17. črc 2014

@luca16 - no koukám že už si 13.týden, to letí jako blázen, to snad není ani možný 😀
hmm, ale jak je to po ET nevím, já měla 1.den poslední MS 17.6. - 7.den 23.7.jsem začala 1.injekci, OPU bylo až 18.den, tak nevím to se asi takhle počítat nedá ☹

bubulina1983
17. črc 2014

@suzik161 - no uvidím nechám se překvapit, kolik mi tam naměří 🙂 no to sem na to taky moc zvědavá ráno snad ani nedospím kvuli tobě, taky ti jeden drahá polovička pryč na víkend ten můj taky, mají nějakej sraz hasičů, tak jedu k našim na víkend, abych tu nebyla sama, konečně mě bude někdo obskakovat 😀

luca16
17. črc 2014

@bubulina1983 Pokud bys to chtěla mít přesnější, k 17. 6. bych přičetla 4 dny (kvůli tomu 18. dni), tj. 21.6. a asi mínus kolik dní stará embrya, protože o to se ti zkrátil celý ten cyklus. Pokud jsi měla 5 dní stará embrya, bylo by to 16.6, což je rozdíl jeden den. Snad je to takto správně. Každopádně jeden den nic neřeší, takže klidně můžeš do všech těhotenských kalkulaček zadávat datum poslední MS 17.6. No a nový týden začínáš vždy v úterý 😉

bubulina1983
17. črc 2014

@luca16 - čoveče to jsou počty, asi sem zrovna chyběla když se to probíralo 😀 😀 no zdálo se mi to divný že už bych jako byla v 5.týdnu ?? 😀 no to mě podrž 😀 😀

debeee
17. črc 2014

Holky počítá se to od OPU + 2 týdny

debeee
17. črc 2014

Ale vyšlo mi to i podle té tabulky od @luca16, i když jsem teda vůbec netušila, že když jsem 10+1, že jsem vlastně v 11 týdnu. Zítra jdu k dr musím se ho zeptat 😀

bubulina1983
17. črc 2014

@debeee - ahojík, no tak kdy ž sem měla OPU 4.7. a dneska je 17.7. tak co teď, no mě to právě přišlo divný, můžete mi to někdo vysvětlit já sem asi úplně blbá 😀

luca16
17. črc 2014

@debeee
@bubulina1983
10+1 např. znamená, že máš ukončený 10. týden + jeden den navíc, takže jsi v 11. týdnu 😉

bubulina1983
17. črc 2014

@debeee - ahaa, už to chňápu, takže OPU bylo 4.7. to je do dneška 13 dní, 2+0 bylo jako OPU, tedy 2+0+ 1 týden a 6 dní to je 3+6 ??